Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Zrekonštruovaný atraktívny priestor v centre vhodný na administratívne, …

Cena: 370,- € (11 146,62 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 7524
Ponúkame do prenájmu atraktívnu zrekonštruovanú miestnosť v historickej budove v na Jókaiho ulici v centre Komárna. Miestnosť s rozlohou cca 100 m2 je vybavená dobre ozvučenými reproduktormi , zabudovanými rozvodmi na TV, zvukovú aparatúru , veľkoplošným zrkadlom a ambientným osvetlením. Je vhodná na administratívne účely, prezentácie, školenia, výstavy, tanečné a cvičebné kurzy alebo na predajňu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom priestor v budove -Allianz v Nitre

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16705
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o celkovej výmere 245 m2 v Nitre na Coboriho ul. Priestor sa nachádza na 3. poschodí z 3 s výťahom. V cene nájomného je kancelária o rozlohe 245 m2, v ktorej sa nachádza oddelená kuchynka. Z kancelárie je aj východ na terasu, ktorá má cca 85 m2 s pekným výhľadom na Nitru. V blízkosti všetky dôležité inštitúcie ako napr. Okresný súd, Krajský úrad.Miesta na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lukratívny obchodný priestor v Prievidzi

Cena: 170,- € (5 121,42 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 17091
Ponúkame Vám na prenájom lukratívne obchodné priestory v centre mesta Prievidza. Nachádzajú sa v centre mesta na ulici Gustáva Švéniho s výbornou dostupnosťou a viditeľnosťou. Priestor má samostatné merače elektriny a vody, vlastné sociálne zariadenie a malý sklad. Priestory sú okamžite k dispozícii. K priestoru prináleží parkovacie miesto. Minimálna doba nájomného je jeden rok.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam Vám na prenájom obchodný priestor v Poprade

Cena: 600,- € (18 075,60 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16263
Ponúkam na prenájom obchodný priestor o rozlohe 120 m2 s tromi kancelárskymi jednotkami, kuchyňou, chodbou a sociálnym zariadením. Nehnutelnosť je vo veľmi dobrom stave s možnosťou používania ihneď. Priestory sú vhodné pre administratívne, kancelárske účely školenia,pre poskytovanie rôznych služieb. Taktiež môže tento priestor poslúžiť ako byt. Budúci prenájomca si môže podľa vlastného uváženia zmeniť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do prenájmu ponúkame skladový priestor s rozlohou 200 m2 na 10 árovom pozemku.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 10221
Do prenájmu ponúkame oplotený skladový priestor s 10 árovou betónovou plochou. 200 m2 z pozemku tvorí murovaný sklad. V sklade je vyhradený priestor s kanceláriou a WC. V budove je poplašné zariadenie, obecná voda a elektrika 220/380V. Vo dvore je uzamknutý prístrešok pre vysokozdvižný vozík a miesto pre palety. Objekt sa nachádza v tichej časti obce 10 km od Komárna. Objekt je možné využiť na rôzne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Odstúpenie funkčnej reštaurácie-pizzerie v centre,Nové Mesto n.V.

Cena: 23 000,- € (692 898,- Sk)
Číslo zákazky: 14860
V centre Nového Mesta nad Váhom ponúkame odstúpenie priestorov na prenájom s celkovou plochou 270 m2,s komplet zariadením a vybavením. Jedná sa o reštauračné priestory a pizzeriu,s troma miestnosťami. Zariadenie reštaurácie odstúpime po dohode s novým nájomníkom aj jednotlivo.Kompletné vybavenie je vrátane kuchyne, skladových priestorov,veľký chladiaci box, šatne pre zamestnancov, sociálne zariadenia, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Martina.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 12360
Ponúkame Vám na prenájom priestor o výmere 174 m2,v centre Martina na ul.Andrea Kmeťa. .Budova s priestormi sa nachádza v lukratívnej časti mesta.Bezplatné parkovanie za budovou, strážna služba, výťah, plastové okná.Cena dohodou.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v atraktívnej lokalite v Prievidzi - výborné parkovanie …

Cena: 350,- € (10 544,10 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 14633
Ponúkame Vám na prenájom nové kancelárske priestory v atraktívnej lokalite oproti hypermarketu Tesco v Prievidzi. Nachádzajú sa v novo zrekonštruovanej budove na ulici M. Falešnika v Prievidzi na dobre dostupnom a viditeľnom mieste. K budove prináleží veľké parkovisko pre návštevníkov budovy a uzatvorené parkovisko za budovou pre nájomcov objektu. Budova je vybavená zabezpečovacím zariadením. Kancelárie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom hál, skladových a výrobných priestorov a odstavných plôch - 100% …

Cena: 1,- € (30,13 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15034
Ponúkame Vám na prenájom za mimoriadne výhodných finančných podmienok sklady, haly, garáže, odstavné plochy a výrobné priestory v priemyselnom areáli nachádzajúcom sa v blízkosti Nováckej cesty pred obcou Lehota pod Vtáčnikom. Areál ma výbornú dostupnosť a dostatočné skladové, parkovacie a odkladacie kapacity. K dispozícii je na prenájom viacero hál, garáží a iných priestorov vhodných pre umiestnenie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom luxusnej prevádzky na nechtový design v blízkosti centra Zvolen

Cena: 100,- € (3 012,60 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 12960
Ponúkame Vám na prenájom luxusné zariadené priestory pre služby ako sú: kaderníctvo, pedikúra, nechtový design, solárium, vodný relaxačný svet Tieto priestory sa ponúkajú nanovo zariadené a zariadené a to výborom vkusom majiteľky. Priestory sa nachádza neďaleko centra mesta Zvolen v polyfunkčnom dome s bezplatným parkovaním. Samozrejmosťou je aj miestnosť pre personál (šatňa, kuchynka s práčkou) Toto …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »