Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Obchodný priestor 90 m2, centrum Piešťany.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19827
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v centre mesta Piešťany. Plocha: úžitková 90 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: dlažba. Okná: plastové.Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: obchody, centrum kúpeľného mesta, blízko Auparku. Cena 0 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom menšieho obchodného priestoru v centre Rimavskej Soboty

Cena: 179,- € mesačne
Číslo zákazky: 123589
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v centre mesta Rimavská Sobota. Celková úžitková plocha je 30 m2. Nachádza sa v komplexne zrekonštruovanej prízemnej polyfunkčnej budove s hliníkovými oknami a lokálnym kúrením. V budove, ktorá je situovaná medzi bytovými domami v tesnej blízkosti historického a obchodného centra mesta, sú ďalšie predajne. Je tam asfaltová prístupová cesta a možnosť verejného …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom lukratívneho komerčného priestoru v centre Rimavskej Soboty

Cena: 1 750,- € mesačne
Číslo zákazky: 123585
Ponúkame Vám na prenájom atraktívny obchodný priestor v novej multifunkčnej budove v centre mesta Rimavská Sobota. Objekt je aj vstupnou bránou na historické námestie v Rimavskej Sobote. V tesnej blízkosti sa nachádza najnavštevovanejší hypermarket v meste – Kaufland s veľkým bezplatným parkoviskom, Hotel***, kultúrne stredisko ako aj mestská tržnica. Celková úžitková plocha priestoru je 300 m2, ktorá sa …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom Obchodný priestor 250-300 m2, NM.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 123575
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor Nové Mesto nad Váhom. Plocha: úžitková 250 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: dlažba, pvc. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárie 20 m2, Nové Mesto n.V.

Cena: 150,- € mesačne
Číslo zákazky: 123574
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v centre Nové Mesto nad Váhom. Plocha: úžitková 20 m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1. Podlaha: plávajúca. Okná: drevené (pôvodné). Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Priestor na prenájom v OCA v Banskej Bystrici

Cena: 390,- € mesačne
Číslo zákazky: 19652
Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 40 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný na kanceláriu , alebo butik. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. Cena 390 €/mesiac, bez DPH plus energie. Nájom sa skladá s 3 mesačných splátok čiže …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Najvýhodnejšie obchodné a prevádzkové priestory v Prievidzi od 40 m2 do 80 m2

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18293
Ponúkame na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 40 - 80 m2 na frekventovanej a dobre viditeľnej lokalite v Prievidzi. Priestory sa nachádzajú na rohu ulíc Dlhá a Záhradnícka oproti mestskému parkovisku. V prípade záujmu je možné priestor rozdeliť aj na dve samostatné časti o veľkosti cca 50 m2 a 30 m2. Priestory sa dajú prispôsobiť/vybaviť podľa požiadaviek klienta a sú vhodné k zriadeniu: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Najlacnejšie kancelárske a prevádzkové priestory v Prievidzi až 500 m2 - …

Cena: 3,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 123457
Ponúkame Vám na prenájom variabilné kancelárske a prevádzkové priestory na Dlhej ulici v Prievidzi. Ponúkame kancelárie s výmerami 80 m2, 45 m2, 30 m2, 15 m2, 10 m2. K dispozícii je aj celé podlažie cca 400 m2 s osobitným vchodom, WC a kuchynkou. Cena nájmu dohodou od 3,- Eur/ m2. V blízkosti budovy sa nachádza Sociálna poisťovňa, Allianz - Slovenská poisťovňa, Poisťovňa Union, riaditeľstvo HBP, a.s., v …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v Lučenci na prenájom.

Cena: 160,- € mesačne
Číslo zákazky: 19828
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Lučenci. Nachádzajú sa v blízkosti centra, pred budovou je bezproblémové parkovanie. Jeden kancelársky priestor má 15 m2, cena prenájmu je 160€/mesiac. Druhý priestor má 19 m2, cena prenájmu je 180€/mesiac. Ceny sú uvedené vrátene energií a bez DPH. Pre viac informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0915421267.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame vám na prenájom obchodné priestory, vo výbornej lokalite v Nových …

Cena: 1 100,- € mesačne
Číslo zákazky: 19872
Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v Nových Zámkoch. Vchod do budovy je z hlavnej ulice, obchodný priestor má 150 m2, skladové priestory majú 150 m2, kancelária je 20 m2+toalety, nákladná rampa. Je tu ešte aj možnosť prenajať si pohostinstvo, ktoré má 100 m2 a vybudovať spolu aj s obchodnými priestormi krásnú reštauráciu. Priestory na parkovanie sú vynikjúce.Priestory sú voľné. Cena 1 100 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 Nasledujúca stránka »