Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby 


Developerské projekty

Drevenice a apartmány, novostavba, Ružomberok

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 11832
Ponúkame Vám na predaj apartmánové drevenice v lokalite Ružomberok, v tesnej blízkosti UNESCO–m chránenej dedinky Vlkolínec. Drevenice sú situované ako dedinka v oplotenom komplexe, upravenom s ohľadom na lokálnu tradičnú architektúru. Areál má vlastnú ponuku služieb a zahŕňa všetku potrebnú infrašruktúru: všetky objekty sú napojené na elektrickú sieť a kanalizáciu, s čističkou vody. Objekt je …  Viac informácií »

Predávame lukratívny pozemok v oblasti Štiavnicke Bane-o výmere 512 m2-pri …

Cena: 14 000,- € (421 764,- Sk)
Číslo zákazky: 13711
Ponúkam na predaj pozemok v turisticky a historicky zaujímavej oblasti Štiavnické Bane. Pozemok o výmere 512 m2 leží na svahu priamo nad veľkým Richňavským jazerom. Je vhodný na výstavbu rekreačnej chaty (šírka 11-18 m, dĺžka 31 m). K pozemku vedie poľná prístupová cesta. Pozemok sa nachádza v mimoriadne tichej oblasti, ktorá je vhodná na celoročný relax a oddych. Výborné podmienky na turistiku, …  Viac informácií »

Polyfunkčný dom - predaj 14 bytov v centre kúpeľného mesta Piešťany.

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 13724
Obchodné priestory + 14 x Bytové priestory + Parkovisko kryté pre 18 áut Návrh objektu polyfukčného domu vychádza z možností danej parcely, nadväzuje na okolitú uličnú zástavbu. Navrhovaný objekt je štvorpodlažný s uskočeným 5.podlažím a s čiastočne zapusteným suterénom. Vstup do obchodných priestorov je z Kukučínovej ulice, hlavný vstup do bytovej časti je z Kollárovej ulice. Na pravej strane v …  Viac informácií »

Iba u nás! Kotviská pre houseboaty, 700 m2, Trenčín - Ostrov

Cena: 17 000,- € (512 142,- Sk)
Číslo zákazky: 5596
Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu (25 rokov s opciou na ďalších 25 rokov) kotvisko pre houseboaty v Trenčíne na Ostrove, s prekrásnym výhľadom na Trenčiansky hrad. Pre jeden houseboat sa prenajíma plocha o rozlohe cca 700 m2, pričom časť sa nachádza na pevnine a časť vo vode. Na ukotvenie houseboatov je vyhradené celé pobrežie rieky Váh na Ostrove od novej plavárne až po vodnú elektráreň (viď. mapka). …  Viac informácií »