Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Priestor na prenájom v OCA v Banskej Bystrici

Cena: 390,- € mesačne
Číslo zákazky: 19652
Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 40 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný na kanceláriu , alebo butik. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. Cena 390 €/mesiac, bez DPH plus energie. Nájom sa skladá s 3 mesačných splátok čiže …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom veľkej plochy priestorou V Banskej Bystrici aj s parkovaním

Cena dohodou
Číslo zákazky: 123611
Ponúkame Vám na prenájom priestory v Banskej Bystrici, v časti Radvaň, na Slnečnej ulici. Plocha: úžitková 928,36 m2, zastavaná 461 m2. Budova sa skladá z štyroch podlaží na každom podlaží sa nachádzajú sociálne zariadenia, kuchyňa, predsieň, kancelárie. V budove je výťah a pri budove sa nachádzajú vlastné parkovacie miesta. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam Vám na predaj bufet v časti Poltár, vedľa železničnej stanici

Cena: 62 400,- €
Číslo zákazky: 123594
Ponúkame Vám na predaj bufet v časti Poltár v blízkosti železničnej stanici a autobusovej zástavky. Plocha: zastavaná 229 m2. Podlaha: dlažba.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Cena 62 400 € Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj bývalý hostinec a potraviny priamo v obci Kružno v …

Cena: 12 500,- €
Číslo zákazky: 123520
Ponúkame Vám na predaj budovu priamo v obci Kružno v blízkosti Rimavskej Soboty. Jedná sa o bývalé potraviny a hostinec. Plocha: úžitková 322 m2, zastavaná 132 m2. Podlaha: dlažba. Okná: drevené (pôvodné). Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: krb. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lukratívne kancelárske priestory na Rudlovskej ceste, využitie aj ako showroom …

Cena: 600,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236600
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, priestranné presvetlené kancelárske priestory (86 m 2), na 1. podlaží rodinného domu s vlastným vchodom, v centre Banskej Bystrice, na Rudlovskej ceste. Nachádza sa tu kuchynka s novou kuchynskou linkou a sociálne zariadenie s umývadlom a WC. Kancelárske priestory majú veľké okná do dvora domu, ktorý je vydláždený zámkovou dlažbou, kde sú k dispozícii 2 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárie 20 m2, Nové Mesto n.V.

Cena: 140,- € mesačne
Číslo zákazky: 123574
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v centre Nové Mesto nad Váhom. Plocha: úžitková 20 m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1. Podlaha: plávajúca. Okná: drevené (pôvodné), ale veľmi zachovalé. Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelária na prenájom

Cena: 100,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236684
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v polyfunkčnej budove v Lučenci. V kancelárii je vlastné kúrenie, krb. Sociálne zariadenia sú spoločné na chodbe. Rozloha kancelárie je 38,5 m2. Cena podnájmu je 100€+DPH.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Komerčný priestor 50 m2, Nové Mesto n.V.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 1236682
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 50 m2. Nachádza sa na prízemí. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Objekt je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu sklad a pozemok v Zlatých Moravciach

Cena: 187 000,- €
Číslo zákazky: 16454
Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu, sklad technických plynov a pozemok na výstavbu v priemyselnej zóne na Továrenskej ulici v Zlatých Moravciach. Priestory boli postavené v rokoch 2006 - 2007.. Sklad sa nachádza aj v podkroví s prístupom cez nákladnú rampu. Za obchodnými priestormi sa nachádza pivnica a parkovacie miesto. Ďalej sa nachádza sklad technických plynov, výrobná hala so skladom. Pred obchodom …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Komerčný priestor 200 m2 pre obchod a služby, NM.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 1236668
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková 200 m2. Nachádza sa na prízemí. Okná: plastové.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Objekt je momentálne v prebiehajúcej kompletnej rekonštrukcii, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »