Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na predaj


Ponúkame Vám na predaj vo leľmi dobrom stave HALU.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 15452
Ponúkame Vám na predaj halu o celkovej výmere 3683 m2.Nehnutelnosť je vo veľmi dobrom stave s možnosťou používania ihneď. Hala je suchá priestranná vhodná je ako sklad ,výrobná hala a podobne. Sú tam všetky IS. Energie:pitná voda ,el.energia, ústredné kúrenie,kanalizáci Budova je samostatne stojaca má dve nadzemné podlažia,nie je podpivničená, svetlá výška je 4,4mnosná konštrukcia je železobetonový …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj polyfunkčné priestory –Žiar nad Hronom o výmere 1536 m2.

Cena: 199 000,- € (5 995 074,- Sk)
Číslo zákazky: 14574
MAGIC INTERIER s.r.o. so sídlom V Žiari nad Hronom ponúka odpredaj polyfunkčný objekt vrátane celého areálu. Objekt je v súčastnosti využívaný ako predajňa nábytku a interierových prvkov. Dvor areálu je pripravený na prevádzkovanie verejnej tržnice ./ Pre prevádzkovanie tržnice je mestom schválený trhový poriadok./ Objekt bol v roku 1994 kompletne rekonštruovaný a v roku 2006 bol zateplený a vybudované …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

LEN U NÁS - Na predaj zariadenej nehnuteľnosti pre obchod a služby vo Veľkom …

Cena: 160 000,- € (4 820 160,- Sk)
Číslo zákazky: 14175
Ponúkame Vám na predaj viacúčelovú nehnuteľnosť o rozlohe 197 m2 vo Veľkom Mederi v tichej, útulnej lokalite s ľahkou dostupnosťou od hlavnej trasy cestnej dopravy Komárno- Dunajská Streda - Bratislava. Objekt je ideálny na viacúčelové využitie podľa vlastných predstáv (zariadenie pre seniorov, ubytovňa, objekt pre sociálne služby, útulok, kancelárie, a i.). Objekt v súčasnosti je v prevádzke, ako penzión …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj zabehnuté pohostinstvo v obci Pravenec

Cena: 78 000,- € (2 349 828,- Sk)
Číslo zákazky: 14618
Znížená cena!!! Ponúkam na predaj zabehnuté pohostinstvo v obci Pravenec. Nachádzajú sa v ňom dve prevádzkové miestnosti jedna pre fajčiarska a jedna nefajčiarska, letná terasa. Celková plocha pohostinstva je 146 m2 s počtom 60 miest na sedenie a plus vonkajšia terasa o rozlohe cca 50 m2 s počtom miest na sedenie cca 50. Súčasťou pohostinských priestorov je kancelária, príručný sklad, chladiaci box, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj tri priestory, vhodné na podnikanie, v N DCA

Cena: 128 000,- € (3 856 128,- Sk)
Číslo zákazky: 9491
Ponúkame na predaj, tri veľmi pekné, priestranné a slnečné priestory v Novej Dubnici, v objekte obchodného centra. Priestory sa nachádzajú na prvom nadzemnou podlaží. Svojou výhodnou polohou pri hlavnej ceste, v rušnej časti obchodného centre, je tento priestor vhodný ako kancelária pre firmu, ako prevádzka (krajčírstvo, kozmetika, kaderníctvo, potraviny a iné obchodné priestory) , ako sídlo obchodnej …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Nové obchodné priestory v centre mesta Poprad na predaj!

Cena: 1 350,- € (40 670,10 Sk)/m2
Číslo zákazky: 15696
V centre mesta Poprad ponúkam na predaj zaujímavý kancelársky priestor. Ku kancelárií prislúcha spoločné sociálne zariadenia, zvlášť pre ženy a mužov, spoločná kuchynka s balkónom. Kancelária o ploche 43 m2 sa nachádza na prvom poschodí novopostavenej budovy. Je vhodná ako sídlo firmy, ako aj na súkromné služby či prevádzky. Obchodné centrum sa nachádza priamo v centre mesta a v bezprostrednej blízkosti …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Slnečná kancelária v novopostavenej budove v centre mesta Poprad na predaj

Cena: 1 350,- € (40 670,10 Sk)/m2
Číslo zákazky: 15693
V centre mesta Poprad ponúkam na predaj zaujímavý, atypický, slnečný kancelársky priestor. Ku kancelárií prislúcha spoločné sociálne zariadenia, zvlášť pre ženy a mužov, spoločná kuchynka s balkónom. Kancelária o ploche 22 m2 sa nachádza na prvom poschodí novopostavenej budovy. Je vhodná ako sídlo firmy, ako aj na súkromné služby či prevádzky. Obchodné centrum sa nachádza priamo v centre mesta a v …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Atypické kancelárske priestory na predaj !!!

Cena: 1 350,- € (40 670,10 Sk)/m2
Číslo zákazky: 15692
V centre mesta Poprad ponúkam na predaj zaujímavý, atypický kancelársky priestor. Ku kancelárií prislúcha spoločné sociálne zariadenia, zvlášť pre ženy a mužov, spoločná kuchynka s balkónom. Kancelária o ploche 22 m2 sa nachádza na prvom poschodí novopostavenej budovy. Je vhodná ako sídlo firmy, ako aj na súkromné služby či prevádzky. Obchodné centrum sa nachádza priamo v centre mesta a v bezprostrednej …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Atypické kancelárske priestory na predaj !!!

Cena: 1 350,- € (40 670,10 Sk)/m2
Číslo zákazky: 15690
V centre mesta Poprad ponúkam na predaj zaujímavý, atypický kancelársky priestor. Kancelária je teplá a slnečná. Ku kancelárií prislúcha spoločné sociálne zariadenia, zvlášť pre ženy a mužov, spoločná kuchynka s balkónom. Kancelária o ploche 75 m2 sa nachádza na prvom poschodí novopostavenej budovy. Je vhodná ako sídlo firmy, ako aj na súkromné služby či prevádzky. Obchodné centrum sa nachádza priamo v …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do prenájmu poskytneme zrekonštruovaný obchodno-kancelársky priestor s výkladmi

Cena: 120,- € (3 615,12 Sk)
Číslo zákazky: 15529
Do dlhodobého prenájmu ponúkame pekný zrekonštruovaný priestor, vhodný na služby alebo obchodno-kancelárske účely. Priestor sa nachádza pri reštaurácii s terasou, v komplexe so zabehnutými kaderníckymi a kozmetickými službami.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »