Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Investičná príležitosť - Hostinec na predaj- znížená cena

Cena: 125 000,- €
Číslo zákazky: 19343
Dobré reality (lorincikova@dobrereality.sk)Vám ponúka v Revúcej , kompletne zrekonštruovanú prevádzkovú budovu, ktorá sa využíva momentálne ako hostinec. Zastavaná plocha a nádvorie je o výmere 969 m2, záhrada je o výmere 184 m2. Hostinec "Nižná" sa nachádza na južnom okraji okresného mesta Revúca. Hostinec  je situovaný v križovatke, lokalita je zaujímavá a výhodná , ako pre bývanie tak aj pre …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory, výrobnú halu sklad a pozemok v …

Cena: 590 000,- €
Číslo zákazky: 16454
Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory, výrobnú halu, sklad technických plynov a pozemok na výstavbu v priemyselnej zóne na Továrenskej ulici v Zlatých Moravciach. Priestory boli postavené v rokoch 2006 - 2007. Obchod je postavený z tehly, je zateplený polystyrénom, sadrokartónové stropy, izolácia, škridla, keramická dlažba, plynové kúrenie s  regulátormi tepla. V obchodných priestoroch sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

IBA U NAS.. Ponúkame na predaj RD na podnikanie v Šuranoch.

Cena: 36 900,- €
Číslo zákazky: 19562
Ponúkame Vám na predaj v Šuranoch RD na podnikanie. Dom sa nachádza na hlavnej ceste s  parkovaním na vlastnom pozemku. Postavený je z tehál s novou strechou. Dispozičné riešenie : 3 miestnosti, kuchynská časť,sklad,WC,kúpelňa. V dome je zavedený plyn,obecná voda,kanalizácia,elektrina. Priestory sú vhodné na využitie kancelárie, na obchod a pod.Info na tel. čísle 0918830827. V službách spoločnosti Dobré …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom kancelárie v centre mesta Zvolen/Sládkovičová

Cena: 160,- € mesačne
Číslo zákazky: 19526
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na 1 poschodí v centre mesta Zvolen na Sládkovičovej ulici /Poštová ulica. Jedná sa o 3 oddelené kancelárie so spoločným vstupom, vstupnou chodbou, kuchynkou a sociálnym zariadením.  Nové plastové okná ponúkaných kancelárii sú otočené do ulice, nové ústredné kúrenie, možnosť prerobenia priestorov podľa potrieb nájomcu, samozrejme by sa to zohľadnilo v …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodný priestor 32 m2, Trenčín - Zlatovce

Cena: 44 990,- €
Číslo zákazky: 16665
Ponúkame na predaj obchodný (nebytový) priestor v Trenčíne - Zlatovce, o rozlohe 32 m2. Priestor je vhodný pre obchod, kanceláriu, služby. Nachádza sa v novostavbe na prízemí.Ako menšia predajňa,pre služby napr.kaderníctvo,a rôzne iné podnikateľské aktivity.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom obchodného priestoru v Novom Meste nad Váhom

Cena: 500,- € mesačne
Číslo zákazky: 16470
Ponúkame na prenájom obchodný priestor s dvomi výkladmi, v blízkosti centra, v Novom Meste nad Váhom. Priestor je o veľkosti 32 m2. K dispozícii sú WC, kuchynka. V priestore je pripojenie pre počítačovú sieť - internet, telefón. Budova s exteriérom je chránená elektronickým zabezpečením a kamerovým systémom. Vhodné pre firmu,aj s možnosťou prenájmu kancelárií v podkroví.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov, v Novom Meste nad Váhom

Cena: 310,- € mesačne
Číslo zákazky: 16466
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra, v Novom Meste nad Váhom. K dispozícii je voľných 9 kancelárii. Najmenšia kancelária má 19 m2, najväčšia 32 m2. Každá z kancelárií je vybavená elektrickým rozvodom 220V, prípojkami pre počítačovú sieť - telefón, internet. V budove sa nachádza telefónna ústredňa s dostatkom voľných telefónnych liniek. Majiteľ je po dohode schopný zabezpečiť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Skladové priestory na prenájom, 362 m2, Trenčín

Cena: 995,- € mesačne
Číslo zákazky: 15079
Ponúkame na prenájom skladové priestory, 362 m2, v Trenčíne. Sklad sa nachádza na Zlatovskej ulici v oplotenom areáli. Cena je vrátane energií.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Polyfunkčný objekt -14 miestností vhodný na podnikanie aj príjemné bývanie.

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 16939
Ponúkame na predaj polyfunkčný dom vhodný na podnikanie ale aj bývanie. Dom/budova sa nachádza vo výbornej lokalite len 10min chôdze od centra mesta Trnavy. Dispozične pozostáva zo 14 miestností,3x WC, 2x kúpeľňa, kuchyňa, 2x menšia kuchynka, 3x špajza/komora, vstupná miestnosť/hala, 3x samostatný vchod do domu, veľká garáž, terasa na poschodí s krytou posuvnou strechou, záhrada s príjemným posedením, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenajom skladových priestorou Zavar

Cena: 20,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 19163
Ponúkame Vám na prenájom Zavar, Hlavná. Zabezpečenie alarmom. Cena 20 €/ m2/rok. V službách spoločnosti Dobré Reality je zahrnutá celoslovenská internetová inzercia, základný právny a hypotekárny servis. Hľadáme nových kolegov! Pridajte sa k nášmu tímu profesionálnych obchodníkov. Viac na: dobrereality.sk/kariera  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »