Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby 


Domy predaj, kúpa a prenájom

Domy na prenájom Predaj domu Kúpim rodinný dom

Luxusný dom v úplnom centre Komárna - najlepšia lokalita !!!!

Cena dohodou
Číslo zákazky: 14958
LEN u nás : Na predaj ponúkame luxusný rodinný dom priamo v historickom centre Komárna s perfektným prístupom. Dom bol kompletne kvalitne a luxusne zrekonštruovaný najkvalitnejšími materiálmi. Obytná časť domu pozostáva zo 6 priestranných izieb, 2 kúpeľní, 3 toaliet, obrovskej tzv: americkej kuchyne so zabudovanými spotrebičmi s pracovnou zónou, 3 oddychových - relaxačných zón / 2 x sedenie, knižnica, / …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výrazne znížena cena -rodinný dom pod Zoborom.

Cena: 153 000,- € (4 609 278,- Sk)
Číslo zákazky: 13567
Ponúkame Vám veľký rodinný dom pod Zoborom ,vo veľmi peknej a pokojnej lokalite. Rodinný dom sa nachádza pár minút od centra MHD alebo autom ,v blízkosti nehnuteľnosti je škôlka, škola ,,zdravotné stredisko ,jazero ,kúpalisko a veľmi pekná príroda Samotná nehnuteľnosť je veľká a veľmi pekná s možnosťou viničnej pivnice. Nehnuteľnosť má 2 kúpeľne ,WC ,špajza,4izby s možnosťou terasy. Mesačne náklady pre …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výrazne znížená cena !!!!!luxusný dom v Hronskom Beňadiku o výmere 589 m2.

Cena: 113 000,- € (3 404 238,- Sk)
Číslo zákazky: 14636
Ponúkame Vám na predaj luxusný dom v Psiaroch. Samotná nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite. Táto nehnuteľnosť má 3 oddychové miestnosti ,obývačka jedáleň, kuchyňa ,wc, kúpeľňa , rohová vaňa ,sprchový kút .šatník ,krbové kachle ,práčovňa, terasa okrasná a ,výbeh pre psa ,malý ovocný sad ,dva solárne panely na ohrev vody , vlastná studňa ,vodovod ,žumpa .Celkové mesačné náklady 160eur. Na okolo je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj rozostavaný nízko energetický montovaný drevodom v Štúrove

Cena: 131 000,- € (3 946 506,- Sk)
Číslo zákazky: 15486
Na predaj Vám ponúkame nízko energetický montovaný drevodom o rozlohe 193 m2 v Štúrove na pozemku s celkovou plochou 2286 m2 vo veľmi tichej lokalite s orientáciou na Baziliku v Ostrihome v MR. Aktuálny stav stavby: hotové sú základy, v cene je zahrnutá celková realizácia stavby na kľúč z materiálov základného štandardu. Plánované podlahy sú laminátové a keramické, rozloha terasy 67 m2. Na pozemku sa …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

predám novostavbu rodinného domu v obci Komjatice

Cena: 134 990,- € (4 066 708,74 Sk)
Číslo zákazky: 15310
Predám novostavbu rodinného domu v obci Komjatice, okres Nové Zámky. Výmer pozemku je 700 m2 s rodinným domom, plus dom pre hostí. Dom je vybavený infra kúrením, plus kachle na drevo a solárny ventilačný systém šetriaci el. energiu. , vlastná studňa, tiché prostredie, automatická závlaha, trávnik, dreviny, klimatizácia.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

ZNÍŽENÁ CENA-Predaj - rodinný dom, Veľké Uherce, okres Partizánske, 600 m2

Cena: 101 000,- € (3 042 726,- Sk)
Číslo zákazky: 1331
Ponúkame na predaj rodinný dom vo Veľkých Uherciach, okres Partizánske. Dom je dvojgeneračný, každé poschodie má samostatné meranie a vykurovanie. Je možné ho malými zásahmi prerobiť na penzión. Vykurovanie je zabezpečené ako ústredným vykurovaním, tak aj krbom s rozvodmi do vrchných miestností domu. Maklér odporúča !!!  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Bývajte v novom! Moderný rodinný dom v blízkosti Dunajskej Stredy

Cena: 105 000,- € (3 163 230,- Sk)
Číslo zákazky: 14566
Vkusný, 4+1 izbový, prízemný rodinný dom postavený z kvalitných materiálov spĺňa požiadavky náročnejších klientov, ktorí majú záujem o moderné bývanie v tichej lokalite v blízkosti lužného lesa s ľahkou dostupnosťou do Dunajskej Stredy, Šamorína a Bratislavy. Použitý materiál a vybavenie domu: -kvalitné drevené okná z EUROPROFILU s izolačným trojsklom -v obývačke posuvné presklenie šírky 3 m s východom na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Dom v najbezpečnejšej lokalite Kolárova - akcia !!!

Cena: 44 000,- € (1 325 544,- Sk)
Číslo zákazky: 15158
Na predaj ponúkame kvalitný poschodový podpivničený rodinný dom vo vyhľadávanej a najbezpečnejšej časti mesta Kolárovo. Postavený je na cca. 6 árovom pozemku. Dom pozostáva z 3 balkónov, 4 izieb, obrovská kuchyňa, špajza, 2 x WC, kúpeľňa, garáž so vstupom z ulice + parkovanie pre minimálne 2 OMV, prístavba na odkladanie záhradkárskych potrieb + dielňa. Dom je ideálny pre početnejšiu rodinu, ako aj vhodný …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výhodne!-Ďalšia zľava! Na predaj rodinný dom v Komárne, časť Robotnícka štvrť

Cena: 44 000,- € (1 325 544,- Sk)
Číslo zákazky: 12997
Ponúkame na predaj nepodpivničený 2+1 izbový tehlový rodinný dom v Komárne, časť Robotnícka štvrť. Dom je postavený na 4,6 árovom pozemku, má manzardnú strechu s možnosťou vytvorenia zabudovaného podkrovia. Časť technického vybavenia domu bola nedávno rekonštruovaná, obnovený je vykurovací systém a elektrické vedenia, kúpeľňa s toaletou majú nové zariaďovacie predmety a vkusný keramický obklad. Ostatná …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PREDAJ - 3 Izbová (100 m2) novostavba rodinného domu typu BUNGALOV v Dežericiach

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 15485
Ponúkame na predaj praktický 3-izbový prízemný rodinný dom typu BUNGALOV pre modernú 4-člennú domácnosť, ktorý ponúka moderné dispozičné riešenia. Je postavený na novej samostatnej ulici v Dežericiach. Podlahová plocha domu je 100 m2. Moderný obytný priestor s krbom, jedálňou a kuchyňou spojenou s obývacím priestorom s východom na terasu, 3 samostatné izby. Podlahové vykurovanie. Dom je zhotovený z …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »