Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

prenajmeme obchodno kancelárske priestory v Trnave 107 m2

Cena: 6,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 11407
Prenajmeme obchodno kancelárske priestory v širšom centre Trnavy v zrekonštruovanej polyfunkčnej budove.Výborná poloha pri hlavnej ceste a z možnosťou parkovania pred alebo vedľa budovy.Priestor je možné využívať ako kancelárie alebo ako obchodnú prevádzku pripadne kozmetický salon či kaderníctvo.Je to priestor na všelijaké využitie.Má 75 m2 plus príslušenstvo spolu teda 107 m2.Priestor má plávajúcu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

kancelárske a jeden obchodný priestor v zrekonštruovanej budove

Cena: 7,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 9055
Ponúkame na prenájom kancelárske a jeden obchodný priestor v zrekonštruovanej budove na Bulharskej ulici v Trnave.V budove sídli už pár firiem a ešte niekoľko pribudne.V budove sa bude nachádzať aj slušná kaviareň kam môžete pozvať aj svojich obchodných partnerov.Kancelárske priestory sú od 17 m2 až po 55 m2 nachádzajú sa na 1pos. 7e m2 mes. z DPH+en. obchodný priestor je na prízemí má cca 85 m2. Cena je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

prenájom kancelárskych priestorov a obchodných priestorov v centre Trnavy

Cena: 10,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 8418
Prenájom kancelárskych a obchodných priestorov v centre Trnavy v novostavbe.V cene prenájmu sú zahrnuté aj energie a internet.Parkovanie je priamo pred budovou.Voľné sú kancelárie o rozmeroch,na 1pos.46 m2 za 400€ na 2pos. 24 m2 za 240€ 130 m2 za 780€ .Priestory na obchod a služby 42 m2 za 650€  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Polyfunkčná budova s 2x dvojizbovým bytom vhodné na podnikanie v Seredi

Cena: 187 800,- €
Číslo zákazky: 16688
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt 500 m2 vhodný na bývanie aj podnikanie. V budove sú 2x samostatne oddelené byty s novými bojlermi a s parkovaním vo dvore, druhý byt v budove môžete prenajať a zároveň môžete podnikať vo vlastnej budove .Ponúkame možnosť pokračovať v pohostinstve, v reštauračných službách, poprípade možnosť ubytovávať. Možná aj nadstavba ktorá bola už schválená aj s predbežnými plánmi …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Polyfunkčný objekt -14 miestností vhodný na podnikanie aj príjemné bývanie.

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 16939
Ponúkame na predaj polyfunkčný dom vhodný na podnikanie ale aj bývanie. Dom/budova sa nachádza vo výbornej lokalite len 10min chôdze od centra mesta Trnavy. Dispozične pozostáva zo 14 miestností,3x WC, 2x kúpeľňa, kuchyňa, 2x menšia kuchynka, 3x špajza/komora, vstupná miestnosť/hala, 3x samostatný vchod do domu, veľká garáž, terasa na poschodí s krytou posuvnou strechou, záhrada s príjemným posedením, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory v obci Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19706
Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory  v obci Zavar cca vzdialenej 6 km od Trnavy. Priestory sú zrekonštruovane (plastove okna,plavajuce podlahy) prístup na diaľnicu cca 3 km. HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV!!! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami. Začnite úspešnú kariéru, otvorte si vlastnú pobočku alebo si vytvorte svoj vlastný realitný tím. U nás neplatíte za značku …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenajom skladových priestorou Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19163
Ponúkame Vám na prenájom Zavar, Hlavná. Zabezpečenie alarmom. Cena 20 €/ m2/rok. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. Viac na: dobrereality.sk/kariera  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory v obci Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 18875
Ponúkame Vám na prenájom kancelarske priestory  v obci Zavar cca vzdialenej 6 km od Trnavy. Priestory sú zrekonštruovane (plastove okna,plavajuce podlahy) prístup na diaľnicu cca 3 km. HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV!!! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami. Začnite úspešnú kariéru, otvorte si vlastnú pobočku alebo si vytvorte svoj vlastný realitný tím. U nás neplatíte za značku …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom komerčných priestorov, Trnava

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18757
Ponúkame Vám na prenájom administratívnych a skladových priestorov - budovu /129 m2 /na Modranskej ceste, v Trnave. Dispozícia budovy: 2 kancelárie, veľký a 2 menšie /skladové/ priestory, kuchynka s jedálňou a toaleta. Pozemok má vlastnú studňu. Kúrenie: ústredné s kotlom na pelety. Zabezpečený objekt sa predáva aj so zariadením. Po dohode je možnosť pridať do skladov regále. Budova sa nachádza na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Investičná príležitosť - Hostinec na predaj

Cena: 125 000,- €
Číslo zákazky: 19343
Dobré reality (lorincikova@dobrereality.sk)Vám ponúka v Revúcej , kompletne zrekonštruovanú prevádzkovú budovu, ktorá sa využíva momentálne ako hostinec. Zastavaná plocha a nádvorie je o výmere 969 m2, záhrada je o výmere 184 m2. Hostinec "Nižná" sa nachádza na južnom okraji okresného mesta Revúca. Hostinec  je situovaný v križovatke, lokalita je zaujímavá a výhodná , ako pre bývanie tak aj pre …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »