Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Rodinné domy a vily na prenájom


Ponúkame Vám na prenájom pekný porobený 4-izbový rodinný dvojpodlažný dom v …

Cena: 450,- € mesačne
Číslo zákazky: 19428
Ponúkame Vám na prenájom zariadený dom v Banskej Štiavnici. Plocha: úžitková 240 m2, podlahová 220 m2, zastavaná 120 m2, pozemku 750 m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Gbely prenájom RD

Cena: 400,- € mesačne
Číslo zákazky: 19411
Ponúkame Vám na prenájom dva rodinné domy v meste Gbely, časť Farské. Plocha: úžitková 220 m2, pozemku 1013 m2. Cena 400 €/mesiac.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom rodinného domu v obci Čifáre.

Cena: 1 500,- € mesačne
Číslo zákazky: 19301
Ponúkame do prenájmu 4 izbový rodinný dom v obci Čifáre. Dom sa nachádza v tichej lokalite. Má 4 izby so samostaným vstupom + samostatnú kuchyňu, verandu, chodbu,špajzu, balkón a veľkú terasu. Je komplet zariadený starším zachovalým nábytkom. K domu patrí  veľký pozemok, o ktorý sa stará majiteľ. Možnosť parkovania 2 - 3 áut vo dvore. K dispozícii je káblová televízia a internet, v kuchyni: sporák, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom krásnej 3-izbovej novostavby Továrniky

Cena: 500,- € mesačne
Číslo zákazky: 19105
Ponúkame Vám na prenájom krásnu novostavbu 3-izbového rodinného domu v Továrnikoch o podlahovej ploche 92 m2. Dom je postavený neďaleko okresného mesta Topoľčany na rovinatom oplotenom pozemku o rozlohe 400 m2 s asfaltovou príjazdovou cestou. Projekt bol navrhnutý pre potreby moderného aktívneho metského bývania s vlastným parkovaním. Dom pozostáva z jedného nadzemného podlažia na ktorom sa nachádza: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom 6 i domu v obci Lovinobaňa okr.Lučenec

Cena: 150,- € mesačne
Číslo zákazky: 18768
Ponúkame na prenájom poschodový  6 izbový rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami v obci Lovinobaňa okr.Lučenec,  v ktorom sa nachádzajú dva čiastočne zrekonštruované 3 izbové byty z vlastným vchodom do bytu, v každom z bytov sa nachádza kuchyňa so špajzou, kúpelňa z wc a tri izby. Dom má vlastné plynové kúrenie,vodovodnú aj kanalizačnú prípojku. Obec Lovinobaňa má veľmi dobrú občiansku …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom - Nadštandardný rodinný dom v obci Opatovce nad Nitrou

Cena: 1 000,- € mesačne
Číslo zákazky: 17807
Ponúkame Vám na prenájom zariadený rodinný dom o úžitkovej ploche 407,7 m2 v obci Opatovce nad Nitrou. Rodinný dom bol postavený a skoladovaný v roku 2007. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Kúrenie je ústredné - podlahové, prípadne možnosť kúrenia v krbe. Ostatné vybavenie: televízor, telefón, káblová …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom veľký slnečný rodinný dom v Leviciach

Cena: 1 000,- €
Číslo zákazky: 15869
Nehnuteľnosť je veľká ,pekná vhodná pre veľkú rodinu s deťmi poprípade pre firmy čo hľadajú prenájom pre svojich zamestnancom .Cena je bez energii Neďaleko sa nachádza centrum kde sú dostupné všetky inštitúcie vrátaní nemocnice, školy ,škôlky ,obchodov. V prípade rýchleho a vážneho záujmu je dohoda možná.Počet izieb 5 a počet miestností 11. .Dom má bazén:4,5šírka a 120hlbka.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »