Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Obchodné priestory v Prievidzi 40-80 m2 - Centrum - Dlhá ulica s výbornou …

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18293
Ponúkame na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 40 - 80 m2 na frekventovanej a dobre viditeľnej lokalite v Prievidzi. Priestory sa nachádzajú na rohu ulíc Dlhá a Záhradnícka oproti mestskému parkovisku. V prípade záujmu je možné priestor rozdeliť aj na dve samostatné časti o veľkosti cca 50 m2 a 30 m2. Priestory sa dajú prispôsobiť/vybaviť podľa požiadaviek klienta a sú vhodné k zriadeniu: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom priestorov s rozlohou 47 m2 v budove zdravot a sociálneho zariadenia, …

Cena: 250,- € mesačne
Číslo zákazky: 16887
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom priestory s rozlohou 47 m2 v budove zdravotníckeho a sociálneho zariadenia v Kremnici na ulici Dolnej na 1. poschodí. V budove sa už nachádzajú odborné ambulancie internistu, všeobecného lekára pre dospelých, ORL, gynekológa, diabetológa, stomatológa, neurológa, rehabilitácie, pohotovosť a lekáreň. Priestory je možné využiť na poskytovanie služieb starostlivosti o telo …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v Prievidzi 15 - 150 m2 - Výhodné podmienky nájmu dohodou

Cena: 1,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 18231
Ponúkame Vám na prenájom variabilné kancelárske priestory na Dlhej ulici v Prievidzi. Ponúkame kancelárie s výmerami 80 m2, 45 m2, 30 m2, 15 m2. Cena nájmu dohodou. K cene nájomného budú pripočítané služby a energie. V blízkosti budovy sa nachádza Sociálna poisťovňa, Allianz - Slovenská poisťovňa, Poisťovňa Union, riaditeľstvo HBP, a.s., v pešej dostupnosti je Námestie Slobody, pošta, železničná a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lukratívny obchodný priestor v Prievidzi

Cena: 1,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 17091
Ponúkame Vám na prenájom lukratívne obchodné priestory v centre mesta Prievidza v cene NaN NaN 1 €/ m2/mesiac. Nachádzajú sa v centre mesta na ulici Gustáva Švéniho s výbornou dostupnosťou a viditeľnosťou. Priestor má samostatné merače elektriny a vody, vlastné sociálne zariadenie a malý sklad. Priestory sú okamžite k dispozícii. K priestoru prináleží parkovacie miesto. Minimálna doba nájomného je jeden …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame vám na prenájom obchodné priestory, vo výbornej lokalite v Nových …

Cena: 1 100,- € mesačne
Číslo zákazky: 19872
Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v Nových Zámkoch. Vchod do budovy je z hlavnej ulice, obchodný priestor má 150 m2, skladové priestory majú 150 m2, kancelária je 20 m2+toalety, nákladná rampa. Je tu ešte aj možnosť prenajať si pohostinstvo, ktoré má 100 m2 a vybudovať spolu aj s obchodnými priestormi krásnú reštauráciu. Priestory na parkovanie sú vynikjúce.Priestory sú voľné. Cena 1 100 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom pre Vaše podnikanie v širšom centre Trnavy .

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 19870
Ponúkame Vám na prenájom pekný priestor v Trnave neďaleko hlavnej cesty. Priestor je po rekonštrukcii má nové plastové okná a plávajúcu podlahu . Pozostáva z dvoch samostatých častí o výmere 17,50 m2 cena nájmu je 150 Eur bez DPH. Druhá časť má 35 m2 za 320 Eur bez DPH. Vzužitie na kancelárie pripadne podľa ptreby. Parkovanie je zabezpečené vedľa budovy . Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom obchodný a kancelársky priestor 146 m2,Piešťany.

Cena: 1 750,- € mesačne
Číslo zákazky: 19862
Ponúkame Vám na prenájom obchodný a kancelársky priestor v centre mesta Piešťany. Plocha: úžitková 146 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Cena 1 750 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom komerčných priestorov, Trnava

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18757
Ponúkame Vám na prenájom administratívnych a skladových priestorov - budovu /129 m2 /na Modranskej ceste, v Trnave. Dispozícia budovy: 2 kancelárie, veľký a 2 menšie /skladové/ priestory, kuchynka s jedálňou a toaleta. Pozemok má vlastnú studňu. Kúrenie: ústredné s kotlom na pelety. Zabezpečený objekt sa predáva aj so zariadením. Po dohode je možnosť pridať do skladov regále. Budova sa nachádza na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v Lučenci na prenájom.

Cena: 160,- € mesačne
Číslo zákazky: 19828
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Lučenci. Nachádzajú sa v blízkosti centra, pred budovou je bezproblémové parkovanie. Jeden kancelársky priestor má 15 m2, cena prenájmu je 160€/mesiac. Druhý priestor má 19 m2, cena prenájmu je 180€/mesiac. Ceny sú uvedené vrátene energií a bez DPH. Pre viac informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0948 026 974. Simona Ostrožlíková.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodné, kancelárske priestory v centre Lučenca na prenájom.

Cena: 350,- € mesačne
Číslo zákazky: 19838
Ponúkame Vám na prenájom obchodné, kancelárske priestory v širšom centre mesta Lučenec. Priestory sa nachádzajú na prízemí, vchod je situovaný priamo z ulice, vedľa vchodu sa nachádza vlastné parkovisko kde je cca 10 parkovacích miest. Celkový priestor má 150 m2 (2x toalety, zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, vlastné kúrenie, klimatizácia, TÚV). Cena prenájmu je 350€ vrátane energií. Pre viac …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »