Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Martina.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 12360
Ponúkame Vám na prenájom priestor o výmere 174 m2,v centre Martina na ul.Andrea Kmeťa.priestor je vhodný na kancelárie, predajňu, lekáreň, čajovňa, telocvičňa a iné.Budova s priestormi sa nachádza v lukratívnej časti mesta.Bezplatné parkovanie za budovou, strážna služba, výťah, plastové okná.Cena dohodou.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

ZNÍŽENÁ CENA!! Ponúkame na predaj administratívnu budovu v blízkosti centra …

Cena: 230 000,- € (6 928 980,- Sk)
Číslo zákazky: 5881
ZNÍŽENIE CENY! POZOR!! Možnosť odkúpenia časti nehnuteľnosti - dá sa rozdeliť na 3 samostatné priestory so samostatnými vchodmi. Ponúkame na predaj administratívnu budovou v Poprade o celkovej výmere 1208 m2. Zastavaná plocha 350 m2. Pozemok je vhodný hlavne pre administratívnu budovu, obchodné a kancelárske priestory. K danému pozemku je vypracovaný zaujímavý projekt, kde je schválená výstavba sedem …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v centre Poprad

Cena: 333,- € (10 031,96 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 6989
Ponúkame na prenájom obchodno - kancelárske priestory v centre mesta Poprad na pešej zóne. Nachádzajú sa na prvom poschodí v zrekonštruovanej budove. Priestor o výmere 50 m2 je veľmi vhodný na kanceláriu typu open-office, predajňu, alebo služby. K priestoru prináleží aj miestnosť vhodná ako sklad, príp.kuchynka. Na chodbe sa nachádzajú spoločné sociálne zariadenia pre nájomníkov budovy na danom poschodí. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom administratívnu budovu v blízkosti centra mesta Poprad

Cena: 6,- € (180,76 Sk)/m2/mes.
Číslo zákazky: 11635
Ponúkame na dlhobobý prenájom administratívnu budovu v centre mesta Poprad. Nehnuteľnosť sa dá rozdeliť na 3 samostatné priestory so samostatnými vchodmi. Celková výmera 1208 m2. Zastavaná plocha 350 m2. Pozemok je vhodný hlavne pre administratívnu budovu, obchodné a kancelárske priestory. K danému pozemku je vypracovaný zaujímavý projekt, kde je schválená výstavba sedem poschodovej budovy o rozlohe 750 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj pohostinstvo - BISTRO v obci Andovce.

Cena: 99 900,- € (3 009 587,40 Sk)
Číslo zákazky: 10006
Ponúkame na predaj pekné BISTRO plne v prevádzke v centre obce Andovce./3km od Nových Zámkov/ K dispozícii sú tri miestnosti , zariadená kuchyňa , terasa s príjemným posedením,sklad a soc,zariadenie. V hlavnej miestnosti s barovým pultom sú kožené kreslá, a v zadnej časti je biliardový stôl so sedačkou. Bistro sa predáva kompletne zariadené a na terase je detský kútik a krásna zeleň. Okná sú plastové, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj polyfunkčné priestory –Žiar nad Hronom o výmere 1536 m2

Cena: 199 000,- € (5 995 074,- Sk)
Číslo zákazky: 14574
MAGIC INTERIER s.r.o. so sídlom V Žiari nad Hronom ponúka odpredaj polyfunkčný objekt vrátane celého areálu. Objekt je v súčastnosti využívaný ako predajňa nábytku a interierových prvkov. Dvor areálu je pripravený na prevádzkovanie verejnej tržnice ./ Pre prevádzkovanie tržnice je mestom schválený trhový poriadok./ Objekt bol v roku 1994 kompletne rekonštruovaný a v roku 2006 bol zateplený a vybudované …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do prenájmu obchodný priestor v centre mesta Komárna

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 14571
Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu od 01.05.2014 obchodný priestor o rozlohe 250 m2 v Komárne vo frekventovanej časti centra mesta, v blízkosti autobusových zastávok a hraničného priechodu medzi Slovenskom a Maďarskom. Priestor s 2 vchodmi - hlavný vstup a únikový východ - sa nachádza na prízemí pekne udržiavanej budovy s novou fasádnou úpravou a patria k nemu aj hygienické zariadenia pre personál. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Zabehnutá prevádzka - občerstvenie s letnou terasou v Prievidzi na sídlisku …

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 13937
Ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku - občerstvenie s letnou terasou v Prievidzi na sídlisku Kopanice - Sever. Uvedená prevádzka sa nachádza hneď vedľa zástavok MHD, parkoviska s množstvom parkovacích miest. Celková úžitková plocha občerstvenia je 70 m2 + 78 m2 letná terasa. Kapacita na sedenie vo vnútri je 32 miest na sedenie, v letnom období sa na letnej terase nachádza ďalších 64 miest na sedenie. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PRENÁJOM - obchodné priestory v Prievidzi 95 m2 Staré sídlisko, parkovanie …

Cena dohodou
Číslo zákazky: 14382
Ponúkame na prenájom obchodné priestory v najlepšej časti Starého sídliska v Prievidzi. Priestory sa nachádzajú priamo pri frekventovanej ceste. Samozrejmosťou sú veľké výkladové plochy orientované k ceste. Pozostáva z dvoch miestnosti. Ako príslušenstvo patrí k priestoru samostatné WC s umývadlom. Bezplatné parkovanie pred budovou. Voľné ihneď.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom reštaurácie - štýlovej pivnice na pešej zóne- N.Mesto n. Váhom

Cena dohodou
Číslo zákazky: 14900
Prenajmeme v Novom Meste nad Váhom reštauráciu vybavenú na spôsob štýlovej pivnice - baru, vinárne - s úplným zariadením, kuchyňou, skladmi, všetko po rekonštrukcii. Priestory sú vybavené masívnymi stolmi a sedením s kapacitou 60 miest. K priestoru patrí na nádvorí zastrešená terasa s kapacitou cca 50 osôb, vhodná na letné posedenie a konzumáciu. Možnosť pre poriadanie akcií, aj pre uzavreté …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »