Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

   Ponuky pobočky DOBRÉ REALITY - Piešťany

Centrála spoločnosti DOBRÉ REALITY

Centrála spoločnosti DOBRÉ REALITY - PRIEVIDZA

DOBRÉ REALITY s.r.o.
Dlhá ulica 426/3
971 01 Prievidza

IČO: 45 625 743

IČ DPH: SK 2023 080 851

IBAN: SK09 1100 0000 0029 2084 1741

Realitná spoločnosť Dobré Reality - sídlo spoločnosti Prievidza - mapa
Manažér pre rozvoj - Dobré Reality Jaroslav Svitok

Jaroslav Svitokprokurista spoločnosti

0918 800 080

svitok@dobrereality.sk

Ing. Dagmar Fröhlichováekonomické oddelenie

uctovnicka@dobrereality.sk


Partner pre hypotekárne a finančné služby

DELUVIS s.r.o.Partner pre hypotekárne a finančné služby

hypoteka@dobrereality.sk

JUDr. Juraj Gabriškoprávne oddelenie

pravnik@dobrereality.sk


Partner pre výkup nehnuteľností

REALTY FINANCE s.r.o.Partner pre výkup nehnuteľností

vykup@dobrereality.sk

Július Šťastnýgrafika, web - dizajn

admin@dobrereality.sk


DOBRÉ REALITY – zastúpenie Trnava

Ing. Milan Solovic

Ing. Milan Solovic
oblastný manažér

Telefón:
0902 848 369

solovic@dobrereality.sk

Mária Miklošovičová

Mária Miklošovičová
realitný maklér

Telefón:
0944 170 879

miklosovicova@dobrereality.sk

Pozemky Horné Otrokovce

Cena: 12,- €/m2
Číslo zákazky: 1300012949
Ponúkame Vám na predaj dva susediace pozemky v okrajovej časti obce Horné Otrokovce, vhodné na výstavbu rodinného domu s priľahlou záhradou.Pozemok o výmere 511 m2 sa nachádza v intraviláne obce a pozemok o výmere 551 m2 sa nachádza v extraviláne obce.Cena dohodou. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a …  Viac informácií » 

Pozemky Horné Otrokovce

Cena: 7,- €/m2
Číslo zákazky: 1300012950
Ponúkame Vám na predaj pozemky - poľnohospodárska pôda Horné Otrokovce s časti v intraviláne obce a s časti v extraviláne obce o celkovej výmere 15764 m2. Rovinaté pozemky. Cena dohodou. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme …  Viac informácií » 

Posledný voľný stavebný pozemok na predaj v Moravanoch nad Váh. pri …

Cena: 39 500,- €
Číslo zákazky: 123595
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - pre rodinný dom v Moravanoch nad Váhom v najžiadanejšej lokalite pri Piešťanoch. Pozemok je v zabývanej tichej štvrti mimo rušnej cesty a s krásnym výhľadom na okolité kopce. Atraktivitu tejto ponuky robí kvalitná základná škola, s množstvom športovísk a ihrísk , s výbornou infraštruktúrou , lekár , lekárne, potraviny a MHD. Pozemok je rovinatý a má …  Viac informácií » 

Chata v rekreačnej oblasti pri Hlohoveci na predaj .

Cena: 16 500,- €
Číslo zákazky: 20124
Ponúkame Vám na predaj chatu pri Hlohovci. Plocha: zastavaná 16 m2, pozemku 500 m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Mierne svahovitý pozemok. Čiastočné (1/3) podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb, turistika. Cena 16 500 € Dobré Reality …  Viac informácií » 

VEĽKORYSÝ POZEMOK V PIESŤANOCH VHODNÝ NA VÝSTAVBU BYTOVKY .

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 19707
Ponúkame Vám na predaj veľký pozemok - pre rodinné domy pripadne pre bytovú výstavbu v  Piešťanoch . Lokalita sa zaraďuje do centrálnej obchodnej oblasti mesta. Nachádza sa neďaleko oddychovej zóny nábrežia rieky Váh , mestského parku . Plocha: pozemku 2032 m2. Rovinatý pozemok všetky prípojky  / vodovod , kanalizácia, plyn  /  sú  na pozemku je tu aj studňa. Dajú sa prikúpiť aj susedné pozemky …  Viac informácií » 

Dvojpodlažný rekreačný dom na celoročné bývanie na Duchonke .

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 18264
Ponúkame Vám na predaj pekný, komfortný dvojpodlažný rekreačný dom - murovanú chatu, zast. plocha: 113 m2, na oplotenom pozemku, výmera: cca 400 m2, s krásnou udržiavanou okrasnou záhradou, v rekreačnej oblasti Duchonka, okres Topoľčany. Chata je celá zateplená, celoročne obývateľná, vhodná na trvalé bývanie, či rekreáciu v krásnom lesnom prostredí, len 20 m od jazera, s možnosťou rybárčenia, …  Viac informácií » 

Prenájom skladových priestorov 8000 m2 v meste Hlohovec.

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 13785
Ponúkame na prenájom väčšie priestory vhodné na výrobu alebo sklady. Objekt sa nachádza v bývalých priestoroch Ozeta Hlohovec. Ku skladom patrí rozsiahle parkovisko aj pre kamiónovú dopravu. Veľkosť priestoru je možné upraviť podľa požiadavok zákazníka, alebo viacerých zákazníkov.  Viac informácií » 

Starší rodinný dom s pozemkom v Dolnom Dubovom

Cena: 42 000,- €
Číslo zákazky: 14993
Ponúkame na predaj staršiu nehnutelnosť, v obci Dolné Dubové.Nehnutelnosť je v pôvodnom stave (nutná rekonštrukcia-ako chalupa,popr.zbúranie),postavená na pozemku o rozlohe 1953 m2.Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu s možnosťou vybudovania oddychovej zony(bazén,altánok,záhrada a pod.). Dolné Dubové leží na Trnavskej pahorkatine, je vzdialené od Trnavy 12km, dobrá občianska vybavenosť. …  Viac informácií »