Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Chaty predaj, kúpa a prenájom

Chaty na prenájom Chata predaj Kúpim chatu

super cena ponúkame na predaj zahradu s murovanou chatkou

Cena: 13 500,- €
Číslo zákazky: 19082
Ponúkame na predaj peknu záhradu s murovanou chatkou v tichej lokalite pri Nových Zámkoch....Záhradka je asi 3 km od Nových Zámkov smerom na Komoču.Vhodná je na víkendový relax a oddych.info na tel. cisle 0918830827 V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Záhradná chatka, Želiezovce

Cena: 8,50 €
Číslo zákazky: 19109
Ponúkam na predaj Chatku s pozemkom v meste Želiezovce v záhradkárskej oblasti na okraji mesta v blízkosti rieky Hron. Chatka pozostáva z jednej obytnej miestnosti na prízemí a jednej podkrovnej izby, ktorá sa využíva na spanie. K dispozícii je tiež krb a altánok. Za chatkou je pekná záhradka. Viac informácii po telefóne 0911 921 110. Cena 8.500 eur  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj záhradka s chatkou v Nových Zámkoch.

Cena: 13 500,- €
Číslo zákazky: 18934
Ponúkame na predaj peknú záhradku s malou chatkou na víkendovú relaxáciu v chatovej osade pri Nových Zámkoch obklopenou lesom a mŕtvym ramenom rieky... Záhradkárska osada sa nachádza cca 3km od mesta smerom na obec Komoča. Prístup je možný autom,ale aj po asfaltovej cyklotrase popri rieke Nitra. Chatka je postavená na zvýšených základoch s podpivničením. Je tu zavedená voda a elektrina na 230V. Záhradka …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj chatku v záhradkárskej oblasti v Hodruši-Hámre - 393 m2

Cena: 10 000,- €
Číslo zákazky: 18943
Ponúkame na predaj chatku v záhradkárskej oblasti v Hodruši-Hámre, Dolné Hámre. Pozemok má 393 m2, zastavaná plocha 16 m2. Chatka je dvojposchodová pred dokončením. Pár dní roboty a už si len užívať slniečko, pokoj a krásny výhľad,keďže pozemok okolo chatky je upravený terasami. Je tam pár ovocných stromov, je na ňom voda aj elektrika. Celá záhradkárska oblasť je oplotená. Výhody: slnečný, pekný výhľad, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chatka v obci Bohunice, v blízkosti Štiavnických vrchov

Cena: 30 000,- €
Číslo zákazky: 19102
Ponúkam na predaj chatku-drevostavbu v obci Bohunice 20km od mesta Levice, v krásnom a tichom prostredí. Chatka je plne funkčná a komfortná, určená aj na dlhší pobyt , na pozemku sa nachádza pivnička, kôlňa a políčko s viničom. K dispozícii je kuchyňa spojená s obývačkou + ďalšia oddychová miestnosť. V podkroví sa nachádza spálňa. Kúpeľňa je spojená s WC a vonku sa nachádza veľká terasa s prístreškom. - …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predám veľmi peknú chatu-Handlová,časť Nová Lehota 1067 m2

Cena: 42 000,- €
Číslo zákazky: 19080
Ponúkame Vám na predaj novostavbu chaty Handlová, Nová Lehota,zahradkárska osada. Chata je postavená v 2012-2013 z porobetónu,je zateplená,má zateplenú aj podlahu,strecha škridlplech + nobasil,polystyrén,sadrokartón,tatranský profil na poschodí-sú tu 2 izby.Jedna 6x3,5 a druhá 3x2,8.V podkroví je možné využiť na spanie alebo ako sklad. Na prízemí je veľká miestnosť obývačka s kuchyňou/nová …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Väčšia murovaná rekreačná chata blízko kúpeľov Trenčianske Teplice.

Cena: 53 000,- €
Číslo zákazky: 12778
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú murovanú chatu - rekreačný obývateľný objekt v chránenom území s udelenou výnimkou.Pozemok k chate má 400 m2 vo vlastníctve a ďaľších 400 m2 je v užívaní.Vzdialenosť do kúpeľov iba 1,5 km a do centra Trenčianských Teplíc iba 4 km.K chate vedie udržiavaná prístupová cesta,ktorá je po 300 m napojená na hlavnú komunikáciu.Chata je murovaná a má drevené obklady.Na prízemí dve …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata s IS a pozemkom 1400 m2,Nové Mesto n.V.

Cena: 19 500,- €
Číslo zákazky: 18945
Ponúkame Vám na predaj chata Nové Mesto nad Váhom, Čachtická. Plocha: úžitková 40 m2, zastavaná 25 m2, pozemku 1400 m2, pivnice 15 m2.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: lokálne. Ihlanová strecha. Svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné (2/3) podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Dvojpodlažný rekreačný dom na celoročné bývanie na Duchonke .

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 18264
Ponúkame Vám na predaj pekný, komfortný dvojpodlažný rekreačný dom - murovanú chatu, zast. plocha: 113 m2, na oplotenom pozemku, výmera: cca 400 m2, s krásnou udržiavanou okrasnou záhradou, v rekreačnej oblasti Duchonka, okres Topoľčany. Chata je celá zateplená, celoročne obývateľná, vhodná na trvalé bývanie, či rekreáciu v krásnom lesnom prostredí, len 20 m od jazera, s možnosťou rybárčenia, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

AKCIA UTULNÁ 3 PODLAŽNÁ MUROVANÁ CHATA SO SPRCHOVACÍM KÚTOM A WC PRE RODINU S …

Cena: 18 500,- €
Číslo zákazky: 13780
Ponúkame na predaj murovanú chatu v krásnom prostredí vhodnom na rekreáciu i trvalé bývanie. Nehnuteľnosť sa nachádza v oplotenom areáli záhradkárskej osady, Šípkové - Drieňová. Chata je 3 podlažná, kompletne zrekonštruovaná. Dispozičné riešenie : prízemie - kuchyňa vybavená kuchynskou linkou a spotrebičmi, nový sprchový kút a samostatné wc , 1.poschodie - obývacia miestnosť s veľkou rozťahovacou …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »