Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Ponúkame na prenájom kancelárske alebo obchodné priestory, sídlisko Žabník, …

Cena: 400,- € (12 050,40 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15896
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, sídlisko Žabník, Prievidza. Kancelárske priestory pozostávajú z troch samostatných miestností, dve menšie a jednej priechodnej centrálnej, WC a kúpeľňa. Kancelária sa nachádza na prízemí obytného domu a je po rekonštrukcii.. Cena 400 €/ mesačne s energiami za všetky kancelárie. Je možnosť prenájmu samostatných kancelárii v cene 130 € za menšie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Komplex výrobných hál v blízkosti centra mesta Poprad na prenájom

Cena dohodou
Číslo zákazky: 15254
Komplex pozostáva zo samostatne stojacej zateplenej budovy a pozemku s rozlohou 1700 m2. Celý komplex je oplotený a veľmi dobre zabezpečený. Nachádza sa vo veľmi dobrej lokalite. Hala bola projektovaná na drobnú strojnú výrobu, skladovacie priestory.Budova nebola robená na predaj, Majiteľ si budovy staval sám pre seba to znamená, že všetky stavebné práce sú prevedené dôkladne a s veľmi kvalitnými …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Zrekonštruovaný atraktívny priestor v centre vhodný na administratívne, …

Cena: 340,- € (10 242,84 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 7524
Ponúkame do prenájmu atraktívnu zrekonštruovanú miestnosť v historickej budove v na Jókaiho ulici v centre Komárna. Miestnosť s rozlohou cca 100 m2 je vybavená dobre ozvučenými reproduktormi , zabudovanými rozvodmi na TV, zvukovú aparatúru , veľkoplošným zrkadlom a ambientným osvetlením. Je vhodná na administratívne účely, prezentácie, školenia, výstavy, tanečné a cvičebné kurzy alebo na predajňu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom priestorov v blízkosti centra mesta Poprad

Cena: 400,- € (12 050,40 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15076
Na prenájom zaujímavé priestory v blízkosti centra mesta Poprad. Priestory sú o rozlohe 45 m2, skladajú sa z dvoch miestností/ kancelárií, kuchynky, sprchy/ skladu a vlastného WC. Vhodné na administratívne účely, tiež sa dajú využiť ako poradenské centrum, štúdio zdravia, sídlo firmy. Cena je vrátane energií. Možnosť prepojenia s vedľajšou kanceláriou za účelom vytvorenia väčšieho priestoru. SUPER CENA !  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom priestorov v blízkosti centra mesta Poprad

Cena: 199,- € (5 995,07 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15075
Na prenájom zaujímavé priestory v blízkosti centra mesta Poprad. Priestory sú o výmere 26 m2. Vhodné ako kancelárie, poradenské centrum, štúdio zdravia. Cena je vrátane energií. V blízkosti všetká občianska vybavenosť !!! SUPER CENA!  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom priestorov 90 m2 v rod.dome pre administratívu,Nové Mesto n/V.

Cena: 300,- € (9 037,80 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15928
Ponúkame do prenájmu samostatnú bytovú jednotku pre administratívne a podobné účely,celé jedno podlažie v rodinnom dome nachádzajúceho sa na okraji sídliska Hájovky v okresnom meste Nové Mesto nad Váhom.Bytová jednotka má tri miestnosti/izby/,kuchyňa,kúpeľňa,wc,komora,vnútorná chodba,a pomerne veľká loggia.Možnosť samostatného využívania hlavného vchodu.Uvedená cena je za prenájom,ku ktorej sa pripláca za …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom výrobno-obchodno-skladových priestorov, Zavar, okr. TRNAVA

Cena: 20,- € (602,52 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 6805
Prenajmeme výrobno-obchodno-skladové priestory, ktoré sa nachádzajú v obci Zavar, cca vzdialenej 6 km od Trnavy, prístup na diaľnicu cca 3 km. K dispozícii je 10 hál o celkovej rozlohe 5.000 m2, haly sú zrekonštruované, so zabudovaným vykurovaním. Prístup nákladným autom a zároveň kamiónom. Priestory je možné prenajať vcelku, ale aj jednotlivo, nakoľko sú variabilné a vzájomne prepojiteľné. K dispozícii …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame do prenájmu OBCHODNÉ PRIESTORY v Nových Zámkoch.

Cena: 1 200,- € (36 151,20 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 14603
Dáme do prenájmu priestory vhodné na podnikanie,napr.reštaurácia,herňa,cukráreň,čajovňa,vináreň,bar. Sú tam 2 miestnosti na posedenie o výmere 15x6m a 3x4m. V zadnej časti je kuchynka,skladové priestory,kotolňa.K budove prislúcha terasa na letné posedenie a parkovisko. Priestory sú klimatizované.Energie,kúrenie, teplá voda je riešená vlastným ohrievačom v réžii nájomníka. Časť priestorov je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do prenájmu ponúkame skladový priestor s rozlohou 200 m2 na 10 árovom pozemku.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 10221
Do prenájmu ponúkame oplotený skladový priestor s 10 árovou betónovou plochou. 200 m2 z pozemku tvorí murovaný sklad. V sklade je vyhradený priestor s kanceláriou a WC. V budove je poplašné zariadenie, obecná voda a elektrika 220/380V. Vo dvore je uzamknutý prístrešok pre vysokozdvižný vozík a miesto pre palety. Objekt sa nachádza v tichej časti obce 10 km od Komárna. Objekt je možné využiť na rôzne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam Vám na prenájom obchodný priestor v Poprade

Cena: 600,- € (18 075,60 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16263
Ponúkam na prenájom obchodný priestor o rozlohe 120 m2 s tromi kancelárskymi jednotkami, kuchyňou, chodbou a sociálnym zariadením. Nehnutelnosť je vo veľmi dobrom stave s možnosťou používania ihneď. Priestory sú vhodné pre administratívne, kancelárske účely školenia,pre poskytovanie rôznych služieb. Taktiež môže tento priestor poslúžiť ako byt. Budúci prenájomca si môže podľa vlastného uváženia zmeniť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »