Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Lacnejšie kancelárie prenájom,Nové Mesto n.V.

Cena: 3,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 19586
Ponúkame Vám kancelárie na prenájom Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 120 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Spevnený pozemok 1,5 ha ako sklad,NMnV.

Cena: 35,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19585
Ponúkame Vám na prenájom spevnený pozemok pre vonkajšie skladovanie Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 15000 m2. Betónová prístupová cesta. Cena 35 €/ m2/rok. Pozemok sa nachádza v stráženom areály priemyselného podniku na okraji mesta. Výjazd na diaľnicu len 2-3 km jednou priamou asfaltovou cestou bez odbočiek. Možnosť súčasného prenájmu objektu 240 m2 pre vnútorné skladovanie alebo …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Dvojgaráž 67 m2 v stráženom podniku,NMnV.

Cena: 35,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19584
Ponúkame Vám na prenájom dvojgaráž Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 67 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: betón.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: skeletová. Zabezpečenie strážnou službou. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 35 €/ m2/rok. Väčšia dvojgaráž sa nachádza v stráženom areály …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výrobný priestor 360 m2 so žeriavom,Nové Mesto n.V.

Cena: 35,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19583
Ponúkame Vám na prenájom priestor pre výrobu 360 m2 Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 360 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: betón.Stav objektu: pôvodný stav. Zabezpečenie strážnou službou. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 35 €/ m2/rok. Prenajíma sa časť väčšieho objektu, s dvoma veľkými a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárie,vhodné aj pre drobnú výrobu,NMnV.

Cena: 3,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 19577
Ponúkame Vám na prenájom kancelárie vhodné aj pre drobnú výrobu a skladovanie,Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 200 m2. Podlaha: pvc. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie strážnou službou. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom kancelárie v centre mesta Zvolen/Sládkovičová

Cena: 160,- € mesačne
Číslo zákazky: 19526
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na 1 poschodí v centre mesta Zvolen na Sládkovičovej ulici /Poštová ulica. Jedná sa o 3 oddelené kancelárie so spoločným vstupom, vstupnou chodbou, kuchynkou a sociálnym zariadením.  Nové plastové okná ponúkaných kancelárii sú otočené do ulice, nové ústredné kúrenie, možnosť prerobenia priestorov podľa potrieb nájomcu, samozrejme by sa to zohľadnilo v …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom obchodného priestoru v Novom Meste nad Váhom

Cena: 500,- € mesačne
Číslo zákazky: 16470
Ponúkame na prenájom obchodný priestor s dvomi výkladmi, v blízkosti centra, v Novom Meste nad Váhom. Priestor je o veľkosti 32 m2. K dispozícii sú WC, kuchynka. V priestore je pripojenie pre počítačovú sieť - internet, telefón. Budova s exteriérom je chránená elektronickým zabezpečením a kamerovým systémom. Vhodné pre firmu,aj s možnosťou prenájmu kancelárií v podkroví.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov, v Novom Meste nad Váhom

Cena: 310,- € mesačne
Číslo zákazky: 16466
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra, v Novom Meste nad Váhom. K dispozícii je voľných 9 kancelárii. Najmenšia kancelária má 19 m2, najväčšia 32 m2. Každá z kancelárií je vybavená elektrickým rozvodom 220V, prípojkami pre počítačovú sieť - telefón, internet. V budove sa nachádza telefónna ústredňa s dostatkom voľných telefónnych liniek. Majiteľ je po dohode schopný zabezpečiť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenajom skladových priestorou Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19163
Ponúkame Vám na prenájom Zavar, Hlavná. Zabezpečenie alarmom. Cena 20 €/ m2/rok. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. Viac na: dobrereality.sk/kariera  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory v obci Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 18875
Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory  v obci Zavar cca vzdialenej 6 km od Trnavy. Priestory sú zrekonštruovane (plastove okna,plavajuce podlahy) prístup na diaľnicu cca 3 km. HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV!!! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami. Začnite úspešnú kariéru, otvorte si vlastnú pobočku alebo si vytvorte svoj vlastný realitný tím. U nás neplatíte za značku …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »