Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

V centre mesta Komárno ponúkame do dlhodobého prenájmu obchodno kancelarsky …

Cena: 200,- € mesačne
Číslo zákazky: 18783
Vo vyhľadávanej lokalite centra mesta Komárno poskytneme do dlhodobého prenájmu priestor vhodný na služby, kanceláriu alebo obchod.  Plocha: úžitková 28 m2.  Nachádza sa na prízemí. Podlaha: plávajúca. Okná: drevené (pôvodné). Oddelené WC.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Ostatné vybavenie: internet. Cena 200 €/mesiac + režijné náklady. HĽADÁME NOVÝCH …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Odstúpim obchodné priestory s výkladom v centre Zvolena na ul.Sládkovičová

Cena: 4 200,- €
Číslo zákazky: 19174
  Odstúpim plne zariadený obchod s veľkým výkladom do frekventovanej ulice. Priestor sa nachádza v centre mesta Zvolen (pešia zóna-poštová - Sládkovičová ul.). Zariadený luxusným nábytkom v čiernom lesku. Vyrobený na mieru a v prípade potreby ľahko upraviteľný na predaj iného sortimentu. Obchod o celkovej rozlohe 45 m2 s predajom dámskych kabeliek a doplnkov je v prevádzke 1 rok.  V cene odstupného je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Zateplený a vykurovaný skladový priestor s kanceláriou a sociálnym priestorom …

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19199
Ponúkame na prenájom samostatnú časť zateplenej a vykurovanej skladovej haly vysokej 5,5 m, rozmerov 257 m2 + samostatný sociálny priestor 16 m2. Súčasťou skladu je kancelária rozmerov 18 m2. Cena za prenájom je za skladový priestor 4,4 E/ m2/mesiac, za sociálny priestor 6,5 €/mesiac, t.j. celková suma za prenájom/mesiac = 257 x 4,4 + 16 x 6,5 = 1 234 €/mesiac. Do ceny nájmu nie je zahrnutý odber energie. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Administratívny + skladový priestor pri Jurajovom dvore v BA, ihneď voľný.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19200
Ponúkame na prenájom obchodný priestor:administratívna budova (255 m2) + zaplachtovaná skladová hala (310 m2) + parkovisko pre 5 áut (možné ale parkovanie aj na iných miestachv areáli) + spevnená plocha vhodná na skladovanie (300 m2). Prenajímateľ prenajme obchodný priestor ako celok jednému nájomcovi, ktorí ale tento môže (aj administratívnu aj skladovú časť) ďalej rozdeliť na dva-tri menšie celky  a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Zateplený skladový priestor hala v Bratislave neďaleko Jurajovho dvora, ihneď …

Cena dohodou
Číslo zákazky: 19198
Ponúkame na prenájom zateplený sklad (HALA) neďaleko Jurajovho dvora, pôdorys v tvare L o výmere 303 m2. Výška skladu 3,5 m, pancierová bezprašná podlaha, vjazd do skladu cez priemyselnú elektrickú bránu rozmerov 3,54 m - šírka x 3,15 m - výška. Ku skladu je možné prenajať si bezplatne (viď foto) zateplený mobilný kontajner rozmerov 4x3 m vhodný na kanceláriu. Kontajner je možné umiestniť do skladu aj …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj obchodný priestor vo frekventovanej lokalite širšieho centra v Komárne

Cena: 93 000,- €
Číslo zákazky: 18062
Ponúkame Vám na predaj dobre zabehnutý obchodný priestor s kanceláriou, kuchynským kútikom a hygienickými zariadeniami (toaleta, umývadlo) o celkovej rozlohe 56 m2 aj s vlastným pozemkom v Komárne, vo frekventovanej lokalite mesta. Podlahy sú keramické dlaždice, okná drevenné (pôvodné), výklady a vstupné dvere oceľové s bezpečnostnými mrežami. Oddelené WC. Pôvodný stav, konštrukcia objektu: tehlová. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Odstúpenie prevádzky Biliard-Bar 220 m2,Nové Mesto n.V.

Cena: 13 900,- €
Číslo zákazky: 19141
Ponúkame Vám odstúpenie podnikateľského priestoru 220 m2,prevádzkovaného ako bar a biliardová herňa,nachádzajúce sa priamo v centre mesta Nové Mesto nad Váhom. Okrem biliardu na štyroch stoloch sa tu hrávajú denne aj tzv.šípky a stolný futbal.Vo vybavení je tiež samostatné wc pre mužov a extra pre ženy.Pred budovou parkovisko pre cca 35 osobných áut.Súčasný prevádzkovateľ v poslednom období investoval do …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj prevádzkovo- obchodného objektu/novostavby v širšom centre mesta …

Cena: 123 000,- €
Číslo zákazky: 18363
Ponúkame na predaj zaujímavý prevádzkovo-obchodný objekt v širšom centre mesta pri hlavnej autobusovej stanici vo Zvolene o celkovej rozlohe 144 m2, jedná sa o 12 ročnú novostavbu s tromi prevádzkami, ktoré sú obsadené ako sú: stávková kancelária NIKE a stávková kancelária TIPOS. Tieto prevádzky sú v užívaní od samého začiatku a je možnosť s nimi naďalej podpísať nájomný vzťah.  1 prevádzka o rozlohe …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenajom skladových priestorou Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19163
Ponúkame Vám na prenájom Zavar, Hlavná. Zabezpečenie alarmom. Cena 20 €/ m2/rok. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. Viac na: dobrereality.sk/kariera  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

AKCIA - Na predaj 2 obchodné priestory v Komárne, príp. výmena na inú …

Cena: 42 000,- €
Číslo zákazky: 14262
Ponúkame Vám na predaj 2 ks obchodných priestorov o celkovej rozlohe 80 m2 v Komárne, vo frekventovanej lokalite v Nádvorí Európy. Prvá miestnosť s celkovou plochou 40 m2 sa nachádza na prízemí, pozostáva z jednej a z toalety s umývadlom a prietokovým ohrievačom vody s plochou 3,30 m2. Miestnosť je zabezpečená pohybovým senzorom a je dobre presvetlená s dvoma euro oknami z dreva, dverné krídla interiéru …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »