Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Výhodný prenájom v Poltári na Železničnej ulici

Cena dohodou
Číslo zákazky: 1300156
Ponúkame Vám na prenájom bufet v časti Poltár v blízkosti železničnej stanici a autobusovej zástavky. Plocha: zastavaná 229 m2. Podlaha: dlažba.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. pri Vážnom záujme cena dohodou. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. …  Viac informácií » 

Prenájom priestorov V Banskej Bystrici aj s parkovaním

Cena: 4,- €/m2
Číslo zákazky: 123611
Ponúkame Vám na prenájom administratívne, alebo obchodné priestory v Banskej Bystrici, v časti Radvaň, na Slnečnej ulici aj s vlastnými parkovacími miestami. Plocha: úžitková 928,36 m2, zastavaná 461 m2. Budova sa skladá z štyroch podlaží na každom podlaží sa nachádzajú sociálne zariadenia, kuchyňa, predsieň, kancelárie. V budove je výťah a pri budove sa nachádzajú vlastné parkovacie miesta. …  Viac informácií » 

Lukratívne kancelárske priestory na Rudlovskej ceste, využitie aj ako showroom …

Cena: 600,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236600
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, priestranné presvetlené kancelárske priestory (86 m 2), na 1. podlaží rodinného domu s vlastným vchodom, v centre Banskej Bystrice, na Rudlovskej ceste. Nachádza sa tu kuchynka s novou kuchynskou linkou a sociálne zariadenie s umývadlom a WC. Kancelárske priestory majú veľké okná do dvora domu, ktorý je vydláždený zámkovou dlažbou, kde sú k dispozícii …  Viac informácií » 

Priestor na prenájom vhodný pre dermatológiu

Cena: 550,- € mesačne
Číslo zákazky: 13001194
Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 70 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný pre dermatologické služby, zubára, prípadne pre inú službu, alebo obchodné, alebo kancelárske priestory. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. …  Viac informácií » 

Priestor na prenájom v OCA , v Banskej Bystrici vhodný na nechtové štúd.

Cena: 130,- € mesačne
Číslo zákazky: 13001193
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, na Huštáku v budove OCA obchodné priestory, ktoré sú vhodné na služby. Jedná sa o priestor vhodný pre nechty, tetovacie štúdium a pod.. Celá infraštruktúra je vybavená, hygiena schválená. Nachádzajú sa na 2. poschodí s výťahom. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Cena nájmu je 130 €/mesiac, + energie a DPH. Dobré …  Viac informácií » 

Priestor na prenájom v OCA , v Banskej Bystrici

Cena dohodou
Číslo zákazky: 1300016
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, OCA - Hušták, kancelárske, alebo obchodné priestory na prvom poschodí s výťahom. S kompletnou vybavenosťou. Plocha: úžitková 86 m2. Výhoda priestoru je, že sa nachádzajú vo frekventovanej oblasti. Cena nájmu pri Vážnom záujme. V prípade záujmu a bližších informácii Nás kontaktujte. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného …  Viac informácií » 

Prenájom priestrannej kancelárie blízkosti OC EUROPA Zvolen

Cena: 270,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300084
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory neďaleko OC Európa vo Zvolene. Kancelária sa nachádza na 1 poschodí v polyfunkčnom objekte s vlastným parkovaním vo dvore o rozlohe 57 m2 , a s vlastným sociálnym zariadením pri vstupe do ponúkaného priestoru. Priestor je vhodný aj ako sídlo firmy. Mesačné nájomné vo výške 270,-€ bez DPH Mesačné zálohové platby na energie cca 85,-€ s …  Viac informácií » 

Exkluzívne u nás! Na prenájom zrekonštruovaný priestor v centre mesta Komárno, …

Cena: 260,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300080
Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný, priestor v centre mesta Komárno, Jókaiho ul. Plocha: úžitková 26 m2, Nachádza sa vo dvore so zabehnutými obchodmi, kanceláriami, reštauráciou s terasou na frekventovanej ulici s možnosťou parkovania. Cena 260 €/mesiac vrátene režijných nákladov. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú …  Viac informácií » 

Hľadáte obchodné priestory na prenájom v Nových Zámkoch?? Máme pre Vás výhodnú …

Cena: 200,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300078
Ponúkame Vám na prenájom priestory na podnikanie v zaujímavej lokalite mesta Nové Zámky. Priestory sú vhodné ako kaderníctvo, kozmetický salón, nechtový dizajn, manikúra, pedikúra a pod. Plocha: úžitková 18 m2 + balkón. Nachádza sa na 1. poschodí z 2 bez výťahu. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: telefón, klimatizácia. Bezproblémové parkovanie pred budovou. …  Viac informácií » 

Ponúkame Vám na prenájom priestory vhodné na podnikanie v Nových Zámkoch …

Cena: 700,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300070
Ponúkame Vám na prenájom priestory vhodné na kancelárie, služby, výrobnú prevádzku v Nových Zámkoch, blízko centra mesta s výbornými parkovacími miestami. Priestory sú kompletne zrekonštruované (menená elektrina, vodovodné,kanalizačné potrubie, okná, podlahy, dvere, zárubne, sociálne zariadenia, 2 klimatizácie). Dispozičné riešenie priestorov je: 2 hlavné vstupy do priestorov, 4 miestnosti, …  Viac informácií » 
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »