Bezplatné ocenenie

Dobré Reality, celoslovensky pôsobiaca realitná spoločnosť, dlhodobo patrí medzi najvýznamnejšie priamo vlastnené realitné spoločnosti v Slovenskej republike. Vysoká úroveň kvality poskytovaných realitných služieb priamo súvisiaca s dynamikou rozvoja spoločnosti sa prejavila na stabilnom raste našej realitnej siete. Prostredníctvom siete vlastných pobočiek a obchodných zastúpení Dobré Reality kvalifikovane poskytujú realitné služby na celom území Slovenska. Od svojho vzniku spoločnosť Dobré Reality kladie dôraz na vysoký štandard v kvalite poskytovaných realitných služieb a na bezpečnosť svojich klientov. V procese kúpy, predaja, alebo prenájmu nehnuteľností naša spoločnosť garantuje všetkým klientom rýchlosť, bezpečnosť a odbornosť na najvyššej úrovni. Komplexný systém realitných služieb zahŕňa zabezpečenie odborného propagačného, právneho, hypotekárneho servisu a pomáha našim klientom pohodlne realizovať ich predstavy vo svete realít. Byty, domy, pozemky aj priemyselné nehnuteľnosti sú prostredníctvom našej širokej inzertnej siete denne predstavené tisícom záujemcov v Slovenskej republike aj v zahraničí. Realitní makléri našej spoločnosti dodržujú etický kódex a transparentné pracovné postupy a garantujú našim klientom čestný a profesionálny prístup v každej situácii.

 

Smerovanie realitnej spoločnosti Dobré Reality


Spoločnosť Dobré Reality úspešne napreduje vo svojom zámere, vytvoriť pre všetkých klientov dostupnú celoslovenskú sieť pobočiek obsadených odborne vyškolenými realitnými profesionálmi, ktorí klientom poskytnú nadštandardne bezpečné, rýchle a odborné realitné služby. Spoločnosť Dobré Reality rýchlo napreduje v spolupráci s developermi, finančnými sprostredkovateľmi, bankami, poisťovňami, inzertnými portálmi a reklamnými agentúrami, a tým poskytuje svojim klientom stále vyššiu úroveň služieb.

 

Inzertné a propagačné aktivity realitnej spoločnosti Dobré Reality


Dobré Reality patria medzi najvýznamnejších zadávateľov internetovej reklamy na špecializovaných realitných portáloch reality.sk, topreality.sk, x-reality.sk a mnohých ďalších, a tým zabezpečujú svojim klientom najširšie možnosti pri propagácii ich nehnuteľností. Klienti spoločnosti Dobré Reality sa môžu spoľahnúť na hypotekárnych špecialistov, ktorí sú schopní zabezpečiť financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom všetkých bánk a lízingových spoločností pôsobiacich v SR (Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Sberbank, J&T banka, Privatbanka, OTP banka, Poštová banka, ČSOB a ďalšie). Zmluvy a súvisiace právne dokumenty pre našich klientov sú autorizované výhradne renomovanými právnikmi a advokátskymi kanceláriami.

 

Spoločnosť Dobré Reality svojim klientom garantuje:

 

Najširšiu inzerciu nehnuteľností

 

Dobré Reality patria medzi najvýznamnejších zadávateľov reklamy na špecializovaných realitných portáloch reality.sk, topreality.sk, areality.sk, x-reality.sk., realites.sk, living.sk a ďalších. Tým zabezpečujú svojim klientom najširšie možnosti propagácie ich nehnuteľností. Nehnuteľnosti našich klientov rýchlo a úspešne zviditeľňujeme prostredníctvom plagátov, vývesných plachiet, tabúľ a inzerátov v inzertných a mienkotvorných periodikách. Počítačový systém našej spoločnosti zabezpečuje možnosť priamo ponúknuť vašu nehnuteľnosť registrovaným záujemcom z našej databázy. Internetová stránka www.dobrereality.sk s prehľadným zobrazovaním obrázkov a rýchlym vyhľadávaním pritiahne širokú pozornosť k vašej nehnuteľnosti.

 

Bezpečnosť pri prevode nehnuteľností

 

Na bezpečnosť našich klientov kladieme v spoločnosti Dobré Reality najvyšší dôraz. Venujeme náležitú pozornosť všetkým detailom a preskúmaniu právneho stavu nehnuteľností. Naša spoločnosť rovnako zabezpečuje vinkuláciu pri úhrade kúpnej ceny prostredníctvom vybraných bánk, notárov a advokátov. Zmluvy pre našich klientov pripravujú výhradne advokátske kancelárie overené praxou a s poistením zodpovednosti. Dlhodobá spolupráca s bankami, advokátmi, notármi a hypotekárnymi spoločnosťami je najlepšou vizitkou nášho zodpovedného prístupu.

 

Odbornosť a profesionalitu realitných maklérov

 

Profesionalita a odbornosť radia našich maklérov medzi slovenskú realitnú špičku. Formou seminárov a školení sa neustále zdokonaľujú vo svojom odbore a svoje vedomosti využívajú k napĺňaniu potrieb našich klientov. Realitní makléri našej spoločnosť rešpektujú etický kódex a stanovené pracovné postupy spoločnosti. Naši makléri sú vždy pripravení využiť svoje zručnosti a urobiť maximum pre našich klientov.

 

Rýchlosť v procese predaja a kúpy nehnuteľností

 

Spoločnosť Dobré Reality svojim klientom zabezpečuje rýchly predaj ich nehnuteľností. Snažíme sa nájsť záujemcov o nehnuteľnosti našich klientov v čo najkratšom možnom čase. Rýchlosť je pre nás dôležitá, bezpečnosť prvoradá.

 

Operatívne financovanie

 

Našim klientom operatívne zabezpečíme financovanie kúpy nehnuteľností prostredníctvom hypotekárneho úveru. Hypotekárne poradenstvo a finančný servis sú jednou zo silných stránok spoločnosti Dobré Reality. Spolupracujeme s mnohými bankami a renomovanými finančnými sprostredkovateľmi. Našim klientom v maximálnej miere uľahčíme financovanie nákupu nehnuteľností a poskytneme im náležitý servis a finančné poradenstvo.

 

DOBRÉ REALITY s. r. o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska Realitná únia

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.