Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Domy predaj, kúpa a prenájom

Domy na prenájom Predaj domu Kúpim rodinný dom

Predám RD v lukratívnej časti centra mesta Nitry

Cena: 253 000,- €
Číslo zákazky: 19502
Ponúkame  na predaj rodinný dom v centre Nitry v lukratívnej časti mesta. Dvojpodlažná budova je v pôvodnom stave, postavená z tehly, čiastočne podpivničená Pozemok o rozlohe 7 á, so zastavanou plochou 280 m2. V dome boli kompletne zrekonštruované všetky rozvody elektriny, plynu aj kanalizácie. Ostatné  v pôvodnom stave.. Záhrada je priestranná s možnosťou v stupu na pozemok z dvoch strán. Na pozemku je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

ponúkame na predaj 3 izbový dom v Žikave

Cena: 33 000,- €
Číslo zákazky: 18064
Ponúkame na predaj 3 izbový dom v obci Žikava, okres Zlaté Moravce. Obec je vzdialená od okresného mesta cca 10 km asi 13 min. cesty autom. Pozemok o výmere 1076 m2 sa skladá z 330 m2 zastavanej plochy a nádvoria, ostatná časť 746 m2 záhrady. V dome sa nachádza vstupná hala, 3 izby - jedna priechodná, kúpelňa s WC, špajza a kuchyňa, v ktorej je tiež vchod do domu. Dom je v pôvodnom stave drevené okná, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Raztočno

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 14994
Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Ráztočno na pozemku o rozlohe 2046 m2, ktorého súčasťou je starý domček ako aj hospodárske budovy. Je v pôvodnom stave , čo dáva novému majiteľovi priestor na prerobenie podľa vlastných predstáv. Dom má sedlovú strechu, prekrytú škridlou. Je celý podpivničený, kde sa nachádza päť miestností a slúžili ako pivnice, kotolňa, kuchynka a rôzne odkladacie priestory. Prvé …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata murovaná s pozemkom 884 m2,Petrova Lehota.

Cena: 51 900,- €
Číslo zákazky: 19048
Super na rekreačné účely a chalupárčenie blízko kúpeľov !! Ponúkame na predaj rodinný dom (víkendovú chalupu), evidované na LV ako chata, v obci Petrova Lehota, len 6km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Pri dome je veľká terasa, prekrytý bazén, s pekne upravenou záhradou. IS: voda - vlastná studňa, elektrika, plyn. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lukratívna rodinná usadlosť s bazénom

Cena: 172 000,- €
Číslo zákazky: 13408
LEN U NÁS - Ponúkame na predaj náročne zrekonštruovaný rodinný dom na uzavretom pozemku o rozlohe cca 6á v Komárne. Dom je postavený z klasických stavebných materiálov a je napojený na všetky inžinierske siete. Na pozemku sú postavené dve samostatné obytné jednotky so spoločným vchodom z miestnej komunikácie, krytý bazén / 6mx3m - hĺbka 1,3m /, krásny altánok na relax s pripojením všetkých médií, pivnica, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom rodinného domu v obci Čifáre, znížená cena!!!

Cena: 1 200,- € mesačne
Číslo zákazky: 19301
Ponúkame do prenájmu 4 izbový rodinný dom v obci Čifáre. Dom sa nachádza v tichej lokalite. Má 4 izby so samostaným vstupom + samostatnú kuchyňu, verandu, chodbu,špajzu, balkón a veľkú terasu. Je komplet zariadený starším zachovalým nábytkom. K domu patrí  veľký pozemok, o ktorý sa stará majiteľ. Možnosť parkovania 2 - 3 áut vo dvore. K dispozícii je káblová televízia a internet, v kuchyni: sporák, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

predám rodinný dom v obci Malý Lapáš

Cena: 62 990,- €
Číslo zákazky: 19649
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Malý Lapáš v pôvodnom stave, 3 izby, ktoré sú nepriechodné, kuchyňa, kúpelňa, WC, komora a letná kuchyňa. Dom je čiastočne podpivničený. IS - plyn , elektrina, žumpa, vlastná studňa ale obecná voda a kanalizácia sú pred pozemkom.  Plocha: úžitková 110 m2, pozemku 934 m2. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová.  V službách spoločnosti Dobré …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Rodinný dom 4i na pozemku 1904 m2,Cetuna.

Cena: 57 500,- €
Číslo zákazky: 17836
V krásnom prírodnom kraji obce Bzince pod Javorinou časť Cetuna,Vám ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom s pozemkom 1904 m2,vhodné na trvalé alebo aj rekreačné bývanie. Dom z pálenej tehly je celý podpivničený. Pivnica má plochu až 82 m2,dva vstupy - z vonkajšej aj vnútornej strany domu,obsahuje 4 miestnosti s vetracími oknami,a je v nej kopaná studňa s údajne pitnou vodou. Na podlaží domu sa …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Dom s veľkým pozemkom v blízkosti Banskej Bystrice

Cena: 216 300,- €
Číslo zákazky: 19646
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Banská Bystrica. Plocha:  podlahová 120 m2, zastavaná 935 m2, celková výmera pozemku 1434 m2, pivnice 60 m2. Podlaha: parkety. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné).Vykurovanie je tuhým palivom. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničený. Výhody: pozemok je slnečný, má …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

RD v Nesvadoch od kúpaliska 200 m.

Cena: 35 000,- €
Číslo zákazky: 18203
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy a vily Nesvady, Hlavná. Plocha: úžitková 80 m2, podlahová 150 m2, zastavaná 403 m2, pozemku 744 m2. Podlaha: dlažba, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: lokálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Asfaltová prístupová cesta. Na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »