Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Lukratívny obchodný priestor v Prievidzi

Cena: 10,- € (301,26 Sk)
Číslo zákazky: 17091
Ponúkame Vám na prenájom lukratívne obchodné priestory v centre mesta Prievidza v cene 10 EUR/ m2/mesiac. Nachádzajú sa v centre mesta na ulici Gustáva Švéniho s výbornou dostupnosťou a viditeľnosťou. Priestor má samostatné merače elektriny a vody, vlastné sociálne zariadenie a malý sklad. Priestory sú okamžite k dispozícii. K priestoru prináleží parkovacie miesto. Minimálna doba nájomného je jeden rok.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodný priestor na Bojnickej ceste v Prievidzi - DOHODA NA CENE MOŽNÁ - …

Cena: 1 000,- € (30 126,- Sk)
Číslo zákazky: 17207
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v Prievidzi na Bojnickej ceste s úžitkovou plochou cca 100 m2. Priestor sa nachádza na prízemí polyfunkčnej budovy na frekventovanej Bojnickej ceste v bezprostrednej blízkosti autobusovej a vlakovej stanice. Priestor je dobre viditeľný a vhodný na zriadenie showroomu, predajne, kaviarne alebo herne. K priestoru je patrí dostatok parkovacích miest a tiež garáž na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do dlhodobéo prenájmu poskytneme kompletne zrekonštruovaný …

Cena: 600,- € (18 075,60 Sk)
Číslo zákazky: 18104
Do dlhodobého nájmu poskytneme pekný, kompletnetne zrekonštruovaný priestor s veľkými výkladmi, nachádzajúci sa v centre mesta Komárno, l. Jókaiho 32.  Na podrobnejšie otázky radi odpovieme telefonicky alebo osobne.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v atraktívnej lokalite v Prievidzi - výborné parkovanie

Cena: 300,- € (9 037,80 Sk)
Číslo zákazky: 14633
Ponúkame Vám na prenájom nové kancelárske priestory v atraktívnej lokalite oproti hypermarketu Tesco v Prievidzi. Nachádzajú sa v novo zrekonštruovanej budove na ulici M. Falešnika v Prievidzi na dobre dostupnom a viditeľnom mieste. K budove prináleží veľké parkovisko pre návštevníkov budovy a uzatvorené parkovisko za budovou pre nájomcov objektu. Budova je vybavená zabezpečovacím zariadením. Kancelárie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov,sídlo firmy, alebo salónu v centre BB

Cena: 650,- € (19 581,90 Sk)
Číslo zákazky: 18184
Ponúkame Vám na prenájom na prízemí obchodno-kancelárske priestory, ktoré môžu slúžiť aj ako exkluzívny salón, alebo sídlo firmy v centre Banskej Bystrice na Bakossovej ulici. Ponúkaný priestor sa skladá z troch miestností o rozlohe cca 92 m2,vstupná miestnosť/recepcia, jedna väčšia miestnosť s kuchynkou linkou, ďalšia miestnosť,kde je oddelené WC a sprchový kút s príslušenstvom.  Kompletná  rekonštrukcia …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelársko-výrobných priestorov v centre mesta B.Bystrica, v …

Cena: 40,- € (1 205,04 Sk)
Číslo zákazky: 11614
Ponúkame na prenájom kancelársko-výrobné priestory v centre B.Bystrice,neďaleko OC EUROPA. Tieto priestory sa nachádzajú v suteréne polyfunk.objektu po kompletnej rekonštrukcii, kde je prísun denného svetla. Jedná sa rozlohou o väčšie priestory tvaru L o rozlohe cca 90 m2 a potom zo samostatného priestoru o rozlohe cca 24 m2. WC je samostatné určené pre tento priestor na chodbe z ktorého je aj vchod do …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Priestory na prenájom v Komárne vo frekventovanej lokalite

Cena: 1 300,- € (39 163,80 Sk)
Číslo zákazky: 18117
Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu priestory vrátane pivničných priestorov o celkovej rozlohe 189 m2 v Komárne, vo frekventovanej lokalite v blízkosti centra mesta a hraničného priechodu Slovenska - Maďarska (bývalá reštaurácia LEHÁR). Priestory sa nachádzajú vo dvoch krídlach budovy so spoločnou dostupnosťou od hlavného vchodu. V jednej časti budovy sú 3 priestory s plochami 50 m2, 10 m2 a 10 m2 - táto …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Exkluzívne ne prenájom komerčné priestory v centre, Prievidza.

Cena: 200,- € (6 025,20 Sk)
Číslo zákazky: 18085
Ponúkame na prenájom priestory, 30 m2 v centre mesta Prievidza. Nachádzajú sa vo frekventovanej časti priamo v centre mesta blízko námestia, vhodné ako kancelária. Priestory sú na prvom poschodí v podkroví s klímou, kompletne zariadené kancelárskym nábytkom: dve skrinky, polica na dokumenty, štyri koženné kreslá trojmiestny kancelársky stôl a gauč. Obchodné priestory majú sociálne zariadenie a samostatný …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom obchodno-kancelárskych priestorov na prízemí v pasáži v … - REZERVOVANÉ

Cena: 200,- € (6 025,20 Sk)
Číslo zákazky: 13658
Ponúkame na prenájom priestor, ktorý sa skladá z dvoch miestností o rozlohe 25 m2 + 20 m2 na prízemí v pasáži polyfunkčného objektu v centre mesta B.Bystrica na Hornej ulici. Priestor je vhodný ako kancelária, prípadne obchod, alebo na služby ako sú kadernícke, kozmetické. Sociálne zariadenie je na chodbe po rekonštrukcii. Vlastné meranie energii. Prístup možný príležitostne autom. Cena za prenájom 200 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodný priestor do prenájmu v Komárne

Cena: 336,- € (10 122,34 Sk)
Číslo zákazky: 18061
Ponúkame Vám na prenájom dobre zabehnutý obchodný priestor s kanceláriou a hygienickými zariadeniami o  celkovej rozlohe 56 m2 vo frekventovanej lokalite širšieho centra Komárna. K dispozícii je internetová aj telefónna prípojka. Objekt s vlastným kúrením a ohrevom vody je zabezpečený alarmom cez strážnu službu GRIFF.  Objekt je ideálny na ľubovoľné využitie. Cena nájmu je  336 EUR/mesiac bez režijných …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »