Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Chaty predaj, kúpa a prenájom

Chaty na prenájom Chata predaj Kúpim chatu

Predaj - rekreačná chata, 676 m2, Lutila v krásnom a kľudnom prostredí, okres …

Cena: 36 400,- €
Číslo zákazky: 123592
Ponúkame na predaj rekreačnú - záhradnú chatu v Lutile, okres Žiar Nad Hronom v krásnom a kľudnom prostredí. Kompletná rekonštrukcia - jeseň 2016 - pozostáva vo výmene plastových okien, plávajúce podlahy striedavo s dlažbou, kúpelňa so sprchovým kútom a podlahovým kúrením, 2 krát WC a zateplenia celej nehnuteľnosti. Chata je podpivničená (3 miestnosti) + splachovacie WC. Na prízemí sa nachádza kompletne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj záhradu v Nových Zámkoch.

Cena: 23 500,- €
Číslo zákazky: 123605
Ponúkame Vám na predaj 4á záhradu s murovanou chatkou v záhradkárskej časti ,,Tekvičné pole" v Nových Zámkoch, Chata má dve miestnosti /kuchyňa,izba / Na pozemku je zavedená elektrina,vlastná studňa s el.čerpadlom,žumpa.V prístavbe je kúpeľňa,WC /treba dokončiť/ Na pozemku je vysadený vinič,ovocné a okrasné stromy... Cena 23 500 € Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

EXKLUZIVNE len u nás!!!..chata s pozemkom 3641 m2 Vráble

Cena: 39 900,- €
Číslo zákazky: 123512
Predám drevenú podkrovnú chatku s pozemkom o výmere 3641 m2 v meste Vráble. Plocha: úžitková 64 m2, zastavaná 57 m2. Šírka pozemku je cca 30m. Podkrovná časť je o výmere 24 m2. Na pozemku sa nachádza elektrina. Okolité chaty majú studne vŕtané do hĺbky cca 27m. Na pozemku sa nachádza aj pivnica a búdka na náradie. Oblasť je kľudná, tichá a s úžasným výhľadom. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Exkluzívne - Novo vystavaná chatka v oblasti Kokava nad Rimavicou - Háj

Cena: 61 800,- €
Číslo zákazky: 123593
Ponúkame Vám na predaj krásnu, novo vystavanú chatku v oblasti Kokava nad Rimavicou časť Háj. Plocha: pozemku 100 m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: kvádrová, masív. Kúrenie: krb. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

CHata s pozemkom 400 m2 v lese,Kálnica okr.NM.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 13728
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú chatu, 400 m2, Krajná dolina, Kálnica. Chata sa predáva aj so zariadením. Dispozičné riešenie : prízemie - chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, podkrovie - 2 x izba na spanie. Chata je po rekonštrukcii : plastové okná, steny sú obložené tatranským obkladom, nová kuchynská linka, v izbách na spanie na podlahe plávajúca podlaha, v chodbe a v obývacej izbe s kuchyňou na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Väčšia murovaná rekreačná chata blízko kúpeľov Trenčianske Teplice.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 12778
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú murovanú chatu - rekreačný obývateľný objekt v chránenom území s udelenou výnimkou.Pozemok k chate má 400 m2 vo vlastníctve a ďaľších 400 m2 je v užívaní.Vzdialenosť do kúpeľov iba 1,5 km a do centra Trenčianských Teplíc iba 4 km.K chate vedie udržiavaná prístupová cesta,ktorá je po 300 m napojená na hlavnú komunikáciu.Chata je murovaná a má drevené obklady.Na prízemí dve …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Znížená cena Rekreačná chatka v oblasti Tajov - Nevoľné

Cena: 62 000,- €
Číslo zákazky: 19369
Ponúkam Vám na predaj rekreačnú chatu vhodnú aj na bývanie s možnosťou trvalého pobytu nachádzajúcu sa v Tajove – časti Riečka Nevoľné len 5 km od centra mesta Banská Bystrica s prístupom z hlavnej cesty, prístup autom priamo na pozemok, využívaná celoročne, v príjemnom kľudnom prostredí pri lese s krásnym výhľadom a južnou orientáciou, ktorá zabezpečuje celodenné slnko. Obytná plocha 80 m (prízemie - …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata v oblasti Kokava Línia - možná dohoda

Cena: 39 000,- €
Číslo zákazky: 19529
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadenú chatu pri Kokave nad Rimavicou v oblasti Kokava Línia chatová oblasť v blízkosti vlekou. Plocha: úžitková 51 m2. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: krb. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj viničný domček v obci Velká Maňa.

Cena: 13 990,- €
Číslo zákazky: 123580
Ponúkame na predaj viničný domček aj s vinicou,ktor sa nachádza v katastrálnom území obce Veľká Maňa v časti Stará Hora..Ide o murovanú stavbu s elektrinou, postavená v roku 1993..Viničný domček tvorí predsieň z ktorej je vstup do klembovej pivnice a vstup do izby, v ktorej sa nachádzajú kachle /pec/ na tuhé palivo..Z predsiene vedú schody do podkrovia, ktoré nie je zatiaľ nedokončené, po jeho dokončení …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Rekreačná chata - Kokava Línia

Cena: 52 000,- €
Číslo zákazky: 123490
Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu v časti Kokava - Línia, vzdialenú iba 4km od Látok. Úžitková plocha je 100 m2. Vrchná časť je drevená, ktorú tvorí miestnosť s balkónom, kuchynka a WC. V podkroví sú ďalšie dve spálne. Chatka sa predáva komplet zariadená. Elektrina 21€/štvrťročne, voda 15€/ročne. V murovanej časti chatky sa nachádza jedna veľká miestnosť. Ohrev vody elektrickým bojlerom, kúrenie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »