Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Individuálne n o v o s t a v b y BYTY

Individuálne n o v o s t a v b y DOMY

Polyfunkčný dom - predaj 14 bytov v centre kúpeľného mesta Piešťany. Zvýhodnená ponuka - Slnečné nábrežie - 2-izbový byt v novostavbe, Zapotôčky, Prievidza Ponúkame posledné stavebné pozemky na predaj v úspešnom projekte o výmere 630 alebo 686 m2, Bojnice - Dubnica Život s výhľadom v centre mesta Poprad plus parkovacie miesto. Hotel Abako,3 podlažia, v kúpeľnom meste Piešťany. Exkluzívna a reprezentačná Vila Dohnanyi blízko centra Trenčín. Predaj novostavba polyfunkčný objekt-predajňa,RD,3byty,Piešťany. Hotel vo vyhľadávanom rekreačnom stredisku Zelená voda, pri Novom Meste nad Váhom
Polyfunkčný dom - predaj 14 bytov v centre kúpeľného mesta Piešťany. - Novostavby predaj, kúpa a prenájom - Piešťany

Polyfunkčný dom - predaj 14 bytov v centre kúpeľného mesta Piešťany.

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 13724
Obchodné priestory + 14 x Bytové priestory + Parkovisko kryté pre 18 áut Návrh objektu polyfukčného domu vychádza z možností danej parcely, nadväzuje na okolitú uličnú zástavbu. Navrhovaný objekt je štvorpodlažný s uskočeným 5.podlažím a s čiastočne zapusteným suterénom. Vstup do obchodných priestorov je z Kukučínovej ulice, hlavný vstup do bytovej časti je z Kollárovej ulice. Na pravej strane v Kollárovej ulici je vjazd pre osobné motorové vozidlá s dvoma vyťahovacími …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
Iba u nás! Kotviská pre houseboaty, 700 m2, Trenčín - Ostrov - Novostavby predaj, kúpa a prenájom - Trenčín

Iba u nás! Kotviská pre houseboaty, 700 m2, Trenčín - Ostrov

Cena: 17 000,- € (512 142,- Sk)
Číslo zákazky: 5596
Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu (25 rokov s opciou na ďalších 25 rokov) kotvisko pre houseboaty v Trenčíne na Ostrove, s prekrásnym výhľadom na Trenčiansky hrad. Pre jeden houseboat sa prenajíma plocha o rozlohe cca 700 m2, pričom časť sa nachádza na pevnine a časť vo vode. Na ukotvenie houseboatov je vyhradené celé pobrežie rieky Váh na Ostrove od novej plavárne až po vodnú elektráreň (viď. mapka). Každý houseboat bude mať vlastnú prípojku na elektriku. Cena 17 000 € …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »