Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

20.12.2011

Dobré Reality sú TOP partnerom portálu Reality.sk - zabezpečujeme najlepšiu internetovú propagáciu pre našich klientov

Pri príležitosti 10. výročia založenia najnavštevovanejšieho slovenského realitného portálu Reality.sk bola spoločnosť Dobré Reality ocenená ako TOP obchodný partner za najširšiu internetovú prezentáciu. Nesmierne si toto ocenenie vážime o to viac, že sme boli ocenení spomedzi viac ako 800 zaregistrovaných realitných spoločností na tomto portáli. Dobré Reality patria medzi najúspešnejšie inzerujúce spoločnosti na všetkých slovenských realitných portáloch. Medzi priority spoločnosti Dobré Reality patrí čo najlepšia inzercia nehnuteľností našich klientov na najnavštevovanejších realitných portáloch, čím klientom zabezpečujeme čo najrýchlejší predaj a prenájom. Dôkazom toho je aj toto ocenenie.

S ocenením nás milo prekvapil známy moderátor Vlado Voštinár na našej pobočke v Bratislave. Touto cestou sa chceme taktiež poďakovať za skvelú spoluprácu s reality.sk a veríme, že v budúcnosti budeme naďalej patriť medzi ich TOP obchodných partnerov.

Chcete predať, prenajať alebo kúpiť nehnuteľnosť? Zverte všetky úlohy spojené s prevodom alebo prenájmom Vašej nehnuteľnosti do rúk profesionálom. Využite výhody našich služieb. Pracujeme bezpečne, rýchlo a profesionálne. Nájdete nás vo viac ako dvadsať obchodných zastúpeniach na Slovensku.