Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Rodinné domy a vily na predaj


Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v Pukanci.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16479
Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom vhodný pre veľkú rodinky ,na podnikanie,reštauráciu,penzion a iné podnikateľské zámery. Samotná nehnuteľnosť pôsobí luxusným dojmov . Rekonštrukcia domu bola v roku 2010. Nová strecha,plastové okná,porobené podlahy voda ,elektrina ,plyn ,IT sieť,káblová televízia. Nehnuteľnosť je dvoj podlažná, na každom podlaží sú sociálne zariadenia ,plus kuchyňa Nehnuteľnosť má …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj dvoch domov za výhodnú cenu v -Starej Hute –časť Nová Baňa- možnosť aj …

Cena dohodou
Číslo zákazky: 13673
Ponúkame Vám na predaj 2 domy jeden je už po kolaudácii za veľmi dobrú cenu. Nehnuteľnosť sa nachádza v Starej Hute ,je to turistická oblasť ,blízko je starohutský vodopád, lyžiarske stredisko ,možnosťou zberu lesných plodov, hríbov. Potok so pstruhmi blízko nehnuteľnosti. 2garáže,kupelka wc.2 izby, kuchyňa, terasy ,krb pivnica ,dielna dreváreň. Blízko sú potraviny,10 min cesta do Novej Bani MHD. Domy sú …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výrazne znížená cena !!!!!luxusný dom v Hronskom Beňadiku o výmere 589 m2.

Cena: 107 000,- € (3 223 482,- Sk)
Číslo zákazky: 14636
Ponúkame Vám na predaj luxusný dom v Psiaroch. Samotná nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite. Táto nehnuteľnosť má 3 oddychové miestnosti ,obývačka jedáleň, kuchyňa ,wc, kúpeľňa , rohová vaňa ,sprchový kút .šatník ,krbové kachle ,práčovňa, terasa okrasná a ,výbeh pre psa ,malý ovocný sad ,dva solárne panely na ohrev vody , vlastná studňa ,vodovod ,žumpa .Celkové mesačné náklady 160eur. Na okolo je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj veľký pekný rodinný dom v Leviciach -na Cigánke

Cena: 179 000,- € (5 392 554,- Sk)
Číslo zákazky: 15864
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v lukratívnej a pokojnej časti -na Cigánke . Samotná nehnuteľnosť pôsobí luxusne .Nové plastové okná na celom dome,plávajúca podlaha ,veľká pre sklenná kúpeľňa, 2. wc ,krb,nová kuchynská linka,dlažby ,veľká dvoj garáž. Celá nehnuteľnosť je podpivničená .Počet izieb 5.počet miestností 10. Nachádza sa v dome vinná pivnica. Nehnuteľnosť sa nachádza blízko centra cca 10 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj dom na Malej Lehote.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16335
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Malej Lehote . Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave.Vlastná studňa,žumpa Priamo v dedine sa nachádza škola,škôlka,obchod ,kostol. Lokalita je vo veľmi peknom a pokojnom prostredí s možnosťou turistiky,zberu húb a lesných plodov.V prípade rýchleho a Vážneho záujmu je dohoda možná.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Leviciach.

Cena: 185 000,- € (5 573 310,- Sk)
Číslo zákazky: 15731
Ponúkame Vám na predaj veľká a pekný rodinný dom .Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi peknej a pokojnej lokalite. Samotná nehnuteľnosť pozostáva z 11 miestností ,6 izieb,WC,kotolňa,2 kúpeľne ,krb,garáž Dom je 4 podlažný ,nová strecha ,euro okná.Bazén 4,5.m široký a 120.m hlboký. Dom má aj vlastnú studňu ,kanalizáciu,kotolňu,jazierko. Celková lokalita aj nehnuteľnosť je na rovine .Ideálna je pre veľkú rodinu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

ponúkame na predaj 7 izbový dom v Žitavanoch

Cena: 69 900,- € (2 105 807,40 Sk)
Číslo zákazky: 17027
Dom sa nachádza v tichej časti obce Žitavany cca 3 km od okresného mesta Zlaté Moravce a cca 3 km od Topoľčianok. Dom sa nachádza v pôvodnom stave. Bol postavený v 60 rokoch a prístavba v 80 rokoch z pálenej tehly, tvárnic a škridly, na prístavbe je rovná strecha, okná sú pôvodné drevené, omietky, podlaha kombinácia betónu a pvc, v jednej miestnosti sú dubové parkety. Väčšina domu má obklady z červeného …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

SUPER CENA...Ponúkame na predaj 3 izb RD v tichej lokalite mesta...

Cena: 99 990,- € (3 012 298,74 Sk)
Číslo zákazky: 16895
Ponúkame na predaj 3 izb RD na 7 á pozemku.Dom sa nachádza v tichej ,kludnej lokalite. Dom prešiel rekonštrukciou...vymenené sú plastové okná, v izbách sú drevené parkety, v predsieni a v kuchyni je dlažba. V preistrannej kuchyni je rohová kuchynská linka. Kúrenie je plynové s novým plynovým kotlom Na pozemku je vrtaná studňa a k domu prislúcha aj letná kuchynka, dielňa, pivnica a garáž. Vhodné pre …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Exkluzívna ponuka....Predaj pekného 6 izb RD v obci Bajč

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16469
Exkluzívna ponuka...Ponúkame na predaj pekný 6-izb. RD na 9á pozemku v obci Bajč /7km od NZ/. V roku 2011 prešiel dom kompletnou rekonštrukciou plastových okien, interiérových,vchodových dverí a strechy. Dispozičné riešenie domu je 1-poschodový, podpivničený s dvomi medzi podlažiami. Na vyvýšenom medzi podlaží sú 3 izby,s vchodom na balkóny,kúpelňa so sprchovým kútom a WC. Na prízemí sa nachádza chodba, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj exkluzívnej novostavby Továrniky okres Topoľčany

Cena: 110 000,- € (3 313 860,- Sk)
Číslo zákazky: 17025
Ponúkame Vám na predaj exkluzívne novostavby rodinných domov v Továrnikoch okres Topoľčany, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti mesta a predstavujú možnosť komfortného mestského bývania v rodinnom dome. V ponuke sú moderné dispozičné riešenia s exkluzívnym spracovaním. Možnosť dotvoriť podľa vlastných predstáv. Domy sú na oplotenom pozemku s príjazdovou cestou a parkovacou plochou. Podlahová plocha …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »