Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Lukratívny obchodný priestor v Prievidzi

Cena: 10,- € (301,26 Sk)
Číslo zákazky: 17091
Ponúkame Vám na prenájom lukratívne obchodné priestory v centre mesta Prievidza. Nachádzajú sa v centre mesta na ulici Gustáva Švéniho s výbornou dostupnosťou a viditeľnosťou. Priestor má samostatné merače elektriny a vody, vlastné sociálne zariadenie a malý sklad. Priestory sú okamžite k dispozícii. K priestoru prináleží parkovacie miesto. Minimálna doba nájomného je jeden rok.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodný priestor na Bojnickej ceste v Prievidzi - DOHODA NA CENE MOŽNÁ - …

Cena: 1 000,- € (30 126,- Sk)
Číslo zákazky: 17207
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v Prievidzi na Bojnickej ceste s úžitkovou plochou cca 100 m2. Priestor sa nachádza na prízemí polyfunkčnej budovy na frekventovanej Bojnickej ceste v bezprostrednej blízkosti autobusovej a vlakovej stanice. Priestor je dobre viditeľný a vhodný na zriadenie showroomu, predajne, kaviarne alebo herne. K priestoru je patrí dostatok parkovacích miest a tiež garáž na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do dlhodobéo prenájmu poskytneme kompletne zrekonštruovaný …

Cena: 600,- € (18 075,60 Sk)
Číslo zákazky: 18104
Do dlhodobého nájmu poskytneme pekný, kompletnetne zrekonštruovaný priestor s veľkými výkladmi, nachádzajúci sa v centre mesta Komárno, l. Jókaiho 32.  Na podrobnejšie otázky radi odpovieme telefonicky alebo osobne.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v atraktívnej lokalite v Prievidzi - výborné parkovanie

Cena: 300,- € (9 037,80 Sk)
Číslo zákazky: 14633
Ponúkame Vám na prenájom nové kancelárske priestory v atraktívnej lokalite oproti hypermarketu Tesco v Prievidzi. Nachádzajú sa v novo zrekonštruovanej budove na ulici M. Falešnika v Prievidzi na dobre dostupnom a viditeľnom mieste. K budove prináleží veľké parkovisko pre návštevníkov budovy a uzatvorené parkovisko za budovou pre nájomcov objektu. Budova je vybavená zabezpečovacím zariadením. Kancelárie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov,sídlo firmy, alebo salónu v centre BB

Cena: 650,- € (19 581,90 Sk)
Číslo zákazky: 18184
Ponúkame Vám na prenájom na prízemí obchodno-kancelárske priestory, ktoré môžu slúžiť aj ako exkluzívny salón, alebo sídlo firmy v centre Banskej Bystrice na Bakossovej ulici. Ponúkaný priestor sa skladá z troch miestností o rozlohe cca 92 m2,vstupná miestnosť/recepcia, jedna väčšia miestnosť s kuchynkou linkou, ďalšia miestnosť,kde je oddelené WC a sprchový kút s príslušenstvom.  Kompletná  rekonštrukcia …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelársko-výrobných priestorov v centre mesta B.Bystrica, v …

Cena: 40,- € (1 205,04 Sk)
Číslo zákazky: 11614
Ponúkame na prenájom kancelársko-výrobné priestory v centre B.Bystrice,neďaleko OC EUROPA. Tieto priestory sa nachádzajú v suteréne polyfunk.objektu po kompletnej rekonštrukcii, kde je prísun denného svetla. Jedná sa rozlohou o väčšie priestory tvaru L o rozlohe cca 90 m2 a potom zo samostatného priestoru o rozlohe cca 24 m2. WC je samostatné určené pre tento priestor na chodbe z ktorého je aj vchod do …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na prenájom komerčné priestory na poschodí pre advokátov Prešove

Cena: 1,- € (30,13 Sk)
Číslo zákazky: 16379
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na poschodí. Priestor sa skladá zo štyroch samostatných kancelárii a vlastného sociálneho zariadenia. Každá jedna kancelária má svoj alarm. Na poschodí sa nachádza aj kuchynka. Na prízemí nachádza sklad. Celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom. Parkovanie bezproblémové pred objektom.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Priestory na prenájom v Komárne vo frekventovanej lokalite

Cena: 1 300,- € (39 163,80 Sk)
Číslo zákazky: 18117
Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu priestory vrátane pivničných priestorov o celkovej rozlohe 189 m2 v Komárne, vo frekventovanej lokalite v blízkosti centra mesta a hraničného priechodu Slovenska - Maďarska (bývalá reštaurácia LEHÁR). Priestory sa nachádzajú vo dvoch krídlach budovy so spoločnou dostupnosťou od hlavného vchodu. V jednej časti budovy sú 3 priestory s plochami 50 m2, 10 m2 a 10 m2 - táto …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do dlhodobého prenájmu ponúkame obchodné priestory v centre mesta Komárno.

Cena: 200,- € (6 025,20 Sk)
Číslo zákazky: 11353
Ponúkame do prenájmu obchodný priestor s rozlohou 49 m2 nachádzajú sa na prízemí polyfunkčného domu na záhradníckej ulici v Komárne. V priestore sú 2 kancelárie 19 m2 a 30 m2, na chodbe sú spoločné toalety a kuchynský kútik. Podmienky nájmu: Doba nájmu minimálne 1 rok. Výpoveď zo strany nájomcu pred uplynutím 1 roka bez uvedenia dôvodu je možná (výpovedná lehota 3 mesiace), v takom prípade ale nájomca …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do prenájmu ponúkame obchodný priestor vcentre mesta Komárno.

Cena: 250,- € (7 531,50 Sk)
Číslo zákazky: 11354
Do prenájmu ponúkame obchodný priestor na Záhradníckej ulici v Komárne s rozlohou 69 m2. V priestore sú 3 miestnosti (30+19,5+19,5 m2), na chodbe sú spoločné toalety a kuchyňský kútik. Podmienky nájmu: Doba nájmu minimálne 1 rok. Výpoveď zo strany nájomcu pred uplynutím 1 roka bez uvedenia dôvodu je možná (výpovedná lehota 3 mesiace), v takom prípade ale nájomca platí zmluvnú pokutu vo výške1 nájomného. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »