Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Chaty predaj, kúpa a prenájom

Chaty na prenájom Chata predaj Kúpim chatu

Novopostavená chatá na Bodovke pri Trenčíne

Cena: 20 000,- € (602 520,- Sk)
Číslo zákazky: 18048
Ponúkam na predaj novo postavenú chatu v chatovej osade na Bodovke pri Trenčianskych Stankovciach, do Trenčína je cca 10km, Nové mesto nad Váhom je cca 15km. Chata je umiestnená na exkluzívnom veľkom pozemku v prvej rade od vody v lokalite, ktorá sa objaví v ponuke len veľmi zriedkavo. Popred chatu vedie lokálny chodník vhodný na prechádzky okolo jazera. Pozemok je  krytý kríkmi čím poskytuje súkromie. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predám chatu 350 m2-Handlová,Nová Lehota

Cena: 1,- € (30,13 Sk)
Číslo zákazky: 18053
Ponúkame Vám na predaj novostavbu chaty v Handlovej , časť Nová Lehota. Chata je postavená v krásnom prostredí s pekným výhľadom na okolie.Nachádza sa na mierne svahovitom udržiavanom pozemku s ovocnými stromami a rôznymi okrasnými rastlinami.V chate je nová elektrina.Je potrebné ešte dokončiť ostatné časti vo vnútri. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chatka so slnečnou záhradou, 316 m2, Trenčín - Juh, Široké, cena dohodou.

Cena: 13 600,- € (409 713,60 Sk)
Číslo zákazky: 17980
Ponúkame na predaj rekreačnú chatku s peknou, starostlivo udržiavanou slnečnou záhradou, v záhradkárskej osade Široké, v Trenčíne. Plocha chaty: 16 m2, rozloha pozemku: 301 m2. Pri chate je oddelené WC so žumpou. Chata je kompletne podpivničená, so zavedenou elektrikou, Vybavenie kuchyne: kuchynský kút - linka. Na pozemku s miernym sklonom sa nachádza vodovod, nezávislý zavlažovací stroj, skleník. V …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj chalupu na Počúvadle.

Cena: 58 000,- € (1 747 308,- Sk)
Číslo zákazky: 15421
Ponúkame Vám na predaj chalupu v lukratívnej časti Počúvadlo. Samotná nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom stave. Na okolo sa nachádza veľmi pekná príroda s možnosťou na turistiku ,zber húb a lesných plodov. K nehnuteľnosti sú aj veľmi pekné pozemky typu (záhrada).  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj - záhrada 315 m2, murovaná chatka + vybavenie, cca. 25 m2, osada Borina

Cena: 19 000,- € (572 394,- Sk)
Číslo zákazky: 18027
Ponúkame Vám na predaj záhradu a murovanú chatku v osade Borina v Prievidzi. Celková veľkosť pozemku je 315 m2. Výmera samotnej chatky je cca. 25 m2. Je plne podpivničená, vo vynikajúcom stave. Zo sietí je k dispozícií voda a elektrina (zatiaľ na auto-batériu / centrál). Vo výhľade jedného roka sa počíta s dotiahnutím elektrických rozvodov pre každú z chatiek podzemnou kabelážou. Odpad je riešený …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj záhradka s peknou chatkou pri Nových Zámkoch. SUPER CENA !!

Cena: 15 500,- € (466 953,- Sk)
Číslo zákazky: 8811
Ponúkame na predaj peknú záhradku s malou chatkou na víkendovú relaxáciu v chatovej osade pri Nových Zámkoch obklopenou lesom a mŕtvym ramenom rieky... Záhradkárska osada sa nachádza cca 3km od mesta smerom na obec Komoča. Prístup je možný autom,ale aj po asfaltovej cyklotrase popri rieke Nitra. Chatka je postavená na zvýšených základoch s podpivničením. Je tu zavedená voda a elektrina na 230V. Záhradka …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu na Sekaninách, Lehota pod Vtáčnikom.

Cena: 49 000,- € (1 476 174,- Sk)
Číslo zákazky: 18032
Ak máte radi prírodu tak využite kúpu rekreačnej chaty ktorá sa dá prerobiť bez väčšej investície na celoročné bývanie. Chata sa nachádza nedaľeko Prievidze a mesta Bojníc v Lehote pod Vtáčnikom na Sekaninách. Pri vstupe do chaty je po ľavej strane obývacia izba s krbom ktorý sa používa ako centrálne kúrenie pre celý objekt, po pravej strane je kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Oproti vstupu je kuchyňa s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Pekná chata na celoročné obývanie v Nových Zámkoch.

Cena: 29 500,- € (888 717,- Sk)
Číslo zákazky: 17092
Ponúkame na predaj krásnu chatu v záhradkárskej časti "Kvitnúci ostrov" v Nových Zámkoch.Chata je vhodná na celoročné bývanie, je zateplená a podpivničená. V kuchyni sa nachádza rohová kuchynská linka v obývačke je k dispozícii krb,kúpelňa je vybavená sprchovým kútom.Na poschodí je izba s vchodom na balkón. Podlahy v izbách sú laminátové, v kuchyni a predsieni je dlažba.Na peknom zatrávnenom pozemku je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame výhodne na predaj romantickú chalúpku vo SVODÍNE .

Cena: 10 990,- € (331 084,74 Sk)
Číslo zákazky: 16072
Ponúkame na predaj romantickú chalúpku v malebnej obci Svodín, 20 minút od rekreačného strediska VADAŠ Štúrovo. Domček je postavený na menšom pozemku v tichej časti  obce. Má jednu izbu,kuchyňu,kúpeľňu so sprchovacím kútom,suchým WC.Obecná voda a plyn je na pozemku.Kúrenie je riešené krbovými kachľami na pevné palivo.Dom je vhodný na rekreačné účely ako aj na celoročné bývanie. V okolí sú ideálne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj záhradka v časti ZÚGOV v Nových Zámkoch.

Cena: 20 990,- € (632 344,74 Sk)
Číslo zákazky: 16980
Ponúkame na predaj murovanú chatku s pozemkom v časti Zúgov o rozlohe 360 m2. Chatka sa nachádza v tichom prostredí s dobrou prístupovou cestou a parkovaním na vlastnom pozemku.Obytnú časť tvorí spoločenská miestnosť,menšia kuchynka, WC ,náraďovňa,terasa na posedenie.Na pozemku je vlastná studňa elektr.230-400V.Záhrada je udržiavaná,vysadená ovocnými stromami a viničom. Treba vidieť...  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »