Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

   Ponuky pobočky DOBRÉ REALITY - Revúca

Centrála spoločnosti DOBRÉ REALITY

Centrála spoločnosti DOBRÉ REALITY - PRIEVIDZA

DOBRÉ REALITY s.r.o.
Dlhá ulica 426/3
971 01 Prievidza

IČO: 45 625 743

IČ DPH: SK 2023 080 851

IBAN: SK09 1100 0000 0029 2084 1741

Realitná spoločnosť Dobré Reality - sídlo spoločnosti Prievidza - mapa
Manažér pre rozvoj - Dobré Reality Jaroslav Svitok

Jaroslav Svitokprokurista spoločnosti

0918 800 080

svitok@dobrereality.sk

Ing. Dagmar Fröhlichováekonomické oddelenie

uctovnicka@dobrereality.sk


Partner pre hypotekárne a finančné služby

DELUVIS s.r.o.Partner pre hypotekárne a finančné služby

hypoteka@dobrereality.sk

JUDr. Juraj Gabriškoprávne oddelenie

pravnik@dobrereality.sk


Partner pre výkup nehnuteľností

REALTY FINANCE s.r.o.Partner pre výkup nehnuteľností

vykup@dobrereality.sk

Július Šťastnýgrafika, web - dizajn

admin@dobrereality.sk


DOBRÉ REALITY – zastúpenie Zvolen

Dana Krnáčová

Dana Krnáčová
oblastný manažér

Telefón:
0903 535 310

krnacova@dobrereality.sk

Predám chatu v chatovej oblasti Chyžné, okr.Revúca..ZNÍŽENÁ CENA

Cena: 13 000,- €
Číslo zákazky: 17744
Ponúkame na predaj peknú, priestrannú chatu v chatovej osade Chyžné v okrese Revúca.Chata pozostáva z troch podlaží, pričom prízemná, murovaná časť je čiastočne zapustená vo svahu a nadzemné podlažia tvoria samotnú zrubovú chatu. Murované prízemie tvorí kuchynskú časť a sociálne zázemie, s možnosťou dobudovať sprchový kút. Prvé poschodie je obytná časť a v podkroví je spálňa. Vykurovanie je …  Viac informácií » 

Chalupári - Na predaj dvojizbový dom vhdný na chalupu aj trvalé …

Cena: 7 500,- €
Číslo zákazky: 1236869
Ponúkame Vám na predaj dom vhodný na chalupárčenie, ale aj na trvalé bývanie v krásnom prostredí v obci Železník.Dom je v pôvodnom stav, a preto vyžaduje rekonštrukciu interiérov aj exteriérov. Plocha: úžitková 69 m2, zastavaná 175 m2, pozemku 693 m2. Podlaha: dlážkovina. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: sporák.Stav objektu: pôvodný …  Viac informácií » 

ZNÍŽENÁ CENA Predáme útulný trojizbový byt na 1.poschodí

Cena: 29 000,- €
Číslo zákazky: 1236814
Ponúkame Vám na predaj pekný,útulný, čiastočne zariadený 3 izbový byt. Plocha: úžitková 64 m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 4. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Ostatné …  Viac informácií » 

Predám pekný dom, vhodný aj na chalupu v obci Hrlica, okr. Revúca

Cena: 24 900,- €
Číslo zákazky: 14016
Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a kľudnej oblasti Gemera v obci Hrlica v okrese Revúca. Nehnuteľnosť je ideálna na chalupu, ale aj na trvalé bývanie. Má vstupnú halu, kuchyňu, tri izby, komoru, kúpeľňu a WC. Na poschodí je možnosť dobudovať podkrovie.Dom je napojený na el. sieť 220/380 V, obecný vodovod, odpad je odvedený do septiku. Zemný plyn do obce nie je zavedený. Ohrev teplej vody …  Viac informácií » 

Predám rekreačnú chatu s veľkým pozemkom v obci Kameňany, okr.Revúca

Cena: 20 000,- €
Číslo zákazky: 123489
Ponúkame Vám na predaj chata Kameňany. Plocha: úžitková 2625 m2, zastavaná 37 m2, pozemku 2662 m2. Podlaha: plávajúca, dlažba, pvc. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne, krb. Sedlová strecha.Strešná krytina: pozinkovaný …  Viac informácií » 

Trojpodlažná budova s bytmi v Tornali

Cena dohodou
Číslo zákazky: 18240
Ponúkame Vám na predaj budovu služobne SSE Tornaľa, na pozemku o výmere 1627 m2 na ul. Poštová. Trojpodlažná budova pozostáva z prízemi, kde sú 2 garáža pre os vozidlá, 3 sklady, práčovňa a el. rozvodňa. Na 1NP sa nachádzajú kancelárie s kuchynským kútom, šatne a soc zariadenie. Na 2.NP je jeden 3-izbový a jeden 1-izbový byt. Na pozemku sa ešte nachádza budova s tromi garážami pre nekladné …  Viac informácií » 

Administratívna budova v Rimavskej Sobote

Cena dohodou
Číslo zákazky: 18241
Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu Rimavskej Sobote, na ul. Družstevná. Plocha: úžitková 1082,34 m2, pozemku 7335 m2. Na pozamku za budovou sa nachádza budova s garážami a dielňami. K objektu patrí aj parkovisko a budova vrátnice.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: montovaná. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Zabezpečenie strážnou službou. …  Viac informácií » 

Predám dva rodinné domy za cenu jedného v Revúckej Lehote

Cena: 57 000,- €
Číslo zákazky: 17842
Ponúkame Vám na predaj dva domy Revúcka Lehota.Dom pozostáva z prízemia, kde sa nachádza kuchyňa, denná miestnosť, komora a technický suterén s kotolňou a poschodie, na ktorom je obytná časť s troma miestnosťami, komora a kúpelňa s WC. Dom je napojený na obecný vodovod, plyn a elektriku, odpad je odvedený do septiku. Vykurovanie je ústredné plynové a v jednej izbe sú murované črepové kachle. K …  Viac informácií » 

Predám rekreačný pozemok na okraji lesa v Muránskej Lehote

Cena: 11 000,- €
Číslo zákazky: 16945
Ponúkame na predaj pozemok neďaleko Muránskej Planiny s krásnymi výhľadmi na okolie a na Muránsky hrad. Pozemok je bez IS v stave KNE. Vo vzdialenosti cca 500 m je el. vedenie. Boli vykonané terénne úpravy na výstavbu rekreačných objektov. Neďaleko pozemku je označené miesto na studňu s dostatočnou výdatnosťou pre tri chaty. Prístup je po lesnej ceste, udržiavanej aj v zime.  Viac informácií » 

Predám záhradu s ovocnými stromami a chatkou blízko Revúcej

Cena: 10 000,- €
Číslo zákazky: 14708
Ponúkame na predaj časť záhrady blízko Revúcej, asi 15 min. chôdze z centra, na peknom slnečnom mieste. Na pozemku sa nachádza unimobunka, ktorá je zateplená, s možnosťou ďalšej prístavby, alebo nadstavby podkrovia. Objekt je v súčasnosti bez IS, elektrický rozvod je však urobený a je možné pripojiť sa na verejnú el. sieť. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy a kríky s možnosťou pestovania aj …  Viac informácií » 
1 2 Nasledujúca stránka »