Bezplatné ocenenie

Spoločnosť Dobré Reality neustále napreduje. Náš skúsený tím realitných maklérov Vám ochotne a profesionálne pomôže pri predaji alebo kúpe vašej nehnuteľnosti v rámci celého Slovenska a to vďaka dlhoročným skúsenostiam v realitnom obchode.

 
 

CENTRÁLA - PRIEVIDZA – CENTRÁLA

Dlhá ulica 426/3, 971 01 Prievidza
0918 800 080
centrala@dobrereality.sk

 

 

 

Banská Bystrica – ZASTÚPENIE 
0907 180 306
banskabystrica@dobrereality.sk

 

 

Bojnice – ZASTÚPENIE
0905 307 901
bojnice@dobrereality.sk

 

 

Bratislava – ZASTÚPENIE 
0944 044 055
bratislava@dobrereality.sk

 

 

Brezno – POBOČKA

Rázusova 33, 977 01 Brezno
0907 180 306
brezno@dobrereality.sk

 

 

 

Detva – ZASTÚPENIE 
0907 180 306
detva@dobrereality.sk

 

 

Galanta – ZASTÚPENIE
0917 071 051
galanta@dobrereality.sk

 

 

Hlohovec – ZASTÚPENIE 
0915 959 592
laukova@dobrereality.sk

 

 

Komárno – ZASTÚPENIE 
0918 830 827
komarno@dobrereality.sk

 

Kremnica - ZASTÚPENIE
0907 180 306
kremnica@dobrereality.sk

 

 

Levice – ZASTÚPENIE 
0907 750 111
mockova@dobrereality.sk

 

 

Lučenec – ZASTÚPENIE 
0918 830 827
lucenec@dobrereality.sk

 

 

Martin – POBOČKA 

Kmeťa 13, 036 01 Martin
0918 234 288
miskusova@dobrereality.sk

 

 

 

 

Nitra – POBOČKA 

Chrenovská 14 (OBI), 94901 Nitra
0917 567 218
nitra1@dobrereality.sk

 

 

 

Nitra – POBOČKA

Cabajská 6, 949 01 Nitra
0915 959 592
nitra2@dobrereality.sk

 

 

 

 

Nové Zámky – POBOČKA

P. Várdayho 21, 940 01 Nové Zámky
0918 830 827
novezamky@dobrereality.sk

 

 

 

Partizánske – ZASTÚPENIE
0918 800 080
partizanske@dobrereality.sk

 

 

Piešťany – ZASTÚPENIE 
0918 800 080
piestany@dobrereality.sk

 

 

Považská Bystrica – ZASTÚPENIE 
0948 196 806
gargulakova@dobrerealiy.sk

 

 

Prievidza – POBOČKA

Dlhá ulica 426/3, 97101 Prievidza
0918 800 080
prievidza@dobrereality.sk

 

 

Rimavská Sobota - POBOČKA

Jánošíková 2, 97901 Rimavská Sobota
0949 230 987
illes@dobrereality.sk

 

 

 

Senec – ZASTÚPENIE SENEC 
0944 044 055
senec@dobrereality.sk

 

 

Sereď – ZASTÚPENIE 
0944 044 055
sered@dobrereality.sk

 

 

Šaľa –Pobočka

0917071051
sala@dobrereality.sk

 

 

 

Štúrovo – ZASTÚPENIE
0918 830 827
sturovo@dobrereality.sk

 

 

Trnava – ZASTÚPENIE TRNAVA 
0944 044 055
trnava@dobrereality.sk

 

 

Zlaté Moravce – ZASTÚPENIE
0917 567 218
zlmoravce@dobrereality.sk

 

Zvolen – ZASTÚPENIE 
0907 180 306
zvolen@dobrereality.sk

 

Žarnovica – ZASTÚPENIE 
0907 180 306
zarnovica@dobrereality.sk

 

 

Žiar nad Hronom – ZASTÚPENIE 
0907 180 306
ziarnhronom@dobrereality.sk

 

 

Žilina – ZASTÚPENIE
0918 800 080
zilina@dobrereality.sk

 
 
 

 

DOBRÉ REALITY s. r. o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska Realitná únia

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.