Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Stavebné, komerčné a iné pozemky na predaj


Pozemok stavebný+ záhrada 2215 m2,Bzince p.J.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19629
Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Bzince pod Javorinou. Plocha: pozemku 2215 m2. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.Výhody: slnečný, tiché prostredie, zastávka autobusu, turistika. Cena 0 € Pozemok sa nachádza v okrajovej časti obce Vrzávka, cca 2-3 km od Bzince pod Javorinou, okres Nové Mesto nad Váhom. Na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Stavebný pozemok 756 m2 v obci Hrušové,okr.NMnV.

Cena: 16 600,- €
Číslo zákazky: 14405
Ponúkame na predaj stavebný sčasti oplotený pozemok v Bzinciach p/Javorinou časť Hrušové.Pozemok vhodný na rod.dom alebo víkendovú chalupu je v tichej okrajovej časti obce,vedie k nemu asfaltová komunikácia.Na hranici pozemku je plyn,elektrina a pevná telefónna linka/pevný internet/.Súčasťou pozemku je stodola stojaca na samostatnej parcele 186 m2, vhodná na sklad materiálu,garáž a pod.Na pozemku sú …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

predám pozemok (orná pôda) na komerčné účely v obci Pohranice

Cena: 82 000,- €
Číslo zákazky: 15163
predám pozemok - orná pôda na komerčné účely, ktorý sa nachádza za obcou Štitáre a začiatok obce Pohranice, spadá do katastra Pohranice. Pozemok sa nachádza vedľa hlavnej cesty Zlatomoravecká. Šírka pozemku 50m, ktorý sa zužuje a dlžka 244,25. Na pozemku je elektrina.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj pozemok v priemysel.zóne v NOVÝCH ZÁMKOCH.

Cena: 29,90 €/m2
Číslo zákazky: 19741
Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 15000 m2 v priemyselnej zóne v Nových Zámkoch. Prístupová cesta je asfaltová.Elektr. a plyn v dosahu. Cena 29,90 €/ m2. Dohoda možná. info. - 0908135914. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Kontakt …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Stavebný pozemok 700 m2 s IS, Skalka nad Váhom.

Cena: 21 500,- €
Číslo zákazky: 13226
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Skalka nad Váhom,okr.TN. K pozemku sú dotiahnuté inžinierske siete elektrika 230/400 V, vodovod, plyn, odpad riešený čističkou. Z celkovej parcely je až 585 m2 vedených ako zastavaná plocha.Na pozemku stál pôvodne rodinný dom,ktorý už je zbúraný a sutina vyvezená.Preto je možná bezproblémová výstavba nového domu.Pridelené súpisné číslo aj dom je na liste …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Postavte si nízkoenergetický dom v Moravanoch nad Váhom .

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 20091
Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Moravany nad Váhom. Plocha: pozemku 400 m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, turistika, cykloturistika. Cena dohodou. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Byvajte v Hornej Strede. Stavebný pozemok za najlepšiu cenu teraz za 26,60 Eur …

Cena: 26 600,- €
Číslo zákazky: 19637
Nemôžete nájsť vhodný dom  a ste unavený z obhliadok starých nevyhovujúcich ponúk.  Dajte si postaviť vkusný nový dom a splňte si svoj sen o bývaní.       Ponúkame Vám  na predaj pozemok /cca 10 ár./ v obci Horná Streda pri Piešťanoch /š= 14,5 m/.  I.S. sú na hranici pozemku. Pozemok sa nachádza v novo zastavanej časti  ulice s príjazdovou asfaltovou cestou. Za obcou je pripojenie na diaľnicu BA - Žilina …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predám stavebný pozemok pre RD, Koplotovce, okr. Hlohovec

Cena: 37,- €/m2
Číslo zákazky: 18333
Ponúkame Vám na predaj slnečný, rovinatý, stavebný pozemok, v intraviláne tichej, zastavanej časti obce Koplotovce, okres Hlohovec. Výmera pozemku: 1568 m2, šírka: 20 m. Z inžinierskych sietí je na pozemku obecná voda a elektrina. Prístupová komunikácia : asfaltová udržiavaná cesta priamo k pozemku. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu. Výhody: len cca 6 km od Hlohovca, slnečný, pekný výhľad, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Pozemok v rekreačnej zóne Suchá nad parnou

Cena: 29 000,- €
Číslo zákazky: 19100
Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Suchá nad Parnou. Plocha: pozemku 720 m2. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, rybolov, turistika, cykloturistika . Viac info na tel.c. 0907 123 729 .  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj pozemok v Nových Zámkoch.

Cena: 15,50 €/m2
Číslo zákazky: 20090
Ponúkame Vám na predaj rekreačné pozemky v záhradkárskej osade Zúgov v Nových Zámkoch. Minimálna rozloha pozemku na odkúpenie je od 400 m2 .Elektrika je pred pozemkom. Cena 15,50 €/ m2. Viac informácii na tel.čísle 0908135914. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »