Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Prenajom skladových priestorou Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19163
Ponúkame Vám na prenájom Zavar, Hlavná. Zabezpečenie alarmom. Cena 20 €/ m2/rok. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. Viac na: dobrereality.sk/kariera  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Odstúpenie prevádzky Biliard-Bar 220 m2,Nové Mesto n.V.

Cena: 14 990,- €
Číslo zákazky: 19141
Ponúkame Vám odstúpenie podnikateľského priestoru 220 m2,prevádzkovaného ako bar a biliardová herňa,nachádzajúce sa priamo v centre mesta Nové Mesto nad Váhom. Okrem biliardu na štyroch stoloch sa tu hrávajú denne aj tzv.šípky a stolný futbal.Vo vybavení je tiež samostatné wc pre mužov a extra pre ženy.Pred budovou parkovisko pre cca 35 osobných áut.Súčasný prevádzkovateľ v poslednom období investoval do …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov aj na bývanie, neďaleko centra (cca 5min …

Cena: 300,- € mesačne
Číslo zákazky: 8024
Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekné priestory v podkroví multifunkčného objektu neďaleko centra Zvolen. Priestor sa nachádza na 1 poschodí v podkroví a pozostáva z chodby a z väčšej kancelárie s kuchynkou a skladom, a 1 menšia samostatná kancelária, samostatná kúpelňa+ WC. V uzavretom objekte sú parkovacie miesta 1 vyhradené pre nového nájomníka a 1 miesto pre návštevu. Priestor je po kompletnej …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lukratívny obchodný priestor 80 m2,centrum NM.

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 19072
Ponúkame Vám na prenájom lukratívny obchodný priestor Nové Mesto nad Váhom, Centrum. Plocha: úžitková 80 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: dlažba.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Asfaltová prístupová cesta.Výhody: luxusný. Samootváracie výkladové vstupné dvere. Čiastočne presklený a presvetlený strop.Výborná poloha s dostatočným pohybom ľudí. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do dlhodobého prenájmu poskytneme obchodno- kancelársky priestor v centre …

Cena: 300,- € mesačne
Číslo zákazky: 19084
Do dlhodobého prenájmu poskytneme zrekonštruovaný obchodno-kancelársky priestor (40 m2) s veľkým výkladom a vstupom priamo z hlavnej ulice. Nachádza sa v  centre mesta  Komárno na  ul. Jókaiho. Úžitková  plocha priestoru je 40 m2. podlaha plávajúca, výklady kazetové  drevené (pôvodné).Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová, historická budova. Kúrenie: lokálne. Možnosť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do prenájmu poskytneme ochodno- kancelársky priestor v centre mesta Komárno

Cena: 250,- € mesačne
Číslo zákazky: 18859
V centre mesta Komárno prenajmeme priestor (28 m2)s veľkým výkladom. Je ideálny na služby, obchodné aj kancelárske účely. Nachádza sa na frekventovanej  Jókaiho ulici vo dvore so zabehnutými službami, obchodmi a reštauráciou s peknou letnou terasou.  Požadovaná cena nájmu: 250Eur vrátane režijných nákladov.   Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom komerčných priestorov, Trnava

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18757
Ponúkame Vám na prenájom administratívnych a skladových priestorov - budovu /129 m2 /na Modranskej ceste, v Trnave. Dispozícia budovy: 2 kancelárie, veľký a 2 menšie /skladové/ priestory, kuchynka s jedálňou a toaleta. Pozemok má vlastnú studňu. Kúrenie: ústredné s kotlom na pelety. Zabezpečený objekt sa predáva aj so zariadením. Po dohode je možnosť pridať do skladov regále. Budova sa nachádza na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory v obci Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 18875
Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory  v obci Zavar cca vzdialenej 6 km od Trnavy. Priestory sú zrekonštruovane (plastove okna,plavajuce podlahy) prístup na diaľnicu cca 3 km. HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV!!! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami. Začnite úspešnú kariéru, otvorte si vlastnú pobočku alebo si vytvorte svoj vlastný realitný tím. U nás neplatíte za značku …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom Obchodno - skladové priestory Bánovce nad Bebravou

Cena: 4,50 €/m2
Číslo zákazky: 15472
Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory v Bánovciach nad Bebravou. Areál má vynikajúcu dopravnú dostupnosť. Možnosť parkovania pred aj za areálom na súkromnom parkovisku. Objekt sa nachádza na frekventovanej hlavnej ceste v Bánovciach nad Bebravou. Celková výmera priestorov na prenájom činí 341 m2. Prístup do areálu je zabezpečený asfaltovou príjazdovou cestou. V zadnej časti sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na PRENÁJOM skladové priestory v Nových Zámkoch.

Cena: 1 300,- € mesačne
Číslo zákazky: 18731
Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o rozlohe 525 m2 v Nových Zámkoch. Halu je možné vykurovať podľa potreby. Cena 1 315 €/mesiac.+ DPH. HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV!!! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami. Začnite úspešnú kariéru, otvorte si vlastnú pobočku alebo si vytvorte svoj vlastný realitný tím. U nás neplatíte za značku alebo licenciu. Kontaktujte nás na tel. č. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »