Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

DOBRÉ REALITY s.r.o. – Silná slovenská realitná sieť

Profil realitnej spoločnosti Dobré Reality

Dobré Reality, slovenská sieť realitných kancelárii, dlhodobo patrí medzi najvýznamnejšie priamo vlastnené realitné spoločnosti v Slovenskej republike. Vysoká úroveň kvality poskytovaných realitných služieb priamo súvisiaca s dynamikou rozvoja spoločnosti sa prejavila na stabilnom raste pobočiek a následne celej realitnej siete. Prostredníctvom siete vlastných pobočiek Dobré Reality kvalifikovane poskytujú realitné služby v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom, Banskobystrickom, Trenčianskom, Žilinskom a Prešovskom kraji. Od svojho vzniku spoločnosť Dobré Reality dbá predovšetkým na vysoký štandard v kvalite poskytovaných realitných služieb. V procese kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľností naša spoločnosť garantuje všetkým klientom, rýchlosť, bezpečnosť a odbornosť na najvyššej úrovni. Komplexný systém realitných služieb zahŕňajúci zabezpečenie odborného propagačného, právneho, hypotekárneho servisu a pomáha našim klientom pohodlne realizovať ich predstavy vo svete realít. Byty, domy, pozemky aj priemyselné nehnuteľnosti sú prostredníctvom našej širokej inzertnej siete denne predstavené tisícom záujemcov v SR aj v zahraničí. Realitní makléri našej spoločnosť dodržujú etický kódex a transparentné pracovné postupy a tým garantujú našim klientom čestný a profesionálny prístup v každej situácii.

Smerovanie realitnej spoločnosti Dobré Reality

Spoločnosť Dobré Reality úspešne napreduje vo svojom zámere, vytvoriť pre všetkých klientov dostupnú celoslovenskú sieť pobočiek obsadených odborne vyškolenými realitnými profesionálmi, ktorí klientom poskytnú nadštandardne bezpečné, rýchle a odborné realitné služby. Spoločnosť Dobré Reality rýchlo napreduje v spolupráci s developermi, finančnými sprostredkovateľmi, bankami, poisťovňami, inzertnými portálmi a reklamnými agentúrami a tým poskytuje svojim klientom stále vyššiu úroveň služieb.

Inzertné a propagačné aktivity realitnej spoločnosti Dobré Reality

Dobré Reality patria medzi najvýznamnejších zadávateľov internetovej reklamy na špecializovaných realitných portáloch reality.sk, topreality.sk, x-reality.sk a mnohých ďalších a tým zabezpečujú svojim klientom najširšie možnosti pri propagácii ich nehnuteľností. Klienti spoločnosti Dobré Reality sa môžu spoľahnúť na hypotekárnych špecialistov, ktorí sú schopní zabezpečiť financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom všetkých bánk a lízingových spoločností pôsobiacich v SR (Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Sberbank, JT banka, Privatbanka, OTP banka, Poštová banka, ČSOB a ďalšie). Zmluvy a súvisiace právne dokumenty pre našich klientov sú autorizované výhradne renomovanými právnikmi a advokátskymi kanceláriami.

 

Spoločnosť Dobré Reality svojim klientom garantuje:

  • Najširšiu inzerciu nehnuteľností.

Dobré Reality patria medzi najvýznamnejších zadávateľov reklamy na špecializovaných realitných portáloch reality.sk, topreality.sk, areality.sk, x-reality.sk., realites.sk, living.sk a ďalších. Tým zabezpečujú svojim klientom najširšie možnosti propagácie ich nehnuteľností. Nehnuteľnosti našich klientov rýchlo a úspešne zviditeľňujeme prostredníctvom plagátov, vývesných plachiet, tabúľ a inzerátov v inzertných a mienkotvorných periodikách. Počítačový systém našej spoločnosti zabezpečuje možnosť priamo ponúknuť Vašu nehnuteľnosť registrovaným záujemcom z našej databázy. Internetová stránka www.dobrereality.sk s prehľadným zobrazovaním obrázkov a rýchlym vyhľadávaním pritiahne širokú pozornosť k vašej nehnuteľnosti.

  • Bezpečnosť pri prevode nehnuteľností.

Na bezpečnosť našich klientov kladieme v spoločnosti Dobré Reality najvyšší dôraz. Venujeme náležitú pozornosť všetkým detailom a preskúmaniu právneho stavu nehnuteľností. Naša spoločnosť rovnako zabezpečuje vinkuláciu pri úhrade kúpnej ceny prostredníctvom vybraných bánk, notárov a advokátov. Zmluvy pre našich klientov pripravujú výhradne advokátske kancelárie overené praxou a s poistením zodpovednosti. Dlhodobá spolupráca s bankami, advokátmi, notármi a hypotekárnymi spoločnosťami je najlepšou vizitkou nášho zodpovedného prístupu.

  • Odbornosť a profesionalitu realitných maklérov.

Profesionalita a odbornosť radia našich maklérov medzi slovenskú realitnú špičku. Formou seminárov, školení sa neustále zdokonaľujú vo svojom odbore a svoje vedomosti využívajú k napĺňaniu potrieb našich klientov. Realitní makléri našej spoločnosť rešpektujú etický kódex a stanovené pracovné postupy spoločnosti. Naši makléri sú vždy pripravení využiť svoje zručnosti a urobiť maximum pre našich klientov.

  • Rýchlosť v procese predaja a kúpy nehnuteľností.

Spoločnosť Dobré Reality svojim klientom zabezpečuje rýchly predaj ich nehnuteľností. Snažíme nájsť záujemcov o nehnuteľnosti našich klientov, v čo najkratšom možnom čase. Rýchlosť je pre nás dôležitá, bezpečnosť prvoradá.

  • Operatívne financovanie.

Našim klientom operatívne zabezpečíme financovanie kúpy nehnuteľností prostredníctvom hypotekárneho úveru. Hypotekárne poradenstvo a finančný servis sú jednou zo silných stránok spoločnosti Dobré Reality. Spolupracujeme s mnohými bankami a renomovanými finančnými sprostredkovateľmi. Našim klientom v maximálnej miere uľahčíme financovanie nákupu nehnuteľností a poskytneme im náležitý servis a finančné poradenstvo.