Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Chaty predaj, kúpa a prenájom

Chaty na prenájom Chata predaj Kúpim chatu

CHATA na predaj pri rieke Váh - IDEÁLNA RYBAČKA (k.ú. Kolárovo, okr. KN)

Cena: 17 500,- €
Číslo zákazky: 15688
Ponúkame na predaj rekonštruovanú 3 podlažnú chatu na 4 árovom pozemku v chatovej osade Čergov pri meste Kolárovo, okr. Komárno. Chata má celkovo 53 m2 užitkovej plochy. Oblasť s množstvom vôd ako na rybárčenie tak na vodné športy. Chata sa nachádza v záhradkárskej oblasti 100 m od 2 ha rybníka, pri chate je aj kanál a rieka Váh tečie za osadou - 300 m. V chate je zavedená mestská voda, elektrika, s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predám pozemok so staršou chalupou,Malé Zálužie okr Nitra

Cena: 17 000,- €
Číslo zákazky: 12378
Ponúkame na predaj pozemok so staršou chalupu cca asi 15 km od Nitry v obci Malé Zálužie. Celková výmera pozemku je 605 m2, pozemok je možné využiť na výstavbu rodinného domu, nachádza sa v zastavanej časti obce. IS voda ,elektrina, vlastná studňa , plyn. Ideálne na relax v dedine sa nachádza rybník. Dobrá občianska vybavenosť. Šírka pozemku 13m. Možnosť dohody.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lux Chata ako dom,pri lese,Nové Mesto n.V.

Cena: 137 000,- €
Číslo zákazky: 19237
Ponúkame Vám na predaj zariadený rekreačný objekt,chata murovaná 3podlažná,vo veľkosti rodinného domu s garážou,a s veľkým pozemkom 2037 m2,Nové Mesto nad Váhom. Plocha: úžitková 200 m2, podlahová 200 m2, zastavaná 90 m2.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Zabezpečenie alarmom. Sedlová strecha. Mierne svahovitý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata Tatranec pri lese, IS elektrika+vodovod,Modrová okr.NM.

Cena: 20 500,- €
Číslo zákazky: 15754
Predáme exkluzívne v príjemnom prostredí chatku s pozemkom o celkovej výmere 393 m2 vrátane malej časti lesa a plus spoluvlastnícky podiel na príjazdovej ceste,v obci Modrová,v lákavom prostredí na celoročný relax. V lete je výhodné miesto na turistiku, kúpanie v blízkom kúpalisku, do Piešťan cca 19 km a do Nového Mesta nad Váhom cca 18 km, okolie je bohaté na kultúrne podujatia, návštevu pamiatok, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj poschodová chata v Kameníne /výmena na 1IB v Štúrove

Cena: 24 000,- €
Číslo zákazky: 12312
Ponúkame Vám na predaj poschodovú rekreačnú chatu s garážou v Kameníne, v prekrásnom prostredí pivničnej oblasti Hronského nábrežia v blízkosti ostrova. Murovaná chata o rozlohe 25 m2 dispozične pozostáva na prízemí z centrálnej miestnosti, ktorá slúži ako vináreň a je zariadená prevažne so starožitným nábytkom, z chodby so vstupom na poschodie oddelenej od vinárne stenou z umakartu, na poschodí z chodby, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

FANASTIVKÁ CENA ZA 3 PODLAŽNÚ MUROVANÚ CHATU SO SPRCHOU A WC PRI PIEŠŤANOCH .

Cena: 16 500,- €
Číslo zákazky: 13780
Ponúkame na predaj murovanú chatu v krásnom prostredí vhodnom na rekreáciu i trvalé bývanie. Nehnuteľnosť sa nachádza v oplotenom areáli záhradkárskej osady, Šípkové - Drieňová. Chata je 3 podlažná, kompletne zrekonštruovaná. Dispozičné riešenie : prízemie - kuchyňa vybavená kuchynskou linkou a spotrebičmi, nový sprchový kút a samostatné wc , 1.poschodie - obývacia miestnosť s veľkou rozťahovacou …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata - Pukanec (Štiavnické Vrchy)

Cena: 25 000,- €
Číslo zákazky: 19523
Ponúkame Vám na predaj murovanú chatku v obci Pukanec v krásnom prostredí Štiavnických Vrchov. Prístup je po spevnenej asfaltovej ceste - mierne svahovitý, dostupný celoročne pre akýkoľvek typ auta. Chatka sa skladá z priestrannej miestnosti s kuchynkou a spálne rovnakej veľkosti na poschodí, súčasťou je aj veľká pivnica a kumbál. Do chatky sa vchádza cez drevenú terasu s krásnym výhľadom na okolie. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Rekreačná chatka v oblasti Riečka - Nevoľné, cena dohodou

Cena: 67 000,- €
Číslo zákazky: 19369
Ponúkame Vám na predaj chata Riečka- Nevoľne. Celková výmera pozemku je 931 m2, lesné pozemky sú 52 m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Sedlová strecha. Čiastočne jemne svahovitý a čiastočne svahovitý. Vykurovanie je tuhým palivom a elektrickými konvektormi. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb, turistika. Cena dohodou 67 000 € …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata v oblasti Kokava Línia - možná dohoda

Cena: 42 000,- €
Číslo zákazky: 19529
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadenú chatu pri Kokave nad Rimavicou v oblasti Kokava Línia chatová oblasť v blízkosti vlekou. Plocha: úžitková 51 m2. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: krb. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Slnečná záhradná chatka v časti - Riečka, B.B. - možná dohoda

Cena: 23 000,- €
Číslo zákazky: 19509
Ponúkame Vám na predaj chata Riečka.  Murovaná chatka sa nachádza v kľudnej, záhradkárskej lokalite neďaleko Banskej Bystrici. Pozostáva na prízemí je kuchyňa a na podlaží izba s balkónom, kde môže spať 6 osôb.Vybavenosť chatky je na dobrej úrovni. Je tu elektrika, do kuchyne chatky je zavedená voda. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom murovanej pece na drevo, nachádzajúcej sa v kuchyni, odkiaľ vedie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »