Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Objekty na prenájom

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v Banskej Bystrici

Cena: 1 024,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300017
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v Banskej Bystrici, na ulici Janka Kráľa. Plocha priestorov je od 160 až do 200 m2, záleží od požiadavky klienta. Cena za 160 m2 je 1 024 €/mesiac + plyn a energie. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac …  Viac informácií » 

Priestor na prenájom vhodný pre butik alebo obchodné zasúpenie

Cena: 550,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300012941
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, OCA - Hušták, priestor vhodný na butik, alebo obchodné zastúpenie. Priestor sa nachádza na prvom poschodí s výťahom, s kompletnou vybavenosťou. Plocha: úžitková 46 m2. Výhoda priestoru je, že sa nachádzajú vo frekventovanej oblasti. Nájomné sa skladá s jedna výška nájmu je depozit, jedna realitnej kancelárii. Cena 550 €/mesiac je uvedená bez DPH a …  Viac informácií » 

Prenájom skladových priestorov 8000 m2 v meste Hlohovec.

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 13785
Ponúkame na prenájom väčšie priestory vhodné na výrobu alebo sklady. Objekt sa nachádza v bývalých priestoroch Ozeta Hlohovec. Ku skladom patrí rozsiahle parkovisko aj pre kamiónovú dopravu. Veľkosť priestoru je možné upraviť podľa požiadavok zákazníka, alebo viacerých zákazníkov.  Viac informácií » 

Polyfunkčná budova, pri centre mesta Prievidza

Cena: 1 200,- €
Číslo zákazky: 1300012915
Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt pri centre mesta Prievidza v viacerými možnosťami využitia. Objekt je funkčný pripravený k okamžitému využitiu. Budova má 3 nadzemné podlažia. Na prvom podlaží sa nachádzajú garáže a technická miestnosť. Na 2. a 3. podlaží sa nachádzajú ostatné priestory, ktoré sa dajú variabilne prispôsobiť. Celková úžitková plocha je 480 m2. Cena dohodou. Dobré …  Viac informácií » 

Prenajmem obchodný priestor v rušnej časti Komárna

Cena: 260,- € mesačne
Číslo zákazky: 8775
Obchodný priestor sa nachádza v rušnej a atraktívnej časti Komárna na prízemí polyfunkčnej novostavby. V blízkosti sa nachádza MHD, vlaková stanica, nemocnica, OD Jednota, lekáreň. K budove je bezproblémový vstup aj parkovanie, či už nákladným, tak aj osobným motorovým vozidlom. Vlastné sociálne zariadenie. / 260,-EUR vrátane všetkých nákladov + internet / Dohoda možná. Možnosť umiestniť REKLAMU …  Viac informácií » 

Prenájom Admin.budova 300 m2,Trenčín.

Cena: 1 650,- € mesačne
Číslo zákazky: 19770
Ponúkame Vám na prenájom administratívna budova Trenčín. Plocha: úžitková 300 m2. Asfaltová prístupová cesta. Cena 1 650 €/mesiac. Administratívna budova je prízemná,a zahŕňa spolu 10 kancelárskych priestorov + kuchyňka + wc 2x + sprchovací kút 2x + chodba. Ďaľšie plus je ku každej kancelárii jedno parkovacie miesto pre auto pri budove,t.j. spolu 10 parkovacích miest.Objekt sa nachádza v …  Viac informácií » 

Sklady na prenájom.

Cena: 1 200,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236685
Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory na 1.poschodí. Majú vlastný výťah s nosnosťou do 1000kg. Rozloha je 400 m2. V prípade záujmu je možnos vybudovať podkrovný atelier. Cena nájmu na mesiac je 1200€ + DPH.  Viac informácií » 

Prenájom kancelárie pri OC Európa vo Zvolene

Cena: 210,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236692
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na prízemí neďaleko OC Európa vo Zvolene. Priestor vhodný na kanceláriu so samostatným vstupom zo dvora o rozlohe 22 m2. K ponúkanému priestoru je samostatné socíalne zariadenie pri vstupe do ponúkanej kancelárie. Majiteľ požaduje depozit vo výške 210,-€ + 1 mesačné nájomné. Kancelária voľná ihneď.  Viac informácií » 

Prenájom Komerčný objekt 130 m2 s pozemkom 1541 m2, Nové Mesto n.V.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 1300022
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor Nové Mesto nad Váhom, ulica Trenčianska. Plocha: úžitková 130 m2 na pozemku 1541 m2.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa. Objekt v priemyselnej zóne tvorí murovaná budova v …  Viac informácií » 

Objekt na prenájom - Partizánske - Veľké Bielice - Cena prenájmu dohodou

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 1236604
Ponúkame vám na prenájom objekt v na Mostovej ulici v Partizánskom, v časti Veľké BIelice. Objekt sa nachádza na dobre viditeľnom mieste. Objekt je vhodný ako predajňa, sklad, showroom, sídlo firmy, atď.. Je možné ho upraviť a prispôsobiť podľa požiadaviek záujemcu. Objekt prenajímame iba na podnikateľské účely, nie na bývanie. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného …  Viac informácií »