Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na predaj


Exkluzívne len u Nás ponúkame na predaj prevádzkové objekty.

Cena: 240 000,- €
Číslo zákazky: 17256
Nikdy nebolo podnikanie také ľahké ako teraz.EXKLUZÍVNE Vám v centre Žarnovici ponúkame na predaj prevádzkové objekty ktoré poskytujú neskonalé množstvo možností podnikania. Objekt je vhodný jak na skladovanie ale aj ako výroba Vstup do objektu je cez uzamykateľnú vstupnú bránu. V celom objekte sa nachádzajú spevnené plochy na ktoré je možný vstup jak nákladným vozidlám tak aj kamiónmi. Každá z budov je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj obchodný priestor vo frekventovanej lokalite širšieho centra v Komárne

Cena: 93 000,- €
Číslo zákazky: 18062
Ponúkame Vám na predaj dobre zabehnutý obchodný priestor s kanceláriou, kuchynským kútikom a hygienickými zariadeniami (toaleta, umývadlo) o celkovej rozlohe 56 m2 aj s vlastným pozemkom v Komárne, vo frekventovanej lokalite mesta. Podlahy sú keramické dlaždice, okná drevenné (pôvodné), výklady a vstupné dvere oceľové s bezpečnostnými mrežami. Oddelené WC. Pôvodný stav, konštrukcia objektu: tehlová. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj prevádzkovo- obchodného objektu/novostavby v širšom centre mesta …

Cena: 123 000,- €
Číslo zákazky: 18363
Ponúkame na predaj zaujímavý prevádzkovo-obchodný objekt v širšom centre mesta pri hlavnej autobusovej stanici vo Zvolene o celkovej rozlohe 144 m2, jedná sa o 12 ročnú novostavbu s tromi prevádzkami, ktoré sú obsadené ako sú: stávková kancelária NIKE a stávková kancelária TIPOS. Tieto prevádzky sú v užívaní od samého začiatku a je možnosť s nimi naďalej podpísať nájomný vzťah.  1 prevádzka o rozlohe …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

AKCIA - Na predaj 2 obchodné priestory v Komárne, príp. výmena na inú …

Cena: 42 000,- €
Číslo zákazky: 14262
Ponúkame Vám na predaj 2 ks obchodných priestorov o celkovej rozlohe 80 m2 v Komárne, vo frekventovanej lokalite v Nádvorí Európy. Prvá miestnosť s celkovou plochou 40 m2 sa nachádza na prízemí, pozostáva z jednej a z toalety s umývadlom a prietokovým ohrievačom vody s plochou 3,30 m2. Miestnosť je zabezpečená pohybovým senzorom a je dobre presvetlená s dvoma euro oknami z dreva, dverné krídla interiéru …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodný priestor 350 m2,Nové Mesto n.V.

Cena: 165 000,- €
Číslo zákazky: 18996
Ponúkame Vám na predaj časť väčšieho objektu nákupného strediska s predajnou plochou 175 m2 na prízemí,a 175 m2 v podkroví,v lokalite Mnešice, Nové Mesto nad Váhom. Plocha: úžitková 350 m2, zastavaná 180 m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne, krb. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj/Prenájom - kancelária v centre s parkovaním

Cena: 13 900,- €
Číslo zákazky: 18990
Ponúkam na predaj alebo na prenájom krásnu kanceláriu priamo v centre mesta Komárno. Výhody: kompletná rekonštrukcia, centrum, parkovanie, kamerový systém, všetko pri ruke k podnikateľskej činnosti, pripravené na realizáciu podnikania. Viac info 0905276461  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj PÁLENICA v obci Kolta.--Exkluzívne u nás.

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 18972
Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj zabehnutú PÁLENICU v obci KOLTA .Nachádza sa na pozemku o rozlohe 2000 m2 na kraji obce.Objekt je rozdelený na viac častí.1.miestnosť pre sušenie a mletie koreninovej papriky,2 miestnosť pre výrobu ovocných štiav.3.prevádzková miestnosť je vybavená dvoma funkčnými destilačnými zariadeniami,2x rektifikačný kotol + chladič,vodková nádrž,nádrž na meranie úkapov,liehové meradlo. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do dlhodobého prenájmu ponúkame obchodné priestory v centre mesta Komárno.

Cena: 200,- €
Číslo zákazky: 11353
Ponúkame do prenájmu obchodný priestor s rozlohou 49 m2 nachádzajú sa na prízemí polyfunkčného domu na záhradníckej ulici v Komárne. V priestore sú 2 kancelárie 19 m2 a 30 m2, na chodbe sú spoločné toalety a kuchynský kútik. Podmienky nájmu: Doba nájmu minimálne 1 rok. Výpoveď zo strany nájomcu pred uplynutím 1 roka bez uvedenia dôvodu je možná (výpovedná lehota 3 mesiace), v takom prípade ale nájomca …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do prenájmu ponúkame obchodný priestor vcentre mesta Komárno.

Cena: 250,- €
Číslo zákazky: 11354
Do prenájmu ponúkame obchodný priestor na Záhradníckej ulici v Komárne s rozlohou 69 m2. V priestore sú 3 miestnosti (30+19,5+19,5 m2), na chodbe sú spoločné toalety a kuchyňský kútik. Podmienky nájmu: Doba nájmu minimálne 1 rok. Výpoveď zo strany nájomcu pred uplynutím 1 roka bez uvedenia dôvodu je možná (výpovedná lehota 3 mesiace), v takom prípade ale nájomca platí zmluvnú pokutu vo výške1 nájomného. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory, výrobnú halu sklad a pozemok v …

Cena: 590 000,- €
Číslo zákazky: 16454
Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory, výrobnú halu, sklad technických plynov a pozemok na výstavbu v priemyselnej zóne na Továrenskej ulici v Zlatých Moravciach. Priestory boli postavené v rokoch 2006 - 2007. Obchod je postavený z tehly, je zateplený polystyrénom, sadrokartónové stropy, izolácia, škridla, keramická dlažba, plynové kúrenie s  regulátormi tepla. V obchodných priestoroch sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 Nasledujúca stránka »