Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Komerčné priestory, kancelárie, garáže na predaj


Ponúkame Vám na predaj vo leľmi dobrom stave HALU.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 15452
Ponúkame Vám na predaj halu o celkovej výmere 3683 m2.Nehnutelnosť je vo veľmi dobrom stave s možnosťou používania ihneď. Hala je suchá priestranná vhodná je ako sklad ,výrobná hala a podobne. Sú tam všetky IS. Energie:pitná voda ,el.energia, ústredné kúrenie,kanalizáci Budova je samostatne stojaca má dve nadzemné podlažia,nie je podpivničená, svetlá výška je 4,4mnosná konštrukcia je železobetonový …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam čiastočne zrekonštruovanú administratívnu budovu v Ružomberku.

Cena: 250 000,- € (7 531 500,- Sk)
Číslo zákazky: 13095
Ponúkam na predaj bývalú administratívnu budovu v Ružomberku,budova sa nachádza v lokalite, ktorá sa považuje za širšie okrajové centrum mesta Ružomberok. Prístup k budove je po spevnenom povrchu vnútroareálových komunikácií. Budova je napojená na vnútroareálové inžinierske siete – voda, kanalizácia, parovod, elektrická energia silnoprúd aj slaboprúd. Stavba má betónové základy, obvodové steny sú …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Polyfunkčná budova s 2x dvojizbovým bytom vhodné na podnikanie v Seredi

Cena: 187 800,- € (5 657 662,80 Sk)
Číslo zákazky: 16688
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt 500 m2 vhodný na bývanie aj podnikanie. V budove sú 2x samostatne oddelené byty s novými bojlermi a s parkovaním vo dvore, druhý byt v budove môžete prenajať a zároveň môžete podnikať vo vlastnej budove .Ponúkame možnosť pokračovať v pohostinstve, v reštauračných službách, poprípade možnosť ubytovávať. Možná aj nadstavba ktorá bola už schválená aj s predbežnými plánmi …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do prenájmu poskytneme zrekonštruovaný obchodno-kancelársky priestor s výkladmi

Cena dohodou
Číslo zákazky: 15529
Do dlhodobého prenájmu ponúkame pekný zrekonštruovaný priestor s výkladmi situovanými na ulicu. Vhodný je na služby alebo obchodno-kancelárske účely. Priestor sa nachádza na frekventovanej Jókaiho ulici pri reštaurácii s terasou, v komplexe so zabehnutými službami. .  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu a obchodné priestory v Zlatých Moravciach.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16454
Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu a obchodné priestory ktoré by sa dali veľmi dobre využiť ako ako reštauračné zariadenie. Obchodné priestory so sociálnym zariadení,kuchynkou ,kanceláriami . nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom stave blízko centra .K areálu nehnuteľnosti patrí aj veľmi pekný rovinatý pozemok o výmere 751 m2 s možnosťou novovybudovaných priestorov na podnikanie.Vlastná prípojka plynu,voda …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Admin.budova s pozemkom 2385 m2,Nové Mesto nad Váhom.Výhodne!

Cena: 142 700,- € (4 298 980,20 Sk)
Číslo zákazky: 16197
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú administratívnu budovu s pozemkom 2385 m2 v priemyselnej lokalite Nové Mesto nad Váhom.Táto oblasť patrí podľa znaleckého posudku v podnikaní k najvýhodnejšej polohe na strednom Považí. Z rozlohy pozemku je až 2200 m2 vedených v LV ako zastavaná plocha.Pripojené sú všetky IS elektrika 230/400 V,plyn,vodovod,kanalizácia.Budova,ktorá sa nachádza cca 100 m od hlavnej cesty,je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Podnikateľský objekt 200 m2 pre pohostinstvo a potraviny v obci Lubina.

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 16654
Ponúkame na predaj dva staršie zachovalé domy spojené v jeden objekt,pre dve prevádzky napr.pohostinstvo a potraviny,spolu s veľkým pozemkom 1473 m2 v obci Lubina okres Nové Mesto nad Váhom.Objekt je plne prevádzkyschopný,k dispozícii aj staršie ale funkčné vybavenie. Celý pozemok je vedený ako zastavané plochy.IS elektrika,vodovod,odkanalizovanie do žumpy.Na pozemku sú aj dve kopané studne,ktoré je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

SKLADOVO VÝROBNÝ AREÁL 5400 m2 v SEREDI SO ŽELEZNIČNOU VLEČKOU

Cena: 500 000,- € (15 063 000,- Sk)
Číslo zákazky: 16691
Ponúkame na predaj SKLADOVO VÝROBNÝ AREÁL Sklad - silo v Seredi - jedná sa o štvorpodlažný objekt založený na železobetónových pätkách. Obvodové murivo je z pálených tehál. Strešná konštrukcia valbovej strechy pozostáva z dreveného krovu pokrytého pozinkovaným plechom. Vonkajšia úprava povrchov je cementová jemná omietka, medzi oknami spárované murivo, vnútorná omietka je vápenná hladká omietka. Okná a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj exkluzívne Beauty & Cafe - všetko v jednom !!!!

Cena: 110 000,- € (3 313 860,- Sk)
Číslo zákazky: 16438
Len u nás: ZĽAVA: Na predaj ponúkam exkluzívne - zabehnuté luxusné skrášlovacie štúdio spojené s exkluzívnou kaviarňou s letnou terasou s výhľadom na rieku Dunaj. V štúdiu sa nachádza špičkové profi solárium s 2 ležiacimi a 1 stojacím, sprcha, toaleta, recepcia, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, masáž ......... Všetko je ešte v záruke. Štúdio s kaviarňou sa nachádza v obchodnom komplexe a predáva sa s …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Priemyselný objekt na zriadenie výrobnej prevádzky - CENTRUM KOMÁRNA !!!

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 10881
Ponúkame na predaj/prenájom objekt v centre mesta, ktorý je využiteľný na zriadenie výrobnej ,prípadne aj obchodnej prevádzky stojaci na vlastnom pozemku z možnosťou parkovania priamo pred objektom paralelne s príjazdovou komunikáciou. Celkový stav stavby je dobrý a nakoľko sa jedná o skeletovú konštrukciu, ktorá ponúka možnosť prispôsobenia celkovej dispozície objektu. Na pozemku sú vytvorené spevnené …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »