Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Priestor na prenájom v OCA v Banskej Bystrici

Cena: 390,- € mesačne
Číslo zákazky: 19652
Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 40 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný na kanceláriu , alebo butik. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. Cena 390 €/mesiac, bez DPH plus energie. Nájom sa skladá s 3 mesačných splátok čiže …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom veľkej plochy priestorou V Banskej Bystrici aj s parkovaním

Cena dohodou
Číslo zákazky: 123611
Ponúkame Vám na prenájom priestory v Banskej Bystrici, v časti Radvaň, na Slnečnej ulici. Plocha: úžitková 928,36 m2, zastavaná 461 m2. Budova sa skladá z štyroch podlaží na každom podlaží sa nachádzajú sociálne zariadenia, kuchyňa, predsieň, kancelárie. V budove je výťah a pri budove sa nachádzajú vlastné parkovacie miesta. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lukratívne kancelárske priestory na Rudlovskej ceste, využitie aj ako showroom …

Cena: 600,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236600
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, priestranné presvetlené kancelárske priestory (86 m 2), na 1. podlaží rodinného domu s vlastným vchodom, v centre Banskej Bystrice, na Rudlovskej ceste. Nachádza sa tu kuchynka s novou kuchynskou linkou a sociálne zariadenie s umývadlom a WC. Kancelárske priestory majú veľké okná do dvora domu, ktorý je vydláždený zámkovou dlažbou, kde sú k dispozícii 2 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárie 20 m2, Nové Mesto n.V.

Cena: 140,- € mesačne
Číslo zákazky: 123574
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v centre Nové Mesto nad Váhom. Plocha: úžitková 20 m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1. Podlaha: plávajúca. Okná: drevené (pôvodné), ale veľmi zachovalé. Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelária na prenájom

Cena: 100,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236684
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v polyfunkčnej budove v Lučenci. V kancelárii je vlastné kúrenie, krb. Sociálne zariadenia sú spoločné na chodbe. Rozloha kancelárie je 38,5 m2. Cena podnájmu je 100€+DPH.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Komerčný priestor 50 m2, Nové Mesto n.V.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 1236682
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 50 m2. Nachádza sa na prízemí. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Objekt je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Komerčný priestor 200 m2 pre obchod a služby, NM.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 1236668
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 200 m2. Nachádza sa na prízemí. Okná: plastové.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Objekt je momentálne v prebiehajúcej kompletnej rekonštrukcii, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Len u nás, krásne nové kancelárske priestory, v zateplenej budove v peknom …

Cena: 4,50 €/m2/mes.
Číslo zákazky: 1236649
Ponúkame Vám na prenájom Komárno, Bratislavská cesta 4303. Cena 4 €/ m2. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Kontakt na realitného makléra, alebo manažéra pobočky nájdete na: dobrereality.sk/kontakt Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov 150 m2 Prievidza Širšie centrum

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236591
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Prievidzi, širšie centrum Plocha: úžitková 150 m2, jedna veľká miestnosť cca 90 m2 a 3 menšie kancelárie + WC a kuchynský kútik Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové,zateplená budova. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v atraktívnej lokalite v Prievidzi

Cena: 6,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 14633
Ponúkame Vám na prenájom nové kancelárske priestory v atraktívnej lokalite oproti hypermarketu Tesco v Prievidzi. Nachádzajú sa v novo zrekonštruovanej budove na ulici M. Falešnika v Prievidzi na dobre dostupnom a viditeľnom mieste. K budove prináleží veľké parkovisko pre návštevníkov budovy a uzatvorené parkovisko za budovou pre nájomcov objektu. Budova je vybavená zabezpečovacím zariadením. Kancelárie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »