Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Domy predaj, kúpa a prenájom

Domy na prenájom Predaj domu Kúpim rodinný dom

Rodinný dom 4izbový s pozemkom 465 m2 v obci Horná Streda.

Cena: 72 000,- € (2 169 072,- Sk)
Číslo zákazky: 16055
Ponúkame na predaj starší zachovalý a momentálne obývaný rodinný dom s rovinatým pozemkom 465 m2,v obci Horná Streda blízko kúpeľného mesta Piešťany.Do Piešťan je iba 5km.Veľmi dobré dopravné spojenie hlavnou cestou prechádzajúcou cez obec,a veľkou výhodou je aj priame pripojenie na diaľnicu na okraji obce Horná Streda.Dom je tvaru klasického štvorca s prístavbou za domom,ktorá slúžila ako letná kuchyňa s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

ZNÍŽENÁ CENA!!!Rodinný dom so záhradou v obci Tužina v blízkosti nádhernej …

Cena: 65 000,- € (1 958 190,- Sk)
Číslo zákazky: 15317
Ponúkame Vám nádherný 1 poschodový rodinný dom,ktorý sa nachádza v obci Tužina. V dome sú 4 izby,veľká kuchyňa,komora,balkón,2x kúpeľňa,2x WC.K domu patrí aj garáž a pivnica,ktorá je postavená za domom. V obývačke je krb. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou do ktorej patrí:nová strecha,výmena okien,výmena kuchynskej linky,dlažby,plávajúca podlaha. V obci sú potraviny,detské ihrisko,materská …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj rodinný dom v Opatovciach nad Nitrou

Cena: 61 200,- € (1 843 711,20 Sk)
Číslo zákazky: 15878
Prichádzame k Vám s ponukou predaja rodinného domu,ktorý sa nachádza v Opatovciach nad Nitrou. Byt sa machádza na mierne svahovitom pozemku,vedľa hlavnej cesty. Je v pôvodnom stave a preto sa naskytuje možnosť novému majiteľovi,aby si domček prerobil podľa svojích vlastných predstáv.Dom sa nachádza pozemku o rozlohe 791 m2.V dome je kuchyňa a 4 izby,pri dome je hospodárská budova,garáž,udiareň.Za domo je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Krásný rodinný dom,popr.moderná chalupa blízkosti priehrady

Cena: 168 000,- € (5 061 168,- Sk)
Číslo zákazky: 15545
Dovoľte,aby som Vám ponúkla na predaj nádherný rodinný domček,poprípadne modernú chalupu s výhľadom na Rudnianskú priehradu.Domček sa nachádza v obci Kostolná Ves. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou.K domu vedie asfaltová prístupová cesta,dom je čiastočne podpivničený. Dom má sedlovú strechu a je trojpodlažný. Na prízemí je vstupná časť,z ktorej vedú schody na 1.poschodie.Nachádza sa tu aj vstup do …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Rodinný dom na predaj spolu s veľkou záhradou v Hornej Vsi

Cena: 54 000,- € (1 626 804,- Sk)
Číslo zákazky: 15626
Prichádzame k Vám s ponukou nádherného rodinného domu s veľkou záhradou v obci Horná Ves. Dom má 3 obývateľné izby,veľkú priestrannú kuchyňu,kúpeľňu.1/3 domu je podpivničená,komoru ,ktorej vedú schody do pivnice. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou:plastové okná boli menené v 3 miestnostiach,inak v ostatných miestnostiach sú pôvodné drevené okná,plávajúca podlaha je v obývacej miestnosti a z časti v …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj nádherný rodinný dom v Dolných Vesteniciach

Cena: 55 000,- € (1 656 930,- Sk)
Číslo zákazky: 15708
Dovoľte,aby sme Vás oslovili s ponukou predaja nádherného rodinného domu v Dolných Vesteniciach. Dom je v pôvodnom,ale vo veľmi zachovalom stave.V dome je kuchyňa,špajza,kúpeľňa,obývačka,spálňa.V dome je aj izba,do ktorej vedie zvlášť spravený vchod.Na úrovni prízemia je pivnica,v ktorej sa nachádzajú skladové priestory.V dome sa nachádza aj letná kuchyňka. Za domom je nádherná,veľká záhrada o výmere 400 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj dvojgeneračný dom v Dolných Vesteniciach

Cena: 106 000,- € (3 193 356,- Sk)
Číslo zákazky: 15945
Prichádzame k Vám s úžasnou ponukou dvojgeneračného domu,ktorý sa nachádza v Dolných Vesteniciach. Dom je na pozemku o rozlohe 649 m2. Dom prešiel v roku 2006 rekonštrukciou. Na prízemí domu je garáž,kde môžu parkovať až 2 autá,v garáži je aj montážná jama,v ktorej je studňa s úžitkovou vodou.Je tu aj miestnosť,kde je plynový bojler na ohrev vody a pec na kúrenie.Kúriť sa tu dá buď plynom,alebo tuhým …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Nádherný rodinný dom v tichej lokalite v Diviackej Novej Vsi

Cena: 55 000,- € (1 656 930,- Sk)
Číslo zákazky: 15321
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom,ktorý je výnimočný svojimi veľkými miestnosťami a riešením dvoch obyvateľných jednotiek,čo znamená,že okrem obytných miestností v dome,je ešte k domu pristavené bývanie vo veľkosti 1 izbového bytu s kompletným sociálnym vybavením a kuchyňou. Dom je podpivničený.V dome je 6 izieb,veľká kuchyňa,WC,kúpeľňa,komora,z ktorej vedú schody do pivnice.Na poschodí je z izby vchod …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Nádherný priestranný rodinný dom v luxusnej časti Bojníc

Cena: 180 000,- € (5 422 680,- Sk)
Číslo zákazky: 15629
Prichádzame k Vám s lukratívnou ponukou nádherného rodinného domu v luxusnej časti Bojníc. Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou-zateplený,plastové okná,v dome je podlahové kúrenie. V dome sú 3 spálne,obývacia miestnoť s krbom,krbová miestnosť,2 kúpelne,2 špajze,obývacia miestnosť s kuchynkou,hosťovské WC. Samostatný apartmán s kuchynským kútom má vlastný vchod,takže v dome sa nachádza ďalšia …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

EXKLUZÍVNA PONUKA - Na predaj pekný 3 izbový rodinný dom v Čalovci - ODPORÚČAM

Cena dohodou
Číslo zákazky: 13436
Ponúkame Vám na predaj pekný 3 izbový rodinný dom v pôvodnom stave o rozlohe 81 m2 v Čalovci, v tichej lokalite. V dome sú 3 izby, predsieň, kúpeľňa, špajza, toaleta so vstupom na povalu. Kuchyňa je v prístavbe domu so samostatným vstupom na dvor. Pri vchode do domu je zasklený prístrešok z oceľovej konštrukcie. Okná sú drevené s vonkajšími plastovými žalúziami vrátane vchodových dverí, podlahy v izbách …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »