Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Skladové priestory na prenájom,len 500m od diaľničného rozvádzača TT,BA,NR,ZA

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 15392
Ponúkame skladové priestory na prenájom o výmere 111,7 m2 a 95,8 m2 s kanceláriami a skladom 24,2 m2 ,s kuchynkou a soc.zar. Priestory sú vykurované , zásuvky na 220v a 400v.Pred budovou vyasfaltované parkovacie a manipulačné plochy o výmere 1000 m2. Možnosť prenájmu dalšieho skladu o výmere 77,5 m2Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenajom skladových priestorou Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19163
Ponúkame Vám na prenájom Zavar, Hlavná. Zabezpečenie alarmom. Cena 20 €/ m2/rok. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. Viac na: dobrereality.sk/kariera  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory v obci Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 18875
Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory  v obci Zavar cca vzdialenej 6 km od Trnavy. Priestory sú zrekonštruovane (plastove okna,plavajuce podlahy) prístup na diaľnicu cca 3 km. HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV!!! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami. Začnite úspešnú kariéru, otvorte si vlastnú pobočku alebo si vytvorte svoj vlastný realitný tím. U nás neplatíte za značku …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

prenajmeme obchodno kancelárske priestory v Trnave 107 m2

Cena: 6,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 11407
Prenajmeme obchodno kancelárske priestory v širšom centre Trnavy v zrekonštruovanej polyfunkčnej budove.Výborná poloha pri hlavnej ceste a z možnosťou parkovania pred alebo vedľa budovy.Priestor je možné využívať ako kancelárie alebo ako obchodnú prevádzku pripadne kozmetický salon či kaderníctvo.Je to priestor na všelijaké využitie.Má 75 m2 plus príslušenstvo spolu teda 107 m2.Priestor má plávajúcu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

kancelárske a jeden obchodný priestor v zrekonštruovanej budove

Cena: 7,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 9055
Ponúkame na prenájom kancelárske a jeden obchodný priestor v zrekonštruovanej budove na Bulharskej ulici v Trnave.V budove sídli už pár firiem a ešte niekoľko pribudne.V budove sa bude nachádzať aj slušná kaviareň kam môžete pozvať aj svojich obchodných partnerov.Kancelárske priestory sú od 17 m2 až po 55 m2 nachádzajú sa na 1pos. 7e m2 mes. z DPH+en. obchodný priestor je na prízemí má cca 85 m2. Cena je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

prenájom kancelárskych priestorov a obchodných priestorov v centre Trnavy

Cena: 10,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 8418
Prenájom kancelárskych a obchodných priestorov v centre Trnavy v novostavbe.V cene prenájmu sú zahrnuté aj energie a internet.Parkovanie je priamo pred budovou.Voľné sú kancelárie o rozmeroch,na 1pos.46 m2 za 400€ na 2pos. 24 m2 za 240€ 130 m2 za 780€ .Priestory na obchod a služby 42 m2 za 650€  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom komerčných priestorov, Trnava

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18757
Ponúkame Vám na prenájom administratívnych a skladových priestorov - budovu /129 m2 /na Modranskej ceste, v Trnave. Dispozícia budovy: 2 kancelárie, veľký a 2 menšie /skladové/ priestory, kuchynka s jedálňou a toaleta. Pozemok má vlastnú studňu. Kúrenie: ústredné s kotlom na pelety. Zabezpečený objekt sa predáva aj so zariadením. Po dohode je možnosť pridať do skladov regále. Budova sa nachádza na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodno- administratívny priestor na prenájom

Cena: 400,- € mesačne
Číslo zákazky: 19264
 Do dlhodobého  prenájmu poskytneme atraktívnu zrekonštruovanú miestnosť v historickej budove  na Jókaiho ulici v centre Komárna. Miestnosť s rozlohou cca 86 m2 je vybavená dobre ozvučenými reproduktormi , zabudovanými rozvodmi na TV, zvukovú aparatúru , veľkoplošným zrkadlom a ambientným osvetlením. Je vhodná na administratívne účely, prezentácie, školenia, výstavy, tanečné a cvičebné kurzy alebo na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

KOMÁRNO - PRENÁJOM priestoru na podnikateľské účely 28 m2

Cena: 190,- € mesačne
Číslo zákazky: 19265
Ponúkame do prenájmu pekný podnikateľský priestor vhodný na kancelárske účely.  Priestor s rozlohou 28 m2 sa nachádza na frekventovanej ulici v centre mesta, na prvom poschodí novozrekonštruovanej časti budovy. Vstup zabezpečuje elektrický vrátnik. Miestnosť disponuje prípojkou na internet aj telefon, taktiež ponúka možnosť pripojenia kuchynského variča a klimatizačnej jednotky.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom klimatizovaných atraktivnych nebytových priestorov v centre Komárna

Cena: 350,- € mesačne
Číslo zákazky: 19266
Ponúkame na prenájom so širokým využitím atraktívne klimatizované priestory v centre Komárna. Priestory pozostávajú: administratívna časť(prechodné kancelárie),chodba, kút pre kuchynku, kúpeľňa, samostatné WC a vstupná chodba. K dispozícii je terasa. Možnosť parkovania priamo pred vchodom. Požadovaná cena vrátane réžie : 350 Eur/mesiac V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »