Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre Trenčína, Hasičská ul., 25 …

Cena: 180,- € (5 422,68 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 12111
Ponúkame vám do prenájmu kancelárske priestory v centre Trenčína pri podchode, za autobusovými zastávkami MHD. Kancelária sa nachádza na prvom poschodí s oknom k hlavnej ceste. Má samostatné meranie energií. Podlaha je betónová na požiadanie nájomcu sa dá urobiť dlažba, alebo "plávajúca podlaha" a vymaľovať rovnako podľa požiadavky nového nájomcu. V blízkosti je pohodlné parkovanie na mestských …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PONÚKAME VÁM NA PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 16182
V meste Poprad Vám ponúkame obchodný priestor s dvoma kancelárskymi jednotkami a sociálnym zariadením. Obchodný priestor bol v minulostivyužívaný ako predajňa dlažby a kachličiek. Budúci prenájomca si môže podľa vlastného uváženia zmeniť dispozičné riešenie prenajímaného priestoru. Rozloha priestoru je 230 m2. V sociálnom zariadení sa nachádza zrekonštruovaná sprcha a WC. Vedľa sociálneho zariadenia bola …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PONÚKAME VÁM NA PRENÁJOM SKLADOVÝ PRIESTOR

Cena: 1 064,- € (32 054,06 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16181
Ponúkame na prenájom na skladovací priestor o rozlohe 266,44 m2. Priestor je vhodný na sklad alebo výrobný priestor. Skladovací priestor sa nachádza vo veľkom areály v ktorom môžu parkovať aj kamióny. Skladovací priestor má vlastnú nakladaciu rampu a parkovisko. Areál má vlastné samostatnú trafo stanicu. Technologický a technický popis nehnuteľnosti je k nahliadnutiu v kancelárií realitnej spoločnosti.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PONÚKAME VÁM NA PRENÁJOM SKLADOVÝ PRIESTOR

Cena: 1 350,- € (40 670,10 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16180
Ponúkame na prenájom na skladovací priestor o rozlohe 338,8 m2. Priestor je vhodný na sklad alebo výrobný priestor. Skladovací priestor sa nachádza vo veľkom areály v ktorom môžu parkovať aj kamióny. Skladovací priestor má vlastnú nakladaciu rampu a parkovisko. Areál má vlastné samostatnú trafo stanicu. Technologický a technický popis nehnuteľnosti je k nahliadnutiu v kancelárií realitnej spoločnosti.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Zrekonštruovaný atraktívny priestor v centre vhodný na administratívne, …

Cena: 400,- € (12 050,40 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 7524
Ponúkame do prenájmu atraktívnu zrekonštruovanú miestnosť v historickej budove v na Jókaiho ulici v centre Komárna. Miestnosť s rozlohou cca 100 m2 je vybavená dobre ozvučenými reproduktormi , zabudovanými rozvodmi na TV, zvukovú aparatúru , veľkoplošným zrkadlom a ambientným osvetlením. Je vhodná na administratívne účely, prezentácie, školenia, výstavy, tanečné a cvičebné kurzy alebo na predajňu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom priestorov v blízkosti centra mesta Prešov

Cena: 442,- € (13 315,69 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16150
Na prenájom priestranné priestory v blízkosti centra mesta Prešov. Priestory v rozlohe 70 m2. Momentálne sa tam teraz nachádza second hand. Možnosť odkúpenia - tovaru. Priestory sú vhodné ako kancelárske alebo poradenské centrum. V týchto priestoroch sa nachádza wc a príručný sklad.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory 15 m2 v centre, Prievidza

Cena: 130,- € (3 916,38 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15721
* Ponúkame na prenájom kancelárske priestory 15 m2 v centre, Prievidza. Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory 15 m2 v centre mesta Prievidza. Nachádzajú sa vo frekventovanej časti mesta. Priestory sú na druhom poschodí a ponúkajú sa bez zariadenia. Okná aj dvere sú plastové. Obchodné priestory majú sociálne zariadenie (dámske, pánske) a samostatný vstup. Možnosť parkovania na parkovaciu kartu, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Priestory na prenájom v Komárne vo frekventovanej lokalite

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 12707
Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu priestory vrátane pivničných priestorov o celkovej rozlohe 189 m2 v Komárne, vo frekventovanej lokalite v blízkosti centra mesta a hraničného priechodu Slovenska - Maďarska (bývalá reštaurácia LEHÁR). Priestory sa nachádzajú vo dvoch krídlach budovy so spoločnou dostupnosťou od hlavného vchodu. V jednej časti budovy sú 3 priestory s plochami 50 m2, 10 m2 a 10 m2 - táto …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájmeme halu s kancelárskymi priestormi, predajňou,obe o výmere 360 m2 v …

Cena: 800,- € (24 100,80 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16062
Ponúkame na prenájom halu s kancelárskymi priestormi, predajňov,obe o výmere 360 m2 v B.Štiavnici, k hale prislúcha aj parkovisko spolu s prístupovou cestou, nový asfalt, o výmere 1000 m2.Priestor sa nachádza v tichej kľudnej lokalite. Cena za prenájom 800 Eur mesačne vrátane dvora 1000 m2 + energie, prípadne dohodou. Ak by bol dlhodobý záujemca tak aj 750 Eur mesačne. Možnost prenajať aj samostatne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na prenájom nebytová budova v Šarkane v centre obce

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16057
Ponúkame Vám do prenájmu nebytovú budovu o rozlohe 167 m2 v Šarkane, v centre obce s krásnym výhľadom na novo zrekonštruovanú kúriu. V tehlovej budove sú 2 veľké miestnosti, chodba, sklad a hygienické zariadenie s umývadlom a toaletou. Podlahy betónové, kúrenie ústredné plynové - je možnosť kúrenia aj tuhým palivom (komínové otvory sú k dispozícii), na čelnej strane budovy sú 2 veľkoplošné oceľové výklady …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »