Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Rodinné domy a vily na prenájom


Prenájom kancelarskych priestorov v rodinnom dome, Prievidza.

Cena: 500,- € mesačne
Číslo zákazky: 13001203
Ponuka prenájmu kancelárskych priestorov v rodinnom dome vo výhodnej polohe frekventovanej časti mesta Prievidza. Vhodný na podnikanie pre firmy. Dom je dvojpodlažný a podpivničený. Tvorí ho vstupná hala, dve miestnosti vhodné ako kancelárie, oddelené WC, kúpelňa s vaňou a komora. Na druhom poschodí sú tri miestnosti, dámske a pánske WC a terasa. Zastavaná plocha - 121 m2. Cena 500 € + 150 € …  Viac informácií » 

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový rodinný dom v Nových Zámkoch

Cena: 700,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300165
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový rodinný dom , ktorý je kompletne zrekonštruovaný v Nových Zámkoch. V dome je vymenená elektrina, ústredné kúrenie, voda, kanalizácia, dom je zateplený, nové podlahy, okná plastové, nová kuchynská linka. Dom sa prenajíma zariadený, tak ako je na fotkách, aj so spotrebičmi(chladnička, mikrovlnka, varná doska, televízor +magio+internet). Parkovanie je bezproblémové …  Viac informácií » 

Prenájom apartmánu v rodinnom domčeku, Nedožery - Brezany.

Cena: 400,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300015
Ponúkame na prenájmom samostatný domček,v dedinke vzdialenej od Prievidze 10 km. Domček má jednu miestnosť apartmánového typu, je kompletne zariadený v nadštandardnom prevedení. Kúpelňa so sprchovým kútom je spolu s WC. Veľkou výhodou je bezbariérový prístup teda aj pre postihnutého klienta. Možnosť parkovania vo dvore. Nájom sa ponúka na krátkodobé prenájmy max. 3 mesiace. Cena 400 €/ mes. ID …  Viac informácií » 

PRENÁJOM LUXUSNÁ RODINNÁ VILA S WELLNESS BOJNICE

Cena: 1 000,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236807
Ponúkam na prenájom rodinnú vilu, ktorá sa nachádza v blízkosti známych kúpeľov Bojnice. Vila bude daná do užívania od októbra 2017. Je moderne a vkusne zariadená. Základná charakteristika: exkluzivita, súkromie, vonkajší bazén 9 x 4 m, sauna, vírivka, zóna na opekanie so záhradným krbom a altánkom, výborná dispozícia denná - nočná časť. zimná záhrada s východom na veľkú terasu a mnoho …  Viac informácií » 

Prenajmeme nadštandardný rodinný dom v Novej Stráži

Cena: 800,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236687
Ponúkame Vám do prenájomu čiastočne zariadený, pekný rodinný dom v Komárne, časť nová Stráž. 800 €/mesiac aj s režijnými nákladmi. Ak máte vážny záujem, kontaktujte nás prosím telefonicky. Požadovaná kaucia 800 Eur. Len serióznym klientom! Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už …  Viac informácií »