Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Prenájom Obchodný priestor 150 m2, NMnV.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19661
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor Nové Mesto nad Váhom. Plocha: úžitková 150 m2. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: obchody. Cena dohodou. Mestská časť Mnešice. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Priestor na prenájom v OCA v Banskej Bystrici

Cena: 390,- € mesačne
Číslo zákazky: 19652
Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 40 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný na kanceláriu , alebo butik. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. Cena 390 €/mesiac, bez DPH plus energie. Nájom sa skladá s 3 mesačných splátok čiže …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výrobné priestory na prenájom,Nové Mesto n.V.

Cena: 2,50 €/m2/mes.
Číslo zákazky: 19640
Ponúkame Vám na prenájom výrobné priestory Nové Mesto nad Váhom, Trenčianska. Plocha: úžitková 4000 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: betón.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: skeletová. Kúrenie: plynové žiariče a tzv.fukáre. Zabezpečenie strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (400V), plynová prípojka, kanalizácia. Cena 2, 50 €/ …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Spevnený pozemok 1,5 ha ako sklad,NMnV.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19585
Ponúkame Vám na prenájom spevnený pozemok pre vonkajšie skladovanie Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 15000 m2. Betónová prístupová cesta. Cena 0 €/ m2/rok. Pozemok sa nachádza v stráženom areály priemyselného podniku na okraji mesta. Výjazd na diaľnicu len 2-3 km jednou priamou asfaltovou cestou bez odbočiek. Možnosť súčasného prenájmu objektu 240 m2 pre vnútorné skladovanie alebo …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu sklad a pozemok v Zlatých Moravciach

Cena: 187 000,- €
Číslo zákazky: 16454
Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu, sklad technických plynov a pozemok na výstavbu v priemyselnej zóne na Továrenskej ulici v Zlatých Moravciach. Priestory boli postavené v rokoch 2006 - 2007.. Sklad sa nachádza aj v podkroví s prístupom cez nákladnú rampu. Za obchodnými priestormi sa nachádza pivnica a parkovacie miesto. Ďalej sa nachádza sklad technických plynov, výrobná hala so skladom. Pred obchodom …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lacnejšie kancelárie prenájom,Nové Mesto n.V.

Cena: 3,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 19586
Ponúkame Vám kancelárie na prenájom Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 120 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Dvojgaráž 67 m2 v stráženom podniku,NMnV.

Cena: 35,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19584
Ponúkame Vám na prenájom dvojgaráž Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 67 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: betón.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: skeletová. Zabezpečenie strážnou službou. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 35 €/ m2/rok. Väčšia dvojgaráž sa nachádza v stráženom areály …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výrobný priestor 360 m2 so žeriavom,Nové Mesto n.V.

Cena: 35,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19583
Ponúkame Vám na prenájom priestor pre výrobu 360 m2 Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 360 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: betón.Stav objektu: pôvodný stav. Zabezpečenie strážnou službou. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 35 €/ m2/rok. Prenajíma sa časť väčšieho objektu, s dvoma veľkými a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárie,vhodné aj pre drobnú výrobu,NMnV.

Cena: 3,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 19577
Ponúkame Vám na prenájom kancelárie vhodné aj pre drobnú výrobu a skladovanie,Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 200 m2. Podlaha: pvc. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie strážnou službou. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Investičná príležitosť - Hostinec na predaj- znížená cena

Cena: 125 000,- €
Číslo zákazky: 19343
Dobré reality (lorincikova@dobrereality.sk)Vám ponúka v Revúcej , kompletne zrekonštruovanú prevádzkovú budovu, ktorá sa využíva momentálne ako hostinec. Zastavaná plocha a nádvorie je o výmere 969 m2, záhrada je o výmere 184 m2. Hostinec "Nižná" sa nachádza na južnom okraji okresného mesta Revúca. Hostinec  je situovaný v križovatke, lokalita je zaujímavá a výhodná , ako pre bývanie tak aj pre …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »