Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Chaty predaj, kúpa a prenájom

Chaty na prenájom Chata predaj Kúpim chatu

Na predaj záhradka s murovanou chatkou na ZÚGOVE.

Cena: 13 000,- €
Číslo zákazky: 19253
Ponúkame Vám na predaj záhradku s  chatkou v záhradkárskej osade ZÚGOV. Na zatrávnenej ploche pozemku (400 m2) sú vysadené ovocné stromy a okrasné kríky .K dispozícii je studňa,elek.230V. Treba vidieť.. Cena 13 000 € V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Rekreačná chatka v oblasti Tajov - Nevoľné

Cena: 65 000,- €
Číslo zákazky: 19369
Ponúkame Vám na predaj chata Riečka- Nevoľne. Celková výmera pozemku je 931 m2, lesné pozemky sú 52 m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Sedlová strecha. Čiastočne jemne svahovitý a čiastočne svahovitý. Vykurovanie je tuhým palivom a elektrickými konvektormi. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb, turistika. Cena dohodou 65 000 € …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Murovaná chata v rekreačnej oblasti Horné orešany

Cena: 24 000,- €
Číslo zákazky: 19056
Ponúkame Vám na predaj chata Dolné Orešany. Plocha: úžitková 44 m2, pozemku 900 m2, pivnice 5 m2. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Sedlová strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Svahovitý pozemok. Neupravená prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Slnečná záhradná chatka v časti - Riečka, B.B. - možná dohoda

Cena: 21 500,- €
Číslo zákazky: 19509
Ponúkame Vám na predaj chata Riečka.  Murovaná chatka sa nachádza v kľudnej, záhradkárskej lokalite neďaleko Banskej Bystrici. Pozostáva na prízemí je kuchyňa a na podlaží izba s balkónom, kde môže spať 6 osôb.Vybavenosť chatky je na dobrej úrovni. Je tu elektrika, do kuchyne chatky je zavedená voda. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom murovanej pece na drevo, nachádzajúcej sa v kuchyni, odkiaľ vedie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata v oblasti Kokava Línia - možná dohoda

Cena: 39 000,- €
Číslo zákazky: 19529
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadenú chatu pri Kokave nad Rimavicou v oblasti Kokava Línia chatová oblasť v blízkosti vlekou. Plocha: úžitková 51 m2. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: krb. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata - Bohunice (Štiavnické vrchy)

Cena: 32 000,- €
Číslo zákazky: 19612
Ponúkame Vám na predaj chatu na celoročné bývanie v obci Bohunice (okr. Levice) s veľkým pozemkom v krásnom prostredí. Nehnuteľnosť pozostáva z 3 izieb, kuchyňa, pivnica, WC+sprchový kút a terasa. Na pozemku sa nachádza posed na opekanie, malá hospodárska budova a suché WC. Pozemok je dlhý a mierne svahovitý, nachádzajú sa na ňom ovocné stromy. Vykurovanie je riešené dvomi krbovými kachlami s možnosť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predám veľmi peknú chatu-Handlová,časť Nová Lehota 1067 m2

Cena: 42 000,- €
Číslo zákazky: 19080
Ponúkame Vám na predaj novostavbu chaty Handlová, Nová Lehota,zahradkárska osada. Chata je postavená v 2012-2013 z porobetónu,je zateplená,má zateplenú aj podlahu,strecha škridlplech + nobasil,polystyrén,sadrokartón,tatranský profil na poschodí-sú tu 2 izby.Jedna 6x3,5 a druhá 3x2,8.V podkroví je možné využiť na spanie alebo ako sklad. Na prízemí je veľká miestnosť obývačka s kuchyňou/nová …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Záhrada s murovanou chatkou v N.Meste nad Váhom

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19733
Predám záhradu v OV s 3-podlažnou murovanou chatkou v záhradkárskej osade Nové Mesto nad Váhom, časť Vinohrady. Prvú časť záhradky (20x20m) je tvorená výborne rodiacimi ovocnými stromami - jablone, marhule, višňa, ríbezle, malignite, je pravidelne udržiavaná. Druhú časť záhrady pod chatou tvoria ručne postavené kamenné terasy s viničom. Chatka s pôdorysom 4.8x3.4m je čiastočne podpivničená, má kuchynku s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj - Viničný dom s ovocným sadom a vinohradmi - Staré Levice

Cena: 21 900,- €
Číslo zákazky: 19627
Ponúkame Vám na predaj Viničný dom so 14 árovým pozemkom cca 3 km od Levíc ideálnym pre hospodársky činných ľudí. Na pozemku sa nachádza vinič : Leánka, Andre, Vertaling, ovocné stromy : Marhuľe, Jablká - viac druhov, Slivky, Hrušky, Gaštan na pečenie a Orech. Celý sad je udržiavaný - pravidelne kosený,  pozemok je mierne svahovitý. Tento rok bol vynechaný jeden sezóny postrek viniča a ovocie nebolo úplne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výborná cena za malý dom so záhradou. Zemianska Olča

Cena: 27 000,- €
Číslo zákazky: 19731
Predáme čiastočne obnovený  rodinný domček v Zemianskej Olči, nachádzajúci sa na 10 árovom pozemku v tichej lokalite. Dispozícia domu: obnovená kuchyňa, obývačka, spálňa, zrekonštruovaná kúpelňa s toaletou, komora a predsieň. V kuchyni, v kúpeľni a v predsieni je položená keramická dlažba. Kúrenie zabezpečuje  plynový kotol s  radiátormi. Na ohradenom 10 árovom pozemku sa nachádza  hospodárska budova, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »