Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Objekty predaj, kúpa a prenájom

Investičná príležitosť - Polyfunkčná budova, Kokava Nad Rimavicou

Cena: 280 000,- €
Číslo zákazky: 19453
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Kokava nad Rimavicou, ktorý je vo výstavbe.  Celková zastavaná plocha a nádvorie je 1597. Objekt sa nachádza priamo na námestí, v centre, kde sú všetky OV. Stav objektu: vo výstavbe.  Asfaltová prístupová cesta. Cena 280 000 € možná dohoda. Výhodou objektu je, že je priamo v centr Kokavy nad Rimavicou z poschodia krásny výhľad. Možnosť realizácie sa. Má …  Viac informácií » 

Budova v priamom centre Banskej Bystrice

Cena: 339 000,- €
Číslo zákazky: 19011
Ponúkame Vám na predaj administratívna budova Banská Bystrica. Plocha: úžitková 921 m2. Jedná sa o o budovu vhodnú na využite ako skladové , firemné ,alebo kancelárske priestory , nachádza sa v priamom centre Banskej Bystrice  na Cikkerovej ulici.  Viac informácií » 

160 m2 až 200 m2 Kancelárskych priestorov v Banskej Bystrici

Cena: 960,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300017
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v Banskej Bystrici, na ulici Janka Kráľa. Plocha priestorov je od 160 až do 200 m2, záleží od požiadavky klienta. Cena za 160 m2 je 960 €/mesiac, + plyn a energie. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac …  Viac informácií » 

Objekt na prenájom - Partizánske - Veľké Bielice - Cena prenájmu dohodou

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 1236604
Ponúkame vám na prenájom objekt v na Mostovej ulici v Partizánskom, v časti Veľké BIelice. Objekt sa nachádza na dobre viditeľnom mieste. Objekt je vhodný ako predajňa, sklad, showroom, sídlo firmy, atď.. Je možné ho upraviť a prispôsobiť podľa požiadaviek záujemcu. Objekt prenajímame iba na podnikateľské účely, nie na bývanie. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného …  Viac informácií » 

Predaj polyfunkčného objektu v priemyselnej zóne v Sučanoch

Cena: 153 000,- €
Číslo zákazky: 1236785
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v priemyselnej zóne v Sučanoch. Rozloha pozemku 1416 m2 a zastavaná plocha 530 m2.Objekt je v pôvodnom stave. Asfaltová prístupová cesta. Objekt je vhodný ako výrobňa aj na skladové a kancelárske priestory. Momentálne obsahuje výrobné, skladové, sociálne priestory a kancelárie. Vykurovanie má plynom, možnosť prerobiť aj na tuhé palivo, má vlastnú …  Viac informácií » 

Prenájom Komerčný objekt 130 m2 s pozemkom 1541 m2, Nové Mesto n.V.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 1300022
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor Nové Mesto nad Váhom, ulica Trenčianska. Plocha: úžitková 130 m2 na pozemku 1541 m2.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa. Objekt v priemyselnej zóne tvorí murovaná budova v …  Viac informácií » 

predám polyfunkčnú budovu v Leviciach

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 19134
Ponúkam Vám na predaj obnovenú 2 poschodovú budovu s celým zariadením, kancel. technikou, nábytkom a všetkými príslušenstvami.Úžitková plocha je 1200 m2. K budove prislúcha aj vlastný dvor a prístrešok na autá. Má polyfunkčný charakter/ na obchodné, kancelárske a ubytovacie účely/.Budova sa nachádza v Leviciach v lukratívnej časti v centre mesta.Zavedený je aj internet.Inžinierske siete /plyn, …  Viac informácií » 

Samostatná garáž o rozlohe 20 m2, Ul. Nad Terasami Prievidza

Cena: 10 500,- €
Číslo zákazky: 1236860
Ponúkame Vám na predaj garáž, ktorá sa nachádza na Ul. Nad Terasami v Prievidzi v blízkosti bytových domov. Zastavaná plocha je o rozlohe 20 m2, V garáži je zavedená elektrina. Cena 10 500 € Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. …  Viac informácií » 

Ponúkame na predaj administratívnu budovu s pekným pozemkom na hlavnom ťahu v …

Cena: 175 000,- €
Číslo zákazky: 18066
Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu v Modrom Kameni na pozemku o rozlohe 10190 m2. Pozemok je oplotený. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Budova sa skladá z troch nadzemných podlaží a jedného podzemného. Súčasťou budovy je aj 5 garáží. K budove vedie betónová prístupová cesta. Cena 175 000 €. Pri rýchlom jednaní dohoda možná.  Viac informácií » 

Ponúkame na predaj zabehnutú výrobnú prevádzku

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19058
Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu vo Veľkom Krtíši. Jedná sa o zabehnutú prevádzku - výroba trvanlivého pečiva. Plocha: pozemku 3812 m2. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: skeletová. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Budova pozostáva z troch nadzemných a jedného podzemného podlažia. …  Viac informácií » 
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »