Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Domy predaj, kúpa a prenájom

Domy na prenájom Predaj domu Kúpim rodinný dom

Na predaj 5-izbový rodinný dom s výhľadom na Tatry

Cena: 96 000,- € (2 892 096,- Sk)
Číslo zákazky: 16236
Vynikajúca možnosť skvelej investície! Odporúčame túto novostavbu, ktorá čaká na dokončenie podľa Vašich predstáv. Obytná plocha 117,6 m2. Celková úžitková plocha 228,2 m2 ponúka ideálne bývanie pre viacčlennú rodinu. Dom je dvojpodlažný. V suteréne je riešená garáž na dve autá, kotolňa a práčovňa. Na prízemí je - vstup, hosťovská izba (môže slúžiť aj ako kancelária), šatník a toaleta. Na vyvýšenom …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Leviciach.

Cena: 185 000,- € (5 573 310,- Sk)
Číslo zákazky: 15731
Ponúkame Vám na predaj veľká a pekný rodinný dom .Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi peknej a pokojnej lokalite. Samotná nehnuteľnosť pozostáva z 11 miestností ,6 izieb,WC,kotolňa,2 kúpeľne ,krb,garáž Dom je 4 podlažný ,nová strecha ,euro okná.Bazén 4,5.m široký a 120.m hlboký. Dom má aj vlastnú studňu ,kanalizáciu,kotolňu,jazierko. Celková lokalita aj nehnuteľnosť je na rovine .Ideálna je pre veľkú rodinu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výrazne znížena cena -rodinný dom pod Zoborom.

Cena: 113 000,- € (3 404 238,- Sk)
Číslo zákazky: 13567
Ponúkame Vám veľký rodinný dom pod Zoborom ,vo veľmi peknej a pokojnej lokalite. Rodinný dom sa nachádza pár minút od centra MHD alebo autom ,v blízkosti nehnuteľnosti je škôlka, škola ,,zdravotné stredisko ,jazero ,kúpalisko a veľmi pekná príroda Samotná nehnuteľnosť je veľká a veľmi pekná s možnosťou viničnej pivnice. Nehnuteľnosť má 2 kúpeľne ,WC ,špajza,4izby s možnosťou terasy. Mesačne náklady pre …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výrazne znížená cena !!!!!luxusný dom v Hronskom Beňadiku o výmere 589 m2.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 14636
Ponúkame Vám na predaj luxusný dom v Psiaroch. Samotná nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite. Táto nehnuteľnosť má 3 oddychové miestnosti ,obývačka jedáleň, kuchyňa ,wc, kúpeľňa , rohová vaňa ,sprchový kút .šatník ,krbové kachle ,práčovňa, terasa okrasná a ,výbeh pre psa ,malý ovocný sad ,dva solárne panely na ohrev vody , vlastná studňa ,vodovod ,žumpa .Celkové mesačné náklady 160eur. Na okolo je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj dom na Malej Lehote.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16335
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Malej Lehote . Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave.Vlastná studňa,žumpa Priamo v dedine sa nachádza škola,škôlka,obchod ,kostol. Lokalita je vo veľmi peknom a pokojnom prostredí s možnosťou turistiky,zberu húb a lesných plodov.V prípade rýchleho a Vážneho záujmu je dohoda možná.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom veľký slnečný rodinný dom v Leviciach

Cena: 1 000,- € (30 126,- Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15869
Nehnuteľnosť je veľká ,pekná vhodná pre veľkú rodinu s deťmi poprípade pre firmy čo hľadajú prenájom pre svojich zamestnancom .Cena je bez energii Neďaleko sa nachádza centrum kde sú dostupné všetky inštitúcie vrátaní nemocnice, školy ,škôlky ,obchodov. V prípade rýchleho a vážneho záujmu je dohoda možná.Počet izieb 5 a počet miestností 11. .Dom má bazén:4,5šírka a 120hlbka.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj dvoch domov za výhodnú cenu v -Starej Hute –časť Nová Baňa- možnosť aj …

Cena: 68 000,- € (2 048 568,- Sk)
Číslo zákazky: 13673
Ponúkame Vám na predaj 2 domy jeden je už po kolaudácii za veľmi dobrú cenu. Nehnuteľnosť sa nachádza v Starej Hute ,je to turistická oblasť ,blízko je starohutský vodopád, lyžiarske stredisko ,možnosťou zberu lesných plodov, hríbov. Potok so pstruhmi blízko nehnuteľnosti. 2garáže,kupelka wc.2 izby, kuchyňa, terasy ,krb pivnica ,dielna dreváreň. Blízko sú potraviny,10 min cesta do Novej Bani MHD. Domy sú …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

POZOR!!!!! znížená cena .Ponúkame Vám dom na Malej Lehote -Rajnohov štál- …

Cena: 25 700,- € (774 238,20 Sk)
Číslo zákazky: 14049
Ponúkame Vám na predaj dom na Malej Lehote-Rajnohov štál.Dom je po čiastočnej rekonštrukcii.V dome sú 3.izby,pod domom sa nachádza pivnica,na dvore je hospodárska budova.Vblízkom okolí sa nachádzaju lyžiarske vleky,prírodné farmy koní,prírodné jazero Tajch,zámok,zubria obora a Národný žrebčín Topolčianky.Je tu možnosť turistiky,cykloturistiky. Zbeh húb a lesných plodov.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj veľký pekný rodinný dom v Leviciach -na Cigánke

Cena dohodou
Číslo zákazky: 15864
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v lukratívnej a pokojnej časti -na Cigánke . Samotná nehnuteľnosť pôsobí luxusne .Nové plastové okná na celom dome,plávajúca podlaha ,veľká pre sklenná kúpeľňa, 2. wc ,krb,nová kuchynská linka,dlažby ,veľká dvoj garáž. Celá nehnuteľnosť je podpivničená .Počet izieb 5.počet miestností 10. Nachádza sa v dome vinná pivnica. Nehnuteľnosť sa nachádza blízko centra cca 10 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Tekovskej Breznici.

Cena: 34 000,- € (1 024 284,- Sk)
Číslo zákazky: 15117
Ponúkame Vám a predaj rodinný dom na Tekovskej Breznici. Nehnuteľnosť sa vo veľmi peknej dedinky ,ktorá je obklopená krásnou prírodou. Nachádzajú sa tu :škola základná, škôlka, obchody ,kostol. Do Novej Bane je to 6-7min cesty, kde sú dostupné všetky zariadenia vrátanie banky ,pošty, LIDLL,JEDNOTA , jazera Tajch.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »