Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Rekreačné chaty, chalupy a záhradné chatky na predaj


Väčšia murovaná rekreačná chata blízko kúpeľov Trenčianske Teplice.

Cena: 51 900,- €
Číslo zákazky: 12778
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú murovanú chatu - rekreačný obývateľný objekt v chránenom území s udelenou výnimkou.Pozemok k chate má 400 m2 vo vlastníctve a ďaľších 400 m2 je v užívaní.Vzdialenosť do kúpeľov iba 1,5 km a do centra Trenčianských Teplíc iba 4 km.K chate vedie udržiavaná prístupová cesta,ktorá je po 300 m napojená na hlavnú komunikáciu.Chata je murovaná a má drevené obklady.Na prízemí dve …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj rekreačná chata v areáli termálne kúpalisko Patince.

Cena: 63 000,- €
Číslo zákazky: 20083
Predám kompletne zariadený, dvojpodlažný 10 izbový penzión s možnosťou ubytovania pre 32 osôb v rekreačnom areály Patince kúpele , 500 m od Wellness Hotel Patince****. Rozloha zastavenej plochy je 250 m2 , úžitková plocha je 500 m2.Budova stojí na pozemku v rozlohe 840 m2, cena 20 €/ m2 (16800 €, č. Lv. 1011). Na prízemie sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s barovým pultom spojená priestrannou …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata v oblasti Kokava Línia - možná dohoda

Cena: 39 000,- €
Číslo zákazky: 19529
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadenú chatu pri Kokave nad Rimavicou v oblasti Kokava Línia chatová oblasť v blízkosti vlekou. Plocha: úžitková 51 m2. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: krb. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Znížená cena Rekreačná chatka v oblasti Tajov - Nevoľné

Cena: 62 000,- €
Číslo zákazky: 19369
Ponúkame Vám na predaj chatu v krásnom prostredí, obklopenú prírodou Riečka- Nevoľne. Celková výmera pozemku je 931 m2, lesné pozemky sú 52 m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Sedlová strecha. Čiastočne jemne svahovitý a čiastočne svahovitý. Vykurovanie je tuhým palivom a elektrickými konvektormi. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Slnečná záhradná chatka v časti - Riečka, B.B. - možná dohoda

Cena: 21 500,- €
Číslo zákazky: 19509
Ponúkame Vám na predaj chata Riečka.Murovaná chatka sa nachádza v kľudnej, záhradkárskej lokalite neďaleko Banskej Bystrici. Pozostáva na prízemí je kuchyňa a na podlaží izba s balkónom, kde môže spať 6 osôb.Vybavenosť chatky je na dobrej úrovni. Je tu elektrika, do kuchyne chatky je zavedená voda. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom murovanej pece na drevo, nachádzajúcej sa v kuchyni, odkiaľ vedie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata, chalupa - Hodruša Hámre

Cena: 79 000,- €
Číslo zákazky: 19905
Ponúkame Vám na predaj chalupu s veľkým pozemkom v obci Hodruša – Hámre, časť Banská Hodruša, v krásnej prírode mimo hlavnej cesty. Celková výmera pozemku je 4362 m2.K chalupe patrí altánok s murovaným vonkajším grilom. Pozemok za domom je pokrytý drevinami a bezprostredne susedí s lesom. Prízemnú časť interiéru domu tvorí vstupná chodba, veľký obývací priestor s menším kuchynským kútom, pôvodná kúpeľňa s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj - chalupa na samote v prírode, Krupina

Cena: 45 000,- €
Číslo zákazky: 20077
Ponúkame Vám na predaj chalupu v Krupine, na samote v pokojnom a tichom prostredí. Nehnutelnosť sa nachádza 10 minút cesty od Krupiny, prístupová cesta je nespevnená. Chalupa sa skladá z dvoch kamenných domov: 2 izby, kuchyňa, kúpelňa (vaňa) a wc. Na pozemku sa nachádza garáž, pivnica, kamenná pec a studňa. Možnosť dorobenia podkrovia a potrebné dotiahnutie vody do domu, elektrika zapojená, kúrenie na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj penzión vo Vyšnej Boci.

Cena: 380 000,- €
Číslo zákazky: 19892
Ponúkam na predaj penzión BOCA, nachádzajúci sa v malebnej dedinke Vyšná Boca v krásnom prostredí Liptova, Jánskej doliny a Nízkych Tatier. Priamo v obci sa nachádza lyžiarske stredisko Bačova roveň. Neďaleko obce sa rozprestiera veľmi známe lyžiarske stredisko s množstvom vlekov a veľmi dobrými lyžiarskymi podmienkami. Penzión je využiteľný celoročne. V lete je možnosť turistiky, cykloturistky a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata murovaná s pozemkom 884 m2 + bazén, Petrova Lehota.

Cena: 51 700,- €
Číslo zákazky: 19048
Super na rekreačné účely a chalupárčenie blízko kúpeľov !! Ponúkame na predaj víkendovú chalupu, evidované na LV ako chata, v obci Petrova Lehota, len 6km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Pri dome je terasa, prekrytý bazén, s pekne upravenou záhradou. IS: voda - vlastná studňa, elektrika, plyn. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, bazén, krb. Lesy …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predám 6árový pozemok so staršou chalupou,Malé Zálužie okr Nitra

Cena: 22 000,- €
Číslo zákazky: 12378
Ponúkame na predaj pozemok so staršou chalupu cca asi 15 km od Nitry v obci Malé Zálužie. Celková výmera pozemku je 602 m2, pozemok je možné využiť na výstavbu rodinného domu, nachádza sa v zastavanej časti obce. IS voda ,elektrina, vlastná studňa , plyn. Ideálne na relax v dedine sa nachádza rybník. Dobrá občianska vybavenosť. Šírka pozemku 13m. Možnosť dohody.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »