Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Stavebné, komerčné a iné pozemky na predaj


Záhrada s murovaným domom na 13,7 ároch

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 19780
EXKLUZÍVNE LEN U NÁS: Na predaj ponúkame krásnu záhradu s kvalitným murovaným domom o rozlohe 36 m2, ktorý sa nachádza na pozemku o rozlohe 13,7 árov. Záhrada sa nachádza v bezpečnej a tichej lokalite Novej Stráže a je prístupná z 2 strán. Na pozemku sú temer všetky druhy ovocných stromov, trávnatá plocha a vinič. Dom má vlastné súpisné číslo, je suchý, kvalitný a pozostáva z predsiene, veľkej miestnosti …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predám pozemky v Nitre, katastrálne územie Mlynárce.

Cena: 75,- €
Číslo zákazky: 17150
Ponúkam na predaj pozemky v Nitre, katastrálne územie Mlynárce. Pozemky majú výbornú polohu a dostupnosť. Celková plocha pozemkov je 2737 m2 s možnosťou rozčlenenia na menšie parcely (3 parcely po 7-9 árov) so spoločnou prístupovou cestou, predaj menších parciel je možný aj samostatne. Cena sa pohybuje od 75 € za m2 do 95 m2 v závislosti od parcely. IS v dostupnosti cca 40m.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

ponúkame na predaj 22 á pozemok pre rodinný dom v Tesárských Mlyňanoch, cca 2 …

Cena: 23 500,- €
Číslo zákazky: 16547
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 2222 m2 v obci Tesárske Mlyňany, okr. Zlaté Moravce. Obec je cca 2 km od výjazdu na R1, 5 km od okresného mesta Zlaté Moravce a cca 19 km od Nitry. Pozemok je rovinatý, široký 18 m a dlhý 121 m.  Nachádza sa v tichej časti obce. V obci je kompletná občianska vybavenosť  (detské ihrisko, kostol, základná škola, potraviny, obecný úrad). Pozemok je udržiavaný, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predám stavebný pozemok s rozlohou 3293 m2 v obci Mojmírovce okr. Nitra

Cena: 40 990,- €
Číslo zákazky: 17173
Ponúkam na predaj pekný pozemok o rozlohe 3293 m2 v tichej lokalite obce Mojmírovce. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta a pred pozemkom sa nachádzajú všetky inžinierske siete, vrátane kanalizácie. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa. Pozemok je z časti oplotený a sú na ňom vysadené ovocné stromy.Šírka pozemku 13 m. Pozemok je orientovaný na juhozápad.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj stavebného pozemku v obci Budča okr.Zvolen

Cena: 70,- €/m2
Číslo zákazky: 11286
Ponúkame na predaj pozemok jeden z najmodernejších rezidencií v regióne, ktorý sa nachádza v obci Budča okr. Zvolen. Daná vilová výstavba pokryje 37 parciel, ktoré sú pripravené vrátane všetkých inž.sietí (prípojky vody, elektriny, kanalizácie, cestná infraštruktúra, osvetlenie) Rozloha ponúkaného pozemku je 822 m2 s č.25 V tomto rade zástavby sú ponúkané pozemky v cene 70 €/ m2 m2, my ponúkame túto …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PREDAJ VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK 2046 m2 BANSKÁ BYSTRICA - BADÍN - ZĽAVA !!!

Cena: 48 000,- €
Číslo zákazky: 2870
DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Badín. Obec má vynikajúcu polohu - 10 km od Banskej Bystrice a 14 km od Zvolena. Je to pozemok v novej lokalite v hornej časti obce, pod lesom. Pozemok je z časti rovinatý a z časti svahovitý. Asfaltová komunikácia končí asi 5m od hranice predávaného pozemku. Na konci asfaltovej komunikácie sa nachádza jú inžinierske siete, vrátane verejného …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj lukratívneho stavebného pozemku vo Zvolen-Sarvaška

Cena: 100,- €/m2
Číslo zákazky: 13747
Ponúkame na predaj slnečné stavebné pozemky vo Zvolen-Sarvaška od rozlohy 893 m2-1201 m2 vo vyhľadávanej lokalite. Pozemky s orientáciou juhovýchodnou v miernom svahu nad mestom v blízkosti centra mesta s výhľadom na okolité skvosty ako sú Pustý hrad, Zvolenský zámok, Sliač, Kováčová. K pozemkom sú vybudované všetky komunikácie, verejné osvetlenie a všetky IS ako sú: vodovod, plyn, kanalizácia, elektrika, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj stavebného pozemku v obci Podzámčok okr,Zvolen

Cena: 26,- €/m2
Číslo zákazky: 13202
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Podzámčok okr.Zvolen, cca 9km od okresného mesta Zvolen. Pozemok sa nachádza na kopci, prístupová cesta je zameraná potreba spevnenia. Pozemok v zástavbe rodinných domov o rozlohe 998 m2 a rozmerom 55.42x18 m dáva maximálne súkromie. IS (elektrika na pozemku)  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj pozemku na rekreačné účely v obci Ľubietová okr.B.Bystrica

Cena: 5,- €/m2
Číslo zákazky: 11492
Ponúkame na predaj pozemok v obci Ľubietová okr.B.Bystrica o rozlohe 5905 m2. Pozemok je mierne svahovitý a je určený výstavbu na rekreačnej chatky. IS v dosahu.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj stavebného pozemku v obci Dubová okr.Pezinok

Cena: 59 360,- €
Číslo zákazky: 19515
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Dubová pri Pezinku o rozlohe 742 m2. Na pozemku sú IS: elektrika, voda, plyn. Prístupová cesta asfaltová, verejné osvetlenie, chodníky.  V danej lokalite, už prebieha zástavba rodinných domov. Možná dohoda ceny.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »