Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Kancelárske priestory v Prievidzi 15 - 150 m2 - Výhodné podmienky nájmu dohodou

Cena: 1,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 18231
Ponúkame Vám na prenájom variabilné kancelárske priestory na Dlhej ulici v Prievidzi. Ponúkame kancelárie s výmerami 80 m2, 45 m2, 30 m2, 15 m2. Cena nájmu dohodou. K cene nájomného budú pripočítané služby a energie. V blízkosti budovy sa nachádza Sociálna poisťovňa, Allianz - Slovenská poisťovňa, Poisťovňa Union, riaditeľstvo HBP, a.s., v pešej dostupnosti je Námestie Slobody, pošta, železničná a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodné priestory v Prievidzi - Centrum - Dlhá ulica s výbornou dostupnosťou

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18293
Ponúkame na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 80-100 m2 na frekventovanej a dobre viditeľnej lokalite v Prievidzi. Priestory sa nachádzajú na rohu ulíc Dlhá a Záhradnícka oproti mestskému parkovisku. V prípade záujmu je možné priestor rozdeliť aj na dve samostatné časti o veľkosti cca 50 m2 a 30 m2. Priestory sa dajú prispôsobiť/vybaviť podľa požiadaviek klienta a sú vhodné k zriadeniu: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom obchodného priestoru v Novom Meste nad Váhom

Cena: 500,- € mesačne
Číslo zákazky: 16470
Ponúkame na prenájom obchodný priestor s dvomi výkladmi, v blízkosti centra, v Novom Meste nad Váhom. Priestor je o veľkosti 32 m2. K dispozícii sú WC, kuchynka. V priestore je pripojenie pre počítačovú sieť - internet, telefón. Budova s exteriérom je chránená elektronickým zabezpečením a kamerovým systémom. Vhodné pre firmu,aj s možnosťou prenájmu kancelárií v podkroví.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov, v Novom Meste nad Váhom

Cena: 310,- € mesačne
Číslo zákazky: 16466
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra, v Novom Meste nad Váhom. K dispozícii je voľných 9 kancelárii. Najmenšia kancelária má 19 m2, najväčšia 32 m2. Každá z kancelárií je vybavená elektrickým rozvodom 220V, prípojkami pre počítačovú sieť - telefón, internet. V budove sa nachádza telefónna ústredňa s dostatkom voľných telefónnych liniek. Majiteľ je po dohode schopný zabezpečiť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Skladové priestory na prenájom,len 500m od diaľničného rozvádzača TT,BA,NR,ZA

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 15392
Ponúkame skladové priestory na prenájom o výmere 111,7 m2 a 95,8 m2 s kanceláriami a skladom 24,2 m2 ,s kuchynkou a soc.zar. Priestory sú vykurované , zásuvky na 220v a 400v.Pred budovou vyasfaltované parkovacie a manipulačné plochy o výmere 1000 m2. Možnosť prenájmu dalšieho skladu o výmere 77,5 m2Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenajom skladových priestorou Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19163
Ponúkame Vám na prenájom Zavar, Hlavná. Zabezpečenie alarmom. Cena 20 €/ m2/rok. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. Viac na: dobrereality.sk/kariera  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory v obci Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 18875
Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory  v obci Zavar cca vzdialenej 6 km od Trnavy. Priestory sú zrekonštruovane (plastove okna,plavajuce podlahy) prístup na diaľnicu cca 3 km. HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV!!! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami. Začnite úspešnú kariéru, otvorte si vlastnú pobočku alebo si vytvorte svoj vlastný realitný tím. U nás neplatíte za značku …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

prenajmeme obchodno kancelárske priestory v Trnave 107 m2

Cena: 6,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 11407
Prenajmeme obchodno kancelárske priestory v širšom centre Trnavy v zrekonštruovanej polyfunkčnej budove.Výborná poloha pri hlavnej ceste a z možnosťou parkovania pred alebo vedľa budovy.Priestor je možné využívať ako kancelárie alebo ako obchodnú prevádzku pripadne kozmetický salon či kaderníctvo.Je to priestor na všelijaké využitie.Má 75 m2 plus príslušenstvo spolu teda 107 m2.Priestor má plávajúcu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

kancelárske a jeden obchodný priestor v zrekonštruovanej budove

Cena: 7,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 9055
Ponúkame na prenájom kancelárske a jeden obchodný priestor v zrekonštruovanej budove na Bulharskej ulici v Trnave.V budove sídli už pár firiem a ešte niekoľko pribudne.V budove sa bude nachádzať aj slušná kaviareň kam môžete pozvať aj svojich obchodných partnerov.Kancelárske priestory sú od 17 m2 až po 55 m2 nachádzajú sa na 1pos. 7e m2 mes. z DPH+en. obchodný priestor je na prízemí má cca 85 m2. Cena je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

prenájom kancelárskych priestorov a obchodných priestorov v centre Trnavy

Cena: 10,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 8418
Prenájom kancelárskych a obchodných priestorov v centre Trnavy v novostavbe.V cene prenájmu sú zahrnuté aj energie a internet.Parkovanie je priamo pred budovou.Voľné sú kancelárie o rozmeroch,na 1pos.46 m2 za 400€ na 2pos. 24 m2 za 240€ 130 m2 za 780€ .Priestory na obchod a služby 42 m2 za 650€  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »