Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Predám veľký dvojdom - podnikateľské priestory v obci Šaštín Stráže

Cena: 71 500,- €
Číslo zákazky: 1300101
Ponúkam vám na predaj podnikateľský priestor s celkovým pozemkom 634 m². využívaný ako ubytovňa, ktorý sa nachádza na hlavnej trase Kúty - Senica v obci Šaštín Stráže. Objekt je rozdelený na dve časti, pričom jedna časť prešla rozsiahlou rekonštrukciou a je v štádiu dokončenia. Sú tu nové rozvody vody, elektriny, odpadu, kompletne nová strecha a zateplenie objektu. Kúrenie je na tuhé palivo cez …  Viac informácií » 

Exkluzívne: Znížená cena bývalého hostinca a potravín priamo v obci Kružno, v …

Cena: 10 500,- €
Číslo zákazky: 123520
Ponúkame Vám na predaj budovu priamo v obci Kružno v blízkosti Rimavskej Soboty. Jedná sa o bývalé potraviny a hostinec. Plocha: úžitková 322 m2, zastavaná 132 m2. Podlaha: dlažba. Okná: drevené (pôvodné). Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: krb. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická …  Viac informácií » 

Výhodný prenájom v Poltári na Železničnej ulici

Cena dohodou
Číslo zákazky: 1300156
Ponúkame Vám na prenájom bufet v časti Poltár v blízkosti železničnej stanici a autobusovej zástavky. Plocha: zastavaná 229 m2. Podlaha: dlažba.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. pri Vážnom záujme cena dohodou. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. …  Viac informácií » 

Ponúkam Vám na predaj bufet v časti Poltár, vedľa železničnej stanici

Cena: 62 400,- €
Číslo zákazky: 123594
Ponúkame Vám na predaj bufet v časti Poltár v blízkosti železničnej stanici a autobusovej zástavky. Plocha: zastavaná 229 m2. Podlaha: dlažba.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Cena 62 400 € Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov …  Viac informácií » 

Prenájom priestorov V Banskej Bystrici aj s parkovaním

Cena: 4,- €/m2
Číslo zákazky: 123611
Ponúkame Vám na prenájom administratívne, alebo obchodné priestory v Banskej Bystrici, v časti Radvaň, na Slnečnej ulici aj s vlastnými parkovacími miestami. Plocha: úžitková 928,36 m2, zastavaná 461 m2. Budova sa skladá z štyroch podlaží na každom podlaží sa nachádzajú sociálne zariadenia, kuchyňa, predsieň, kancelárie. V budove je výťah a pri budove sa nachádzajú vlastné parkovacie miesta. …  Viac informácií » 

Lukratívne kancelárske priestory na Rudlovskej ceste, využitie aj ako showroom …

Cena: 600,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236600
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, priestranné presvetlené kancelárske priestory (86 m 2), na 1. podlaží rodinného domu s vlastným vchodom, v centre Banskej Bystrice, na Rudlovskej ceste. Nachádza sa tu kuchynka s novou kuchynskou linkou a sociálne zariadenie s umývadlom a WC. Kancelárske priestory majú veľké okná do dvora domu, ktorý je vydláždený zámkovou dlažbou, kde sú k dispozícii …  Viac informácií » 

Priestor na prenájom vhodný pre dermatológiu

Cena: 550,- € mesačne
Číslo zákazky: 13001194
Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 70 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný pre dermatologické služby, zubára, prípadne pre inú službu, alebo obchodné, alebo kancelárske priestory. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. …  Viac informácií » 

Priestor na prenájom v OCA , v Banskej Bystrici vhodný na nechtové štúd.

Cena: 130,- € mesačne
Číslo zákazky: 13001193
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, na Huštáku v budove OCA obchodné priestory, ktoré sú vhodné na služby. Jedná sa o priestor vhodný pre nechty, tetovacie štúdium a pod.. Celá infraštruktúra je vybavená, hygiena schválená. Nachádzajú sa na 2. poschodí s výťahom. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Cena nájmu je 130 €/mesiac, + energie a DPH. Dobré …  Viac informácií » 

Priestor na prenájom v OCA , v Banskej Bystrici

Cena dohodou
Číslo zákazky: 1300016
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, OCA - Hušták, kancelárske, alebo obchodné priestory na prvom poschodí s výťahom. S kompletnou vybavenosťou. Plocha: úžitková 86 m2. Výhoda priestoru je, že sa nachádzajú vo frekventovanej oblasti. Cena nájmu pri Vážnom záujme. V prípade záujmu a bližších informácii Nás kontaktujte. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného …  Viac informácií » 

Prenájom priestrannej kancelárie blízkosti OC EUROPA Zvolen

Cena: 270,- € mesačne
Číslo zákazky: 1300084
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory neďaleko OC Európa vo Zvolene. Kancelária sa nachádza na 1 poschodí v polyfunkčnom objekte s vlastným parkovaním vo dvore o rozlohe 57 m2 , a s vlastným sociálnym zariadením pri vstupe do ponúkaného priestoru. Priestor je vhodný aj ako sídlo firmy. Mesačné nájomné vo výške 270,-€ bez DPH Mesačné zálohové platby na energie cca 85,-€ s …  Viac informácií » 
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »