Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Prenájmeme halu s kancelárskymi priestormi, predajňou,obe o výmere 360 m2 v …

Cena: 800,- € (24 100,80 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16062
Ponúkame na prenájom halu s kancelárskymi priestormi, predajňov,obe o výmere 360 m2 v B.Štiavnici, k hale prislúcha aj parkovisko spolu s prístupovou cestou, nový asfalt, o výmere 1000 m2.Priestor sa nachádza v tichej kľudnej lokalite. Cena za prenájom 800 Eur mesačne vrátane dvora 1000 m2 + energie, prípadne dohodou. Ak by bol dlhodobý záujemca tak aj 750 Eur mesačne. Možnost prenajať aj samostatne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na prenájom nebytová budova v Šarkane v centre obce

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16057
Ponúkame Vám do prenájmu nebytovú budovu o rozlohe 167 m2 v Šarkane, v centre obce s krásnym výhľadom na novo zrekonštruovanú kúriu. V tehlovej budove sú 2 veľké miestnosti, chodba, sklad a hygienické zariadenie s umývadlom a toaletou. Podlahy betónové, kúrenie ústredné plynové - je možnosť kúrenia aj tuhým palivom (komínové otvory sú k dispozícii), na čelnej strane budovy sú 2 veľkoplošné oceľové výklady …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

V širšom centre mesta Poprad ponúkame na prenájom nové kancelárske priestory

Cena: 350,- € (10 544,10 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15989
V širšom centre mesta Poprad ponúkam na prenájom nové kancelárske priestory, vkusne a účelne zariadené kancelárskym nábytkom (možnosť nájmu aj bez nábytku). Priestory sa nachádzajú v novostavbe s elektr. vrátnikom, orientované na západ a východ. Z jednej kancelárie je výstup na priestranný balkón. Priestory majú samostatné WC, kúpeľňu, kuchynku. Sú zariadené vkusným kancelárskym nábytkom, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom skladových priestorov 8000 m2 v meste Hlohovec.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 13785
Ponúkame na prenájom väčšie priestory vhodné na výrobu alebo sklady. Objekt sa nachádza v bývalých priestoroch Ozeta Hlohovec. Ku skladom patrí rozsiahle parkovisko aj pre kamiónovú dopravu. Veľkosť priestoru je možné upraviť podľa požiadavok zákazníka, alebo viacerých zákazníkov.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na prenájom veľmi pekná kancelária v Poprade!

Cena: 290,- € (8 736,54 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 14643
Ponúkame Vám do prenájmu veľmi pekný priestor v blízkosti centra mesta Poprad vhodný na administratívne účely. Priestor sa skladá z dvoch kancelárií a vlastného sociálneho zariadenia.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárie v centre mesta B.Bystrica na Bakossovej ulici o rozlohe 20 …

Cena: 60,- € (1 807,56 Sk)/rok
Číslo zákazky: 12404
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory historickej zrekonštruovanej budovy na Bakossovej ulici v centre mesta B.Bystrica. Kancelárie o rozlohe cca 20 m2 sa nachádza v podkroví na 2 nadzemnom podlaží bez výťahu s výhľadom na prírodu. Priestor je po rekonštrukcii s možnosťou prenajať aj hneď vedľajšiu kanceláriu. Kuchynka a WC na poschodí k dispozícii. Priestor je veľmi pekne udržiavaný a čistý s plne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom kancelárske alebo obchodné priestory, sídlisko Žabník, …

Cena: 400,- € (12 050,40 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15896
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, sídlisko Žabník, Prievidza. Kancelárske priestory pozostávajú z troch samostatných miestností, dve menšie a jednej priechodnej centrálnej, WC a kúpeľňa. Kancelária sa nachádza na prízemí obytného domu a je po rekonštrukcii.. Cena 400 €/ mesačne s energiami za všetky kancelárie. Je možnosť prenájmu samostatných kancelárii v cene 130 € za menšie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom - kancelárske priestory , 34 m2, Štúrova ulica - Nitra (Mlynárce)

Cena: 110,- € (3 313,86 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12608
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Štúrovej ulici v Nitre - časť Mlynárce. Priestor má 34 m2, má zaujímavú dispozíciu - vstupná miestnosť s kuchynským kútikom, kúpeľňa (sprchový kút + WC), kancelárska miestnosť s rozlohou 17,5 m2. Súčasťou je aj klimatizácia. Vhodné aj na reprezentatívne účely, potrebné vidieť. Cena za prenájom : 90 Eur (prenájom priestoru) + 20 Eur (preddavky za energie) / m2 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v priemyselnej zone v Nových Zámkoch

Cena dohodou
Číslo zákazky: 13859
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory rôznych rozmerov podla požiadaviek klienta. Sú kancelárie od 15 m2 a do 50 m2. Cena je 50eur/ m2 na rok vrátane energií. Objekt je ohradený a zabezpečený kamerovým systémom.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom priestorov 90 m2 v rod.dome pre administratívu,Nové Mesto n/V.

Cena: 350,- € (10 544,10 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15928
Ponúkame do prenájmu samostatnú bytovú jednotku pre administratívne a podobné účely,celé jedno podlažie v rodinnom dome nachádzajúceho sa na okraji sídliska Hájovky v okresnom meste Nové Mesto nad Váhom.Bytová jednotka má tri miestnosti/izby/,kuchyňa,kúpeľňa,wc,komora,vnútorná chodba,a pomerne veľká loggia.Možnosť samostatného využívania hlavného vchodu.Uvedená cena je za prenájom,ku ktorej sa pripláca za …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »