Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Stavebné, komerčné a iné pozemky na predaj


PREDAJ Stavebný pozemok vhodný na výstavbu chaty alebo rodinného domu …

Cena: 1,- €/m2
Číslo zákazky: 18030
Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok, vhodný na výstavbu rodinného domu alebo chaty v obci Chvojnica. Obec Chvojnica leží na severnom okraji Strážovskej hornatiny v dlhej úzkej doline pod Malou Magurou. Ponúkaný má celkovú rozlohu 1272 m2, pri pozemku sa nachádza vodovodná a elektrická prípojka.  V zadnej časti pozemku preteká potok. .Výhody: tiché prostredie, turistika, hubárčenie, cykloturistika. Cena 1 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Posledný voľný stavebný pozemok na predaj v Moravanoch nad Váh. pri Piešťanoch .

Cena: 39 500,- €
Číslo zákazky: 123595
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - pre rodinný dom v Moravanoch nad Váhom v najžiadanejšej lokalite pri Piešťanoch. Pozemok je v zabývanej tichej štvrti mimo rušnej cesty a s krásnym výhľadom na okolité kopce. Atraktivitu tejto ponuky robí kvalitná základná škola, s množstvom športovísk a ihrísk , s výbornou infraštruktúrou , lekár , lekárne, potraviny a MHD. Pozemok je rovinatý a má rozlohu 400 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Pozemok na DEVELOPERSKÝ PROJEKT- Cabaj-Čápor - Nitra 6km

Cena: 15,- €/m2
Číslo zákazky: 19942
Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok na DEVELOPERSKÝ PROJEKT v zaujímavej lokalite Cabaj-Čápor pri Nitre. Pozemok je určený na využitie pre zriadenie občianskej vybavenosti (supermarket, výrobný závod, administratívnu budovu, logistický sklad alebo satelitné mestečko). Je rovinatý a priamo prístupný z hlavnej komunikácie medzi Nitrou a Šaľou. Jeho celková rozloha je 61573 m2 v jednom celku - majetkovo …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

8 ár pozemok s chatou - lukratívne miesto

Cena: 24 500,- €
Číslo zákazky: 20131
Na predaj ponúkame útulnú a precízne udržiavaný pozemok o rozlohe 8 árov s krásnou chatou so súpisným číslom v Komárne, časť Nová Stráž v blízkosti reštaurácie PARTY. MOŹNOSŤ AJ NA VÝSTAVBU RD. Na pozemku je vŕtaná studňa priemeru 200 mm, elektrika na 220/340 V, terasa, samostatná unimobunka a vzadu sklad na náradie. Celá záhrada je oplotená novým plotom z časti zatiahnutý tieňacou sieťou. Na pozemku je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Slnečný pozemok v Mýte pod Ďumbierom.

Cena: 36 000,- €
Číslo zákazky: 19456
Ponúkame Vám na predaj pozemky - trvalý trávnatý porast Mýto pod Ďumbierom v obytnej zóne. Plocha: pozemku 851 m2, jedná sa o parcelu typu C.  Mierne svahovitý pozemok.Výhody: slnečný, pekný výhľad na okolitú prírodu, tiché prostredie, zastávka autobusu, turistika. Bližšie info. po telefóne.  Cena 36 000 €  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Parcela C a E, trvalé trávnatý porast na predaj - Valaska- (3237 m2)

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19455
Ponúkame Vám na predaj pozemky - trvalý trávnatý porast Valaská, v blízkosti hlavnej cesty smerom na Brezno od Valaskej. Plocha: pozemku 3237 m2. Časť mierne svahovitá a časť rovná. Ponúkaný pozemok sa skladá z dvoch pozemkov, parcely E v rozsahu 1788 m2 a parcely C 1449 m2. Parcela C je umiestnená v zastavanej časti obce. Neupravená prístupová cesta.Výhody: slnečný, pekný výhľad, zastávka autobusu. V …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Neprehliadnite zaujímavé pozemky v časti Podbrezovej možná dohoda

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19911
Ponúkam Vám na predaj pozemky v Podbrezovej. Jedná sa o parcely typu lúky a pasienky, ostatné plochy a lesné pozemky Parcela 2960 C - 4566 m2 V blízkosti Dolnej Lehoty. Pozemok je evidovaný ako lúky a pasienky, možnosť využitia ako pastviny, alebo v budúcnosti na výstavbu chaty v krásnom prostredí. Parcela 3308 C- 493 m2 Tento pozemok je evidovaný, ako trvalé trávnaté porasty a nachádza sa neďaleko …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predám pozemok v lukratívnej časti Zobor - Nitra o výmere 77,29 ára

Cena: 1 130 000,- €
Číslo zákazky: 123584
Ponúkam na predaj pozemok o výmere 77,29 ára, ktorý sa nachádza v lukratívnej časti Nitra - Zobor, vhodný na výstavbu bytových domov, schválený v územnom pláne do 6 nadzemných podlaží. Na pozemku sa nachádzajú administratívne budovy, garáže, sklady. Pozemok je mierne svahovitý, asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, žumpa,pred pozemkom …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj - Veľký rovinatý pozemok (14 174 m2) v intraviláne + hospodárske budovy …

Cena dohodou
Číslo zákazky: 123577
Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný rovinatý pozemok priamo v intraviláne obce Beluj (15km - Banská Štiavnica), celková rozloha pozemku je - 14 174 m2 na pozemku sa nachádzajú 3 hospodárske budovy + ,jedna obývateľná - zrekonštruovaná a ďalšie dve sa nachádzajú mimo pozemku hneď cez cestu. Táto nehnuteľnosť sa nachádza na okraji dediny s asfaltovou prístupovou cestou. Spodnú hranicu pozemku tvorí potok s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Pozemok ZOBOR! Krásny výhľad!

Cena: 94 000,- €
Číslo zákazky: 123462
RK Dobré Reality v zastúpení majiteľov ponúka na predaj pozemok v lukratívnej časti ZOBOR. Jeho rozloha je 936 m2 + podiel na prístupovej ceste 155,5 m2. IS sú v dosahu. Na pozemok je možnosť prístupu z dvoch strán, čo je jeho výhodou.(š.21x44,5m) Je mierne svahovitý, žiada menšie úpravy (odstránenie porastu). Odporúčam obhliadku! Ten výhľad stojí za to! Cena pozemku 94 000 € schválená …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »