Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Prenájom luxusnej prevádzky, kadernícke kreslo v blízkosti centra Zvolen

Cena: 100,- € mesačne
Číslo zákazky: 12960
Ponúkame Vám na prenájom luxusné zariadené priestory pre služby ako sú: kaderníctvo, pedikúra, solárium, vodný relaxačný svet Tieto priestory sa ponúkajú nanovo zariadené a zariadené a to výborom vkusom majiteľky. Priestory sa nachádza neďaleko centra mesta Zvolen v polyfunkčnom dome s bezplatným parkovaním. Toto relaxačné a skrášlovacie centrum ako ho môžme nazvať budú tvoriť tieto prevádzky, ktoré sú už …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom kancelárie v centre mesta Zvolen/Sládkovičová

Cena: 160,- € mesačne
Číslo zákazky: 19526
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na 1 poschodí v centre mesta Zvolen na Sládkovičovej ulici /Poštová ulica. Jedná sa o 3 oddelené kancelárie so spoločným vstupom, vstupnou chodbou, kuchynkou a sociálnym zariadením.  Nové plastové okná ponúkaných kancelárii sú otočené do ulice, nové ústredné kúrenie, možnosť prerobenia priestorov podľa potrieb nájomcu, samozrejme by sa to zohľadnilo v …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom obchodných priestorov v pasáži na Hornej ul.16 v centre mesta …

Cena: 200,- € mesačne
Číslo zákazky: 15141
Ponúkame na prenájom obchodný priestor v pasáži v centre mesta na Hornej ulici 16 v Banskej Bystrici. Priestory sa nachádzajú na prízemí v prechodnej pasáži o rozlohe 28,5 m2. Vhodné na menší obchodík. Priestor je voľný ihneď! Cena za nájom činí 200,-€/mesiac + zálohové služby cca 60,-€/mesiac Výhodou je vlastné parkovisko a parkovanie grátis! Majiteľ nepožaduje depozit!  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárie v centre mesta B.Bystrica na Bakossovej ulici o rozlohe …

Cena: 60,- €/rok
Číslo zákazky: 12406
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory historickej zrekonštruovanej budovy na Bakossovej ulici v centre mesta B.Bystrica. Kancelárie o rozlohe 30,5 m2 sa nachádza na 1 nadzemnom podlaží bez výťahu. Priestor je po rekonštrukcii s možnosťou prenajať aj hneď vedľajšiu kanceláriu. Priestor je veľmi pekne udržiavaný a čistý s plne obsadenými nájomníkmi prevažne obchodné firmy. Prenájom je možný ihneď. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelársko-výrobných priestorov v centre mesta B.Bystrica, v …

Cena: 40,- €/rok
Číslo zákazky: 11614
Ponúkame na prenájom kancelársko-výrobné priestory v centre B.Bystrice,neďaleko OC EUROPA. Tieto priestory sa nachádzajú v suteréne polyfunk.objektu po kompletnej rekonštrukcii, kde je prísun denného svetla. Jedná sa rozlohou o väčšie priestory tvaru L o rozlohe cca 90 m2 a potom zo samostatného priestoru o rozlohe cca 24 m2. WC je samostatné určené pre tento priestor na chodbe z ktorého je aj vchod do …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom výrobných priestorov 916 m2, Trenčín.

Cena: 2 785,- € mesačne
Číslo zákazky: 19778
Ponúkame Vám na prenájom výrobné priestory Trenčín, Zlatovská. Plocha: úžitková 916 m2. Cena 2 785 €/mesiac. Súčasťou priestorov sú dve výrobné haly, 5 kancelárii, kuchyňa, kúpeľňa 2x so sprchovacím boxom, wc, chodba. Pre dobrý podnikateľský plán výborná príležitosť na priestory.Blízko diaľnica. Foto je ilustračné.Maklér odporúča. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Prievidza.

Cena: 100,- € mesačne
Číslo zákazky: 19776
Ponúkam na prenájom dve kancelárie nachádzajúce sa v centre mesta Prievidza, obe o rozlohe 15 m2. Jedna sa nachádza na 1. poschodí a druhá na 2. poschodí.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

prenajmeme obchodno kancelárske priestory v Trnave 107 m2

Cena: 6,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 11407
Prenajmeme obchodno kancelárske priestory v širšom centre Trnavy v zrekonštruovanej polyfunkčnej budove.Výborná poloha pri hlavnej ceste a z možnosťou parkovania pred alebo vedľa budovy.Priestor je možné využívať ako kancelárie alebo ako obchodnú prevádzku pripadne kozmetický salon či kaderníctvo.Je to priestor na všelijaké využitie.Má 75 m2 plus príslušenstvo spolu teda 107 m2.Priestor má plávajúcu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

kancelárske a jeden obchodný priestor v zrekonštruovanej budove

Cena: 7,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 9055
Ponúkame na prenájom kancelárske a jeden obchodný priestor v zrekonštruovanej budove na Bulharskej ulici v Trnave.V budove sídli už pár firiem a ešte niekoľko pribudne.V budove sa bude nachádzať aj slušná kaviareň kam môžete pozvať aj svojich obchodných partnerov.Kancelárske priestory sú od 17 m2 až po 55 m2 nachádzajú sa na 1pos. 7e m2 mes. z DPH+en. obchodný priestor je na prízemí má cca 85 m2. Cena je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

prenájom kancelárskych priestorov a obchodných priestorov v centre Trnavy

Cena: 10,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 8418
Prenájom kancelárskych a obchodných priestorov v centre Trnavy v novostavbe.V cene prenájmu sú zahrnuté aj energie a internet.Parkovanie je priamo pred budovou.Voľné sú kancelárie o rozmeroch,na 1pos.46 m2 za 400€ na 2pos. 24 m2 za 240€ 130 m2 za 780€ .Priestory na obchod a služby 42 m2 za 650€  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »