Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Chaty predaj, kúpa a prenájom

Chaty na prenájom Chata predaj Kúpim chatu

Viničný dom + veľký pozemok - Predaj,(Podlužany - Levice)

Cena: 28 900,- €
Číslo zákazky: 123482
Ponúkame Vám na predaj viničný dom s veľkým pozemkom - 2240 m2. Nehnuteľnosť sa skladá z 3x obytných miestností, garáž, dielňa, kamenná pivnica a loggia, celkovo má dve nadzemné podlažia. Zavedená vlastná elektrika 220/320, voda - studňa, kúrenie - krb na tuhé palivo. K nehnuteľností sú dve prístupové cesty - nespevnené. Na pozemku za domom sa nachádzajú - ovocné stromy : jabloň, hruška, slivka, višňa, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chalupa na predaj Žarnovica (Hrabičov)

Cena: 30 000,- €
Číslo zákazky: 19899
Ponúkame Vám na predaj chalupu v obci Hrabičov, okr. Žarnovica. Chalupa nie je dokončená, je nutné dokončiť začatú rekonštrukciu. Výmera pozemku 260 m2. Pôvodný majiteľ urobil novú elektrinu, vodu, nové stierky, omietky, sadrokartón a obklady. Chalupa má 2 samostatné izby, 1 priechodnú a kúpelňu. Veľká šopa, zachovalý krov, možnosť vybudovať si podrkovné bývanie. Prístupová cesta je asfaltová, v zime …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata, chalupa - Hodruša Hámre

Cena: 79 000,- €
Číslo zákazky: 19905
Ponúkame Vám na predaj chalupu s veľkým pozemkom v obci Hodruša – Hámre, časť Banská Hodruša, v krásnej prírode mimo hlavnej cesty. Celková výmera pozemku je 4362 m2.K chalupe patrí altánok s murovaným vonkajším grilom. Pozemok za domom je pokrytý drevinami a bezprostredne susedí s lesom. Prízemnú časť interiéru domu tvorí vstupná chodba, veľký obývací priestor s menším kuchynským kútom, pôvodná kúpeľňa s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata - Bohunice (Štiavnické vrchy)

Cena: 32 000,- €
Číslo zákazky: 19612
Ponúkame Vám na predaj chatu v obci Bohunice (okr. Levice) s veľkým pozemkom v krásnom prostredí. Nehnuteľnosť pozostáva z 3 izieb, kuchyňa, pivnica, WC+sprchový kút a terasa. Na pozemku sa nachádza posed na opekanie, malá hospodárska budova a suché WC. Pozemok je dlhý a mierne svahovitý, nachádzajú sa na ňom ovocné stromy. Vykurovanie je riešené dvomi krbovými kachlami s možnosť využiť aj plynové gamatky …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata - Predaj, Bátovce (okr. Levice)

Cena: 42 000,- €
Číslo zákazky: 20133
Ponúkame Vám na predaj chatu v obci Bátovce, v tichom prostredí pri vodnej priehade. V prízemnej časti sa nachádza obývacia časť s kuchyňou a krbom, kúpelňa, WC a presklenná vykurovaná terasa. Na poschodí sa nachádzajú dve izby. Vykurovanie je riešené elektricky, alebo krbom, v chate je aj klimatizácia, obecný vodovod a čistička. parkovanie je možné aj priamo na pozemku. K nehnuteľnosti prislácha murovaná …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chalupa - Veľký pozmok - Predaj (Horné Mladonice), Krupina

Cena dohodou
Číslo zákazky: 123465
Ponúkame Vám na predaj Chalupu s pozemkom o výmere - 4 .800 m2. Na pozemku sa nachádzajú 3 budovy, z toho sú dve určené na bývanie a jedna ako hospodárska budova. Jedna budova je aj podpivničená. Pozemky aj budovy sú vysporiadané a zapísané v osobnom vlastníctve, budova má pridelené aj súpisné číslo. Zavedená je elektrika - 320/220, plyn nie je. Voda je riešená zo spoločnej studne - pitná voda, v prípade …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata + záhrada (Šiklóš), smer Mýtne Ludany

Cena: 36 800,- €
Číslo zákazky: 123466
Ponúkame Vám na predaj veľmi peknú Chatu so záhradou, ktorá sa nachádza v záhradkárskej oblasti pod pamätníkom - Šiklóš smerom z Levíc na Mýtne Ludany. Pozemok je rovinatý - mierne svahovitý, pekný výhľad na okolie. Murovaná chatka na pozemku má súpisné číslo, je zrekonštruovaná a skolaudovaná. Prístupová cesta je spevnená a prístupná celoročne. Inžinierske siete : - elektrika : 220 a 320V - voda : vŕtaná …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata v oblasti Kokava Línia - možná dohoda

Cena: 39 000,- €
Číslo zákazky: 19529
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadenú chatu pri Kokave nad Rimavicou v oblasti Kokava Línia chatová oblasť v blízkosti vlekou. Plocha: úžitková 51 m2. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: krb. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Slnečná záhradná chatka v časti - Riečka, B.B. - možná dohoda

Cena: 21 500,- €
Číslo zákazky: 19509
Ponúkame Vám na predaj chata Riečka.Murovaná chatka sa nachádza v kľudnej, záhradkárskej lokalite neďaleko Banskej Bystrici. Pozostáva na prízemí je kuchyňa a na podlaží izba s balkónom, kde môže spať 6 osôb.Vybavenosť chatky je na dobrej úrovni. Je tu elektrika, do kuchyne chatky je zavedená voda. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom murovanej pece na drevo, nachádzajúcej sa v kuchyni, odkiaľ vedie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Znížená cena Rekreačná chatka v oblasti Tajov - Nevoľné

Cena: 62 000,- €
Číslo zákazky: 19369
Ponúkam Vám na predaj rekreačnú chatu vhodnú aj na bývanie s možnosťou trvalého pobytu nachádzajúcu sa v Tajove – časti Riečka Nevoľné len 5 km od centra mesta Banská Bystrica s prístupom z hlavnej cesty, prístup autom priamo na pozemok, využívaná celoročne, v príjemnom kľudnom prostredí pri lese s krásnym výhľadom a južnou orientáciou, ktorá zabezpečuje celodenné slnko. Obytná plocha 80 m (prízemie - …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »