Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Komerčné priestory, kancelárie, garáže na predaj


Predám veľký dvojdom - podnikateľské priestory v obci Šaštín Stráže

Cena: 71 500,- €
Číslo zákazky: 1300101
Ponúkam vám na predaj podnikateľský priestor s celkovým pozemkom 634 m². využívaný ako ubytovňa, ktorý sa nachádza na hlavnej trase Kúty - Senica v obci Šaštín Stráže. Objekt je rozdelený na dve časti, pričom jedna časť prešla rozsiahlou rekonštrukciou a je v štádiu dokončenia. Sú tu nové rozvody vody, elektriny, odpadu, kompletne nová strecha a zateplenie objektu. Kúrenie je na tuhé palivo cez …  Viac informácií » 

Exkluzívne: Znížená cena bývalého hostinca a potravín priamo v obci Kružno, v …

Cena: 10 500,- €
Číslo zákazky: 123520
Ponúkame Vám na predaj budovu priamo v obci Kružno v blízkosti Rimavskej Soboty. Jedná sa o bývalé potraviny a hostinec. Plocha: úžitková 322 m2, zastavaná 132 m2. Podlaha: dlažba. Okná: drevené (pôvodné). Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: krb. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická …  Viac informácií » 

Ponúkam Vám na predaj bufet v časti Poltár, vedľa železničnej stanici

Cena: 62 400,- €
Číslo zákazky: 123594
Ponúkame Vám na predaj bufet v časti Poltár v blízkosti železničnej stanici a autobusovej zástavky. Plocha: zastavaná 229 m2. Podlaha: dlažba.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Cena 62 400 € Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov …  Viac informácií » 

predám výrobno-skladovací areál s pozemkom 1,8 ha v intraviláne v obci Jelenec

Cena: 310 000,- €
Číslo zákazky: 1236847
Ponúkam na predaj výrobno - skladovaciu halu spolu s administratívnou budovou v obci Jelenec. Plocha: úžitková 1,8 ha. Pozemok je oplotený s IS - voda, studňa, elektrika 400kW (trafo), kanalizácia a žumpa na pozemku, plyn na hranici pozemku. Nachádza sa v intraviláne obce. Pozostáva z výrobno-skladovacej haly o 2 NP, opráverenská hala a administratívna budova, v ktorej sa nachádzajú 2 …  Viac informácií » 

Ponúkame na predaj priestory určené na podnikanie v Nových Zámkoch.

Cena: 132 990,- €
Číslo zákazky: 1236748
Ponúkame Vám na predaj priestory vhodné na podnikanie v OV v Nových Zámkoch. Objekt je vhodný na zariadenie reštaurácie, rýchleho občerstvenia, herňa, kozmetický salón, obchod, kancelárie... Do objektu sú dva vchody, z toho jeden je ako nakladacia rampa. Kúrenie je vlastné plynové, bola menená elektrina v celom objekte a je tam 230 aj 380 V. Priestor je čiastočne podpivničený, a má vlastné …  Viac informácií » 

Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu sklad a pozemok v Zlatých Moravciach

Cena: 187 000,- €
Číslo zákazky: 16454
Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu, sklad technických plynov a pozemok na výstavbu v priemyselnej zóne na Továrenskej ulici v Zlatých Moravciach. Priestory boli postavené v rokoch 2006 - 2007.. Sklad sa nachádza aj v podkroví s prístupom cez nákladnú rampu. Za obchodnými priestormi sa nachádza pivnica a parkovacie miesto. Ďalej sa nachádza sklad technických plynov, výrobná hala so skladom. Pred …  Viac informácií » 

Ponúkame Vám na predaj obchodno-výrobné priestory v obci Palárikovo (8km od …

Cena: 95 000,- €
Číslo zákazky: 1236624
Ponúkame Vám na predaj obchodno-výrobné priestory v obci Palárikovo. Priestory sú v OV bez ťarchy. Dispozičné riešenie je: predajná časť, kancelária, výrobná miestnosť, 2 sklady, WC+sprcha, technická miestnosť. Pred budovou sú vynikajúce priestory na parkovanie, výborný prístup k 2 nakladacím rampám.. Plyn, elektrina 220 aj 380, rozvodná skriňa dovoľuje napojenie aj strojov alebo zariadení s …  Viac informácií » 

Do prenájmu poskytneme zrekonštruovaný obchodno-kancelársky priestor s výkladmi

Cena: 110,- €
Číslo zákazky: 15529
Do dlhodobého prenájmu ponúkame pekný zrekonštruovaný priestor s výkladmi situovanými na ulicu. Vhodný je na služby alebo obchodno-kancelárske účely. Priestor sa nachádza na frekventovanej Jókaiho ulici pri reštaurácii s terasou, v komplexe so zabehnutými službami. .  Viac informácií » 

Ponúkame na predaj nové polyfunkčné priestory v obci Šárovce - 2 ambulancie, …

Cena: 95 900,- €
Číslo zákazky: 19791
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu v obci Šárovce. Budova pozostáva z troch hlavných častí. Prvú časť tvoria 2 ambulancie a sú situované po ľavej časti vchodu. Druhá časť bola používaná ako lekáreň umiestnená v pravej časti objektu. Tretiu časť tvorí garsónka. Dispozične je každá časť spojená cez vchod, zádverie a vstupnú halu. Ošetrovne majú detskú ambulanciu ako aj ambulanciu pre …  Viac informácií » 

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory, blízko centra v Nových Zámkoch

Cena: 37 000,- €
Číslo zákazky: 20127
Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory už zabehnutej prevádzky v OV bez zaťaženia v Nových Zámkoch. Obchodný priestor sa nachádza blízko centra mesta, úžitková plocha je 47 m2. Budova je zrekonštruovaná, okná plastové, mreže na oknách.Kúrenie plynové, voda a kanalizácia mestské, vlastné WC. Kúpou ihneď voľné. K prevádzke patrí aj jedno parkovacie miesto. Cena 37 000 € V prípade záujmu …  Viac informácií » 
1 2 Nasledujúca stránka »