Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Rodinné domy a vily na predaj


Rodinný dom v Žiharci - novostavba 3-izbový

Cena: 43 400,- € (1 307 468,40 Sk)
Číslo zákazky: 17157
Ponúkame na predaj novostavbu - nedokončený rodinný dom v obci Žiharec okres Šaľa. Výmera pozemku 1851 m2. 3 izby, obývačka prepojená s kuchyňou, komora, práčovna, kúpeľna, samostatné WC a technická miestnost. Dom má elektrickú prípojku, rozvody elektroinštalácie, vody a odpadu. K dispozícii sú aj ostatné IS, voda, plyn a kanalizácia. Ide o pasívny drevo dom s prevetranou fasádou aj strechou, s minerálnou …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Rodinný dom v Seliciach, + garáž + prístavba za domom

Cena: 36 900,- € (1 111 649,40 Sk)
Číslo zákazky: 17110
Ponúkame na predaj rodinný dom v Seliciach, strecha prešla rekonštrukciou, výmena okien za plastové. Dom má 3 izby plus kúpeľňa, kuchyňa a komora. Za domom sa nachádza menší dom s dvoma izbami, v ktorom je zavedená elektrina, voda aj plyn. Pozemok má rozlohu 1240 m2. Tichá lokalita. Nutná rekonštrukcia, ale dom aj s prístavbou má veľký potenciál. V prípade záujmu o obhliadky volajte na: 0903 274 096.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Rodinný dom- pozemok v obci ružindol

Cena: 74 000,- € (2 229 324,- Sk)
Číslo zákazky: 17717
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Ružindol, Ružindol. Plocha: úžitková 827 m2, zastavaná 450 m2, pozemku 377 m2. Okná: drevenné (pôvodné).Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza kanalizácia.Výhody: tiché …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj dom na Malej Lehote.

Cena: 1,- € (30,13 Sk)
Číslo zákazky: 16335
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Malej Lehote. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave.Vlastná studňa,žumpa Priamo v dedine sa nachádza škola,škôlka,obchod ,kostol. Lokalita je vo veľmi peknom a pokojnom prostredí s možnosťou turistiky,zberu húb a lesných plodov.V prípade rýchleho a Vážneho záujmu je dohoda možná.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predávame Vám rodinný dom na Ihráči -okres Žiar nad Hronom o výmere 207 m2.

Cena: 52 000,- € (1 566 552,- Sk)
Číslo zákazky: 14054
Rodinný dom sa nachádza v krásnej obci Ihráč obklopený horami.Dom je po rekonštrukcii tu nové stierky,plastové okná,plávajúce podlahy,nová kúpelňa,v obývačke sa nachádza krb,ktorý vykuruje všetky miestnosti.Dom má tri miestnosti,k domu patrí veľká záhrada. V obci sa nachádzajú dva obchody,materská skôlka,pohostinstvo,obecný úrad a kultúrny dom.Obec vlastní rekreačnú chatu s rybníkom,ktorá slúži na oddych …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj dvoch domov za výhodnú cenu v -Starej Hute –časť Nová Baňa- možnosť aj …

Cena dohodou
Číslo zákazky: 13673
Ponúkame Vám na predaj 2 domy jeden je už po kolaudácii za veľmi dobrú cenu. Nehnuteľnosť sa nachádza v Starej Hute ,je to turistická oblasť ,blízko je starohutský vodopád, lyžiarske stredisko ,možnosťou zberu lesných plodov, hríbov. Potok so pstruhmi blízko nehnuteľnosti. 2garáže,kupelka wc.2 izby, kuchyňa, terasy ,krb pivnica ,dielna dreváreň. Blízko sú potraviny,10 min cesta do Novej Bani MHD. Domy sú …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Tekovskej Breznici.

Cena: 1,- € (30,13 Sk)
Číslo zákazky: 14491
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Tekovskej Breznici. Nehnuteľnosť o výmere 800 m2 sa nachádza v tichej a veľmi peknej lokalite. Samotná nehnuteľnosť je v pôvodnom stave na rovinatom pozemku ,s vlastnou studňou a aj obecnou vodou .Na blízku sa nachádza , reštaurácia, škola, škôlka, pošta, potraviny, det.ihrisko, šport.ihrisko. Je tu veľmi pekná príroda, s možnosťou turistiky ,zber húb a lesných plodou. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Leviciach.

Cena: 185 000,- € (5 573 310,- Sk)
Číslo zákazky: 15731
Ponúkame Vám na predaj veľká a pekný rodinný dom .Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi peknej a pokojnej lokalite. Samotná nehnuteľnosť pozostáva z 11 miestností ,6 izieb,WC,kotolňa,2 kúpeľne ,krb,garáž Dom je 4 podlažný ,nová strecha ,euro okná.Bazén 4,5.m široký a 120.m hlboký. Dom má aj vlastnú studňu ,kanalizáciu,kotolňu,jazierko. Celková lokalita aj nehnuteľnosť je na rovine .Ideálna je pre veľkú rodinu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v Pukanci.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16479
Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom vhodný pre veľkú rodinky ,na podnikanie,reštauráciu,penzion a iné podnikateľské zámery. Samotná nehnuteľnosť pôsobí luxusným dojmov. Rekonštrukcia domu bola v roku 2010. Nová strecha,plastové okná,porobené podlahy voda ,elektrina ,plyn ,IT sieť,káblová televízia. Nehnuteľnosť je dvoj podlažná, na každom podlaží sú sociálne zariadenia ,plus kuchyňa Nehnuteľnosť má …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj veľký pekný rodinný dom v Leviciach -na Cigánke

Cena: 174 000,- € (5 241 924,- Sk)
Číslo zákazky: 15864
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v lukratívnej a pokojnej časti -na Cigánke. Samotná nehnuteľnosť pôsobí luxusne .Nové plastové okná na celom dome,plávajúca podlaha ,veľká pre sklenná kúpeľňa, 2. wc ,krb,nová kuchynská linka,dlažby ,veľká dvoj garáž. Celá nehnuteľnosť je podpivničená .Počet izieb 5.počet miestností 10. Nachádza sa v dome vinná pivnica. Nehnuteľnosť sa nachádza blízko centra cca 10 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »