Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Do prenájmu ponúkame skladový priestor s rozlohou 200 m2 na 10 árovom pozemku.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 10221
Do prenájmu ponúkame oplotený skladový priestor s 10 árovou betónovou plochou. 200 m2 z pozemku tvorí murovaný sklad. V sklade je vyhradený priestor s kanceláriou a WC. V budove je poplašné zariadenie, obecná voda a elektrika 220/380V. Vo dvore je uzamknutý prístrešok pre vysokozdvižný vozík a miesto pre palety. Objekt sa nachádza v tichej časti obce 10 km od Komárna. Objekt je možné využiť na rôzne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam Vám na prenájom obchodný priestor v Poprade

Cena: 600,- € (18 075,60 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16263
Ponúkam na prenájom obchodný priestor o rozlohe 120 m2 s tromi kancelárskymi jednotkami, kuchyňou, chodbou a sociálnym zariadením. Nehnutelnosť je vo veľmi dobrom stave s možnosťou používania ihneď. Priestory sú vhodné pre administratívne, kancelárske účely školenia,pre poskytovanie rôznych služieb. Taktiež môže tento priestor poslúžiť ako byt. Budúci prenájomca si môže podľa vlastného uváženia zmeniť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom - obchodné priestory, 217,43 m2, centrum mesta Nitra

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 9107
Ponúkame na prenájom obchodný priestor s rozlohou 217,43 m2 nachádzajúce sa na pešej zóne v Nitre. Priestory sú vhodné pre prevádzkovanie predajne, baru, reštaurácie alebo kaviarne, pre poskytovanie služieb, prípadne kancelárske účely. Vhodné sú taktiež pre účely ďalšieho vzdelávania - jazyková prípadne tanečná škola. K dispozícii prístup s automobilom počas celého dňa + parkovanie.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre Trenčína, Hasičská ul., 25 …

Cena: 180,- € (5 422,68 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 12111
Ponúkame vám do prenájmu kancelárske priestory v centre Trenčína pri podchode, za autobusovými zastávkami MHD. Kancelária sa nachádza na prvom poschodí s oknom k hlavnej ceste. Má samostatné meranie energií. Podlaha je betónová na požiadanie nájomcu sa dá urobiť dlažba, alebo "plávajúca podlaha" a vymaľovať rovnako podľa požiadavky nového nájomcu. V blízkosti je pohodlné parkovanie na mestských …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PONÚKAME VÁM NA PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 16182
V meste Poprad Vám ponúkame obchodný priestor s dvoma kancelárskymi jednotkami a sociálnym zariadením. Obchodný priestor bol v minulostivyužívaný ako predajňa dlažby a kachličiek. Budúci prenájomca si môže podľa vlastného uváženia zmeniť dispozičné riešenie prenajímaného priestoru. Rozloha priestoru je 230 m2. V sociálnom zariadení sa nachádza zrekonštruovaná sprcha a WC. Vedľa sociálneho zariadenia bola …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PONÚKAME VÁM NA PRENÁJOM SKLADOVÝ PRIESTOR

Cena: 1 064,- € (32 054,06 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16181
Ponúkame na prenájom na skladovací priestor o rozlohe 266,44 m2. Priestor je vhodný na sklad alebo výrobný priestor. Skladovací priestor sa nachádza vo veľkom areály v ktorom môžu parkovať aj kamióny. Skladovací priestor má vlastnú nakladaciu rampu a parkovisko. Areál má vlastné samostatnú trafo stanicu. Technologický a technický popis nehnuteľnosti je k nahliadnutiu v kancelárií realitnej spoločnosti.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PONÚKAME VÁM NA PRENÁJOM SKLADOVÝ PRIESTOR

Cena: 1 350,- € (40 670,10 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16180
Ponúkame na prenájom na skladovací priestor o rozlohe 338,8 m2. Priestor je vhodný na sklad alebo výrobný priestor. Skladovací priestor sa nachádza vo veľkom areály v ktorom môžu parkovať aj kamióny. Skladovací priestor má vlastnú nakladaciu rampu a parkovisko. Areál má vlastné samostatnú trafo stanicu. Technologický a technický popis nehnuteľnosti je k nahliadnutiu v kancelárií realitnej spoločnosti.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Zrekonštruovaný atraktívny priestor v centre vhodný na administratívne, …

Cena: 400,- € (12 050,40 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 7524
Ponúkame do prenájmu atraktívnu zrekonštruovanú miestnosť v historickej budove v na Jókaiho ulici v centre Komárna. Miestnosť s rozlohou cca 100 m2 je vybavená dobre ozvučenými reproduktormi , zabudovanými rozvodmi na TV, zvukovú aparatúru , veľkoplošným zrkadlom a ambientným osvetlením. Je vhodná na administratívne účely, prezentácie, školenia, výstavy, tanečné a cvičebné kurzy alebo na predajňu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom priestorov v blízkosti centra mesta Prešov

Cena: 442,- € (13 315,69 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16150
Na prenájom priestranné priestory v blízkosti centra mesta Prešov. Priestory v rozlohe 70 m2. Momentálne sa tam teraz nachádza second hand. Možnosť odkúpenia - tovaru. Priestory sú vhodné ako kancelárske alebo poradenské centrum. V týchto priestoroch sa nachádza wc a príručný sklad.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory 15 m2 v centre, Prievidza

Cena: 130,- € (3 916,38 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15721
* Ponúkame na prenájom kancelárske priestory 15 m2 v centre, Prievidza. Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory 15 m2 v centre mesta Prievidza. Nachádzajú sa vo frekventovanej časti mesta. Priestory sú na druhom poschodí a ponúkajú sa bez zariadenia. Okná aj dvere sú plastové. Obchodné priestory majú sociálne zariadenie (dámske, pánske) a samostatný vstup. Možnosť parkovania na parkovaciu kartu, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »