Bezplatné ocenenie

 

Chceme, aby ste boli spokojní a úspešní! Preto našim maklérom garantujeme príjemné pracovné prostredie, výborný kolektív, skvelé vzťahy v práci, bez stresu a výkonnostných limitov.

 

K tomu ponúkame jedny z najvyšších, transparentných a najrýchlejšie vyplácaných provízií na slovenskom trhu bez akýchkoľvek skrytých podmienok.

 

Ponúkame skvelú príležitosť pridať sa ku skúsenému tímu profesionálnych obchodníkov, ktorí vám budú nápomocní v začiatkoch. Nováčikov naučíme obchodovať vo svete realít, komunikovať s klientmi na profesionálnej úrovni a úspešne vyhľadávať zaujímavé príležitosti. Vy budete predávať a my všetko ostatné zariadime za Vás...

 

Sústredíte sa len na obchody a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi. Výhodou pre skúsených maklérov ako aj nováčikov sú špeciálne podmienky s finančným VIP bonusom a silné zázemie bez zbytočnej administratívnej a výkonnostnej záťaže.

 

Vašou náplňou práce bude:

 

Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a komunikácia s klientmi

Sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu a výkupu nehnuteľností

Správa nehnuteľností prostredníctvom špecializovaného softvéru

Vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek klienta


 
NAUČÍME VÁS OBCHODOVAŤ, AJ KEĎ STE ÚPLNÝ ZAČIATOČNÍK - MÁME VYNIKAJÚCI ŠKOLIACI PROGRAM - NAŠTARTUJTE S NAMI VAŠU NOVÚ KARIÉRU!

 

Výhody a benefity

 

Medzi naše najväčšie konkurenčné výhody oproti ostatným spoločnostiam patria:

Spokojnosť a pohodu v pracovnom prostredí

Najrýchlejšie vyplácanie odmien ihneď po rezervácii nehnuteľnosti

Neodpočítavame DPH z provízie (zostáva vám celá odmena)

Vysoké maklérske a manažérske odmeny

Žiadne poplatky za značku, inzerciu 

Prepracovaný systém školení

Dlhoročné skúsenosti a stabilitu

Príležitosti pre kariérny rast


 
PRE REALITNÝCH MAKLÉROV S PRAXOU ALE AJ NOVÁČIKOV PONÚKAME ŠPECIÁLNE PODMIENKY A FINANČNÝ BONUS.

 

https://dobrereality.sk/VIP-Kariera
Chcete odštartovať úspešnú kariéru v stabilnej spoločnosti?
Pošlite nám svoj životopis čo najskôr. e-mail: svitok@dobrereality.sk
Máte akékoľvek otázky? Zavolajte nám:
 
Jaroslav Svitok
Prokurista spoločnosti
Tel.:0918 800 080
e-mail: svitok@dobrereality.sk

DOBRÉ REALITY s. r. o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska Realitná únia

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.