Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Chaty predaj, kúpa a prenájom

Chaty na prenájom Chata predaj Kúpim chatu

Štýlová Chalupa po rekonštrukcii, Papradno okr.PB.

Cena: 42 400,- €
Číslo zákazky: 1236704
Vaša vysnívaná originálna chalupa - "starodávna" klasická drevenica a ešte aj kompletne zrekonštruovaná ! Nachádza sa v zdravom prírodnom prostredí, pod lesom v obci Papradno miestna časť Húboč. Nové podkrovie s novou strechou, plus malá pivnica, a na pozemku tiež nová šopa. Dispozícia chalupy: prízemné podlažie tvorí predsieň a veľká miestnosť s kuchynským kútom s novou ešte nepoužitou chladničkou, nová …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Exkluzívne - Novo vystavaná chatka v oblasti Kokava Línia - Háj

Cena: 55 000,- €
Číslo zákazky: 123593
Ponúkame Vám na predaj krásnu, novo vystavanú chatku v oblasti Kokava nad Rimavicou časť Línia - Háj. Plocha: pozemku 100 m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: kvádrová, masív. Kúrenie: krb. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Znížená cena Rekreačná chatka v oblasti Tajov - Nevoľné

Cena: 62 000,- €
Číslo zákazky: 19369
Ponúkam Vám na predaj rekreačnú chatu vhodnú aj na bývanie s možnosťou trvalého pobytu nachádzajúcu sa v Tajove – časti Riečka Nevoľné len 5 km od centra mesta Banská Bystrica s prístupom z hlavnej cesty, prístup autom priamo na pozemok, využívaná celoročne, v príjemnom kľudnom prostredí pri lese s krásnym výhľadom a južnou orientáciou, ktorá zabezpečuje celodenné slnko. Obytná plocha 80 m (prízemie - …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata v oblasti Kokava Línia - možná dohoda

Cena: 39 000,- €
Číslo zákazky: 19529
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadenú chatu pri Kokave nad Rimavicou v oblasti Kokava Línia chatová oblasť v blízkosti vlekov. Plocha: úžitková 51 m2. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: krb. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Viničný dom + veľký pozemok - Predaj,(Podlužany - Levice)

Cena: 27 000,- €
Číslo zákazky: 123482
Ponúkame Vám na predaj viničný dom s veľkým pozemkom - 2240 m2. Nehnuteľnosť sa skladá z 3x obytných miestností, garáž, dielňa, kamenná pivnica a loggia, celkovo má dve nadzemné podlažia. Zavedená vlastná elektrika 220/320, voda - studňa, kúrenie - krb na tuhé palivo. K nehnuteľností sú dve prístupové cesty - nespevnené. Na pozemku za domom sa nachádzajú - ovocné stromy : jabloň, hruška, slivka, višňa, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Iba u nás exkluzívne v ponuke na predaj romantická chalúpka v obci Dubník / …

Cena: 21 990,- €
Číslo zákazky: 19180
Ponúkame Vám na predaj 1 izbovú chatu v obci Dubník, kde je výborná občianska vybavenosť. Chata je v OV bez zaťaženia.  Pozemok má rozlohu 13 árov, z toho rovná časť+záhrada je 5,5 ára a lesná plocha, ktorá je v kopci má 7,5 ára. Úžitková plocha chaty je 60 m2. Dispozičné riešenie chaty je: vstupná chodba, kde je špajza, kúpeľňa+WC, kuchyňa, kde sa nachádza krb a obývacia izba. Stropy v chate sú z dreva. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu na Sekaninách, Lehota pod Vtáčnikom.

Cena: 39 000,- €
Číslo zákazky: 18032
Ak máte radi prírodu tak využite kúpu rekreačnej chaty ktorá sa dá prerobiť bez väčšej investície na celoročné bývanie. Chata sa nachádza nedaľeko Prievidze a mesta Bojníc v Lehote pod Vtáčnikom na Sekaninách. Pri vstupe do chaty je po ľavej strane obývacia izba s krbom ktorý sa používa ako centrálne kúrenie pre celý objekt, po pravej strane je kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Oproti vstupu je kuchyňa s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata Záhorská Bystrica - Talky

Cena: 98 500,- €
Číslo zákazky: 1236630
Ponúkame Vám na predaj tehlovú chatu v Záhorskej Bystrici na pozemku o rozlohe 592 m2. Pozemok s chatkou sa nachádza v novozastavanej časti Záhorskej Bystrice priamo pod lesom. Chata má na prízemí obývaciu izbu so štýlovou pecou, ktorá slúži aj na vykurovanie chaty prostredníctvom oceľových rádiatorov a kuchyňu. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie dve izby s rohovou terasou. Tiché a upravené okolie zabezpečí …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj chatku so záhradou na relax v Nových Zámkoch.

Cena: 13 490,- €
Číslo zákazky: 1236679
Ponúkame Vám na predaj chatku so záhradou v OV v Nových Zámkoch. Chatka je o veľkosti 4x4 je celá podpivničená, s malou terasou, s možnosťou prerobiť si podľa vlastných predstáv. Na záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, vinič, studňa, elektrina 230/400 V. Kúpou ihneď k dispozícii, s celoročným využitím. Plocha: pozemku 420 m2. Cena 13 490 € V prípade záujmu odporúčam obhliadku záhrady a bližšie informácie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj záhradu s chatkou na Kvitnúcom ostrove v Nových Zámkoch.

Cena: 13 490,- €
Číslo zákazky: 1236681
Ponúkame Vám na predaj záhradu s chatkou v OV na Kvitnúcom ostrove v Nových Zámkoch. Chatka je 4x4, podpivničená, s malou terasou, vhodná na celoročné používanie. Na záhrade je studňa, elektrina. Kúpou ihneď voľná. Plocha: úžitková 450 m2, pozemku 450 m2. Cena 13 490 € V prípade záujmu odporúčam obhliadku, bližšie informácie Vám rada poskytnem na t.č.0903937736. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »