Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Lukratívne kancelárske priestory na Rudlovskej ceste, využitie aj ako showroom …

Cena: 600,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236600
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, priestranné presvetlené kancelárske priestory (86 m 2), na 1. podlaží rodinného domu s vlastným vchodom, v centre Banskej Bystrice, na Rudlovskej ceste. Nachádza sa tu kuchynka s novou kuchynskou linkou a sociálne zariadenie s umývadlom a WC. Kancelárske priestory majú veľké okná do dvora domu, ktorý je vydláždený zámkovou dlažbou, kde sú k dispozícii 2 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Priestor na prenájom v OCA v Banskej Bystrici

Cena: 390,- € mesačne
Číslo zákazky: 19652
Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 40 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný na kanceláriu , alebo butik. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. Cena 390 €/mesiac, bez DPH plus energie. Nájom sa skladá s 3 mesačných splátok čiže …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenajmeme skladové a kancelárske priestory od 450 m2 Handlová

Cena: 15,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 1236850
Ponúkame Vám na prenájom skladové a kancelárske priestory v meste Handlová. V objekte sú dve veľké miestnosti spolu cca 450 m2 s rovnou podlahou,osvetlením na zvýšenom prízemí s možnosťou vykládky i nakladania kamiónou.V ponuke sú aj kancelárske priestory 8 miestností cca 400 m2 aj so sociálnymi zariadeniami.Možné využitie ako sklad prípadne menšia výroba Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Komerčný priestor 180 m2, Nové Mesto n.V. - REZERVOVANÉ

Cena: 7,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 1236682
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková180 m2. Nachádza sa na prízemí. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Objekt je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre mesta - námestie, …

Cena: 230,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236808
Hľadáte kancelárske priestory v centre mesta? Nech sa páči - priamo na námestí ponúkam na prenájom kancelárske priestory. Jedná sa o nezariadenú dvoj - kanceláriu na poschodí s klímatizáciou. Prerobená plávajúca podlaha. Samozrejmosťou - WC dámske ale aj pánske. Cena 230 €.+ DPH/ mes. Obhliadka na čísle 0905 735 521 Danka Lalíková. ID 1236808  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Iba u nás Exkluzívne ponúkame na prenájom kancelárske priestory 15 m2 v …

Cena: 130,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236788
Hľadáte miesto pre svoju kanceláriu a v centre mesta? Tak nech sa páči - Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory 15 m2 v centre mesta Prievidza. Nachádzajú sa vo frekventovanej časti mesta. Priestory sú na druhom poschodí a ponúkajú sa bez zariadenia. Okná aj dvere sú plastové. Obchodné priestory majú sociálne zariadenie (dámske, pánske) a samostatný vstup. Možnosť parkovania na parkovaciu kartu, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Hľadáte priestor na podnikanie? Za super cenu ponúkame priestory na prenájom, …

Cena: 190,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236792
Ponúkame Vám na prenájom priestory vhodné pre kozmetičku, pedikérku v Nových Zámkoch. Priestory sa nachádzajú už v zabehnutej prevádzke, z tohto hľadiska je to výborná ponuka. V miestnosti sa nachádza umývadlo, v priestoroch je zabezpečené pravidelné upratovanie, WC. Plocha: úžitková 15 m2. Cena 190 €/mesiac. Cena je aj s réžiou. V prípade záujmu odporúčam obhliadku priestorov, bližšie informácie Vám rada …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Odstúpenie plnefunkčnej prevádzky v Centre Nitry-VINOTÉKA-super lokalita!

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236790
RK Dobré Reality ponúka na odstúpenie zabehnutú prevádzku vinotéky v centre Nitry. Jedná sa o plne funkčnú prevádzku s rozlohou 44,33 m2. Je po kvalitnej kompletnej rekonštrukcii, plne vybavená so všetkými náležitosťami. K priestoru prináleží aj skladový priestor, kuchynka, sociálne zázemie a administratívna miestnosť. V prevádzke je zavedený kamerový systém s alarmom + klimatizácia. Termín odstúpenia - …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory na prenájom , 30 m2 v centre mesta Prievidza.

Cena: 200,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236770
Ponúkame na prenájom priestory, 30 m2 v centre mesta Prievidza. Nachádzajú sa vo frekventovanej časti priamo v centre mesta blízko námestia, vhodné ako kancelária. Priestory sú na prvom poschodí v podkroví s klímou, kompletne zariadené kancelárskym nábytkom: dve skrinky, polica na dokumenty, štyri kožené kreslá, trojmiestny kancelársky stôl a gauč. Obchodné priestory majú sociálne zariadenie a samostatný …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Priestory na prenájom v zaujímavej lokalite v Nových Zámkoch.

Cena: 900,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236749
Ponúkame Vám na prenájom priestory na podnikanie v Nových Zámkoch. Priestory sú vhodné ako reštaurácia, obchod, kancelária, kozmetický salón, herňa.... Priestor má vlastné kúrenie plynové, elektrina je menená a je 230 aj 380 V. Čiastočne podpivničené čo môže slúžiť ako sklad. Parkovanie je pri budove. Plocha: úžitková 150 m2, zastavaná 160 m2. Cena 900 €/mesiac+réžia, kaucia. V prípade záujmu odporúčam …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »