Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


Najvýhodnejšie kancelárske a prevádzkové priestory v Prievidzi od 10 m2 do 500 …

Cena: 3,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 18231
Ponúkame Vám na prenájom variabilné kancelárske a prevádzkové priestory na Dlhej ulici v Prievidzi. Ponúkame kancelárie s výmerami 80 m2, 45 m2, 30 m2, 15 m2, 10 m2. Cena nájmu dohodou od 3,- Eur/ m2. V blízkosti budovy sa nachádza Sociálna poisťovňa, Allianz - Slovenská poisťovňa, Poisťovňa Union, riaditeľstvo HBP, a.s., v pešej dostupnosti je Námestie Slobody, pošta, železničná a autobusová stanica (10 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Najvýhodnejšie obchodné a prevádzkové priestory v Prievidzi od 40 m2 do 80 m2

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18293
Ponúkame na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 40 - 80 m2 na frekventovanej a dobre viditeľnej lokalite v Prievidzi. Priestory sa nachádzajú na rohu ulíc Dlhá a Záhradnícka oproti mestskému parkovisku. V prípade záujmu je možné priestor rozdeliť aj na dve samostatné časti o veľkosti cca 50 m2 a 30 m2. Priestory sa dajú prispôsobiť/vybaviť podľa požiadaviek klienta a sú vhodné k zriadeniu: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Priestor na prenájom v OCA v Banskej Bystrici

Cena: 390,- € mesačne
Číslo zákazky: 19652
Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 40 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný na kanceláriu , alebo butik. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. Cena 390 €/mesiac, bez DPH plus energie. Nájom sa skladá s 3 mesačných splátok čiže …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

80 m2 obchodný priestor vo Fiľakove.

Cena: 220,- € mesačne
Číslo zákazky: 19971
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v blízkosti centra mesta Fiľakovo. Priestor je o rozlohe 80 m2. Sociálne zariadenia su spoločné. V prípade zaujmu je možnosť požiadať o skladové priestory. Cena nájmu je 220€/ mesačne + energie (elektrina , plyn). Budova prešla rekonštrukciou. Vhodné na obchod, menšiu prevádzku, salón. Vlastné parkovanie vo dvore.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodný priestor na prenájom vo Fiľakove

Cena: 120,- € mesačne
Číslo zákazky: 19970
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor s vlastným výkladom blízko centra mesta Filakovo. Rozloha je 35 m2. Pozostavá z jednej väčšej miestnosti a jednej malej (môže byť využivaná ako šatňa). Sociálne zariadenia su spoločné. Cena nájmu je 120€ + energie. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.č. 0915421267.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v Lučenci na prenájom.

Cena: 160,- € mesačne
Číslo zákazky: 19828
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Lučenci. Nachádzajú sa v blízkosti centra, pred budovou je bezproblémové parkovanie. Jeden kancelársky priestor má 15 m2, cena prenájmu je 160€/mesiac. Druhý priestor má 19 m2, cena prenájmu je 180€/mesiac. Ceny sú uvedené vrátene energií a bez DPH. Pre viac informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0948 026 974. Simona Ostrožlíková.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodné, kancelárske priestory v centre Lučenca na prenájom.

Cena: 350,- € mesačne
Číslo zákazky: 19838
Ponúkame Vám na prenájom obchodné, kancelárske priestory v širšom centre mesta Lučenec. Priestory sa nachádzajú na prízemí, vchod je situovaný priamo z ulice, vedľa vchodu sa nachádza vlastné parkovisko kde je cca 10 parkovacích miest. Celkový priestor má 150 m2 (2x toalety, zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, vlastné kúrenie, klimatizácia, TÚV). Cena prenájmu je 350€ vrátane energií. Pre viac …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v atraktívnej lokalite v Prievidzi

Cena: 6,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 14633
Ponúkame Vám na prenájom nové kancelárske priestory v atraktívnej lokalite oproti hypermarketu Tesco v Prievidzi. Nachádzajú sa v novo zrekonštruovanej budove na ulici M. Falešnika v Prievidzi na dobre dostupnom a viditeľnom mieste. K budove prináleží veľké parkovisko pre návštevníkov budovy a uzatvorené parkovisko za budovou pre nájomcov objektu. Budova je vybavená zabezpečovacím zariadením. Kancelárie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lukratívny obchodný a prevádzkový priestor v Prievidzi - výborná lokalita, …

Cena: 12,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 17091
Ponúkame Vám na prenájom lukratívne obchodné a prevádzkové priestory v centre mesta Prievidza. Nachádzajú sa v centre mesta na ulici Gustáva Švéniho s výbornou dostupnosťou, viditeľnosťou a dobrými možnosťami parkovania pre zákazníkov a klientov. V objekte je sídlo Daňového úradu a na prízemí sa nachádzajú viaceré obchodné prevádzky vrátane zastúpenia ORANGE. Budova sa nachádza pri frekventovanej ceste, v …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom priestorov s rozlohou 47 m2 v budove zdravot a sociálneho zariadenia, …

Cena: 250,- € mesačne
Číslo zákazky: 16887
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom priestory s rozlohou 47 m2 v budove zdravotníckeho a sociálneho zariadenia v Kremnici na ulici Dolnej na 1. poschodí. V budove sa už nachádzajú odborné ambulancie internistu, všeobecného lekára pre dospelých, ORL, gynekológa, diabetológa, stomatológa, neurológa, rehabilitácie, pohotovosť a lekáreň. Priestory je možné využiť na poskytovanie služieb starostlivosti o telo …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »