Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Objekty predaj, kúpa a prenájom

Pozemok + skelet, nielen pre komerčné účely - Trenčín

Cena: 415 000,- €
Číslo zákazky: 1300012940
Ponúkam na predaj veľkú budovu pre správu, riadenie a administratívu v Trenčíne, ktorá má jedno podzemné, jedno nadzemné podlažie a podkrovie. Stavba je rozostavaná hala pod názvom priemyselná pekáreň. Stavba pôdorysných rozmerov 73,60 x 19,20 je v štádiu hrubej stavby, pričom postavené sú základné nosné prvky železobetónového skeletu, t.j. stĺpy, prievlaky, čiastočne stropné prefabrikáty a …  Viac informácií » 

Polyfunkčná budova pri centre mesta Prievidza - Možná dohoda

Cena: 199 000,- €
Číslo zákazky: 1300012914
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt pri centre mesta Prievidza v viacerými možnosťami využitia. Objekt je funkčný pripravený k okamžitému využitiu. Budova má 3 nadzemné podlažia. Na prvom podlaží sa nachádzajú garáže a technická miestnosť. Na 2. a 3. podlaží sa nachádzajú ostatné priestory, ktoré sa dajú variabilne prispôsobiť. Celková úžitková plocha budovy je 480 m2. Cena dohodou. Dobré …  Viac informácií » 

Komerčný objekt na predaj , pre Vaše podnikanie v Trnave .

Cena: 184 000,- €
Číslo zákazky: 18755
Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu – komerčné a skladové priestory so zariadením, po rekonštrukcii, na priestrannom pozemku v Trnave. Výmera pozemku : 1429 m2 a objektu : 129 m2. Dispozícia budovy: 2 kancelárie, veľký a 2 menšie /skladové/ priestory, kuchynka s jedálňou a toaleta. Pozemok má vlastnú studňu. Kúrenie: ústredné s plynovým kotlom. Zabezpečený objekt sa predáva aj so …  Viac informácií » 

Exkluzívna ponuka rodinného domu na podnikanie v obci Jasová

Cena: 37 000,- €
Číslo zákazky: 1300012960
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Jasová vhodný na bývanie a podnikanie / výroba, sklad, servis vozidiel, autobazár /.Staršia časť domu je z nabíjaniny, nová časť pristavená v roku 1995 je z kvádrového materiálu. Na objekte je z roku 1995 kompletná strecha zo šindlu. Dom sa skladá zo vstupnej miestnosti, kde je vymurovaná špajza , kde v pravo sa nachádza miestnosť o veľkosti 4x4 m a v …  Viac informácií » 

Investičná príležitosť - Polyfunkčná budova, Kokava Nad Rimavicou

Cena: 340 000,- €
Číslo zákazky: 19453
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Kokava nad Rimavicou, ktorý je vo výstavbe.  Celková zastavaná plocha a nádvorie je 1597. Objekt sa nachádza priamo na námestí, v centre, kde sú všetky OV. Stav objektu: vo výstavbe.  Asfaltová prístupová cesta. Cena 340 000 € možná dohoda. Výhodou objektu je, že je priamo v centr Kokavy nad Rimavicou z poschodia krásny výhľad. Možnosť realizácie sa. Má …  Viac informácií » 

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v Banskej Bystrici

Cena: 1 024,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300017
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v Banskej Bystrici, na ulici Janka Kráľa. Plocha priestorov je od 160 až do 200 m2, záleží od požiadavky klienta. Cena za 160 m2 je 1 024 €/mesiac + plyn a energie. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac …  Viac informácií » 

Priestor na prenájom vhodný pre butik alebo obchodné zasúpenie

Cena: 550,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300012941
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, OCA - Hušták, priestor vhodný na butik, alebo obchodné zastúpenie. Priestor sa nachádza na prvom poschodí s výťahom, s kompletnou vybavenosťou. Plocha: úžitková 46 m2. Výhoda priestoru je, že sa nachádzajú vo frekventovanej oblasti. Nájomné sa skladá s jedna výška nájmu je depozit, jedna realitnej kancelárii. Cena 550 €/mesiac je uvedená bez DPH a …  Viac informácií » 

REŠTAURAČNÉ PRIESTORY S DVOMI BYTMI V OBCI DOLNÉ OREŠANY.

Cena: 143 000,- €
Číslo zákazky: 16768
Ponúkame na predaj veľmi peknú poľovnícku reštauráciu s trojizbovým bytom a dvojizbovým bytom v strede obce Dolné Orešany. Reštaurácia dispozične pozostáva- prízemie (reštaurácia, terasa s krbom čo značne spríjemňuje posedenie , letná záhrada, detský kútik, kuchyňa, odkladacie priestory- komory/špajze, kancelária a ďalšia oddelená miestnosť vhodná podľa vlastného uváženia). Pivničné priestory- …  Viac informácií » 

Prenájom skladových priestorov 8000 m2 v meste Hlohovec.

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 13785
Ponúkame na prenájom väčšie priestory vhodné na výrobu alebo sklady. Objekt sa nachádza v bývalých priestoroch Ozeta Hlohovec. Ku skladom patrí rozsiahle parkovisko aj pre kamiónovú dopravu. Veľkosť priestoru je možné upraviť podľa požiadavok zákazníka, alebo viacerých zákazníkov.  Viac informácií » 

Hotel v rekreačnom stredisku Zelená voda, NMnV.

Cena: 469 000,- €
Číslo zákazky: 13924
Ponúkame na predaj hotel Adriana v rekreačnom stredisku Zelená voda, pri Novom Meste nad Váhom. Objekt má celkovú plochu 3765 m2, zastavaná plocha je približne 1200 m2. Celková ubytovacia plocha je 57 lôžok v 17 izbách. Na každom podlaží je 1 apartmán, ktorý má samostatné sociálne zariadenie, kúpeľňu s vaňou a veľkú terasu. V apartmánoch boli menené okná - plastové, dlažby na terasách. Hotel je …  Viac informácií » 
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »