Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Prenájom - kancelárske priestory , 60 m2, Štúrova ulica - Nitra (Mlynárce)

Cena: 100,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 12609
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Štúrovej ulici v Nitre - časť Mlynárce. Priestor má 60 m2, dispozične zaujímavo riešený: - vstupná miestnosť (chodba) s rozlohou cca 12 m2, - 2 miestnosti s rozlohou 17,5 m2, z jednej z nich vedie vstup do samostatnej kuchynky, - kúpeľňa (sprchový kút, umývadlo, WC); Vhodné aj na reprezentatívne účely, prípadne sídlo spoločnosti, potrebné vidieť. Cena za …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom - priestory vhodné pre príjem, skladovanie a výrobu, Nitra - Chrenová

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 6274
Prenajmeme priestory vhodné na príjem, skladovanie a výrobu. Objekt je rozdelený na administratívno sociálnu časť - kancelárie, jedáleň, výdajňa stravy, laboratórium, 2 sklady, 2 šatne, umývarky a toalety a výrobňu - miestnosti a priestory príjmu, skladovania a výroby. Súčasťou objektu je kotolňa, budova údržby a opráv a čistička odpadových vôd. Celý objekt sa dá rozdeliť na dve menšie prevádzky - ku …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodno- administratívny priestor na prenájom

Cena: 380,- € mesačne
Číslo zákazky: 19264
 Do dlhodobého  prenájmu poskytneme atraktívnu zrekonštruovanú miestnosť v historickej budove  na Jókaiho ulici v centre Komárna. Miestnosť s rozlohou cca 86 m2 je vybavená dobre ozvučenými reproduktormi , zabudovanými rozvodmi na TV, zvukovú aparatúru , veľkoplošným zrkadlom a ambientným osvetlením. Je vhodná na administratívne účely, prezentácie, školenia, výstavy, tanečné a cvičebné kurzy alebo na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

KOMÁRNO - PRENÁJOM priestoru na podnikateľské účely 28 m2

Cena: 190,- € mesačne
Číslo zákazky: 19265
Ponúkame do prenájmu pekný podnikateľský priestor vhodný na kancelárske účely.  Priestor s rozlohou 28 m2 sa nachádza na frekventovanej ulici v centre mesta, na prvom poschodí novozrekonštruovanej časti budovy. Vstup zabezpečuje elektrický vrátnik. Miestnosť disponuje prípojkou na internet aj telefon, taktiež ponúka možnosť pripojenia kuchynského variča a klimatizačnej jednotky.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom klimatizovaných atraktivnych nebytových priestorov v centre Komárna

Cena: 350,- € mesačne
Číslo zákazky: 19266
Ponúkame na prenájom so širokým využitím atraktívne klimatizované priestory v centre Komárna. Priestory pozostávajú: administratívna časť(prechodné kancelárie),chodba, kút pre kuchynku, kúpeľňa, samostatné WC a vstupná chodba. K dispozícii je terasa. Možnosť parkovania priamo pred vchodom. Požadovaná cena vrátane réžie : 350 Eur/mesiac V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

V centre mesta Komárno ponúkame do dlhodobého prenájmu obchodno kancelarsky …

Cena: 200,- € mesačne
Číslo zákazky: 18783
Vo vyhľadávanej lokalite centra mesta Komárno poskytneme do dlhodobého prenájmu priestor vhodný na služby, kanceláriu alebo obchod.  Plocha: úžitková 28 m2.  Nachádza sa na prízemí. Podlaha: plávajúca. Okná: drevené (pôvodné). Oddelené WC.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Ostatné vybavenie: internet. Cena 200 €/mesiac + režijné náklady. HĽADÁME NOVÝCH …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Odstúpim obchodné priestory s výkladom v centre Zvolena na ul.Sládkovičová

Cena: 4 200,- €
Číslo zákazky: 19174
  Odstúpim plne zariadený obchod s veľkým výkladom do frekventovanej ulice. Priestor sa nachádza v centre mesta Zvolen (pešia zóna-poštová - Sládkovičová ul.). Zariadený luxusným nábytkom v čiernom lesku. Vyrobený na mieru a v prípade potreby ľahko upraviteľný na predaj iného sortimentu. Obchod o celkovej rozlohe 45 m2 s predajom dámskych kabeliek a doplnkov je v prevádzke 1 rok.  V cene odstupného je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Zateplený a vykurovaný skladový priestor s kanceláriou a sociálnym priestorom …

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19199
Ponúkame na prenájom samostatnú časť zateplenej a vykurovanej skladovej haly vysokej 5,5 m, rozmerov 257 m2 + samostatný sociálny priestor 16 m2. Súčasťou skladu je kancelária rozmerov 18 m2. Cena za prenájom je za skladový priestor 4,4 E/ m2/mesiac, za sociálny priestor 6,5 €/mesiac, t.j. celková suma za prenájom/mesiac = 257 x 4,4 + 16 x 6,5 = 1 234 €/mesiac. Do ceny nájmu nie je zahrnutý odber energie. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Administratívny + skladový priestor pri Jurajovom dvore v BA, ihneď voľný.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19200
Ponúkame na prenájom obchodný priestor:administratívna budova (255 m2) + zaplachtovaná skladová hala (310 m2) + parkovisko pre 5 áut (možné ale parkovanie aj na iných miestachv areáli) + spevnená plocha vhodná na skladovanie (300 m2). Prenajímateľ prenajme obchodný priestor ako celok jednému nájomcovi, ktorí ale tento môže (aj administratívnu aj skladovú časť) ďalej rozdeliť na dva-tri menšie celky  a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Zateplený skladový priestor hala v Bratislave neďaleko Jurajovho dvora, ihneď …

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19198
Ponúkame na prenájom zateplený sklad (HALA) neďaleko Jurajovho dvora, pôdorys v tvare L o výmere 303 m2. Výška skladu 3,5 m, pancierová bezprašná podlaha, vjazd do skladu cez priemyselnú elektrickú bránu rozmerov 3,54 m - šírka x 3,15 m - výška. Ku skladu je možné prenajať si bezplatne (viď foto) zateplený mobilný kontajner rozmerov 4x3 m vhodný na kanceláriu. Kontajner je možné umiestniť do skladu aj …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »