Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

!!!PODNIKATEĽSKÉ PRIESTORY A DVA BYTY V OBCI DOLNÉ OREŠANY!!!

Cena: 143 000,- € (4 308 018,- Sk)
Číslo zákazky: 16768
Ponúkame na predaj veľmi peknú poľovnícku reštauráciu s trojizbovým bytom a dvojizbovým bytom v strede obce Dolné Orešany. Reštaurácia dispozične pozostáva- prízemie (reštaurácia, terasa s krbom čo značne spríjemňuje posedenie , letná záhrada, detský kútik, kuchyňa, odkladacie priestory- komory/špajze, kancelária a ďalšia oddelená miestnosť vhodná podľa vlastného uváženia). Pivničné priestory- krásne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu a obchodné priestory v Zlatých Moravciach.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16454
Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu a obchodné priestory ktoré by sa dali veľmi dobre využiť ako ako reštauračné zariadenie. Obchodné priestory so sociálnym zariadení,kuchynkou ,kanceláriami . nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom stave blízko centra .K areálu nehnuteľnosti patrí aj veľmi pekný rovinatý pozemok o výmere 751 m2 s možnosťou novovybudovaných priestorov na podnikanie.Vlastná prípojka plynu,voda …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj vo leľmi dobrom stave HALU.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 15452
Ponúkame Vám na predaj halu o celkovej výmere 3683 m2.Nehnutelnosť je vo veľmi dobrom stave s možnosťou používania ihneď. Hala je suchá priestranná vhodná je ako sklad ,výrobná hala a podobne. Sú tam všetky IS. Energie:pitná voda ,el.energia, ústredné kúrenie,kanalizáci Budova je samostatne stojaca má dve nadzemné podlažia,nie je podpivničená, svetlá výška je 4,4mnosná konštrukcia je železobetonový …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PREDAJ - PREVÁDZKOVÝ AREÁL (sklady, výroba, služby,...), Handlová, okres …

Cena: 329 000,- € (9 911 454,- Sk)
Číslo zákazky: 9620
Ponúkame na predaj prevádzkový areál v meste Handlová, okres Prievidza. Areál ma vynikajúcu dopravnú dostupnosť, 80 km od Trenčína (napojenie na diaľnicu D1), 16 km od Prievidze, 20 km od Žiaru nad Hronom (napojenie na rýchlostnú cestu R1 do Banskej Bystrice, alebo do Nitry a Trnavy - diaľnica D1). Blízkosť železnice. Celková výmera areálu je 6189 m2. Areál pozostáva z 2 hál a vrátnice. V hlavnej hale sa …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom priestor v budove -Allianz v Nitre

Cena: 2 245,28 € (67 641,31 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 16705
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o celkovej výmere 245 m2 v Nitre na Coboriho ul. Priestor sa nachádza na 3. poschodí z 3 s výťahom. V cene nájomného je kancelária o rozlohe 245 m2, v ktorej sa nachádza oddelená kuchynka. Z kancelárie je aj východ na terasu, ktorá má cca 85 m2 s pekným výhľadom na Nitru. V blízkosti všetky dôležité inštitúcie ako napr. Okresný súd, Krajský úrad.Miesta na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam čiastočne zrekonštruovanú administratívnu budovu v Ružomberku.

Cena: 250 000,- € (7 531 500,- Sk)
Číslo zákazky: 13095
Ponúkam na predaj bývalú administratívnu budovu v Ružomberku,budova sa nachádza v lokalite, ktorá sa považuje za širšie okrajové centrum mesta Ružomberok. Prístup k budove je po spevnenom povrchu vnútroareálových komunikácií. Budova je napojená na vnútroareálové inžinierske siete – voda, kanalizácia, parovod, elektrická energia silnoprúd aj slaboprúd. Stavba má betónové základy, obvodové steny sú …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Polyfunkčná budova s 2x dvojizbovým bytom vhodné na podnikanie v Seredi

Cena: 187 800,- € (5 657 662,80 Sk)
Číslo zákazky: 16688
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt 500 m2 vhodný na bývanie aj podnikanie. V budove sú 2x samostatne oddelené byty s novými bojlermi a s parkovaním vo dvore, druhý byt v budove môžete prenajať a zároveň môžete podnikať vo vlastnej budove .Ponúkame možnosť pokračovať v pohostinstve, v reštauračných službách, poprípade možnosť ubytovávať. Možná aj nadstavba ktorá bola už schválená aj s predbežnými plánmi …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do prenájmu poskytneme zrekonštruovaný obchodno-kancelársky priestor s výkladmi

Cena dohodou
Číslo zákazky: 15529
Do dlhodobého prenájmu ponúkame pekný zrekonštruovaný priestor s výkladmi situovanými na ulicu. Vhodný je na služby alebo obchodno-kancelárske účely. Priestor sa nachádza na frekventovanej Jókaiho ulici pri reštaurácii s terasou, v komplexe so zabehnutými službami. .  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov neďaleko centra (cca 5min pešo) Zvolen

Cena: 300,- € (9 037,80 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 8024
Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekné priestory v podkroví multifunkčného objektu neďaleko centra Zvolen. Priestor sa nachádza na 1 poschodí v podkroví a pozostáva z chodby a z väčšej kancelárie s kuchynkou a skladom, a 1 menšia samostatná kancelária, samostatná kúpelňa+ WC. V uzavretom objekte sú parkovacie miesta 1 vyhradené pre nového nájomníka a 1 miesto pre návštevu. Priestor je po kompletnej …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame do prenájmu OBCHODNÉ PRIESTORY v Nových Zámkoch.

Cena: 1 200,- € (36 151,20 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 14603
Dáme do prenájmu priestory vhodné na podnikanie,napr.reštaurácia,herňa,cukráreň,čajovňa,vináreň,bar. Sú tam 2 miestnosti na posedenie o výmere 15x6m a 3x4m. V zadnej časti je kuchynka,skladové priestory,kotolňa.K budove prislúcha terasa na letné posedenie a parkovisko. Priestory sú klimatizované.Energie,kúrenie, teplá voda je riešená vlastným ohrievačom v réžii nájomníka. Časť priestorov je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »