Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

   Ponuky pobočky DOBRÉ REALITY - Piešťany

Centrála spoločnosti DOBRÉ REALITY

Centrála spoločnosti DOBRÉ REALITY - PRIEVIDZA

DOBRÉ REALITY s.r.o.
Dlhá ulica 426/3
971 01 Prievidza

IČO: 45 625 743

IČ DPH: SK 2023 080 851

IBAN: SK09 1100 0000 0029 2084 1741

Realitná spoločnosť Dobré Reality - sídlo spoločnosti Prievidza - mapa
Manažér pre rozvoj - Dobré Reality Jaroslav Svitok

Jaroslav Svitokprokurista spoločnosti

0918 800 080

svitok@dobrereality.sk

Ing. Dagmar Fröhlichováekonomické oddelenie

uctovnicka@dobrereality.sk


Partner pre hypotekárne a finančné služby

DELUVIS s.r.o.Partner pre hypotekárne a finančné služby

hypoteka@dobrereality.sk

JUDr. Juraj Gabriškoprávne oddelenie

pravnik@dobrereality.sk


Partner pre výkup nehnuteľností

REALTY FINANCE s.r.o.Partner pre výkup nehnuteľností

vykup@dobrereality.sk

Július Šťastnýgrafika, web - dizajn

admin@dobrereality.sk


Posledný voľný stavebný pozemok na predaj v Moravanoch nad Váh. pri …

Cena: 39 500,- €
Číslo zákazky: 123595
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - pre rodinný dom v Moravanoch nad Váhom v najžiadanejšej lokalite pri Piešťanoch. Pozemok je v zabývanej tichej štvrti mimo rušnej cesty a s krásnym výhľadom na okolité kopce. Atraktivitu tejto ponuky robí kvalitná základná škola, s množstvom športovísk a ihrísk , s výbornou infraštruktúrou , lekár , lekárne, potraviny a MHD. Pozemok je rovinatý a má …  Viac informácií » 

BÝVAJTE V PIEŠŤANOCH V ZDRAVOM DOME .

Cena: 81 500,- €
Číslo zákazky: 19611
Ponúkame Vám na predaj dom v  Piešťanoch pre Váš zdravý životný štýl. Dom je situovaný v širšom centre mesta cca 10 min. k  pešej  zóne .Dispozične pozostáva z chodby , kuchyne , špajze  , kúpeľne , spálne, obývacej izby , druhej kúpeľne  s WC , pivnice a podkrovia . Kúpeľňa je dostatočne veľká na umiestnenie voľne stojacej vane  čo je príjemným trendom .  WC je samostatné  a priestranné čo je …  Viac informácií » 

Novostavba 4-izb. dom 4 km od Trnavy - Dolná Krupá

Cena: 138 000,- €
Číslo zákazky: 123557
Ponúkame Vám na predaj 2 novostavby 4.-izb. rodinných domov v štádiu holodom s možnosťou dokončenia stavby na kľúč, vrátane oplotenia, záhrady a spevnených plôch v D. Krupej v lokalite Potôčky. Rodinné domy ležiace na pozemkoch o rozlohe 551 m2 a 546 m2 sú napojené na všetky inžinierske siete. Orientácia pozemkov je vstupom na SV (záhrada slnečné strany, s výhľadom na Karpaty). Zástavba je v …  Viac informácií » 

NOVINKA : Krásne zrekonštruovaný 3 izb. byt v Trnave v lokalite s …

Cena: 95 000,- €
Číslo zákazky: 123526
Ponúkame na predaj krásnre zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trnave. S veľkorysou výmerou 80 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2009. Stačí sa nasťahovať . Vstupná chodba s rolldorom , vedľa je WC so sprchovým kútom. Z chodby sa plynule prechádza do 3 izieb + do samostatnej kuchyne . Loggia je priestranná. Bzt ponúka pohodlné bźvanie mesačné naklady sú 140 Eur. Bezbariérový prístup je …  Viac informácií » 

Exkluzívne predávame staveb. pozemok v Trstíne pri Trnave .

Cena: 126 000,- €
Číslo zákazky: 123508
Exkluzívne iba u Nás ponúkame na predaj väčší , stavebný pozemok v obci Trstín v okrese Trnava. Dedinka sa nachádza pod úpätím Malých Karpát obklopenej krásnou prírodou. Oplotený pozemok o výmere 3000 m2 sa nachádza v tichej časti obce s asfaltovou prístupovou cestou. Autobusová zástavka sa nachádza 7 minút od pozemku. Občianska vybavenosť obce :  Slovenská pošta ,  Mlyn A Pekáreň …  Viac informácií » 

Chata v rekreačnej oblasti pri Hlohoveci na predaj .

Cena: 16 500,- €
Číslo zákazky: 20124
Ponúkame Vám na predaj chatu pri Hlohovci. Plocha: zastavaná 16 m2, pozemku 500 m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Mierne svahovitý pozemok. Čiastočné (1/3) podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb, turistika. Cena 16 500 € Dobré Reality …  Viac informácií » 

VEĽKORYSÝ POZEMOK V PIESŤANOCH VHODNÝ NA VÝSTAVBU BYTOVKY .

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 19707
Ponúkame Vám na predaj veľký pozemok - pre rodinné domy pripadne pre bytovú výstavbu v  Piešťanoch . Lokalita sa zaraďuje do centrálnej obchodnej oblasti mesta. Nachádza sa neďaleko oddychovej zóny nábrežia rieky Váh , mestského parku . Plocha: pozemku 2032 m2. Rovinatý pozemok všetky prípojky  / vodovod , kanalizácia, plyn  /  sú  na pozemku je tu aj studňa. Dajú sa prikúpiť aj susedné pozemky …  Viac informácií » 

Stavebný pozemok o výmere 1219 m2 v obci Bohdanovce nad Trnavou.

Cena: 86 500,- €
Číslo zákazky: 19057
Ponúkame na predaj stavebný pozemok pre bytovú výstavbu v obci Bohdanovce nad Trnavou. Výmera pozemku je 1219 m2,so šírkou 25 m a dĺžkou 50 m. Pozemok je rovinatý a slnečný, nachádza sa v tichej ulici s betónovou prístupovou cestou a je určený na výstavbu rodinného domu. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. V obci je kompletná občianska …  Viac informácií » 

Stavebný pozemok, všetky IS, obec Ružindol, Trnava .

Cena: 58 360,- €
Číslo zákazky: 18036
Ponúkam na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu domu, v tichej ulici zastavanej časti v obci Ružindol, okres Trnava. Výmera pozemku: 1330 m2, šírka: 12m. Rovinatý s miernym sklonom, prístupová cesta z hlavnej komunikácie. Privedené sú všetky inžinierske siete. Výhody: tichá ulica, slnečný, pekné prostredie, dobrá občianska vybavenosť. Dohodnite si obhliadku na tel.č 0907 123 729 .  Viac informácií » 

Komerčný objekt na predaj , pre Vaše podnikanie v Trnave .

Cena: 184 000,- €
Číslo zákazky: 18755
Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu – komerčné a skladové priestory so zariadením, po rekonštrukcii, na priestrannom pozemku v Trnave. Výmera pozemku : 1429 m2 a objektu : 129 m2. Dispozícia budovy: 2 kancelárie, veľký a 2 menšie /skladové/ priestory, kuchynka s jedálňou a toaleta. Pozemok má vlastnú studňu. Kúrenie: ústredné s plynovým kotlom. Zabezpečený objekt sa predáva aj so …  Viac informácií » 
1 2 Nasledujúca stránka »
Atraktívny pozemok v Bojniciach vo výnimočnej lokalite nad kúpeľmi - Dohoda možná Nové pozemky pre rodinné domy v Bojniciach - Okrajová ulica Hotel v rekreačnom stredisku Zelená voda, NMnV. SKOLAUDOVANÉ PREDAJ 2 a 3 izbové byty v centre mesta v bytovom dome CENTRAL Exkluzívne apartmány v jedinečnom projekte Panorama Residence v Bojniciach