Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Pozemky predaj, kúpa a prenájom

Prenájom pozemkov Predám pozemok Kúpim pozemok

Predám stavebný pozemok s rozlohou 793 m2 v obci Mojmírovce okr. Nitra

Cena: 23 000,- €
Číslo zákazky: 17173
Ponúkam na predaj pekný stavebný pozemok o rozlohe 793 m2 s možnosťou dokúpenia veľkej záhrady s rozlohou 2500 m2 v tichej lokalite obce Mojmírovce. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta a pred pozemkom sa nachádzajú všetky inžinierske siete, vrátane kanalizácie. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa. Pozemok je z časti oplotený a sú na ňom vysadené ovocné stromy. Pozemok je orientovaný na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

stavebné povolenie v cene! POZEMKY pre rodinné domy pri Arboréte Mlyňany

Cena: 21,- €/m2
Číslo zákazky: 18318
Ponúkame Vám na predaj rovinaté stavebné pozemky v Tesárskych Mlyňanoch pri Arboréte Mlyňany. Výmera 7,5á, šírka 10m možnosť dokúpenia vedľajšieho pozemku, stavebné povolenie v cene. Prístup asfaltová cesta vo výstavbe, IS: elektrina, obecný vodovod. Pekné tiché prostredie. Pozemky sa nachádzajú cca 4 km od výjazdu na R1 a 7 km od okresného mesta Zlaté Moravce. Obec disponuje kompletnou občianskou …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

STAVEBNÉ POZEMKY pre rodinné domy pri Arboréte Mlyňany

Cena: 21,- €/m2
Číslo zákazky: 18317
Ponúkame Vám na predaj rovinaté stavebné pozemky pre rodinné domy v Tesárskych Mlyňanoch pri Arboréte Mlyňany, o výmere 10á, šírka pozemku 10m s možnosťou dokúpenia vedľajšieho pozemku na dom podľa Vašich predstáv. Prístup po asfaltovej ceste - ktorá je v budovaní, IS: elektrina, obecný vodovod. Stavebné povolenie je v cene. Pekné tiché prostredie. Pozemky sa nachádzajú cca 4 km od výjazdu na R1, 7 km od …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

VOLKOVCE-Závada! Stavebný POZEMOK 886 m2! Prístup z dvoch strán!

Cena: 10 000,- €
Číslo zákazky: 17801
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 886 m2 v obci Volkovce, časť Závada. Obec je vzdialená od ZM 9,5km, od Vrábel 19,5 a od Nitry 38km. Oplotený je z každej strany, nachádza sa medzi rodinnými domami. Prístup k pozemku je z dvoch strán po asfaltovej ceste. Inžinierske siete:  elektrina, plyn, voda, kanalizácia v dosahu a na pozemku je aj vlastná studňa.. V obci je kompletná občianska vybavenosť: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Záhrada 665 m2 Kľačany

Cena dohodou
Číslo zákazky: 18924
Ponúkame Vám na predaj pozemky - záhrada Kľačany. Plocha: pozemku 665 m2Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Stavebný pozemok, všetky IS, obec Ružindol, Trnava .

Cena: 58 360,- €
Číslo zákazky: 18036
Ponúkam na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu domu, v tichej ulici zastavanej časti v obci Ružindol, okres Trnava. Výmera pozemku: 1330 m2, šírka: 12m. Rovinatý s miernym sklonom, prístupová cesta z hlavnej komunikácie. Privedené sú všetky inžinierske siete. Výhody: tichá ulica, slnečný, pekné prostredie, dobrá občianska vybavenosť. Dohodnite si obhliadku na tel.č 0907 123 729 .  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Stavebný pozemok, 1073 m2, Trnava - Modranka

Cena: 81 000,- €
Číslo zákazky: 19533
Ponúkame na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Modranke. Rozloha pozemku je 1073 m2. Na pozemku stál do roku 2012 starý dom, ktorý predchádzajúci majiteľ po dohode odstránil (ponechaná bola iba časť obvodového múru). Šírka pozemku v prednej časti (kde stál dom) je cca 11 metrov a smerom dozadu sa rozširuje na cca 16 metrov. Všetky IS (voda, elektrika, plyn, kanál) sú pred pozemkom. Na pozemku je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Pekný stavebný pozemok uprostred krásnej prírody v Malých Karpatoch,len 20km …

Cena: 18 790,- €
Číslo zákazky: 15072
Predám stavebný pozemok o rozlohe 6,3ára pri Horných Orešanoch, okres Trnava časť Majdán. Na pozemku sa nachádzajú niektoré IS (voda,elektrina).V okolí sa bude nachádzatí len 5 rodinných domov. Splnťe si svoj sen o bývaní uprostred prírody.Dobrá dostupnosť rekreačných stredísk pez. Baba,Zochova chata, chata Majdán, turistika, cyklotrasa, vod priehrada  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Zaujimavý pozemok so starším 6izb.rodinným domom v širšom centre TRNAVA.

Cena: 459 000,- €
Číslo zákazky: 14972
Pozemok (so starším rodinným domom-v cene) sa nachádza v tichej časti mesta,širšom centre-cca 10min.pešej chôdze od centra.V najbliššom okolí sa nachádza plná občianska vybavenosť.Pozemok je orientovaný od východu na západ s troch strán ohraničený susedmi-vanikajúca dostupnosť (cca3min.) dialničného uzla BA,NR,TN. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa a starší rodinný dom tehlovej konštrukcie so sedlovou …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Pozemok 600 m2 v tichej časti obce Siladice

Cena: 21 700,- €
Číslo zákazky: 16674
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 600 m2 v tichej časti obce Siladice. K pozemku sú zabezpečené všetky inžinierske siete (voda, elektrika, plyn.....) a vrátane celkového oplotenia. V obci je dobrá občianska vybavenosť s veľmi dobrou dostupnosťou do okolitých miest Trnava 15km, Hlohovec 13km. V prípade záujmu a ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »