Bezplatné ocenenie

ROK 2023:

Jesenný teambuilding Dobré Reality 2023

 

September sa v našej spoločnosti Dobré Reality už dlhé roky neodmysliteľne spája s touto firemnou akciou. Po veľmi dobrých skúsenostiach a krásnych zážitkoch z minulého roka sme aj tento rok opäť zavítali do krásnej prírody Rajeckej doliny. Užili sme si opäť veľa zábavy a zahanbiť sa nedali ani miestne lesy s bohatou nádielkou húb či jelene v ruji. Okrem oddychu sme samozrejme prebrali aj pracovné veci, čo uvítali najmä naši nováčikovia. A po perfektne strávenom víkende sme sa plní elánu opäť vrhli do začínajúcej jesennej sezóny na realitnom trhu.

 

                                        

                   

WEB - Profil makléra

 

Každý náš maklér si zaslúži mať dobrú a kvalitnú reklamu. Preto sme vytvorili pre našich maklérov novú webovú stránku, kde sa môžu individuálne prezentovať a predstaviť sa ako profesionál, ale aj ako bežný človek.

 

 

Víkendová akcia na chate v Radvani nad Dunajom

 

Jún v našej spoločnosti Dobré Reality si už nevieme predstaviť bez víkendovej akcie na chate v Radvani nad Dunajom, organizovanej našou regionálnou manažérkou Karin Dudovou. Všetko bolo opäť perfektne zosúladené, nálada bola výborná, šéfkuchár Dušan sa ako tradične prekonával, užili sme si karaoke šou a počasie nám tiež vyšlo ako na objednávku. Popri oddychu sme stihli prebrať aj niektoré pracovné veci. Ďakujeme všetkým zúčastneným kolegom a tešíme sa na ďaľšie stretnutie.

 

 

Školenia a porady

 

Aj v našej firme sú samozrejmosťou pravidelné školenia a porady v rámci celého Slovenska, pravidelné vzdelávanie a výmena vzájomných skúsenosti medzi sebou, prinášajú kvalitnú a odbornú prácu pre našich klientov Dobrých realít.

Porada - Prievidza

Porada - Nové Zámky

 

 

Koncoročné oceňovanie  našich najlepších maklérov

 

 

 

 

ROK 2022

Oceňovanie našich najlepších maklérov

 

Blíži sa koniec roka a ten je v našej spoločnosti Dobré Reality vždy spájaný s oceňovaním našich najúspešnejších kolegov. Ani tento rok nebol výnimkou, takže sme sa opäť stretli a v príjemnej atmosfére sme našu tradíciu absolvovali. Veľká vďaka však okrem ocenených kolegov patrí všetkým našim realitným maklérom za každý úspešný nábor a zrealizovaný obchod.

 

 

 

Jesenný firemný seminár

 

Dňa 6.10.2022 sme pre našich realitných maklérov pripravili v hoteli Belassi v Bojniciach hodnotný seminár na aktuálne témy v realitnom biznise. Seminár viedla certifikovaná lektorka a koučka pani Katarína Špačková zo Slovenskej realitnej únie, ktorej sme členom. Všetci zúčastnení kolegovia sa dozvedeli napríklad aj informácie o tom, ako si dohodnúť s klientom exkluzivitu pri predaji jeho nehnuteľnosti, ako si obhájiť výšku svojej provízie, prečo by si mal klient vybrať pre spoluprácu práve Dobré Reality a ďalšie zaujímavé témy. Aj týmito aktivitami prispievame k zvyšovaniu profesionalizácie našich maklérov. Ak sa aj vy radi vzdelávate a túžite sa stať profesionálmi na realitnom trhu, ozvite sa nám.

 

 

Jesenný teambuilding Dobré Reality

 

September sa v našej spoločnosti Dobré Reality už dlhé roky neodmysliteľne spája s touto firemnou akciou. Po veľmi dobrých skúsenostiach a krásnych zážitkoch z minulého roka sme aj tento rok opäť zavítali do krásnej prírody Rajeckej doliny. Užili sme si opäť veľa zábavy a zahanbiť sa nedali ani miestne lesy s bohatou nádielkou húb či jelene v ruji. Okrem oddychu sme samozrejme prebrali aj pracovné veci, čo uvítali najmä naši nováčikovia. A po perfektne strávenom víkende sme sa plní elánu opäť vrhli do začínajúcej jesennej sezóny na realitnom trhu.

 

Oceňovanie našich najaktívnejších realitných maklérov

 

Vzhľadom na výborné výsledky, ktoré naši kolegovia realitní makléri dosahujú, začali sme tých najaktívnejších pravidelne oceňovať. Okrem získaného certifikátu je to aj finančná odmena. Aj týmto spôsobom sa snažíme motivovať každého makléra nášho realitného tímu k dosahovaniu vyšších výkonov, a tým pádom aj úspechov na realitnom trhu.

Ak sa chcete aj vy stať členom našej spoločnosti Dobré Reality a pridať sa k úspešným profesionálom, kontaktujte nás.

 

 

Víkendová akcia na chate v Radvani nad Dunajom

 

Jún v našej spoločnosti Dobré Reality si už nevieme predstaviť bez víkendovej akcie na chate v Radvani nad Dunajom, organizovanej našou regionálnou manažérkou Karin Dudovou. Všetko bolo opäť perfektne zosúladené, nálada bola výborná, šéfkuchár Dušan sa ako tradične prekonával, užili sme si karaoke šou a počasie nám tiež vyšlo ako na objednávku. Popri oddychu sme stihli prebrať aj niektoré pracovné veci. Ďakujeme všetkým zúčastneným kolegom a tešíme sa na ďalšiu akciu.

 

Základy úspešného predaja.

 

To bola téma ďalšieho kola školení v našej spoločnosti Dobré Reality. Zorganizovali sme ho pre našich kolegov, nakoľko vieme, že neustále vzdelávanie je súčasťou profesionálneho rastu každého úspešného realitného makléra. Aj touto cestou sa spoločnosť Dobré Reality svojimi vysoko profesionálnymi službami, poskytovanými našim klientom, udržuje medzi lídrami na realitnom trhu.

 

 

Viac informácií sa v prípade záujmu dozviete na našom webe v sekcii kariéra.

 

Ako sa môže stať z realitného makléra televízna hviezda?

 

Veľmi jednoducho. Stačí, aby mal vo svojej ponuke atraktívnu nehnuteľnosť vo vyhľadávanej lokalite. K tomu ešte kúsok šťastia, následne telefonát od tvorcov relácie Nové bývanie a realitný maklér je odrazu súčasťou natáčania televízneho programu. Takto sa to odohralo aj v prípade nášho kolegu Dominika Rovňana so zaujímavou nehnuteľnosťou v Banskej Štiavnici, ktorú má vo svojej ponuke. Dominik získal nové cenné skúsenosti a ako sebe, tak aj našej spoločnosti Dobré Reality zabezpečil skvelú reklamu. Ďakujeme.

 

 

 

ROK 2021


Záver roka býva v našej spoločnosti Dobré Reality spojený s celofiremným koncoročným posedením a oceňovaním najúspešnejších kolegov. Nakoľko ani tento rok nám situácia nedovolila usporiadať hromadnú akciu, opäť sme sa zišli iba v užšom kruhu a ocenili našich najúspešnejších kolegov a kolegyne. Veľká vďaka však patrí všetkým našim maklérom, ktorí prispeli svojou aktivitou k celkovému úspechu.

 

 

 

 

Jesenný teambuilding v Rajeckej Lesnej


September je povestný svojim slnečným ustáleným počasím a my sme sa ho rozhodli opäť využiť na našu jesennú firemnú akciu. Ubytovaní sme boli v krásnom prostredí chatovej oblasti v dedinke Rajecká Lesná. Nálada bola výborná a v rámci programu bolo na výber viacero možností. Niektorí kolegovia si vybrali výstup na Kľak, iní navštívili malebnú dedinku Čičmany či betlehem v Rajeckej Lesnej. Ostatní optimisti sa vybrali na huby. Síce neúspešne, ale tie kilometre v nohách stáli za to. Pri večernej vatre sme popri opekaní prebrali aj pracovné záležitosti a do toho nám ako hudobný podmaz zo všetkých strán vytrubovali jelene. Oddýchnutí po príjemne strávenom víkende sme sa mohli opäť vrhnúť do víru jesennej sezóny v realitnom biznise. Ak uvažujete nad kariérou realitného makléra a popritom by ste chceli zažiť čaro našich firemných akcií, pridajte sa do tímu obchodníkov v našej spoločnosti Dobré Reality.

 

 

 


Júnová chatovačka v Radvani nad Dunajom.


Každý rok v júni naša regionálna manažérka Karin Dudová organizuje víkendovú chatovačku v krásnom prostredí malebnej dedinky Radvaň nad Dunajom.
Tradíciu dodržala aj tento rok, takže sme sa opäť stretli a užili si skvelú náladu, jedlo aj zábavu. Počasie bolo výborné, takže sme si popri relaxovaní užili aj dostatok slnečných lúčov.
Takto dobre naladení sme sa po víkende opäť mohli pustiť do práce na realitnom trhu. Ďakujeme všetkým zúčastneným kolegom za výbornú akciu a už teraz sa tešíme na ďalšiu.

 

 

Prvá polovica roka 2021, bohatého na rôzne opatrenia a obmedzenia, skončila, a aj z tohto dôvodu sme zvolali našu manažérsku radu.
Bolo to stretnutie plné informácií a poznatkov, umocnené príjemným prostredím elegantnej reštaurácie so záhradou hotela Belassi v Bojniciach...

 

 

 

Poučení z predchádzajúcich mesiacov sme pre úspešné fungovanie našej firmy spoločne dohodli stratégiu na ďalšie obdobie. Všetkým našim manažérom v mene Centrály spoločnosti Dobré Reality ďakujeme za ich profesionálny prístup a pozitívnu energiu, ktorou spoločne napĺňame filozofiu našej firmy. A tou je vytváranie úspešných realitných príbehov so spokojnými klientmi.
Skúste niečo nové! Začnite novú kariéru už dnes!

 

 

ROK 2020
Koniec roka spoločnosti Dobré Reality - oceňujeme našich najúspešnejších realitných maklérov.


Koniec roka býva v našej spoločnosti Dobré Reality spojený spoločnou akciou, v rámci ktorej okrem iného programu oceňujeme našich najúspešnejších realitných maklérov.
Tento rok je výnimočný, takže sme oceňovali v "komornejšej" atmosfére. Pevne však všetci veríme, že v budúcom roku sa všetko vráti do normálu a my budeme pokračovať v našich obľúbených tradičných akciách.
Viac informácií o možnostiach sebarealizácie v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.

 

 

 

Jesenný seminár


Jesenná sezóna na trhu s nehnuteľnosťami odštartovala a my sme pre našich kolegov pripravili seminár, zameraný na úspešné vkročenie do sezóny. Seminár sa uskutočnil v Nových Zámkoch a bol zameraný na telefonáty s klientmi a prípravu nehnuteľnosti, určenej na predaj či prenájom.
Maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. pravidelne školíme, aby mohli poskytovať tie najkvalitnejšie služby pre svojich klientov.
V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu.
Viac informácií o možnostiach sebarealizácie v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.

 

 

 

Letný seminár


Letné dovolenky sú momentálne všade v plnom prúde, ale my v Dobrých Realitách stíhame popri oddychu aj pracovať. Do tímu nám pribudli noví kolegovia, a preto sme pre nich v Prievidzi zorganizovali seminár. Seminár bol zameraný predovšetkým na prácu s listom vlastníctva, katastrálnymi mapami a telefonátmi na studené kontakty.
Maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. pravidelne školíme, aby mohli poskytovať tie najkvalitnejšie služby pre svojich klientov. V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu.
Viac informácií o možnostiach sebarealizácie v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.

 

 


Júnová chatovačka v Radvani nad Dunajom


Rok sa s rokom stretol, karanténne opatrenia konečne skončili a tak nám už našťastie nič nezabránilo opäť sa stretnúť na našej tradičnej júnovej akcii na chate v malebnej obci Radvaň nad Dunajom.
Organizácia zo strany našej regionálnej manažérky Karin Dudovej bola tradične výborná, rovnako aj kuchárske umenie kolegu Duška Juríka a zahanbiť sa veru nedali ani naše kolegyne so svojimi skvelými koláčmi, zákuskami či slanými pochúťkami.
Akcia bola o to krajšia, že viacerí z nás sme sa zo známych príčin dlhšiu dobu nevideli. Výborne sme sa zabavili, odreagovali a po skvelom víkende sme sa plní elánu opäť začali venovať realitnému biznisu.

 

 

 

 

 

ROK 2019
Koncoročné posedenie spoločnosti Dobré reality - Bojnice, Hotel BELASSI****


Koncoročné posedenie realitných maklérov našej spoločnosti Dobré reality sa už stalo tradíciou a ani tento rok to nebolo inak. Akciu sme uskutočnili dňa 12.12.2019 v hoteli Belassi v Bojniciach. Naši realitní makléri si vypočuli zhodnotenie tohtoročných výsledkov, plány na rok 2020 a boli im predstavené aktivity, ktoré podporujú zviditeľňovanie realitných maklérov Dobrých Realít na webe a sociálnych sieťach
Následne sme ocenili našich najúspešnejších a najaktívnejších kolegov a kolegyne.
Veľká vďaka ale patrí všetkým členom Dobrých Realít, ktorí majú svoju zásluhu na fungovaní našej firmy.
Na záver sme si vychutnali skvelý obed hotelového šéfkuchára. V mene centrály našej spoločnosti Dobré Reality ďakujeme všetkým kolegom za spoluprácu a lojalitu v roku 2019 a prajeme veľa osobných aj pracovných úspechov v roku 2020.

 

 

 

 

 

 

Novembrový odborný seminár v Nových Zámkoch


Dňa 12. novembra 2019 sme v Nových Zámkoch pre našich realitných maklérov zorganizovali v spolupráci so spoločnosťou Tesco copiers zaujímavý seminár s názvom "Biznis etiketa v praxi". Každý profesionálny realitný maklér vie, že okrem odborných znalostí je v našom biznise veľmi dôležitá úroveň komunikácie s klientom, kreativita a tiež osobné vyžarovanie, tzv. soft skills (mäkké zručnosti).
Tento druh seminára je podporovaný Európskym sociálnym fondom a Európskym fondom regionálneho rozvoja a je vedený profesionálnym školiteľom.

 

 


Septembrový firemný teambuilding na Liptove.


Posledný septembrový víkend sa v spoločnosti Dobré Reality niesol v duchu firemného teambuildingu. Tentokrát sme ho pre našich realitných maklérov zorganizovali v krásnom prostredí Liptova, konkrétne v obci Liptovská Sielnica.
Celý víkend panovala výborná nálada a okrem poriadnej grilovačky sme stihli aj turistiku. Súčasťou piatkového večera bolo oceňovanie našich kolegov, ktorí boli najúspešnejší v súťaži o nové nábory nehnuteľností.
Na konci víkendu všetci zúčastnení zhodne konštatovali, že to bol opäť skvelý zážitok a už teraz sa všetci tešíme na ďalšiu akciu. Ak chcete aj vy zažiť takúto skvelú atmosféru, pridajte sa do tímu našich realitných maklérov.

 

 

 


Júnová akcia na chate v Radvani nad Dunajom.


Predposledný júnový víkend naša regionálna manažérka Karin Dudová už tradične zorganizovala pre svoj tím realitných maklérov a manažérov akciu na chate v Radvani nad Dunajom. Počasie vyšlo ako na objednávku, náš kolega alias šéfkuchár Dušan Jurík pre nás pripravil samé dobroty, o hudbu bolo postarané, takže nám nič nebránilo prežiť krásny víkend so skvelými ľuďmi.
Za Centrálu spoločnosti Dobré Reality srdečne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu akciu. Aktivity tohto druhu sú dôležitou súčasťou stmeľovania kolektívu a budovania dôvery, preto na ne v rámci ďalších činností, zameraných na profesionálny rast každého realitného makléra, takisto kladieme veľký dôraz.

 

 


Dobré Reality a spoločnosť Datart pre klientov pripravili exkluzívny darček.


V rámci rozširovania a poskytovania komplexných služieb našou spoločnosťou Dobré Reality sme pre všetkých klientov pripravili exkluzívny darček. Aký? Dohodli sme so spoločnosťou Datart VIP členstvo so zvýhodnenými cenami naprieč celým sortimentom, ktorý spoločnosť Datart ponúka. Bližšie informácie o tejto akcii sa klienti dozvedia od svojich realitných maklérov.
Sme hrdí na to, že aj vďaka našim výsledkom na realitnom trhu nás spoločnosť Datart oslovila a zaradila medzi svojich exkluzívnych partnerov.

 

 


Výstava Celoslovenské dni poľa v obci Dvory nad Žitavou


V dňoch 4. - 5. 6. 2019 sa v obci Dvory nad Žitavou uskutočnila výstava Celoslovenské dni poľa. V rámci vystavovateľov sa zúčastnil na tejto akcii aj náš kolega, pán Marek Polák z pobočky Nové Zámky. Marek sa okrem realitnej činnosti venuje aj profesii finančného sprostredkovateľa, a preto využil možnosť vystaviť reklamné pútače oboch spoločností.
Aj touto cestou ďakujeme nášmu kolegovi za jeho iniciatívu zviditeľňovania spoločnosti Dobré Reality na slovenskom trhu.

 

 

 

JARNÝ SEMINÁR


Nakoľko sa blíži ďalšia sezóna na trhu s nehnuteľnosťami, zorganizovali sme aj tento rok pre našich kolegov jarný seminár. Za hlavné témy sme vybrali "Metódy moderného realitného makléra" a "Cesta k úspechu". Seminár sme postupne uskutočnili na vybraných pobočkách a viedol ich pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti Dobré Reality.

 


Maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. pravidelne školíme, aby mohli poskytovať tie najkvalitnejšie služby pre svojich klientov. V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac informácií o možnostiach sebarealizácie v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.

 

ROK 2018

VIANOČNÉ POSEDENIE 2018 - Bojnice, hotel BELASSI ****


Záver roka býva v našej realitnej spoločnosti Dobré Reality spojený s koncoročným posedením. Tentokrát sa akcia s hojnou účasťou maklérov uskutočnila dňa 12.decembra 2018 v hoteli Belassi v Bojniciach. V rámci programu si všetci zúčastnení vypočuli z úst pána Jaroslava Svitka, prokuristu spoločnosti Dobré Reality, tradičné zhodnotenie celého roka 2018 a plány na rok 2019.


Následne boli ocenení naši najúspešnejší kolegovia v kategórii Nováčik roka, Manažér roka a takisto boli ocenení aj traja najúspešnejší realitní makléri v kategórii Dosiahnutý obrat za rok 2018.Ako zlatý klinec programu bolo vystúpenie úspešnej realitnej maklérky z Českej republiky, pani Anny Plagovej, ktorá prijala naše pozvanie a prezradila nám svoj recept na úspech. Vystúpenie bolo veľmi pútavé, hodné zamyslenia a nasledovala po ňom dlhá diskusia s množstvom otázok.


Na záver posedenia sme si vychutnali výborné pohostenie. Ďakujeme všetkým našim kolegom za úspechy, ktoré dosiahli v roku 2018. Ďakujeme aj za lojalitu, ktorú prejavili tým, že odolali nekalým praktikám rôznych neserióznych ľudí. A prajeme v mene centrály spoločnosti Dobré Reality všetkým našim kolegom úspešný a vydarený rok 2019.

 

 


Televízia JOJ - relácia Nové bývanie


Dňa 07.10.2018 odvysielala televízia JOJ reláciu Nové bývanie, ktorého sa aktívne zúčastnila aj naša manažérka Alica Szökeová so svojou ponukou 3 - izbového bytu v Nitre.
Pre našu kolegyňu to bola skvelá reklama a zároveň svojou účasťou zviditeľnila aj našu spoločnosť Dobré Reality na trhu s nehnuteľnosťami.

 

   

 


Októbrové školenie maklérov v Nových Zámkoch

 

Dňa 03.10.2018 sme v priestoroch našej kancelárie v Nových Zámkoch zorganizovali školenie maklérov. Hlavným dôvodom školenia bola novelizácia katastrálneho zákona, účinná od 01.10.2018, ktorej znalosť je nevyhnutným faktorom úspešného zvládnutia obchodu pre každého profesionálneho realitného makléra. Školenie viedol Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti Dobré Reality a zúčastnili sa ho naši kolegovia z pobočiek a zastúpení Nové Zámky, Komárno, Štúrovo, Lučenec, Bratislava, Nitra a Čadca.


Súčasťou školenia bolo aj vypisovanie interných tlačív, práca so zákazkami v našom intranete a zvládanie námietok pri telefonovaní s klientom. Pripravené bolo bohaté občerstvenie, ktorým nás príjemne prekvapili naši kolegovia - oslávenci.


Touto cestou ďakujeme našej regionálnej manažérke, pani Karin Dudovej, za zorganizovanie tejto akcie a takisto patrí veľká vďaka všetkým zúčastneným kolegom, ktorí aj týmto spôsobom prejavili svoju profesionalitu.

 

 


Víkend plný pohody, zábavy a oddychu v Gothali - Liptovská Osada


V rámci utužovania kolektívu a lepšieho spoznávania sa kolegov z rôznych pobočiek a zastúpení našej spoločnosti Dobré Reality sme od 14. do 16. septembra 2018 zorganizovali pre všetkých našich maklérov víkend plný pohody, zábavy a oddychu. Akcia sa uskutočnila v krásnom prostredí rekreačného komplexu Gothal Liptovská Osada.
Tri dni nám ubehli ako voda, ale stihli sme kopec aktivít a zábavy. Pochutili sme si na pečenom prasiatku a grilovaných špecialitách, zorganizovali sme hromadný nájazd na liptovské dubáky a užili sme si dokonalý relax v miestnom vodnom svete. Pri večernej zábave nám do tanca zaspievala naša talentovaná kolegyňa Alica Szökeová. Všetci sme sa zhodli na tom, že to bol vydarený víkend, ktorú si určite radi zopakujeme, pretože akcie tohto druhu sú veľmi dôležité pre správne fungovanie vnútrofiremnej klímy, čo sa následne prejavuje na úspešných obchodoch a spokojných klientoch.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za skvelý zážitok a dobrú náladu. Špeciálne poďakovanie patrí našej manažérke Veronike Vravkovej a spoločnosti Deluvis za spoluorganizáciu tejto akcie.


Víkendová akcia na chate v Radvani nad Dunajom, 22 - 24. 6. 2018


Začiatok letnej sezóny v tíme našej regionálnej manažérky Karin Dudovej sa už tradične spája s víkendovou akciou na chate v Radvani nad Dunajom. Aj tento rok bolo postarané o bohaté pohostenie a skvelú zábavu. Všetci zúčastnení sa zhodli na tom, že to bola opäť vydarená akcia, ktorá utužuje kolektív a pridáva novú chuť a elán do ďalšej práce v kariére realitného makléra.
Ďakujeme Karin Dudovej za zorganizovanie akcie, Duškovi Juríkovi za jeho kuchárske umenie a všetkým zúčastneným za skvelú náladu.

 

 

Celoslovenský firemný seminár v hoteli Belassi **** v Bojniciach.


Dňa 24.05.2018 sme v hoteli Belassi**** v Bojniciach usporiadali pre našich maklérov celoslovenský firemný seminár.
Prioritnou témou boli dôležité informácie ohľadne zmien v narábaní s osobnými údajmi (tzv. GDPR). Je to nové nariadenie o ochrane osobných údajov, účinné od 25.05.2018, ktoré vyšlo z dielne Európskej komisie a Rady EÚ, platné vo všetkých členských štátoch EÚ.

Ako prekvapenie bola záverečná téma, kde sa naši kolegovia okrem zaujímavých informácií o budovaní dobrého mena a osobnej značky realitného makléra dozvedeli aj osvedčené tipy a triky najúspešnejších realitných maklérov, ktoré pomáhajú stať sa z priemerného realitného makléra tým najlepším.
Celý seminár s hojnou účasťou viedol pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti Dobré Reality. Realitná spoločnosť Dobré Reality aj takýmito aktivitami pomáha svojim realitným maklérom stať sa úspešnými profesionálmi na realitnom trhu.

 

 

 

Motivačný seminár 22. marca 2018 v Nových Zámkoch


Jarnú sezónu na realitnom trhu sme pre našich maklérov odštartovali motivačným seminárom, ktorý sa uskutočnil 22.marca 2018 v Nových Zámkoch
Sminár viedla známa numerologička Ľubka Holečková, ktorá sa okrem numerológie úspešne venuje aj obchodovaniu s realitami v našej spoločnosti Dobré Reality . Akcia bola mimoriadne úspešná a vyvolala pozitívne ohlasy od všetkých zúčastnených maklérov, ktorí sa zišli v hojnom množstve.

Okrem odborných seminárov organizujeme pre našich maklérov aj semináre motivačné, nakoľko si uvedomujeme ich dôležitosť pre dosiahnutie úspechov v pracovnej sfére. Touto cestou ešte raz ďakujeme Ľubke Holečkovej za skvelý zážitok, našej regionálnej manažérke Karin Dudovej za organizáciu tejto akcie a všetkým ostatným kolegom za účasť.

 

ROK 2017 


Vianočný večierok 2017

Mesiac december býva v spoločnosti Dobré Reality už tradične spojený s koncoročným posedením a oceňovaním našich najúspešnejších kolegov. Tento rok sa posedenie uskutočnilo 15.12. v Horskom hoteli Remata. Úvodom náš prokurista pán Jaroslav Svitok zhodnotil uplynulý rok, ktorý vyšiel ako pozitívny vo všetkých smeroch. Následne predstavil plány na rok 2018, ktoré sú okrem iného zamerané najmä na stabilizáciu tímu, pozitívnu motiváciu všetkých členov spoločnosti Dobré Reality a rozširovanie jednotlivých tímov o nových maklérov. Po tomto prejave nasledovalo oceňovanie najúspešnejších maklérov a manažérov.
Ocenenie manažér roka 2017 získala pani Alica Szokeová z pobočky Nitra, ktorej tím maklérov dosiahol najlepšie výsledky v realitnej činnosti.
Ako Nováčik roka 2017 bol za svoje vynikajúce výsledky ocenený pán Rastislav Tomaník z pobočky Prievidza. Špeciálnu cenu za lojalitu a dosiahnutý magický finančný obrat v spoločnosti Dobré Reality získala pani Alica Szokeová z pobočky Nitra. Tretie miesto ako Maklér roka 2017 za dosiahnutý finančný obrat získal pán Rastislav Tomaník z pobočky Prievidza. Druhé miesto ako Maklér roka 2017 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Naďa Lauková z pobočky Nitra, za ktorú prebrala ocenenie jej regionálna manažérka.
Prvé miesto ako Maklér roka 2017 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Alica Szokeová z pobočky Nitra.
Okrem vecných cien získali ocenení makléri aj finančnú odmenu.
Po ukončení oficiálnej časti nasledovala voľná zábava pri pečenom prasiatku, dobrom vínku, hudbe a bowlingu.
Touto cestou ďakujeme všetkým našim kolegom za úspešný rok 2017 a prajeme veľa pracovných aj osobných úspechov v roku 2018.

 


Séria školení maklérov v novembri 2017.
18.11.2017


Mesiac november sa v spoločnosti Dobré Reality niesol v znamení série školení, ktoré sa postupne uskutočnili v pobočkách Rimavská Sobota, Nové Mesto nad Váhom, Prievidza a Nové Zámky. Školenia viedol pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti, spoločne s našimi regionálnymi manažérmi. Témy školenia boli nasledovné: práca s internými tlačivami a ich použitie v obchodnom prípade, zvládanie námietok pri telefonovaní s klientom a využívanie nástrojov pri práci s katastrálnou mapou. Školenia boli určené najmä pre našich nových maklérov, ale zúčastnili sa ich aj stabilní členovia, ktorí školenie uvítali ako možnosť zopakovať si svoje vedomosti, niečo nové sa dozvedieť a prípadne prispieť svojimi skúsenosťami, alebo tipmi z pozície realitného makléra.
Pravidelnými školeniami si naši makléri zvyšujú svoj profesionálny kredit, aby mohli poskytovať klientom kompletný servis pri práci s nehnuteľnosťami.

 

 


Kurz "LEKTOR", akreditovaný ministerstvom školstva.
22.10.2017


V rámci rozširovania svojich vedomostí a následného využitia v praxi absolvovali dvaja naši kolegovia, konkrétne pani Martina Lorinčíková, regionálna manažérka a pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti, kurz "LEKTOR". Kurz je akreditovaný ministerstvom školstva a konal sa pod záštitou Asociácie lektorov a kariérnych poradcov.
Po absolvovaní lektorskej prípravy nasledovala úspešná záverečná skúška a obaja si prevzali Osvedčenie s celoštátnou platnosťou. Srdečne gratulujeme.

 


Víkendová akcia na chate v Radvani nad Dunajom
24.5.2017


Ako býva dobrým zvykom, na uvítanie leta zorganizovala naša regionálna manažérka p.Dudová pre svojich kolegov a priateľov víkendovú akciu na chate v Radvani nad Dunajom. Náš kolega p. Jurík pripravil skvelé halászlé, kapustnicu a na grile pripravené bravčové kolienka a morčacie stehná.
O zábavu bolo taktiež postarané, prvý večer bol vyplnený rockovým koncertom a na druhý deň sa o zábavu postarala miestna kapela Fosilie. Všetci sme si výborne oddýchli, niektorí si vychutnali horúce slnečné lúče a pár dobrovoľníkov sa aj vykúpalo v Dunaji.
Skvelá akcia so skvelými ľuďmi a už teraz sa tešíme na ďalšiu. Karin a Duško, ďakujeme...

 


Celoslovenská konferencia Reality 2017
18.5.2017


18.05.2017 zorganizovala Realitná únia SR celoslovenskú konferenciu Reality 2017, ktorej sa opäť zúčastnili aj naši kolegovia z centrály spoločnosti Dobré Reality, pán Jaroslav Svitok - prokurista spoločnosti a pán Tomáš Sedlický - oblastný manažér.
Hlavnými témami tejto celodennej akcie boli napríklad: Efektivita realitných portálov, Služby realitných kancelárií očami verejnosti, Manažment predaja, Nové technológie v realitách a podobne. Všetky získané poznatky využívame v rámci celej našej realitnej spoločnosti na poskytovanie čo najkvalitnejších služieb našim klientom.


Školenie maklérov v Nitre DOBRÉ REALITY s.r.o.
17.3.2017


Spoločnosť Dobré Reality venuje zvýšenú pozornosť svojim novým maklérom. Dňa 17.03.2017 sme pre nich zorganizovali v našej pobočke v Nitre seminár pod názvom "Obchodné a komunikačné zručnosti". Seminár viedla pani Veronika Vravková, územná riaditeľka spoločnosti Deluvis, nášho partnera pre hypotekárne a finančné služby. Nosnou témou seminára bolo zvládnutie telefonickej komunikácie s klientom, čo je základný predpoklad pre úspešné napredovanie v kariére realitného makléra.


Obsahom takejto vstupnej komunikácie sú základné údaje o maklérovi a realitnej spoločnosti, ponuka spolupráce a prípadné zvládanie klientových námietok, čo by mal ovládať každý profesionálny maklér. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Školenie maklérov v Prievidzi
16.2.2017


Dňa 16.02.2017 sme uzavreli úvodnú sériu školení pre našich maklérov záverečným seminárom, ktorý sa uskutočnil na centrále v Prievidzi a zúčastnili sa ho naši kolegovia z pobočiek Prievidza, Zvolen, Banská Bystrica a Bánovce nad Bebravou. Aj tentokrát viedol odborný seminár pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti a opäť bol zameraný na vysvetlenie pojmov z firemných interných tlačív, náležitosti kúpnych a nájomných zmlúv, čítanie a vysvetlenie funkcie územných plánov, údaje na liste vlastníctva, vyňatie ornej pôdy z pôdneho fondu a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy.


Školenie Dobré reality - Prievidza


Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu, alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie, obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami silnej a etablovanej spoločnosti. Viac v našej sekci kariera.

 


Školenie maklérov v Novom Meste nad Váhom
9.2.2017


Dňa 09.02.2017 sa uskutočnilo ďalšie školenie maklérov, tentokrát v priestoroch kancelárie Dobrých Realít v Novom Meste nad Váhom. Absolvovali ho makléri z pobočiek Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trenčín, Ilava a Bratislava
Odborný seminár, ktorý viedol pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti, bol opäť zameraný na vysvetlenie pojmov z firemných interných tlačív, náležitosti kúpnych a nájomných zmlúv, čítanie a vysvetlenie funkcie územných plánov, údaje na liste vlastníctva, vyňatie ornej pôdy z pôdneho fondu a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy.
Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu, alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie, obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami silnej a etablovanej spoločnosti. Viac v našej sekcii kariera.

 

 


Školenie maklérov v Nových Zámkoch 2017
26.1.2017


Dňa 26.01.2017 sa konalo školenie maklérov v priestoroch kancelárie DR v Nových Zámkoch

 

 

ROK 2016
Koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.

 

16.12.2016
Šestnásteho decembra 2016 sa konalo koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY v priestoroch Hotela pod Zámkom v Bojniciach.
Koncoročné posedenie v príjemnom prostredí, z ktorého sa stala tradícia, bolo zorganizované ako prejav vďaky pre všetkých našich maklérov a kolegov za ich činnosť v realitnom obchode v uplynulom roku 2016.
Úvodom tejto akcie prokurista spoločnosti pán Jaroslav Svitok prezentoval zmeny, ktoré sa udiali za uplynulý rok 2016 a zdôraznil ich pozitívny dopad na celkový chod spoločnosti. Následne predstavil víziu spoločnosti na rok 2017, prioritne zameranú najmä na náborovú aktivitu a exkluzivitu, ktoré priamo súvisia s úspešným pôsobením maklérov na realitnom trhu.


Oficiálnu časť ukončil zhodnotením výsledkov a odovzdávaním cien najlepším maklérom a manažérom spoločnosti za rok 2016.
Ocenenie Manažér roka 2016 získala pani Karin Dudová z pobočky Nové Zámky, ktorej makléri dosiahli najlepšie výsledky v náboroch aj v predajoch. Ocenenie Nováčik roka 2016 si prevzal pán Richard Sloboda z pobočky Bratislava, ktorý sa od začiatku svojej kariéry realitného makléra aktívne a úspešne zapojil do náborov a predajov nehnuteľností.


Špeciálne ocenenie za lojalitu a dosiahnutý magický finančný obrat v spoločnosti DOBRÉ REALITY si prevzal pán Tomáš Sedlický, manažér pobočky Prievidza. Tretie miesto ako Maklér roka 2016 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Karin Dudová z pobočky Nové Zámky. Druhé miesto ako Maklér roka 2016 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Danka Vidová z pobočky Prievidza . Najúspešnejším maklérom spoločnosti DOBRÉ REALITY za dosiahnutý finančný obrat v roku 2016 sa stala pani Alica Szokeová z pobočky Nitra. Prvé tri miesta boli finančne odmenené, čo je výzvou aj pre ostatných kolegov v roku 2017.
Neoficiálna časť posedenia sa niesla v znamení voľnej zábavy pri bowlingu, dobrom víne a pečenom prasiatku. Touto cestou ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý večer a prajeme vám veľa pracovných a osobných úspechov v roku 2017. Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu, alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie, obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami silnej a etablovanej spoločnosti. Viac v našej sekcii kariera.

 

 

 


Grilovačka v Radvani nad Dunajom.
22.6.2016

 

 

 


V dňoch 17.-19.6. 2016 zorganizovala oblastná manažérka pani Karin Dudová grilovačku pre svojich maklérov z pobočiek Nitra, Nové Zámky, Komárno a Levice.
Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý víkend v kruhu skvelých kolegov a priateľov a všetkým maklérom spoločnosti Dobré Reality prajeme veľa pracovných a osobných úspechov v letných mesiacoch.

 


Konferencia REALITY 2016
1.6.2016


Realitná únia Slovenskej republiky zorganizovala 11.05.2016 konferenciu realitných maklérov v Bratislave. Celodennej konferencie sa zúčastnili aj kolegovia z centrály spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. pán Jaroslav Svitok - manažér pre rozvoj a pán Tomáš Sedlický - oblastný manažér Prievidze.
Cieľom konferencie bolo zachytiť najnovšie informácie z realitného prostredia a obohatiť svoje vedomosti v realitnom práve, legislatíve, ekonomike a financiách, v marketingu realitnej kancelárie, v cenách nehnuteľností, úveroch a úrokoch, aby spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. mohla poskytovať najkvalitnejšie služby pre svojich klientov a kolegov.

 

 


Použité fotografie - Zdroj: Realitná únia SR

 


Jarné školenie maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.
3.5.2016


S príchodom jari sa v spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. uskutočnila šnúra školení. Dňa 19.04.2016 sa konalo školenie na pobočke v Nových Zámkoch, 04.05.2016 na pobočke v Banskej Štiavnici a 05.05.2016 na pobočke v Novom Meste nad Váhom. Odborný seminár vedený pánom Jaroslavom Svitkom, manažérom pre rozvoj, bol zameraný na katastrálne mapy, územné plány a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy. Po skončení semináru bola na pobočkách vymenená výpočtová technika za účelom skvalitnenia a zjednodušenia práce našim maklérom.
Makléri spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sú pravidelne školení, aby mohli poskytovať najkvalitnejšie služby pre svojich klientov. V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.

 


Jarný celoslovenský seminár maklérov DOBRÉ REALITY s.r.o. s predsedkyňou Realitnej únie SR
31.3.2016


Dňa 23.03.2016 sa uskutočnil celoslovenský odborný seminár pre maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. v priestoroch hotela Lipa v Bojniciach. Seminár prebiehal pod záštitou pani Mgr. Karin Zápalovej z Bratislavy, ktorá je predsedkyňa Realitnej únie SR a profesionálny lektor a kouč. Odborný seminár bol zameraný na nábor kvalitných nehnuteľností a zdokonaľovanie obchodných zručností.

 

 

 


V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.

 


Skúste niečo nové! Začnite novú kariéru už dnes!

 

 

ROK 2015
Vianočný večierok spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.


13.12.2015
Jedenásteho decembra 2015 sa konalo koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. v priestoroch Hotela pod Zámkom **** v Bojniciach. Neformálne posedenie bolo poďakovaním pre všetkých maklérov za ich prácu v uplynulom roku 2015.
Na začiatku večierka manažér pre rozvoj pán Jaroslav Svitok zhodnotil celoročné výsledky a predstavil víziu spoločnosti zameranú na zvýšenú náborovú aktivitu a exkluzivitu v rok 2016. Posedenie ďalej pokračovalo odovzdávaním cien najlepším maklérom spoločnosti za rok 2015.
Ocenenie Manažér roka 2015 získal pán Tomáš Sedlický z pobočky Prievidza rovnako ako aj minulý rok 2014 a ocenenie Nováčik roka 2015 si prevzal pán Peter Tomek z pobočky Nové Mesto nad Váhom.


Tretie miesto ako Maklér roka 2015 získal pán Ing. Dalibor Maďar z pobočky Banská Štiavnica a druhé miesto ako Maklér roka 2015 obsadila pani Alica Szökeová z Nitrianskej pobočky.


Najúspešnejším maklérom spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa stal pán Ondrej Dúcky zo zastúpenia Bánovce nad Bebravou.
Prvé tri miesta boli finančne odmenené, čo je výzvou aj pre ostatných kolegov v roku 2016! Po skončení oficiálnej časti večierok pokračoval voľnou zábavou pri bowlingu, dobrom víne a pečenom prasiatku.


Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý večer v kruhu najúspešnejších a prajeme všetkým veľa pracovných a osobných úspechov v roku 2016.
Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami úspešnej spoločnosti. Viac v sekcii kariera.


Zľavový poukaz do ORVA Design Studio Prievidza
18.11.2015


Pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. dostanú naši klienti zľavový poukaz na nákup v ORVA Design Štúdiu v Prievidzi.
Využite skvelú zľavu 15% na nákup tapiet, podláh, dverí, kľučiek, látok a ďalších skvelých doplnkov.
Pomáhame našim klientom krajšie bývať ...


Konferencia REALITY 2015
22.5.2015


Realitná únia Slovenskej republiky zorganizovala v máji celoslovenskú konferenciu pod názvom REALITY 2015.
Celodennej konferencie sa zúčastnili aj kolegovia z centrály spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. pán Jaroslav Svitok - manažér pre rozvoj a pán Tomáš Freimann - maklér z pobočky Prievidza. Cieľom konferencie bolo zachytiť najnovšie trendy na realitnom trhu a obohatiť svoje vedomosti v novom stavebnom a katastrálnom zákone, realitnom práve a legislatíve, v marketingu realitnej kancelárie, v cenách nehnuteľností, úveroch a úrokoch, aby spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. mohla poskytovať najkvalitnejšie služby pre svojich klientov a kolegov.

 


Použité fotografie - Zdroj: Realitná únia SR


Realitné kancelárie a ochrana osobných údajov
25.3.2015


Zákon č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, ktorý je účinný od 1. júla 2013 ukladá realitným kanceláriám viaceré povinnosti v súvislosti s nakladaním a uchovávaním osobných údajov svojich klientov. Spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. prísne dbá na bezpečnosť osobných údajov svojich klientov. Naša spoločnosť má odborne vypracovaný bezpečnostný projekt a smernice, ktoré zabezpečujú komplexnú ochranu osobných údajov našich klientov počas celého procesu sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností.
ochrana osobných údajov

 


Pri kúpe nehnuteľnosti u nás dostanete zľavu - 30% na spotrebiče SIEMENS a BOSCH.
18.3.2015


Pri kúpe nehnuteľnosti cez spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. dostanú naši klienti nie len nehnuteľnosť, ktorú si vybrali zo širokej ponuky, komplexný právny servis, výber najvýhodnejšieho financovania prostredníctvom špecialistu na úvery, ale aj niečo navyše.
V spolupráci s firmou PEGAS studio sme pre svojich klientov pripravili zľavu - 30% na päť spotrebičov SIEMENS alebo BOSCH, ZADARMO nezáväznú vizualizáciu kuchyne a individuálne zľavy na nábytok na mieru pri komplexnom zastrešení interiéru.
PEGAS

 


Aj vám môžeme pomôcť krajšie bývať . . .
Slávnostné oceňovanie Recruit Awards 2014


10.2.2015
V siedmom ročníku slávnostného udeľovania cien Recruitrank Awards 2014 bola naša manažérka centrály slečna Ing. Miriama Knyblová nominovaná do TOP 10 v kategórii najlepší Recruiteri - personalisti a konzultanti Slovenska, kde sa oceňuje práca konkrétnej osoby na základe hodnotení uchádzačov o zamestnanie za rok 2014.


Zároveň sa naša spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. umiestnila na 14.mieste z celkového počtu 331 firiem vo svojej kategórii malé firmy s najlepším výberovým procesom podľa hodnotenia uchádzačov o prácu na pracovnom portále www.profesia.sk.
Oceňovanie za rok 2014 bolo udeľované personálnym agentúram, recruiterom a firmám s najlepšie hodnotenými výberovými procesmi na základe spätnej väzby od vyše 69 tisíc uchádzačov a konalo sa v hoteli Sheraton v Bratislave dňa 29.1.2015, kde sa slávnostného večera zúčastnila manažérka centrály slečna Ing. Miriama Knyblová a manažér pobočky Prievidza pán Tomáš Sedlický.


Ďakujeme za kladné hodnotenia adresované našej spoločnosti a tímu Profesie za príjemne strávený večer v kruhu najlepšie hodnotených spoločností.

 


Skúste niečo nové! Začnite novú kariéru už dnes!

 

 

2014
Vianočný večierok spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.


13.12.2015
Jedenásteho decembra 2015 sa konalo koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. v priestoroch Hotela pod Zámkom **** v Bojniciach. Neformálne posedenie bolo poďakovaním pre všetkých maklérov za ich prácu v uplynulom roku 2015.
Na začiatku večierka manažér pre rozvoj pán Jaroslav Svitok zhodnotil celoročné výsledky a predstavil víziu spoločnosti zameranú na zvýšenú náborovú aktivitu a exkluzivitu v rok 2016. Posedenie ďalej pokračovalo odovzdávaním cien najlepším maklérom spoločnosti za rok 2015.
Ocenenie Manažér roka 2015 získal pán Tomáš Sedlický z pobočky Prievidza rovnako ako aj minulý rok 2014 a ocenenie Nováčik roka 2015 si prevzal pán Peter Tomek z pobočky Nové Mesto nad Váhom.


Tretie miesto ako Maklér roka 2015 získal pán Ing. Dalibor Maďar z pobočky Banská Štiavnica a druhé miesto ako Maklér roka 2015 obsadila pani Alica Szökeová z Nitrianskej pobočky.
 Najúspešnejším maklérom spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa stal pán Ondrej Dúcky zo zastúpenia Bánovce nad Bebravou. Prvé tri miesta boli finančne odmenené, čo je výzvou aj pre ostatných kolegov v roku 2016! Po skončení oficiálnej časti večierok pokračoval voľnou zábavou pri bowlingu, dobrom víne a pečenom prasiatku.


Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý večer v kruhu najúspešnejších a prajeme všetkým veľa pracovných a osobných úspechov v roku 2016.
Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami úspešnej spoločnosti. Viac v sekcii kariera.


Zľavový poukaz do ORVA Design Studio Prievidza
18.11.2015


Pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. dostanú naši klienti zľavový poukaz na nákup v ORVA Design Štúdiu v Prievidzi.
Využite skvelú zľavu 15% na nákup tapiet, podláh, dverí, kľučiek, látok a ďalších skvelých doplnkov.
Pomáhame našim klientom krajšie bývať ...
Pri kúpe nehnuteľnosti u nás dostanete zľavu - 30% na spotrebiče SIEMENS a BOSCH.


18.3.2015
Pri kúpe nehnuteľnosti cez spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. dostanú naši klienti nie len nehnuteľnosť, ktorú si vybrali zo širokej ponuky, komplexný právny servis, výber najvýhodnejšieho financovania prostredníctvom špecialistu na úvery, ale aj niečo navyše.
V spolupráci s firmou PEGAS studio sme pre svojich klientov pripravili zľavu - 30% na päť spotrebičov SIEMENS alebo BOSCH, ZADARMO nezáväznú vizualizáciu kuchyne a individuálne zľavy na nábytok na mieru pri komplexnom zastrešení interiéru.


PEGAS
Aj vám môžeme pomôcť krajšie bývať . . .


Slávnostné oceňovanie Recruit Awards 2014
10.2.2015


V siedmom ročníku slávnostného udeľovania cien Recruitrank Awards 2014 bola naša manažérka centrály slečna Ing. Miriama Knyblová nominovaná do TOP 10 v kategórii najlepší Recruiteri - personalisti a konzultanti Slovenska, kde sa oceňuje práca konkrétnej osoby na základe hodnotení uchádzačov o zamestnanie za rok 2014.


Zároveň sa naša spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. umiestnila na 14.mieste z celkového počtu 331 firiem vo svojej kategórii malé firmy s najlepším výberovým procesom podľa hodnotenia uchádzačov o prácu na pracovnom portále www.profesia.sk.

 

Oceňovanie za rok 2014 bolo udeľované personálnym agentúram, recruiterom a firmám s najlepšie hodnotenými výberovými procesmi na základe spätnej väzby od vyše 69 tisíc uchádzačov a konalo sa v hoteli Sheraton v Bratislave dňa 29.1.2015, kde sa slávnostného večera zúčastnila manažérka centrály slečna Ing. Miriama Knyblová a manažér pobočky Prievidza pán Tomáš Sedlický.Ďakujeme za kladné hodnotenia adresované našej spoločnosti a tímu Profesie za príjemne strávený večer v kruhu najlepšie hodnotených spoločností.Vianočný večierok spoločnosti DOBRÉ REALITY-2014


1.1.2015Vianočný večierok a koncoročné stretnutie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa konalo v priestoroch horského hotela Remata. Vianočné posedenie bolo poďakovaním pre všetkých maklérov, oblastných manažérov a ostatných kolegov za ich prácu v roku 2014. 

  

 

   

 

 

 


Na začiatku večierka zhodnotil manažér pre rozvoj spoločnosti pán Jaroslav Svitok celoročné výsledky spoločnosti, ocenil najlepších maklérov v roku 2014 a predstavil víziu spoločnosti do roku 2015.Nováčikom roka sa stala Alica Szokeová z Nitrianskej pobočky a ocenenie Manažér roka získal pán Tomáš Sedlický z Prievidze. Tretie miesto ako Maklér roka 2014 obsadila pani Dana Vidová a druhé miesto ako Maklér roka 2014 získala pani Zuzana Solovicová. Najúspešnejším maklérom spoločnosti za rok 2014 sa stal pán Ing. Dalibor Maďar rovnako ako v roku 2012. Prvé tri miesta boli finančne odmenené, čo je výzvou aj pre ostatných kolegov v roku 2015! Všetci zúčastnení získali od spoločnosti vianočný darček :)

 

 

2013
Vianočné posedenie spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.


28.12.2013Osemnásteho decembra 2013 sa konalo koncoročné posedenie maklérov spoločnosti Dobré Reality s.r.o. v priestoroch penziónu Cosmopolitan v Banskej Štiavnici.

 

 


Neformálne posedenie bolo poďakovaním všetkým maklérom za ich prácu v uplynulom roku 2013.
Na začiatku večierku manažér pre obchod pán Tomáš Freimann a manažér pre rozvoj pán Jaroslav Svitok zhodnotili výsledky spoločnosti a pokračovali oceňovaním najlepších maklérov za rok 2013 v kategórii Skokan roka pán Ing. Milan Solovic, tretie miesto Maklér roka pani Ing. Šarlota Raffaiová, na druhom mieste Maklér roka pán Ing. Dalibor Maďar a najúspešnejším maklérom roka 2013 sa stal Tomáš Sedlický.


Všetci uvedení makléri boli vecne odmenení. Pozíciu manažér roka 2013 opäť získala pani Karin Dudová rovnako ako v predošlom roku 2012.
Po skončení oficiálnej časti večierok pokračoval voľnou zábavou pri bowlingu, dobrom víne a pečenom prasiatku.


Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý večer v kruhu najúspešnejších a prajeme všetkým veľa pracovných a osobných úspechov v roku 2014. Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami úspešnej spoločnosti. Viac v sekcii kariéra.


ŠŤASTNÉ a VESELÉ VIANOCE
20.12.2013


ŠŤASTNÉ a VESELÉ VIANOCE * PF 2014
ŠŤASTNÉ a VESELÉ VIANOCE

 


Oslava 50-ky v Nových Zámkoch
6.11.2013


Maklér spoločnosti Dobré Reality s.r.o. z pobočky Nové Zámky, pán Dušan Jurík počas novembra vhupol do klubu päťdesiatnikov.
Na narodeninovú oslavu boli pozvaní kolegovia z pobočky Nové Zámky aj Komárna a zablahoželať prišli aj z centrály spoločnosti Dobrých Realít z Prievidze.
Pánovi Juríkovi ešte raz želáme veľa zdravia, šťastia a mnoho profesijných a osobných úspechov v živote.
Oslava 50-tich narodenín p. Juríka - Pobočka Nové Zámky - DOBRÉ REALITY Oslava 50-tich narodenín p. Juríka - Pobočka Nové Zámky - DOBRÉ REALITY Oslava 50-tich narodenín p. Juríka - Pobočka Nové Zámky - DOBRÉ REALITY


Promo akcia na Šurianskom jarmoku


1.10.2013
Zúčastneným poskytli bezplatné poradenstvo o predaji, prenájme a kúpe nehnuteľností. Okrem poradenstva a prezentácie spoločnosti, rozdali najmenším účastníkom desiatky balónov a iných propagačných materiálov. Regionálnu riaditeľku Karin Dudovú spolu s jej tímom nájdete v Nových Zámkoch na adrese pobočky P. Várdayho 21. Radi Vás uvidíme."


Šuriansky jarmok 2013
Zúčastneným poskytli bezplatné poradenstvo o predaji, prenájme a kúpe nehnuteľností. Okrem poradenstva a prezentácie spoločnosti, rozdali najmenším účastníkom desiatky balónov a iných propagačných materiálov. Regionálnu riaditeľku Karin Dudovú spolu s jej tímom nájdete v Nových Zámkoch na adrese pobočky P. Várdayho 21. Radi Vás uvidíme."


Otvorenie novej kancelárie v Novom Meste nad Váhom
10.9.2013


Začiatkom mesiaca september spoločnosť Dobré Reality s.r.o. rozšírila svoju pôsobnosť o ďalšiu novootvorenú pobočku v meste Nové Mesto nad Váhom, čo svedčí o neustálom rozvíjaní našej spoločnosti vďaka veľkej spokojnosti klientov.
Nová pobočka sa nachádza na Hurbanovej ulici 760/17, kde pod vedením manažéra Ing. Milana Solovica, tel. č. 0902 848 369 Vám radi pomôžeme rýchlo kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne Vám poskytneme bezplatné poradenstvo
Pobočka Nové Mesto nad Váhom - DOBRÉ REALITY


DOBRÉ REALITY s.r.o. sa naďalej rozširujú
21.6.2013


Na základe dobrých výsledkov pána Ing. Péliho a jeho požiadavky otvoriť si vlastnú kanceláriu v Revúcej pod značkou DOBRÉ REALITY, ktorá by pokryla aj okolité mestá, sme túto myšlienku podporili.
Radi vás teda privítame v novej pobočke v Revúcej, Železničná 257/19, manažér pobočky Ing. Ladislav Péli, tel.číslo 0907 997 576.
Radi privítame aj nových kolegov na tejto pobočke a v okolí. Viac o ponuke práce realitného makléra nájdete v sekcii KARIÉRA.
Využite túto možnosť tiež a naštartujte svoje podnikanie bez zbytočných poplatkov za "značku".


Vlastná kancelária DOBRÉ REALITY 
Prečo vlastná kancelária pod značkou Dobré Reality s.r.o. ?


Nemusíte začínať úplne odznova, zakladať si novú spoločnosť, platiť za účtovníctvo, vývoj softvéru, licencie, reklamné kampane, právne oddelenie a iné.
Nie sme franšízová spoločnosť, pracujeme bez poplatkov za nájom, právne služby a pravidelných mesačných poplatkov za licenciu.
Odovzdáme vám naše dlhoročné skúsenosti a osvedčené postupy pri obchodovaní s nehnuteľnosťami. Školiaci program a realitný informačný systém dostanete od nás k dispozícii zadarmo.Práca pod vedením skúsených manažérov a obchodníkov zabezpečí rýchly rast vášho tímu a realitného portfólia. Pomôžeme vám s hľadaním maklérov do vášho tímu.


Okamžite vám zabezpečíme najširšiu inzerciu realitných ponúk na všetkých významných realitných portáloch, aby ste začali ihneď predávať a zarábať.
Vlastný systém vzdelávania postavený na dlhoročnej praxi a skúsenostiach najlepších obchodníkov je postavený tak, aby vám zabezpečil rýchlu orientácii v problematike nehnuteľností a je garantom vašej odbornej spôsobilosti dlhodobo úspešne pracovať v realitách.
Skúsený školiteľ, organizácia seminárov s možnosťou oboznámiť sa na seminároch s know – how najlepších obchodníkov s nehnuteľnosťami vám pomôžu efektívnejšie získať silné postavenie na trhu bez častých chýb, ktoré vás oberajú o peniaze.


Máte príležitosť stať sa oblastným manažeróm vo vašom regióne a vybudovať si vlastnú sieť realitných kancelárií.
Pokiaľ už máte realitnú kanceláriu ponúkame vám možnosť zvýšiť počet vašich klientov a obchodov, ale pritom nestratiť výhody samostatného podnikania.
Pri kúpe nehnuteľnosti u nás dostanete 10% zľavu z nákupu v obchodnej sieti DECODOM.


29.4.2013
Kúpou nehnuteľnosti z rúk profesionálnej a bezpečnej realitnej kancelárie nepociťujú kupujúci žiadne starosti. V spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. dostáva klient nie len nehnuteľnosť, ktorú si vybral zo širokej ponuky, komplexný právny servis, úhradu správnych poplatkov, výber najvýhodnejšieho financovania prostredníctvom špecialistu na úvery, ale aj niečo navyše.
Veď po kúpe nastávajú starosti ako si byt upraviť podľa svojich predstáv. Nemalé peniaze minieme na rekonštrukciu alebo nákup novej kuchyne, nábytku, bytových doplnkov.


Preto sme pre vás pripravili v spolupráci s obchodnou sieťou DECODOM zľavu 10% z konečnej ceny nákupu v ktoromkoľvek kuchynskom štúdiu a domoch nábytku Decodom.


Jednoducho pri kúpe nehnuteľnosti obdržíte zľavovú poukážku na nákup s logom Dobré Reality a tú predložíte pri pokladni. Príklad z nákupu vo výške 5000,-€ ušetríte ďalších 500,-€! Ušetrené peniaze sa vždy zídu.


Nové bývanie
Centrála spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.
Daňové povinnosti spojené s predajom nehnuteľností


18.4.2013
Vzhľadom na medializáciu daňových povinností vlastníkov nehnuteľností si dovoľujeme pre Vás uviesť na pravú mieru niekoľko základných otázok týkajúcich zdaňovania nehnuteľností pri predaji.


Rodinný dom - byt:
v prípade, že ste rodinný dom alebo byt nadobudli pred 01.01.2011 a zároveň máte trvalý pobyt na tejto nehnuteľnosti 2 alebo dlhšie ako dva roky, ste oslobodený od platby dane pri predaji
v prípade, že ste rodinný dom alebo byt nadobudli po 01.01.2011, výnimka trvalého pobytu sa už na Vás nevzťahuje a preto na oslobodenie od platenia dane pri predaji nehnuteľnosti je potrebné splniť podmienku 5 ročného vlastníctva tejto nehnuteľnosti
„Podmienka piatich rokov“ sa vzťahuje aj na rodinné domy nadobudnuté pred 1.januárom 2011, ale iba v prípade, že ste na danom rodinnom dome alebo byte nemali vedený trvalý pobyt min. 2 roky.


Pozemok, garáž, chata a ostatné:
Nehnuteľnosti, v prípade ktorých nie je možné nahlásiť trvalý pobyt a teda nie sú určené na bývanie sú oslobodené od dane pri predaji iba ak ste splnili podmienku vlastniť túto nehnuteľnosť dlhšie ako 5 rokov
Veľmi často sa nám stáva, že ľudia sa nás obracajú s otázkou daní pri nehnuteľnosti, ktorú nadobudli dedením. Za týchto okolností zákon rozlišuje tvz. dedenie v priamej línií (rodičia – deti, starý rodičia – vnúčatá) a nepriamej línií (strýko, teta, synovec atď.).
v prípade dedenia v priamej línií sa sčítava čas vlastnenia nehnuteľnosti už zosnulým členom rodiny s časom vlastnenia danej nehnuteľnosti dedičom
v prípade dedenia v nepriamej línií „podmienka 5 ročného vlastníctva“ začína plynúť nadobudnutím nehnuteľnosti dedičom.
Na záver si dovolíme dodať, že sa zdaňuje iba rozdiel predajnej ceny a nadobúdacej ceny. Od výslednej sumy je možné odpočítať finančné prostriedky preukázateľne vynaložené na technické zhodnotenie predávanej nehnuteľnosti ako aj poplatky súvisiace s predajom (znalecký posudok, správne poplatky na katastri, dokonca aj odmenu realitnej spoločnosti).


Dostupnosť nehnuteľností
27.3.2013


Po stagnácii cien nehnuteľností za posledné dva roky, ktoré boli obdobím, keď ceny mierne klesali a striedavo rástli, prispela k dostupnosti bytov aj dlhodobejšia priaznivá situácia v úrokových sadzbách bánk poskytujúcich úvery na bývanie.
Na jar bankové domy pripravujú už tradičné akcie, kde klienti môžu získať nízky úrok na hypotéku 3,3 p.a. čo je iba o tri desatiny vyššie ako historicky najnižší úrok 3% p.a. . Pri 50 tisícovej hypotéke s ročnou úrokovou sadzbou 3,3 % na dvadsať rokov ušetríte 4600,-€ oproti úrokovej sadzbe 4% p.a.
Pre ľudí, ktorí práve riešia potrebu bývania je preto toto obdobie s nadpriemernou dostupnosťou bývania, najvhodnejšie obdobie na kúpu nehnuteľnosti. Podľa analytikov bol koniec roka 2012 zatiaľ najvýhodnejším obdobím na kúpu za posledných 10 rokov. Tento trend naďalej podporujú dostupné úvery.Ak zvažujete kúpu nehnuteľnosti vyberte si z našej širokej ponuky cez 2200 nehnuteľností. Naši realitní makléri vám ochotne odpovedia na Vaše otázky a zorganizujú obhliadku Vami vybranej nehnuteľnosti. Financovanie a výhodné úvery na bývanie Vám radi zabezpečia naši hypošpecialisti. S nami zistíte, že nikdy nebolo ľahšie získať bývanie za dobrú cenu s výhodnou hypotékou.


Zmena zákona pri predaji a prenájme nehnuteľnosti
28.2.2013


Od 01. januára 2013 vstúpil do platnosti zákon predpis č. 555/2005 Z. z. o energetickej hospodárnosti budov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Tento predpis udáva povinnosť vlastníkovi nehnuteľnosti zabezpečiť tvz. „Energetický certifikát“. Táto povinnosť vzniká vlastníkovi nehnuteľnosti už pri uvedení inzertnej ponuky na predaj / prenájom svojej nehnuteľnosti prostredníctvom komerčného média alebo prostredníctvom realitnej kancelárie. Energetický certifikát následne odovzdáva vlastník nehnuteľnosti ako prílohu ku zmluve o prevode vlastníctva, prípadne k nájomnej zmluve.
Týmto by sme radi upozornili našich klientov o tejto skutočnosti. Prostredníctvom spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. dokážete tento certifikát získať za výhodnú cenu a vyhnete sa tak budúcim nepríjemnostiam.


Bližšie informácie nájdete na www.byvajusporne.sk alebo kontaktujte náš maklérsky tím.


VZOR energetického certifikátu:
energetický certifikát Zdroj: energeticke-certifikaty.sk

 

 

 

2012
Vianočný večierok spoločnosti Dobré Reality 2012
20.12.2012


Štrnásteho decembra 2012 sa konal v priestoroch štvorhviezdičkového Hotela pod Zámkom vianočný večierok spoločnosti Dobré Reality s.r.o.
Večierok je poďakovaním naším realitným maklérom za ich prácu v uplynulom roku. Po privítaní pozvaných realitných maklérov, slávnostnom prípitku sa začali prezentovať výsledky za rok 2012, ako aj vízie do nového roku 2013.


Večierok pokračoval odovzdávaním cien najlepším maklérom spoločnosti za rok 2012 v kategóriách Skokan roka (Bc. Richard Lichtblau), tretie miesto Maklér roka (Ing. Július Rábek), druhé miesto Maklér roka (Tomáš Sedlický), najúspešnejším maklérom roku 2012 sa stal Ing. Dalibor Maďar, ktorý okrem iného získal zájazd do štvorhviezdičkového Hotela Ramada Resort Aquaworld prepojeného s najväčším krytým aqua parkom v Európe.


Najúspešnejším manažérom spoločnosti v roku 2012 sa stala Karin Dudová, ktorá bola rovnako ocenená zájazdom s wellness pobytom v Budapešti. Po oficiálnej časti a večeri pokračoval večierok v priestoroch kolkárne voľnou zábavou, pri kolkoch a pohári dobrého vína spolu s hosťami z partnerskej spoločnosti. Tí aktívnejší pokračovali v zábave na diskotéke v priestoroch hotela.


Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý večer v kruhu najúspešnejších a prajeme všetkým veľa pracovných a osobných úspechov v roku 2013. Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami úspešnej spoločnosti. Viac v sekcii kariéra.

 

 

 


Piaty ročník RecruitRank Awards 2012
26.11.2012


Naša spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dostala medzi TOP 10 spoločností vo svojej kategórii s najlepším výberovým procesom podľa hodnotenia uchádzačov o prácu na pracovnom portály Profesia.sk.


Ocenenie RecruitRank Awards je každoročne udelené personálnym agentúram a firmám s najlepšie hodnotenými výberovými procesmi na základe priamej spätnej väzby od viac ako 125 000 uchádzačov za obdobie posledných 12 mesiacov. Jubilejný piaty RecruitRank Awards ročník udeľovania cien sa konal 22.11. 2012 v krásnych priestoroch lode River club v Bratislave, kde sa slávnostného večera zúčastnila manažérka centrály Ing. Miriama Knyblová.


Ďakujeme všetkým uchádzačom za kladné hodnotenia našej spoločnosti, ktoré nás zaväzujú nepoľaviť v kvalite priebehu výberového procesu v nasledujúcom roku. Zároveň sa chceme poďakovať spoločnosti Profesia.sk za príjemne strávený večer v kruhu najlepšie hodnotených spoločností.


Odborný seminár realitnej spoločnosti Dobré Reality v Martine.
1.11.2012


Dňa 25.10. 2012 sa uskutočnil odborný seminár spoločnosti Dobré Reality v Martine v priestoroch štvorhviezdičkového hotelu Turiec. Seminár sa konal pre maklérov pobočiek Poprad, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Žilina, Martin, Prievidza, Partizánske.


Prednáška bola zameraná na techniky overovania technického a právneho stavu nehnuteľnosti, ktorých predaj a prenájom sprostredkúva spoločnosť Dobré Reality.
Semináru sa zúčastnila riaditeľka partnerskej spoločnosti Broker Consulting pani Ing. Monika Janíčková - Hanzesová, ktorej cieľom bolo zefektívniť a urýchliť procesy vybavovanie hypotekárnych úverov v spolupráci s realitnými maklérmi spoločnosti.


V poslednej časti semináru priblížil účastníkom spoločnosti problematiku katastrálnych máp a geometrických plánov Tomáš Freimann, realitný maklér z pobočky Prievidza.


V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra alebo chcete otvoriť kanceláriu s vlastným tímom realitných maklérov, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti Dobré Reality sa dozviete v sekcii kariéra.


Odborný seminár Dobré Reality v Nitre
23.10.2012


Začiatkom októbra sa uskutočnil odborný seminár spoločnosti Dobré Reality v kongresovom školiacom centre Agroinštitút Nitra. Garantom seminára bola centrála spoločnosti.


Prednášky boli zamerané na zvyšovanie kvality poskytovaných služieb a za pomoci audiovizuálnej techniky boli odprezentované konkrétne príklady rýchleho a úspešného riešenia obchodných prípadov realizovaných našou spoločnosťou.


Na seminár prijala pozvanie riaditeľka našej partnerskej spoločnosti Broker Consulting pani Ing. Monika Janíčková - Hanzesová, ktorá vystúpila k problematike financovania kúpy nehnuteľnosti. Zamerala sa aj na rýchlu komunikáciu a súčinnosť s našimi realitnými maklérmi s cieľom zefektívniť a urýchliť vybavenie úveru na financovanie kúpy nehnuteľnosti našim klientom.


Na záver semináru sa predstavil našim realitným maklérom pán Tomáš Freimann – realitný maklér z pobočky Prievidza, ktorý prebral problematiku katastrálnych máp a geometrických plánov, dôležitých hlavne pri predaji rodinných domov a pozemkov. Následne sa podelil o svoje skúsenosti z praxe, vyzdvihol fungovanie spoločnosti Dobré Reality a počet obchodných príležitostí, ktoré mu zabezpečila naša spoločnosť v krátkej dobe jeho fungovania u nás prostredníctvom nášho systému inzercie a exportov.


Účastníci odmenili organizátorov potleskom a v anonymnom hodnotení prevládala spokojnosť s obsahom a úrovňou celého semináru.
V mene centrály ďakujeme všetkým za účasť a vzhľadom na obmedzenú kapacitu 45 miest sa ďalší odborný seminár pre našich maklérov bude konať v Martine v hoteli Turiec 25.10. 2012 od 9,00 hod – 17,00hod. Tešíme sa na stretnutie s vami.


Ak máte záujem budovať kariéru v úspešnej spoločnosti, pošlite životopis a motivačný list s určením lokality, v ktorej máte záujem pôsobiť, na e-mailovú adresu kariera@dobrereality.sk alebo vyplňte nasledujúci dotazník.


Promo akcia v Bánove
23.9.2012


Dňa 21. septembra 2012 sa v malebnej obci Bánov, okres Nové Zámky konala obľúbená akcia pod názvom "Kukuričniak".
Na uvedenej akcii sa zúčastnila naša regionálna riaditeľka Karin Dudová spolu so svojim tímom maklérov, ktorí prezentovali prácu maklérov a spoločnosť Dobré Reality.


Medzi zúčastnenými bol veľký záujem o informácie týkajúce sa predaja, prenájmu alebo kúpy nehnuteľností. Okrem poradenstva a prezentácie spoločnosti, rozdali naši makléri mnoho balónikov, čím potešili aj tých najmeších účastníkov promo akcie. Vzhľadom na veľký záujem o stánok našej spoločnosti sa dĺžka plánovanej promo akcie musela predĺžiť.


Akcia dopadla podľa regionálnej riaditeľky Karin Dudovej na výbornú a prekonala jej očakávania.
Vzhľadom na veľký záujem verejnosti o poradenstvo a informácie z oblasti predaja nehnuteľností plánujeme podobné promo akcie zorganizovať aj v ďalších regiónoch.


Otvorenie novej kancelárie v Prievidzi
1.8.2012


S radosťou Vám oznamujeme, že sme pre Vás otvorili novú kanceláriu centrály spoločnosti Dobré Reality s.r.o. a novú pobočku Prievidza
so sídlom v Prievidzi na ul. M. Falešníka 10 ( pri Kauflande, oproti Tescu ).
Radi Vás privítame v nových reprezentatívnych priestoroch, s pohodlným bezplatným parkovaním pred budovou, kde Vám náš tím profesionálov s radosťou pomôže pri predaji, prenájme, či kúpe nehnuteľností a ochotne Vám odpovie na všetky otázky s tým spojené.


Vedením pobočky bol poverený pán Tomáš Sedlický, ktorý patrí medzi troch najlepších maklérov našej silnej slovenskej
siete Dobré Reality. Svoje osobné skúsenosti, ako aj skúsenosti vedenia spoločnosti prinášajú profesionálne služby v realitách obyvateľom hornej Nitry. Veríme, že nesklameme Vašu dôveru a svojím profesionálnym prístupom budeme spoľahlivým partnerom pri predaji, prenájme, či kúpe nehnuteľnosti.


Spoločnosť Dobré Reality s.r.o.
sa stala silnou slovenskou realitnou sieťou s pôsobnosťou k 1. augustu 2012 vo viac ako 25 mestách s 15 „kamennými“ pobočkami. U nás má šancu každý šikovný človek, ale aj celá regionálne pôsobiaca realitná kancelária.


Pridajte sa k najúspešnejšiemu tímu maklérov a staňte sa súčasťou kapitálovo silnej spoločnosti vedenej tímom profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v realitách. Ak Vás zaujíma práca realitného makléra, alebo máte realitnú kanceláriu a hľadáte silnú a dynamickú spoločnosť, kliknite na sekciu Kariéra, kde sa dozviete viac informácií.


Úspešné výberové konania na pozície realitných maklérov v našej spoločnosti
30.7.2012


V spoločnosti Dobré Reality aj v súčasnosti aktívne prebieha výberový proces k voľným pozíciám realitných maklérov. Vo vybraných mestách a regiónoch rozširujeme naše úspešné tímy obchodníkov s nehnuteľnosťami.


Zefektívnili sme výberový proces a taktiež informovanosť všetkých záujemcov o prácu v našej spoločnosti. Po odoslaní životopisu uchádzača na e-mail kariera@dobrereality.sk, priamo z našej stránky, alebo prostredníctvom
pracovného portálu www.profesia.sk je životopis rýchlo a odborne posúdený naším personálnym oddelením. Na osobnom pohovore starostlivo vyhodnotíme predpoklady každého uchádzača. Po absolvovaní pohovoru sa úspešní uchádzači stávajú členmi tímu našej silnej slovenskej siete spoločnosti Dobré Reality.


Teší nás zaradenie výberového procesu spoločnosti Dobré Reality do rebríčka TOP 10 najlepších výberových procesov, ktoré sú priebežne vyhodnocované renomovaným portálom profesia.sk. On-line hodnotenie výberového procesu spoločnosti vychádza zo spätnej väzby uchádzačov, ktorí v priebehu roka a aj teraz prejavujú záujem o pracovnú pozíciu realitný maklér zverejnenú na www.profesia.sk. Do rebríčka TOP spoločností je celkovo zaradených 4 120 malých a 164 veľkých spoločností. Rebríčky TOP 10 sa automaticky denne aktualizujú a môžete si ich kedykoľvek pozrieť na stránke www.recruitrank.sk.


Viac informácii o pozícii obchodník s nehnuteľnosťami / realitný maklér sa dočítate v sekcii Kariera alebo na stránkach najväčšieho pracovného portálu na Slovensku www.profesia.sk.

 

 

 

DOBRÉ REALITY s. r. o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska Realitná únia

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.