Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Pozemky predaj, kúpa a prenájom

Prenájom pozemkov Predám pozemok Kúpim pozemok

Záhradda s chatkou v záhradkárskej osade v Starej Turej

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19365
Ponúkame na predaj  záhradu s chatkou.  Záhrada je súčasťou záhradkárskej osady v Starej Turej. Chatka v OV. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy, vinič, ríbezle, maliny, skleník s murovaným základom, záhradná chatka, väčšia drevená šopa na náradie. Chatka je murovaná, obložená drevom, podpivničená, pivnica je murovaná vhodná na uskladnenie ovocia a zeleniny. V šope je hlinená pivnica ideálna na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predáme 20árový pozemok s drevenou chatkou, vhodný na výstavbu rekreačného …

Cena: 35 000,- €
Číslo zákazky: 19361
 V tichej lokalite v katastrálnom území Komárno, časť Veľký Harčáš,  len  300 m od Brehu Dunaja predáme 20 árový pozemok s novou  drevenou chatkou (22 m2). Je skolaudovaná so súpisným číslom. Na pozemku sa nachádza oddelené WC, studňa, teplá- studená voda, žumpa. Podľa územného plánu je na pozemku možná výstavba rekreačného objektu do štyroch nadzemných podlaží - rodinného domu a tiež je tu možnosť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Krásna záhrada s chatkou na oddych

Cena: 7 800,- €
Číslo zákazky: 18779
Na predaj ponúkame krásnu a udržiavanú záhradu s chatkou, ktorá je ideálna na relax. List vlastníctva je k dispozícii. Pozemok má 4 áre na ktorom sa nachádza drevená chatka, ovocné stromy a rôzne okrasné rastliny. K dispozícii je vlastná studňa, elektrina 220-380 V. Záhrada je prispôsobená na úplný relax, grilovanie atď. a nachádza sa v tichej lokalite Komárna. Viac info na 0905-276-461   Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Stavebný pozemok 2151 m2 v centre mesta Stará Turá.

Cena: 43 000,- €
Číslo zákazky: 11814
Predáme pozemok blízko centra v meste Stará Turá o rozlohe 2151 m2,z toho zastavané plochy a nádvoria sú 1837 m2.Na pozemku sa nachádza starý dom s prístavbou,všetko z nepálenej i pálenej tehly,mix.Dom je v horšom stave,vhodný na asanáciu,a na jeho mieste je možná stavba nového domu.V dome je elektrina,pred domom rozvod vody,plynu,kanalizácia-ktoré sú momentálne nenapojené.Z dvoch stran pozdĺž hranice …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PREDAJ: Stavebné pozemky a Novostavby rodinných domov - Lazany

Cena: 61,- €/m2
Číslo zákazky: 19357
Ponúkame Vám na predaj atraktívne pozemky pre rodinné domy v obci Lazany. Nachádzajú sa v príjemnej slnečnej lokalite s výbornou dostupnosťou na Hornej ulici. K dispozícii sú pozemky v rôznych výmerách s rozlohou od 567 m² až po 989 m². Každý pozemok bude kompletne vybavený inžinierskymi sieťami. Všetky budú pripojené k obecnému vodovodu, vybavené elektrickou a plynovou prípojkou. Každý pozemok bude …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

pozemok v janíkovciach o výmere 1000 m2.

Cena: 39 000,- €
Číslo zákazky: 19349
Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Nitra, Janíkovce. Plocha: pozemku 1000 m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Cena 39 000 €. V prípade záujmu je možné dohodnúť si obhliadku na tel. č. 0903 274 096. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Stavebný pozemok v Bojniciach v krásnej lokalite

Cena: 75,- €/m2
Číslo zákazky: 15061
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Bojniciach pri kúpeľoch v krásnej tichej lokalite, v susedstve nových rodinných domov. Pozemok je rovinatý, vhodný k okamžitej výstavbe rodinného domou. Pozemok je vhodný pre klienta, ktorý uprednostňuje pokojné prostredie pri zachovaní dobrej dostupnosti do mesta. Inžinierske siete sú dostupné priamo na pozemku. V prípade vážneho záujmu je možné jednanie o …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj 10,8á záhrada v Nových Zámkoch.

Cena: 9 750,- €
Číslo zákazky: 16894
Ponúkame na predaj záhradu o rozlohe 1088 m2 /šírka=10,5m/ v záhradkárskej časti "ZÚGOV". Nachádza sa blízko letného kúpaliska Štrand. Je vhodný na chov zvierat, výstavbu chatky, alebo domčeka na trvalé bývanie. V súčasnosti je pozemok oplotený,udržiavaný a čistý.Elektrina je pred pozemkom. Cena 9 750 €. (celková 11750.€)  Dohoda na cene možná...!!!Ďalšie informácie radi poskytneme na tel.čísle - …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Pozemok stavebný 988 m2,všetky IS, Nové Mesto n.V.

Cena: 55,- €/m2
Číslo zákazky: 13905
Ponúkame na predaj stavebný pozemok 988 m2 na okraji okresného mesta,ul.Bzinská Nové Mesto nad Váhom.V tejto pokojnej lokalite momentálne prebieha výstavba rodinných domov a tvorí sa nová domová štvrť.K pozemku sú všetky IS dostupné.Prístup je asfaltovou cestou.Do centra mesta asi 1 km.V Novom Meste n.V. je kompletná občianská vybavenosť,dobré možnosti zamestnania,letné i zimné rekreačné strediská v …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Pozemok v časti Dubník 2 v Starej Turej

Cena dohodou
Číslo zákazky: 18130
Ponúkame Vám na predaj pozemok v Starej  Turej časť Dubník 2,  o celkovej rozlohe pozemku 10.113 m2 , ktorý je možné kúpiť buď v celku alebo polovicu z rozlohy.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »