Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Domy predaj, kúpa a prenájom

Domy na prenájom Predaj domu Kúpim rodinný dom

!!!Zníženie ceny!!! Predám trvalo obývateľnú chalupu vo Višňovom

Cena: 52 000,- € (1 566 552,- Sk)
Číslo zákazky: 10986
Predám trvalo obývateľnú chalupu vo Višňovom.Kľudné slnečné miesto,výhľad na Čachtický hrad.Dve miestnosti + kuchyňa,kúpeľňa so sprchovacím kútom.Kúrenie lokálne na tuhé palivo (Stavaná pec + kachle),elektrické temperovanie.Solárne panely na ohrev teplej vody,fínska ekologická kompostovacia toaleta,krytá terasa,prístup autom až k chalupe,nové podlahy,omietky,rozvody elektriky,vody,nové odpady,nový …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj rodinný dom v Handlovej

Cena: 70 000,- € (2 108 820,- Sk)
Číslo zákazky: 16013
Ponúkam na predaj rodinný dom v Handlovej.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Valaská Belá

Cena: 45 000,- € (1 355 670,- Sk)
Číslo zákazky: 16007
Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Valaská Belá postavený na pozemku o rozlohe 1270 m2. Je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Pozostáva z dvoch obytných podlaží a podkrovia v ktorom je miesto na dotvorenie ďalších obytných miestností. Prvé podlažie pozostáva chodby, kuchyne, izby, samostatnej kúpelne a samostatného WC a kotolne kde sa nachádza pec na pevné palivo. Druhé podlažie tvorí vstupná veranda, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom vrchné poschodie 2podlažného rodinného domu so samostat …

Cena: 300,- € (9 037,80 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16010
Ponúkame na prenájom vrchné poschodie 2podlažného rodinného domu so samostatným vchodom o výmere 83 m2 s možnosťou využitia veľkej záhrady 1860 m2, altánku a hlavne garáže. Prístup asfaltová cesta, super výhlad, celý deň slnko  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj velký 2podlažný rodinný dom vhodný aj na bývanie 2 rodín, …

Cena: 169 900,- € (5 118 407,40 Sk)
Číslo zákazky: 15999
Ponúkame na predaj velký 2podlažný rodinný dom vhodný aj na bývanie 2 rodín, 2 samostatné vchody, 1860 m2 Kúrenie ústredné elektrika, lokálne tuhé palivo. Voda mestská, kanalizácia. Super lokalita s velkým pozemkom a výhladom na staré mesto, sitno, kalváriu. Dom má 2 samostatné vstupy, vhodný aj na bývanie dvoch rodín, je podpivničený s velkou garážou.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

V ponuke len u nás exkluzívne meštiansky dom v Kláštore pod Znievom v okr. …

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 14693
Ponúkame exkluzívne na predaj obývanú dvojpodlažnú meštiacku kúriu v Kláštore pod Znievom. Je to chránená pamiatka v strede obce , kde je prevedená čiastočná rekonštrukcia, dom má dobrú strechu, rekonštruovanú pred pár rokmi, komíny sú revitalizované tiež, ktoré sú takmer v každej miestnosti. Dom je vykurovaný plynovým ústredným kúrením ktoré je nové s novými radiátormi , krbom a niekoľkými štýlovými …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Diviaky nad Nitricou

Cena: 57 000,- € (1 717 182,- Sk)
Číslo zákazky: 16008
Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Diviaky nad Nitricou. Prešiel kompletnou rekonštrukciou a to plastové okná, plávajúce podlahy, keramické dlažby, nové kúpeľne, WC, krov, nová strešná krytina, rozvody elektrické, plynové a vodovodné. Pozostáva z dvoch podlaží. Prvé podlažie pozostáva zo vstupnej chodby , kuchyne z obývačkou, letná kuchyňa, špajza, samostatná kúpeľňa, samostatné WC. Druhé podlažie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Pnúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Chrenovec-Brusno

Cena: 53 000,- € (1 596 678,- Sk)
Číslo zákazky: 15007
Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Chrenovec-Brusno. Dom je momentálne v rekonštrukcii a to: nová elektroinštalácia, ústredné kúrenie, ktoré je na pevné palivo a vodovodné rozvody, rôzne domurovky. Prvé podlažie pozostáva z dvoch izieb, kuchyne a sociálneho zariadenia. Druhé podlažie obsahuje tri izby chodba, schodisko a možnosť dobudovať sociálne zariadenia. V celom hornom podlaží sú …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Znížená cena-zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom v Sokolovciach

Cena: 60 000,- € (1 807 560,- Sk)
Číslo zákazky: 15510
Pekný 4 izb. rodinný dom v centre obce Sokolovce. Dom prešiel úplnou rekonštrukciou,pozostáva z chodby,kúpeľne s WC,obývačky spojenej s kuchynkou,spálňou a dvomi detskými izbami.Strecha domu je z plechovej krytiny a jej výmena prebehla v roku 2000. Ostatné rekonštrukcie prebiehali postupne od roku 2006 až do minulého roka. IS - plyn,voda,el. energia.Dvor domu je vyložený čiastočne betónovými tvárnicami. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom v tichej časti Handlovej

Cena dohodou
Číslo zákazky: 14432
Znížená cena!!! Ponúkam na predaj rodinný dom vidieckeho štýlu. Dom je v OV a nie sú naň žiadne ťarchy. Celková plocha domu s pozemkom je 1711 m2. Pozemok je rovinatý, miestami vysadený stromami. Celý pozemok je oplotený. Dom je postavený z pálenej tehly, má sedlovú strechu z pálenej škridle. Je zložený z prízemia a jedného poschodia. Je čiastočne podpivničený. V pivničných priestoroch je pivnica, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »