Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Chaty predaj, kúpa a prenájom

Chaty na prenájom Chata predaj Kúpim chatu

Predám chatu so záhradou za Tescom v Revúcej

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16381
Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatu so záhradou za tescom v Revúcej. Chata pozostáva z prízemia, kde sa nachádza predsieň s kuchyňou a komora, z poschodia s obývacou časťou a podkrovným spaním. Vedľa chaty sa nachádzajú hospodárske prístavby a bývalý altánok. Na 6á pozemku sa nachádza nedokončený nový altánok a garážové státie s dielňou. Vstup do garáže je cez odsúvacie vráta priamo z prístupovej …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

ZNÍŽENÁ CENA ZA CHATU S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM NA PIEŠŤANY .

Cena: 15 600,- € (469 965,60 Sk)
Číslo zákazky: 14980
Ponúkame romantickú chatu v tichom prostredí , vhodnú pre rodinu s deťmi . Vyniká nádherným výhľadom , či už z priestrannej terasy, alebo zo záhrady. Chata je udržiavaná a celá podpivničená. Chata je v osobnom vlastníctve a nachádza sa v uzamknutom a oplotenom areáli v záhradkárskej osade. Na 1. poschodí je zastrešená terasa z nej sa vstupuje do kuchyňe dosť priestrannej na jedálenský stôl a rozťahovaciu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj pekná murovaná chata v areáli kúpaliska DIAKOVCE.

Cena: 33 990,- € (1 023 982,74 Sk)
Číslo zákazky: 16333
Ponúkame na predaj poschodovú chatu priamo v areáli termálneho kúpaliska DIAKOVCE /6km od mesta ŠAĽA/. Chata je murovaná a bola postavená v r.2006 na pozemku o rozlohe 110 m2.Dispozičné riešenie chaty je: plne zariadená kuchyňa,spoločenská miestnosť/váľanda,stôl,stoličky,TV,príprava na krb/ Kúpeľňa so sprchovým kútom,WC ,bojler na ohrev teplej vody. Dve samostatné spálne s posteľami pre 2+2 osoby. Všade …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Rekreačná chata pri brehu Dunaja, v obci Jahodná, okr. Dunajská Streda

Cena: 59 000,- € (1 777 434,- Sk)
Číslo zákazky: 16339
Pozemok s chatou o výmere 700 m2 sa nachádza v zastavanom území obce v rekreačnej oblasti Jahodná, okr. Dunajská Streda, priamo pri brehu Malého Dunaja. Dispozičné riešenie: Čiastočne zrekonštruovaná, dvojpodlažná drevená chatka z roku 1980, s úžitkovou plochou 80 m2 je podpivničená, s plechovou strechou. Zvýšené prízemie tvorí priestranná terasa so vstupom do obývacej časti s krbom, s kuchynským kútom a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Záhradná chata s pozemkom 5árov na okraji mesta Stará Turá.

Cena: 10 000,- € (301 260,- Sk)
Číslo zákazky: 15416
Ponúkame na predaj záhradnú chatu s vlastným pozemkom 5 árov,vzdialené iba 3km od mesta Stará Turá.V užívaní sú ešte 3áre slivkového sadu.Chata má betónové podpivničenie s vlastným vonkajším vstupom.Vedľa chaty je terasa s vonkajším krbom.IS voda aj elektrika.Prístupová asfaltová cesta až k pozemku chaty,nachádzajúce sa v oplotenom a uzatvárateľnom areáli záhradkárskej osady.Chata aj pozemok sú v osobnom …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Chata v rekreačnej časti -Tajch-Nová Baňa-lukratívna oblasť pri jazere.

Cena: 58 000,- € (1 747 308,- Sk)
Číslo zákazky: 14408
Ponúkame Vám rekreačnú chatu v obci Nová Baňa. Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi peknom a pokojnom prostredí s možnosťou rybolovu, zberu húb,turistiky. Na okolo sa nachádza veľmi pekná príroda ,niekoľko metrom od nehnuteľnosti je jazero Tajch. Nedaleko je kemp,tenisové kurty,občersvenie.Chata má pivnicu,kúpelku,wc ,krb ,2balkony, obyvačku a na poschodí 2 miestnosti na spanie.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Krásna záhrada v Novej Stráži vo vlastníctve !!!

Cena: 7 700,- € (231 970,20 Sk)
Číslo zákazky: 16271
Som majiteľ - Predám krásnu záhradu v Komárne, mestská časť Nová Stráž na 4 árovom pozemku s Listom vlastníctva. Záhrada sa nachádza vo vychytenej záhradkárskej oblasti. /stredná zóna / Na pozemku sa nachádza záhradná chatka s pivnicou, malý sklad na náradie, vinič, ružový záhon, okrasné kvety, množstvo kvalitných-zdravých ovocných stromov / višňa, čerešňa, jabloň, hruška, slivka, marhuľa, broskyňa /. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Murovaná chata 3 podlažná v záhradkárskej osade, s pozemkom 400 m2, Šípkové - …

Cena: 22 500,- € (677 835,- Sk)
Číslo zákazky: 13780
Ponúkame na predaj murovanú rodinnú chatu v krásnom prostredí vhodnom na rekreáciu i trvalé bývanie. Nehnutelnosť sa nachádza v oplotenom areáli záhradkárskej osady, Šípkové - Drieňová. Chata je 3 podlažná, kompletne zrekonštruovaná. Dispozičné riešenie : prízemie - kuchyňa vybavená kuchynskou linkou a spotrebičmi, nový sprchový kút a samostatné wc, 1.poschodie - obývacia miestnosť s veľkou rozťahovacou …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Murovaná chata v záhradkárskej osade, Šípkové - Drieňová

Cena: 11 500,- € (346 449,- Sk)
Číslo zákazky: 14065
Ponúkame na predaj murovanú chatu s pozemkom 400 m2 , v záhradkárskej osade Šípkové - Drieňová. Pri rýchlom jednaní zľava . Vhodná pre rodiny s deťmi . Na prízemí sa nachádza kuchynka, v podkroví je spacia časť. Pred chatkou je terasa. IS : voda, elektrika. Areál je oplotený veľmi dobrý prístup až ku chatke. Chata je zapísaná na liste vlastníctva, pozemky sa budú odkupovať tento rok.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj ponúkame záhradu s chatkou v Novej stráži

Cena: 10 500,- € (316 323,- Sk)
Číslo zákazky: 10850
Na predaj ponúkame 4,5 árovú záhradu so zariadenou chatkou v Novej Stráži. V záhrade sú okrasné rastliny a ovocné stromčeky. Záhrada je plne určená k oddychu. Na celej ploche je udržiavaný trávnik. Na pozemku je zavedená elektrika 220/380 V, má vlastnú studňu a súpisné číslo, preto je vhodný na výstavbu. Pozemok je dostupný aj s nákladnými vozidlami.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »