Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Rodinné domy a vily na predaj


znížená cena...ponúkam krásny rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami v obci …

Cena: 113 500,- €
Číslo zákazky: 19532
Ponúkam  na predaj rodinný  dom  v obci Nitrianska Blatnica, Nitrianska Blatnica. Plocha: úžitková 730 m2, zastavaná 243 m2, pozemku 730 m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne, krb. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza kanalizácia, vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka.  Rodinný dom v Nitrianskej Blatnici je vzdialený 17km od …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Novostavba rodinného domu na predaj, 117 m2, Cífer, okres Trnava

Cena: 182 000,- €
Číslo zákazky: 19555
Ponúkame na predaj príjemnú, poschodovú novostavbu rodinného domu v tichej ulici v obci Cífer pri Trnave. Zastavaná plocha domu je 103 m2, pozemok má rozlohu 464 m2. Jedná sa o novostavbu z roku 2012. Dom je zateplený minerálnou vlnou, podkrovie je zateplené ovčou vlnou. V celom dome je podlahové kúrenie, vykurovanie a ohrev teplej vody zabezpečuje tepelné čerpadlo voda - voda. Dlážky v celom dome sú …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

EXKLUZÍVNE! Ponúkame na predaj rodinný dom v chatárskej oblasti vo Veľkom Poli

Cena: 26 500,- €
Číslo zákazky: 19233
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný  dom vo Veľkom Poli, vhodný na víkendovú chalupu, alebo  trvalé bývanie v chatárskej oblasti - Chránená krajinná oblasť PONITRIE. Dom o výmere 82 m2 má 3 nepriechodné izby, kuchyňu, kúpeľňu spojenú s WC.  Je v pôvodnom stave, čiastočne podpivničený.  IS: elektrina 220/380, obecný vodovod, septik, pevná linka, skyling.  Prístup po asfaltovej ceste, v zimnom období …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lukratívna rodinná usadlosť s bazénom

Cena: 172 000,- €
Číslo zákazky: 13408
LEN U NÁS - Ponúkame na predaj náročne zrekonštruovaný rodinný dom na uzavretom pozemku o rozlohe cca 6á v Komárne. Dom je postavený z klasických stavebných materiálov a je napojený na všetky inžinierske siete. Na pozemku sú postavené dve samostatné obytné jednotky so spoločným vchodom z miestnej komunikácie, krytý bazén / 6mx3m - hĺbka 1,3m /, krásny altánok na relax s pripojením všetkých médií, pivnica, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj rodinný dom - Michal nad Žitavou

Cena: 19 900,- €
Číslo zákazky: 19658
Ponúkam na predaj rodinný dom v Michali nad Žitavou. Dom sa nachádza na 14arovom pozemku v chatkovej oblasti pri Nových Zámkoch .Viac informácií poskytnem na telefónnom čísle 0910 179 408 Andrea Petróová. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Rodinný dom na Leteckom poli - 6 ár

Cena: 59 900,- €
Číslo zákazky: 19659
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na super adrese Leteckého pola. Dom je postavený na 6 árovom pozemku a pripojený je ku všetkým IS. Pozostáva z 3 izieb, samostatnej toalety a kúpeľne, pivnice a samostatnej garáže. Možnosť rekonštrukcie na viac izbový rodinný dom. Dom sa nachádza v lukratívnej časti Leteckého pola s perfektným prístupom k nehnuteľnosti. Okolo domu sa nachádzajú …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

HRABIČOV - v ponuke na predaj rodinný dom 3 izbový, okres Žarnovica

Cena: 23 000,- €
Číslo zákazky: 18081
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný domček v krásnom horskom prostredí v obci Hrabičov okres Žarnovica. Dom je vzdialený  cca 12 km od okresného mesta a cca 2 km od centra obce. Dom je v pôvodnom stave, má 3 izby, špajzu s východom do podkrovia, kúpeľňu, cca 100 m2. Jedna izba má samostatný vchod. IS: nová elektrická a vodovodná prípojka, studňa, trativod. Dom je čiastočne podpivničený. Krov je vo …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predám RD v lukratívnej časti centra mesta Nitry

Cena: 253 000,- €
Číslo zákazky: 19502
Ponúkame  na predaj rodinný dom v centre Nitry v lukratívnej časti mesta. Dvojpodlažná budova je v pôvodnom stave, postavená z tehly, čiastočne podpivničená Pozemok o rozlohe 7 á, so zastavanou plochou 280 m2. V dome boli kompletne zrekonštruované všetky rozvody elektriny, plynu aj kanalizácie. Ostatné  v pôvodnom stave.. Záhrada je priestranná s možnosťou v stupu na pozemok z dvoch strán. Na pozemku je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

ponúkame na predaj 3 izbový dom v Žikave

Cena: 33 000,- €
Číslo zákazky: 18064
Ponúkame na predaj 3 izbový dom v obci Žikava, okres Zlaté Moravce. Obec je vzdialená od okresného mesta cca 10 km asi 13 min. cesty autom. Pozemok o výmere 1076 m2 sa skladá z 330 m2 zastavanej plochy a nádvoria, ostatná časť 746 m2 záhrady. V dome sa nachádza vstupná hala, 3 izby - jedna priechodná, kúpelňa s WC, špajza a kuchyňa, v ktorej je tiež vchod do domu. Dom je v pôvodnom stave drevené okná, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Raztočno

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 14994
Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Ráztočno na pozemku o rozlohe 2046 m2, ktorého súčasťou je starý domček ako aj hospodárske budovy. Je v pôvodnom stave , čo dáva novému majiteľovi priestor na prerobenie podľa vlastných predstáv. Dom má sedlovú strechu, prekrytú škridlou. Je celý podpivničený, kde sa nachádza päť miestností a slúžili ako pivnice, kotolňa, kuchynka a rôzne odkladacie priestory. Prvé …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »