Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Domy predaj, kúpa a prenájom

Domy na prenájom Predaj domu Kúpim rodinný dom

predám rodinný dom (chalupu) s veľkým pozemkom pod horou v obci Zlatno okres …

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 1236818
CENA DOHODOU!!!...Ponúkam na predaj rodinný dom (chalupa) (prípadne vymením za 1-2 izbový byt v Nitre) v úžasne malebnej prírodnej scenérii v obci Zlatno, okres Zlaté Moravce, vzdialenej do Nitry 34 km a od Zlatých Moraviec 13 km. Dom leží na pozemku o veľkosti 4612 m2(46,12 ára a nachádza sa v zastavanom území obce) , šírka pozemku 50m a dĺžka 92,24m. Je v podstate v pôvodnom stave, postavený z materiálu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Nádherný 5 izbový dom s veľkou oddelenou záhradou a bazénom (o výmere 1003 m2)

Cena: 195 700,- €
Číslo zákazky: 19375
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený dom v Kokave nad Rimavicou. Plocha: úžitková 169 m2, zastavaná 270 m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: eurookná. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne, podlahové, krb. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, internet. Sedlová strecha s podkrovím. Rovinatý …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Dom v luxusnej a vyhľadávanej časti Pliešovce

Cena: 155 000,- €
Číslo zákazky: 19812
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy v Pliešovciach. Jedná sa o dvojpodlažný dom vo vyhľadávanej lokalite v Pliešovciach. Na prízemí je chodba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC. V kúpeľni sa nachádza vaňa a aj sprchový kút. Na prvom podlaží sa nachádzajú 4 miestnosti, šatník, kúpeľňa. Plocha: úžitková 240 m2, pozemku 570 m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové, euro okná. Vybavenie kúpeľne: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

4 - Izbový Rodinný dom na pozemku 1906 m2, Prusy.

Cena: 56 700,- €
Číslo zákazky: 19373
Ponúkame Vám na predaj dom s pozemkom v obci Prusy.  Plocha: úžitková 80 m2, podlahová 80 m2, zastavaná 150 m2, pozemku 1906 m2, pivnice 50 m2. Podlaha: dlažba, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne, lokálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Znížená cena - 4 izbový dom s veľkým pozemkom 4 Km od Banskej Bystrice

Cena: 154 500,- €
Číslo zákazky: 19646
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom s veľkým pozemkom v blízkosti Banskej Bystrici. Plocha:  podlahová 120 m2, celková výmera pozemku 1434 m2, pivnice 60 m2. Podlaha: parkety. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vykurovanie je tuhým palivom. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničený, s pevnými základmi. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Vila na okraji lesa,s pozemkom až 1,3 ha.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19805
Ponúkame vám na predaj vilku na okraji lesa,v krásnom prostredí Kokavy nad Rimavicou,časť Bohatô. Jedná sa o nehnuteľnosť s veľkým pozemkom-12976 m2, s možnosťou prikúpenia susediacich pozemkov.Nehnuteľnosť je pred dokončením.Je potrebná rekonštrukcia interiéru,čo sa dá realizovať podľa vlastných predstáv,v prípade záujmu je k dispozícii vypracovaný kvalitný projekt na penzión s rančom.Nehnuteľnosť je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predám pekný dom, vhodný aj na chalupu v obci Hrlica, okr. Revúca

Cena: 24 900,- €
Číslo zákazky: 14016
Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a kľudnej oblasti Gemera v obci Hrlica v okrese Revúca. Nehnuteľnosť je ideálna na chalupu, ale aj na trvalé bývanie. Má vstupnú halu, kuchyňu, tri izby, komoru, kúpeľňu a WC. Na poschodí je možnosť dobudovať podkrovie.Dom je napojený na el. sieť 220/380 V, obecný vodovod, odpad je odvedený do septiku. Zemný plyn do obce nie je zavedený. Ohrev teplej vody je riešený …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Starší RD 3i s pozemkom 655 m2, Nové Mesto nad Váhom

Cena: 133 000,- €
Číslo zákazky: 123485
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Nové Mesto nad Váhom. Plocha: úžitková 120 m2. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: pôvodný stav. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku 655 m2 sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, rybolov, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Exkluzívne iba u nás ! RD na predaj Diviacka nová Ves

Cena: 42 000,- €
Číslo zákazky: 1236853
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v krásnej podhorskej obci Diviacka nová Ves. Dom sa nachádza vo veľmi peknej a kľudnej časti obce. Pozemok susedí s poliami a lesmi. Samotná stavba je postavená na veľkom 800 m2 pozemku. Dom je v pôvodnom stave, vyprataný a nachystaný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Vzhľadom na cenu nehnuteľnosti bude mať nový majiteľ veľký priestor na peknú …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kvalitný domček na 5 árovom pozemku

Cena: 34 900,- €
Číslo zákazky: 19941
Na predaj/výmenu ponúkame kvalitný domček, resp. vínny dom so súpisným číslom, ktorý sa nachádza v obci Virt vo vinársko záhradkárskej oblasti. Domček je kompletne zrekonštruovaný, využívaný aj na celoročné bývanie. Domček sa nachádza na 5 árovom pozemku, strecha nová, voda, elektrina, TV, mobilný signál, nové kvalitné okná s vnútornými žalúziami, podlaha: keramika, v izbách plávajúca, plocha cca. 75 m2, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »