Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Rekreačné chaty, chalupy a záhradné chatky na predaj


Udržiavaná záhrada o rozlohe 4 áre v záhradkárskej oblasti

Cena: 8 000,- € (241 008,- Sk)
Číslo zákazky: 12348
Na predaj 4 árová záhrada v tichej lokalite záhradkárskej oblasti zv. MAJÁK pri Komárne, príjemní susedia, úrodná pôda, ovocné stromy a nenahraditeľná príroda. Výhodná ponuka !!!! Smer Komárno - Nová Stráž, LV k dispozícii !!!! Informácie na čísle: 0905-276-461 - Bc. Richard Lichtblau  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj záhradka s peknou chatkou pri Nových Zámkoch. SUPER CENA !!

Cena: 15 900,- € (479 003,40 Sk)
Číslo zákazky: 8811
Máte dosť panelákového hluku a otravných susedov? Ponúkame vám na predaj peknú záhradku s malou chatkou na víkendovú relaxáciu v chatovej osade pri Nových Zámkoch obklopenou lesom a mŕtvym ramenom rieky... Záhradkárska osada sa nachádza cca 3km od mesta smerom na obec Komoča. Prístup je možný autom,ale aj po asfaltovej cyklotrase popri rieke Nitra. Chatka je postavená na zvýšených základoch s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata v rekreačnej časti -Tajch-Nová Baňa-lukratívna oblasť pri jazere.

Cena: 58 000,- € (1 747 308,- Sk)
Číslo zákazky: 14408
Ponúkame Vám rekreačnú chatu v obci Nová Baňa. Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi peknom a pokojnom prostredí s možnosťou rybolovu, zberu húb,turistiky. Na okolo sa nachádza veľmi pekná príroda ,niekoľko metrom od nehnuteľnosti je jazero Tajch. Nedaleko je kemp,tenisové kurty,občersvenie.Chata má pivnicu,kúpelku,wc ,krb ,2balkony, obyvačku a na poschodí 2 miestnosti na spanie.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Novostavba na rekreáciu v areály kúpaliska PATINCE

Cena: 50 000,- € (1 506 300,- Sk)
Číslo zákazky: 11692
Predám dom, resp. rekreačnú chatu v areály kúpaliska Patince, určený k rekreačnému alebo podnikateľskému využitiu. Dom pozostáva s 3 izieb, obývačky, kuchyne, toalety a kúpeľne. V izbe č. 1 sú 4 lôžka, v izbe č. 2 sú 3 lôžka a v izbe č. 3 sú 2 lôžka. K domu patrí aj terasa s grilom a s veľkým parkovacím miestom. V blízkosti bazény, wellnes Patince, reštaurácie, resp. všetko čo rodina potrebuje k relaxu a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Krásna záhrada s chatkou na 10 árovom pozemku s LV !!!

Cena: 19 000,- € (572 394,- Sk)
Číslo zákazky: 15125
Predám krásnu záhradu v Komárne, mestská časť Nová Stráž na 10 árovom pozemku s Listom vlastníctva. Záhrada sa nachádza vo vychytenej záhradkárskej lokalite, kde je možnosť aj trvalého bývania. Na pozemku sa nachádza záhradná chatka s pivnicou, bazén, miesto pre grilovanie a relaxovanie, skalka, záhradný rybník a množstvo kvalitných a lukratívnych ovocných stromov. Miesto je bezpečné a perfektne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Záhrada s chatkou v Novej Stráži - 4 áre !!!

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16271
Predáme krásnu záhradu v Komárne, mestská časť Nová Stráž na 4 árovom pozemku s Listom vlastníctva. Záhrada sa nachádza vo vychytenej záhradkárskej oblasti. /stredná zóna / Na pozemku sa nachádza záhradná drevená chatka s pivnicou, malý sklad na náradie, vinič, ružový záhon, okrasné kvety, množstvo kvalitných-zdravých ovocných stromov / višňa, čerešňa, jabloň, hruška, slivka, marhuľa, broskyňa /. Miesto …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Murovaná chata alebo útulný domček iba 3km od mesta Stará Turá.

Cena: 33 700,- € (1 015 246,20 Sk)
Číslo zákazky: 16838
Ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatu vhodnú aj pre využitie ako útulný domček na celoročné bývanie. Extra vhodné pre mladý samostatný pár,alebo aj pre iných na rekreáciu. Jedná sa o dlhší čas realizovanú stavbu,ktorá je ešte pred kolaudáciou. Je potrebné doriešiť najmä vnútorné schodisko a vykurovanie,ostatné je po očistení v pohode. Chata je celá podpivničená,kde sa nachádza aj vlastná studňa s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj murovanú chatu na Remate

Cena: 36 200,- € (1 090 561,20 Sk)
Číslo zákazky: 15199
* Predám chatu na Remate. Chata je podpivničená, murovaná, so sedlovou strechou s hliníkového plechu. V chate je zavedená elektrická aj vodovodná prípojka. Teplá voda je dostupná cez prietokový ohrievač. Vykurovanie je možné elektrinou, alebo lokálne krbom. Odpad je vedený do žumpy. Náklady na vodu sú nízke cca 25 eur ročne, je to paušálny poplatok. Elektrina sa platí podľa spotreby. * Pozemok okolo chaty …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj peknu chatku/OV/ v areáli DIAKOVCE

Cena: 28 880,- € (870 038,88 Sk)
Číslo zákazky: 16735
Ponúkame na predaj poschodovú chatu v OV priamo v /stráženom/ areáli termálneho kúpaliska DIAKOVCE /6km od mesta ŠAĽA/. Chata je murovaná a bola postavená v r.2006 na pozemku o rozlohe 110 m2.Dispozičné riešenie chaty je: plne zariadená kuchyňa,spoločenská miestnosť/váľanda,stôl,stoličky,TV,príprava na krb/ Kúpeľňa so sprchovým kútom,WC ,bojler na ohrev teplej vody. Dve samostatné spálne s posteľami pre …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Murovaná chatka na pozemku 350 m2 v obci Leopoldov časť Štrkovka

Cena: 15 500,- € (466 953,- Sk)
Číslo zákazky: 16664
Ponúkame na predaj peknú podpivničenú záhradnú chatku s veľkým pozemkom 350 m2 v záhradkársko-chatovej oblasti Leopoldov časti Štrkovka. K pozemku sú všetky inžinierske siete. Nachádza sa v peknom a tichom prostredí vhodnom na relaxáciu a trávenie voľného času. V blízkosti sa nachádza jazero v ktorom sa dá kúpať čo je veľký prínos v letných mesiacoch. Okolie je vhodné na dlhé prechádzky v prírode. V …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »