Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Rekreačné chaty, chalupy a záhradné chatky na predaj


Predáme záhradnú chatu s vinnou pivnicou na 8,5,á pozemku.

Cena: 7 000,- €
Číslo zákazky: 19360
Ponúkame Vám na predaj chatu s vinnou pivnicou nachádzajúcu sa na pozemku s rozlohou 850 m2 v obci Martovce, Aba.  Udržiavaná murovaná chata má rozmery 9,5m x 3,5m,  klenbová pivnica 5m x 3m, pozemok 163m x 6,6 m. Podrobnejšie informácie radi poskytneme telefonicky alebo osobne.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

BEZKONKURENČNÁ CENA ZA 3 PODLAŽNÚ MUROVANÚ CHATU SO SPRCHOU A WC PRI …

Cena: 17 500,- €
Číslo zákazky: 13780
Ponúkame na predaj murovanú chatu v krásnom prostredí vhodnom na rekreáciu i trvalé bývanie. Nehnuteľnosť sa nachádza v oplotenom areáli záhradkárskej osady, Šípkové - Drieňová. Chata je 3 podlažná, kompletne zrekonštruovaná. Dispozičné riešenie : prízemie - kuchyňa vybavená kuchynskou linkou a spotrebičmi, nový sprchový kút a samostatné wc , 1.poschodie - obývacia miestnosť s veľkou rozťahovacou …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Dvojpodlažný rekreačný dom na celoročné bývanie na Duchonke .

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 18264
Ponúkame Vám na predaj pekný, komfortný dvojpodlažný rekreačný dom - murovanú chatu, zast. plocha: 113 m2, na oplotenom pozemku, výmera: cca 400 m2, s krásnou udržiavanou okrasnou záhradou, v rekreačnej oblasti Duchonka, okres Topoľčany. Chata je celá zateplená, celoročne obývateľná, vhodná na trvalé bývanie, či rekreáciu v krásnom lesnom prostredí, len 20 m od jazera, s možnosťou rybárčenia, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Zaujímavý pozemok 1175 m2 s chatkou ideálny na chalupárčenie s možnosťou …

Cena: 73 000,- €
Číslo zákazky: 19359
Ponúkame Vám na predaj  krásny pozemok o výmere 1175 m2 s chatkou na záhorí len 35 km od Bratislavy v obci Vysoká pri Morave svojou využiteľnosťou ideálny na chalupárčenie a pokojný oddych s rodinou a priateľmi pri krbe, ako i možnosť využiť ako stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu. Veľkosť a dispozícia pozemku poskytuje absolútne súkromie a zároveň nie samotu, ale komfort obce s kompletnou …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Luxusná chata ako dom,pri lese,Nové Mesto n.V.

Cena: 136 000,- €
Číslo zákazky: 19237
Ponúkame Vám na predaj zariadený rekreačný objekt,chata murovaná 3podlažná,vo veľkosti rodinného domu s garážou,a s veľkým pozemkom 2037 m2,Nové Mesto nad Váhom. Plocha: úžitková 200 m2, podlahová 200 m2, zastavaná 90 m2.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Zabezpečenie alarmom. Sedlová strecha. Mierne svahovitý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata Tatranec pri lese a zariadená,Modrová okr.NM.

Cena: 21 000,- €
Číslo zákazky: 15754
Predáme exkluzívne v príjemnom prostredí chatku s pozemkom o celkovej výmere 393 m2 vrátane malej časti lesa a plus spoluvlastnícky podiel na príjazdovej ceste,v obci Modrová,v lákavom prostredí na celoročný relax. V lete je výhodné miesto na turistiku, kúpanie v blízkom kúpalisku, do Piešťan cca 19 km a do Nového Mesta nad Váhom cca 18 km, okolie je bohaté na kultúrne podujatia, návštevu pamiatok, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Pekná rekrečná chata v Starej Turej - Dubník 2

Cena dohodou
Číslo zákazky: 18114
Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu v Starej Turej-Dubník 2 na pozemku s rozlohou 809 m2. Chata bola postavená v roku 1995. Pozostáva s 3 poschodí, má 7 izieb, 3x WC , 2x kúpeľňa ,2 x technická miestnosť ,saunu, vonkajší bazén, altánok a s pekne upravenú záhradu. Predáva sa zo všetkým zariadením. Pri vážnom a serióznom jednaní a záujme je dohoda istá. Chatu treba vidieť jej peknú polohu a všetky …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Väčšia murovaná rekreačná chata blízko kúpeľov Trenčianske Teplice.

Cena: 52 000,- €
Číslo zákazky: 12778
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú murovanú chatu - rekreačný obývateľný objekt v chránenom území s udelenou výnimkou.Pozemok k chate má 400 m2 vo vlastníctve a ďaľších 400 m2 je v užívaní.Vzdialenosť do kúpeľov iba 1,5 km a do centra Trenčianských Teplíc iba 4 km.K chate vedie udržiavaná prístupová cesta,ktorá je po 300 m napojená na hlavnú komunikáciu.Chata je murovaná a má drevené obklady.Na prízemí dve …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj viničná chatka s vinicami pri Nitre

Cena: 9 500,- €
Číslo zákazky: 16874
Ponúkame na predaj viničnú rekreačnú chatku s vinicou v Ivánke pri Nitre. Murovaná chatka má 21 m2 a je obývateľná v jarných a letných mesiacoch. Chatka je podpivničená a napojená na elektrickú energiu. V blízkosti dostupná studňa. Na pozemku sú 4 rady viniča o dĺžke 200m.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj 4 árový pozemok s murovanou chatkou vo Veľkom …

Cena: 18 500,- €
Číslo zákazky: 19297
Ponúkame Vám na predaj 4 árový pozemok s murovanou chatkou v rozlohe 24 m2 vo Veľkom Harčáši,časť Komárno,kde je voda,elektrina,wc,kuchyňský kút.Malé podkrovie je možné zútulniť na spanie.Pod chatkou sa nachádzajú 2 pivničné priestory,vchod z vonkajšej strany.Ďalej žumpa,vrtaná studňa.Strecha je z cementovláknitej vlnovky-nie azbest.Bez kolaudácie.V záhrade je hrozno,ovocné stromčeky slivka,hruška,jablko. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »