Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na prenájom


PRENÁJOM rodinného domu, vhodný aj pre podnikateľské účely v meste Nováky, …

Cena: 300,- € (9 037,80 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 7720
Ponúkame na prenájom rodinný dom s prístavbou, v meste Nováky, okres Prievidza. Svojou polohou je rodinný dom vhodný pre podnikateľské účely. K rodinnému domu patri pekný rovinatý pozemok v zadnej časti rodinného domu, ktorý je možné využiť podľa požiadaviek nového nájomcu. Kúrenie v dome je elektrické, nové rozvody vody a elektrický bojler na ohrev vody. Sedlová strecha, nová plechová krytina. K …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskeho priestoru v centre B.Bystrice, 30 m2

Cena: 210,- € (6 326,46 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 10614
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v centre na Dolnej ulici o rozlohe 30 m2, na 2 poschodí. Miestnosť je svetlá - má veľkú presklenú stenu. Soc.zariadenie je na poschodí. V prípade záujmu je možné parkovanie za poplatok cca 30 Euro na mesiac. Nájomné je 210 Euro bez DPH, plus platba za energiu cca 30 Euro.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom skladu v stráženom areáli v Dubovej

Cena: 24,- € (723,02 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12666
Ponúkame na prenájom skladové priestory 72 m2 v stráženom uzavretom areáli bývalej Petrochemy v Dubovej. V sklade je spevnená vydláždená podlaha, k budove je spevnená betónová príjazdová cesta. Cena prenájmu je 24 euro/ m2/rok bez DPH, plus energie.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov v Dubovej

Cena: 33,- € (994,16 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12198
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v areáli bývalej Petrochemy v Dubovej. Budova je hneď pri vrátnici stráženého areálu. Je možnosť prenájmu celého poschodia - 10 kancelárií, ktoré sú v pôvodnom zachovalom stave, okná drevené, podlaha PVC. Priestory sa vykurujú, sú zariadené kanc.nábytkom. V areáli sú ďalšie priestory na prenájom - výrobno-skladovacie, administratívne. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom plechového skladu 42 x 18 m v Dubovej

Cena: 24,- € (723,02 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12197
Ponúkame na prenájom plechový sklad so sedlovou strechou o rozmeroch 42 x 18 m, s betónovou podladou, po dlžke priechodný, má 2 brány. Výška skladu je v kohútiku 6 m. V sklade nie je možnosť vykurovania. Prístupová cesta je betónová. Nachádza sa v uzatvorenom a stráženom areáli bývalej Petrochemy v Dubovej. Je možnosť prenájmu ďalších výrobno-skladovacích a kancelárskych priestorov. Cena prenájmu je 24 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom čiastočne zrekonštruovanej budovy v Dubovej

Cena dohodou
Číslo zákazky: 12196
Ponúkame na prenájom samostatnú budovu po čiastočnej rekonštrukcii - vymenené okná a dvere. Pôdorys objektu je 11 x 14 m. Budova sa nachádza v uzavretom stráženom areáli bývalej Petrochemy v Dubovej. Bola využívaná ako práčovňa. V priestoroch je možné podnikať aj v pôvodnej činnosti, nakoľko v budove je stále pôdné vybavenie - práčky. V areáli sú na prenájom aj ďalšie výrobno-skladovacie priestory, garáže.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom administratívnej budovy v Dubovej, kancelárie

Cena: 33,- € (994,16 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12194
Ponúkame na prenájom čiastočne zrekonštruované kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú v dvoj podlažnej budove na druhom poschodí. Budova je pozdĺžne priechodná, má samostatné vstupy na oboch stranách. V miestnostiach sú plastové okná, podlaha je PVC a koberce, na chodbách je dlažba. Priestory sú vhodné na sídlo firmy. Budova je v uzavretom stráženom objekte bývalej Petrochemy v Dubovej. Cena prenájmu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom nazateplenej haly v areáli v Dubovej

Cena: 24,- € (723,02 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12188
Ponúkame na prenájom oceľovú halu cca 30 x 18 m, nezateplenú, opláštená je plechom. Nachádza sa v areáli bývalej Pertochemy v Dubovej Hala má z prednej aj zadnej strany bránu, je priechodná pre kamión, takže ju možno využiť na skladovacie, ale aj výrobné účely. Prístup je po betónovej ceste. Cena prenájmu je 24 euro/ m2 na 1 rok + DPH, + energia. Areál je uzavretý a je tam strážna služba. Je možnosť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom čiastočne zateplenej haly 48 x 38 m v areáli v Dubovej

Cena: 24,- € (723,02 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12192
Ponúkame na prenájom halu o rozmere 48 x 38 m, ktorá má dve lode. V priestoroch je murovaný vstavok, kde je soc.zariadenie a možnosť kancelárie, betónová podlaha, je možný prejazd kamiónov. Halu je možné vykurovať. Prístupová cesta je betónová. Hala sa nachádza v uzavretom a stráženom objekte areálu bývalej Petrochemy v Dubovej. Cena prenájmu je 24 euro/ m2/rok + DPH + energie. Je možnosť prenájmu ďalších …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom čiastočne zateplenej haly v areáli v Dubovej

Cena: 24,- € (723,02 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12191
Ponúkame na prenájom sklad so sedlovou strechou, ktorý je predelený na dve časti. Jedna je zateplená s možnosťou vykurovania, druhá časť je plechová. Podlaha je betónová, je možnosť prejazdu kamiónov, prístupová cesta je betónová. Hala sa nachádza v uzavretom stráženom objekte bývalej Petrochemy v Dubovej. Je možnosť prenájmu ďalších výrobno-skladovacích a kancelárskych priestorov. Cena prenájmu je 24 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »