Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Ponúkame na predaj polyfunkčné priestory –Žiar nad Hronom o výmere 1536 m2.

Cena: 199 000,- € (5 995 074,- Sk)
Číslo zákazky: 14574
MAGIC INTERIER s.r.o. so sídlom V Žiari nad Hronom ponúka odpredaj polyfunkčný objekt vrátane celého areálu. Objekt je v súčastnosti využívaný ako predajňa nábytku a interierových prvkov. Dvor areálu je pripravený na prevádzkovanie verejnej tržnice ./ Pre prevádzkovanie tržnice je mestom schválený trhový poriadok./ Objekt bol v roku 1994 kompletne rekonštruovaný a v roku 2006 bol zateplený a vybudované …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj vo leľmi dobrom stave HALU.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 15452
Ponúkame Vám na predaj halu o celkovej výmere 3683 m2.Nehnutelnosť je vo veľmi dobrom stave s možnosťou používania ihneď. Hala je suchá priestranná vhodná je ako sklad ,výrobná hala a podobne. Sú tam všetky IS. Energie:pitná voda ,el.energia, ústredné kúrenie,kanalizáci Budova je samostatne stojaca má dve nadzemné podlažia,nie je podpivničená, svetlá výška je 4,4mnosná konštrukcia je železobetonový …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

EXKLUZÍVNA PONUKA - Ponúkame na predaj pohostínstvo vo Svätom Petri okrese …

Cena: 28 000,- € (843 528,- Sk)
Číslo zákazky: 15672
Ponúkame na predaj zabehnuté pohostinstvo v OV obci Svätý Peter vo výmere 97 m2 + pozemok 119 m2 pri hlavnej ceste od Komárna. Celková rekonštrukcia nehnuteľnosti v roku 2012. Pohostinstvo prevádzkuje TIPOS a NIKÉ. K dispozícii sú tri miestnosti, hlavná miestnosť s barovým pultom, stoly a stoličky , televízor a kĺbové kúrenie na tuhé palivo. V zadnej časti pohostinstva funguje hrací automat. Pohostinstvo …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Zrekonštruovaný atraktívny priestor v centre vhodný na administratívne, …

Cena: 400,- € (12 050,40 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 7524
Ponúkame do prenájmu atraktívnu novozrekonštruovanú miestnosť v historickej budove v na Jókaiho ul. v centre Komárna. Miestnosť s rozlohou cca 100 m2 je vybavená dobre ozvučenými reproduktormi , zabudovanými rozvodmi na TV, zvukovú aparatúru , veľkoplošným zrkadlom a ambientným osvetlením. Je vhodná na administratívne účely, prezentácie, školenia, výstavy, tanečné a cvičebné kurzy alebo na predajňu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor- DOBRÁ CENA

Cena: 150,- € (4 518,90 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 10700
Ponúkame do prenájmu kancelársky priestor so samostatným vstupom, s rozlohou 48 m2. Nachádza sa v blízkosti centra mesta. Požadovaná cena: 150 Eur + réžia  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelársky-obchodný priestor v rušnej časti - NOVOSTAVBA !!!!

Cena dohodou
Číslo zákazky: 14424
Obchodný priestor, resp. priestor na kancelárske účely sa nachádza v najrušnejšej a atraktívnej časti Komárna na 1. poschodí polyfunkčnej novostavby. Priestor o rozlohe 40 m2 a má aj veľký balkón smerom na ulicu. V blízkosti sa nachádza MHD, vlaková stanica, nemocnica, OD Jednota, lekáreň. K budove je bezproblémový vstup aj parkovanie, či už nákladným, tak aj osobným motorovým vozidlom. Vlastné sociálne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom skladu v stráženom areáli v Dubovej

Cena: 24,- € (723,02 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12666
Ponúkame na prenájom skladové priestory 72 m2 v stráženom uzavretom areáli bývalej Petrochemy v Dubovej. V sklade je spevnená vydláždená podlaha, k budove je spevnená betónová príjazdová cesta. Cena prenájmu je 24 euro/ m2/rok bez DPH, plus energie.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom garáží v uzavretom areáli - Dubová

Cena: 24,- € (723,02 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12311
Ponúkame na prenájom garáže - 6 ks v uzavretom stráženom areáli v Dubovej, v bývalej Petrocheme. Garáže sa nachádzajú v blízkosti vrátnice. Sú vhodné aj na nákladné automobily.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov v Dubovej

Cena: 33,- € (994,16 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12198
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v areáli bývalej Petrochemy v Dubovej. Budova je hneď pri vrátnici stráženého areálu. Je možnosť prenájmu celého poschodia - 10 kancelárií, ktoré sú v pôvodnom zachovalom stave, okná drevené, podlaha PVC. Priestory sa vykurujú, sú zariadené kanc.nábytkom. V areáli sú ďalšie priestory na prenájom - výrobno-skladovacie, administratívne. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom plechového skladu 42 x 18 m v Dubovej

Cena: 24,- € (723,02 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12197
Ponúkame na prenájom plechový sklad so sedlovou strechou o rozmeroch 42 x 18 m, s betónovou podladou, po dlžke priechodný, má 2 brány. Výška skladu je v kohútiku 6 m. V sklade nie je možnosť vykurovania. Prístupová cesta je betónová. Nachádza sa v uzatvorenom a stráženom areáli bývalej Petrochemy v Dubovej. Je možnosť prenájmu ďalších výrobno-skladovacích a kancelárskych priestorov. Cena prenájmu je 24 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »