Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Rodinné domy a vily na predaj


predám novostavbu dvojdom v Nitre - Nový Cabaj

Cena: 258 000,- €
Číslo zákazky: 19182
Predám  dvoj-dom v Nitre, Nový Cabaj, novostavba, vhodný na podnikanie ako materská škôlka, nakoľko je v tejto lokalite novo vybudovných veľa rodinných domova a tieto služby sú v lokalite potrebné.  Plocha: úžitková 212 m2, pozemku 880 m2. Stav objektu: novostavba, oplotený s parkoviskom.   Dom pozostáva z 8 izieb, z toho 6 izieb  samostatné a nepriechodné a obývačky sú spojená z kuchyňou, 2x komora, 2x …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

predám rodinný dom v obci Nitra - nový Cabaj

Cena: 129 000,- €
Číslo zákazky: 19181
Ponúkame  na predaj rodinný dom, ktorý je súčasťou dvoj domu v  Nitre, časť Nový Cabaj na pozemku o výmere 440 m2. Celková plocha domu je 122 m2 a obytná plocha je 106 m2.  Dom pozostáva zo 4 izieb, z toho 3 sú samostatné a nepriechodné a obývačka je spojená z kuchyňou, komora, samostatné WC a kúpeľňa s vaňou, sprchový kút, WC a bidet. Podlaha v izbách je plávajúca podlaha a v častiach ako je chodba, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predáme 3 izbový jednopodlažný rodinný dom v Bojniciach v tichej lokalite

Cena: 81 500,- €
Číslo zákazky: 18777
Ponúkame na predaj 3 izbový jednopodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 110 + pivnica a samostatne stojaca garáž s dielňou. Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe 663 m2 vo výbornej lokalite. Rodinný dom pozostáva z 3 izieb a príslušenstva, ktoré tvorí veranda, chodba, kuchyňa, komora, kúpeľňa s WC, pivnica a garáž. Dom je v dobrom technickom stave a je pripojený na všetky IS okrem …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

ponúkame na predaj rodinný dom v Zlatých Moravciach

Cena: 79 000,- €
Číslo zákazky: 19087
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej, vyhľadávanej časti Zlatých Moraviec. Dom má na prízemí dve nepriechodné  izby, predsieň, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatné WC. V podkroví je jedna obytná izba a veľký úložný priestor vhodný na prerobenie na izby. Dom je v pôvodnom zachovalom stave - drevené okná, pekné zachovalé parkety, liatinové radiátory. IS: plyn, mestský vodovod aj …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Znížená cena! ponúkame na predaj 4 izbový dom vo Velčiciach

Cena: 48 900,- €
Číslo zákazky: 18119
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v podhorskej dedine Velčice okres Zlaté Moravce. Obec sa nachádza asi 9 km od okresného mesta. Nachádza sa v zastavanej tichej časti obce blízko centra. Dom má 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu, špajzu, chodbu, zimnú záhradu. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, kúpelňa, kuchyňa so vstavanou umývačkou riadu. Za domom sa nachádza skladovacia miestnosť s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Rodinný dom na predaj - Rybník, Levice

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19172
Ponúkam na predaj rodinný dom so záhradou v obci Rybník, 11 km od mesta Levice. Na pozemku sa nachádza murovaná garáž s montážnou jamou, šopa s dielňou  a za domom sa nachádza záhrada o výmere 459 m2. V dome je zavedené elektrické vedenie 220/380, obecná voda + studňa, za domom je žumpa a plynové siete s možnosťou zavedenia, prípojka je pred domom. Dom pozostáva z 3 izieb v pôvodnom stave, kuchyňa, wc je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

RD v Trenčianskych Bohuslaviciach.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19171
Ponúkame Vám na predaj RD v Trenčianskych Bohuslaviciach, ktorý sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 970 m2, zastavaná plocha je 535 m2. K domu patrí záhrada o celkovej rozlohe 435 m2. Dom pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, wc a kúpeľne, chodby a špajze, na povaly je okno, kde je možná prístavba manzardky resp. ďalšej izby, pri dome je pristavená letná kuchyňa a garáž a hospodárska budova.. Pôdorys …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Novostavba 4 izbového poschodového RD v Trenčíne

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19168
Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového poschodového RD v Trenčíne. Dom leží na pozemku o rozlohe 274 m2, zastavaná plocha je 82,67 m2, úžitková plocha je 148,61 m2. Vstup je cez určité závetrie, vytvorené presahom poschodia. Zo vstupnej haly bude prístupná toaleta s miestom na plynový kotol a komunikačná chodba, z ktorej bude prístupná denná časť na prízemí a nočná časť na poschodí. Z chodby bude …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Novostavba 4 izbového poschodového RD v Trenčíne

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19169
Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového poschodového RD v Trenčíne. Dom leží na pozemku o rozlohe 284 m2, zastavaná plocha je 82,67 m2, úžitková plocha je 148,61 m2. Vstup je cez určité závetrie, vytvorené presahom poschodia. Zo vstupnej haly bude prístupná toaleta s miestom na plynový kotol a komunikačná chodba, z ktorej bude prístupná denná časť na prízemí a nočná časť na poschodí. Z chodby bude …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Novostavba 5 izbového poschodového RD v Trenčíne

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19167
Ponúkame na predaj novostavbu 5 izbového poschodového RD v Trenčíne. Dom leží na pozemku o rozlohe 613 m2, zastavaná plocha je 106 m2, úžitková plocha je 200 m2. Vstupná hala je napojená na hosťovskú izbu, toaletu s umývadlom, dennú časť na prízemí a nočnú časť na poschodí. Denná časť na prízemí je tvorená z obývacej izby spojenej s jedálňou a z kuchyne s komorou pod schodmi. Z priestoru jedálne je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »