Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Domy predaj, kúpa a prenájom

Domy na prenájom Predaj domu Kúpim rodinný dom

Podhájska /Bardoňovo/ jednopodlažný RD na predaj, len 8 km od Podhájskej. V …

Cena: 56 600,- €
Číslo zákazky: 1300040
Ponúkame Vám na predaj jednopodlažný RD v kľudnej obci Bardoňovo, okres Nové Zámky, vzdialenej len 24 km od mesta Levice. Obytná plocha domu je 95 m2, rozloha pozemku je 2900 m2. Dom je postavený z pálenej tehly, je podpivničený. Strecha valbová. Dom tvorí vstupná chodba, kuchyňa, špajza, kúpelňa a 3 priestranné izby. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa plastové vchodové dvere, …  Viac informácií » 

Predám veľký dom (novostavba) v Nitre

Cena: 142 000,- €
Číslo zákazky: 1300087
Ponúkam Vám na predaj novostavbu drevodomu v obci Lužianky pri Nitre. Dispozične pozostáva: Obývačka s kuchyňou a špajzou s východom na terasu, 3 spální, oddeleného WC, kúpeľne a technickej miestnosti. V dome je zavedená: rekuperácia (automatické vetranie). Kúrenie: elektrické radiátory, predpríprava na krb. Dom je napojený na IS: elektrika, voda, plyn na pozemku a odpad je riešený žumpou. …  Viac informácií » 

Predám veľký rodinný dom v centre Žiliny

Cena: 355 500,- €
Číslo zákazky: 1300089
Ponúkam vám na predaj, prípadne prenájom rodinný dom (vilu) vhodný aj na podnikanie v centre mesta Žilina. Dom je situovaný v blízkosti obchodných centier Aupark, Mirage, pošty, bank... Celková úžitková plocha: 630m². Zastavaná plocha: 295m². Plocha pozemku: 650m². Dispozičné riešenie: Na prvom poschodí 3x samostatný apartmán s kúpeľňou, WC a kuchynkou. Prízemie: jedáleň s kozubom, obývacia …  Viac informácií » 

Predám starší rodinný dom s areálom vhodným na podnikanie - Brezová pod Bradlom

Cena: 92 500,- €
Číslo zákazky: 13001185
Ponúkam na predaj starší rodinný dom s prislúchajúcimi stavbami v uličnej zástavbe rodinných domov v meste Brezová pod Bradlom. Nehnuteľnosti tvoria ucelený areál pozostávajúci z hlavnej stavby rodinného domu, skladov, garáži vrátane záhrady. Vhodné aj na podnikateľské účely. Pre viac informácií ako aj obhliadku volajte na tel. číslo 0911905168. Cena 92 500 € Dobré Reality klientom poskytujú …  Viac informácií » 

Kúty - predám rodinný dom

Cena: 19 000,- €
Číslo zákazky: 1300111
Ponúkam vám na predaj rodinný dom v obci Kúty s výmerou 90 m². Dom má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu, WC, komoru a predsieň. K rodinnému domu patrí ešte starší domček, ktorý je oproti domu a záhrada. Dom sa nachádza v spoločnom dvore. Dom je odpojený od elektriky a plynu, čo je zohľadnené na celkovej cene. Cena 19 000 € Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, …  Viac informácií » 

Na predaj 3-izbový rodinný dom s možnosťou úprav podľa vlastných predstáv - …

Cena: 59 000,- €
Číslo zákazky: 13001224
Bungalov TRIA 4 je strednej kategórie. Dom je vzdušný, priestranný a poskytuje veľa svetla. Útulný domček, ktorý uspokojí každú rodinu. Dom je možné objednať aj v bezbariérovom prevedení. Dom je vhodný do nízkej okolitej zástavby. Je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu. Rozmery: 7,5 m x 11 m Typ domu: Bungalov Zastavaná plocha: 82,5 m² Úžitková plocha: 66,2 m² Počet izieb: 3 …  Viac informácií » 

Na predaj 3-izbový rodinný dom s možnosťou úprav podľa vlastných predstáv - …

Cena: 59 000,- €
Číslo zákazky: 13001225
Bungalov TRIA 5 je zástupca strednej kategórie našich domov. Ktorý uspokojí aj priemerne veľkú rodinu, pretože svojim usporiadaním dokáže splniť požiadavky na komfortné bývanie 4-člennej rodiny. Dom je možné objednať aj v bezbariérovom prevedení. Dom je vhodný do nízkej okolitej zástavby. Je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu. Podkrovie slúžiť ako úložný priestor. Rozmery: 7,4 …  Viac informácií » 

3-izbový rodinný dom s možnosťou úprav podľa vlastných predstáv - celé Slovensko

Cena: 65 000,- €
Číslo zákazky: 13001226
Útulný domček a zástupca strednej kategórie našich domov, ktorý uspokojí aj priemerne veľkú rodinu, pretože svojim usporiadaním dokáže splniť požiadavky na komfortné bývanie 4-člennej rodiny. Dom je možné objednať aj v bezbariérovom prevedení. Dom je vhodný do nízkej okolitej zástavby. Je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu. Podkrovie slúžiť ako úložný priestor. Viac informácii …  Viac informácií » 

Na predaj dom s veľkým pozemkom - Hradište pod Vrátnom (Senica)

Cena: 46 500,- €
Číslo zákazky: 13001223
Ponúkam na predaj chalupu v extraviláne obce Hradište pod Vrátnom. Nachádza sa pod pohorím Malé Karpaty, 15 km od mesta Senica. Situovaná je na polosamote v idylickom prostredí pri potoku. Chalupa bola v posledných rokoch zrekonštruovaná. Je na nej nová strecha, nové okná, 2 izby boli kompletne prerobené - stierky, okná, znížený zateplený strop, nový krb s teplovzdušnými rozvodmi do ostatných …  Viac informácií » 

ZĽAVA až 20.000 EUR - Dom s veľkým pozemkom aj na podnikanie - Možnosť …

Cena: 104 000,- €
Číslo zákazky: 19980
Za dočasne zvýhodnenú cenu 104.000,- EUR (zľava 20.000,- EUR oproti pôvodnej ponukovej cene) Vám ponúkame na predaj dom s veľkým pozemkom vhodný najmä na podnikanie podnikanie. K domu prináleží ďalších cca 2.000 m2 pozemku vhodných na vytvorenie stavebných pozemkov. Projekt je zaujímavý aj pre developerov. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, …  Viac informácií » 
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »