Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Obchodný priestor 32 m2, Trenčín - Zlatovce

Cena: 44 990,- €
Číslo zákazky: 16665
Ponúkame na predaj obchodný (nebytový) priestor v Trenčíne - Zlatovce, o rozlohe 32 m2. Priestor je vhodný pre obchod, kanceláriu, služby. Nachádza sa v novostavbe na prízemí.Ako menšia predajňa,pre služby napr.kaderníctvo,a rôzne iné podnikateľské aktivity.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Investičná príležitosť - Hostinec na predaj- zníženia ceny

Cena: 125 000,- €
Číslo zákazky: 19343
Dobré reality (lorincikova@dobrereality.sk)Vám ponúka v Revúcej , kompletne zrekonštruovanú prevádzkovú budovu, ktorá sa využíva momentálne ako hostinec. Zastavaná plocha a nádvorie je o výmere 969 m2, záhrada je o výmere 184 m2. Hostinec "Nižná" sa nachádza na južnom okraji okresného mesta Revúca. Hostinec  je situovaný v križovatke, lokalita je zaujímavá a výhodná , ako pre bývanie tak aj pre …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v Prievidzi 15 - 150 m2 - Výhodné podmienky nájmu dohodou

Cena: 1,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 18231
Ponúkame Vám na prenájom variabilné kancelárske priestory na Dlhej ulici v Prievidzi. Ponúkame kancelárie s výmerami 80 m2, 45 m2, 30 m2, 15 m2. Cena nájmu dohodou. K cene nájomného budú pripočítané služby a energie. V blízkosti budovy sa nachádza Sociálna poisťovňa, Allianz - Slovenská poisťovňa, Poisťovňa Union, riaditeľstvo HBP, a.s., v pešej dostupnosti je Námestie Slobody, pošta, železničná a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodné priestory v Prievidzi - Centrum - Dlhá ulica s výbornou dostupnosťou

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18293
Ponúkame na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 80-100 m2 na frekventovanej a dobre viditeľnej lokalite v Prievidzi. Priestory sa nachádzajú na rohu ulíc Dlhá a Záhradnícka oproti mestskému parkovisku. V prípade záujmu je možné priestor rozdeliť aj na dve samostatné časti o veľkosti cca 50 m2 a 30 m2. Priestory sa dajú prispôsobiť/vybaviť podľa požiadaviek klienta a sú vhodné k zriadeniu: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom obchodného priestoru v Novom Meste nad Váhom

Cena: 500,- € mesačne
Číslo zákazky: 16470
Ponúkame na prenájom obchodný priestor s dvomi výkladmi, v blízkosti centra, v Novom Meste nad Váhom. Priestor je o veľkosti 32 m2. K dispozícii sú WC, kuchynka. V priestore je pripojenie pre počítačovú sieť - internet, telefón. Budova s exteriérom je chránená elektronickým zabezpečením a kamerovým systémom. Vhodné pre firmu,aj s možnosťou prenájmu kancelárií v podkroví.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov, v Novom Meste nad Váhom

Cena: 310,- € mesačne
Číslo zákazky: 16466
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra, v Novom Meste nad Váhom. K dispozícii je voľných 9 kancelárii. Najmenšia kancelária má 19 m2, najväčšia 32 m2. Každá z kancelárií je vybavená elektrickým rozvodom 220V, prípojkami pre počítačovú sieť - telefón, internet. V budove sa nachádza telefónna ústredňa s dostatkom voľných telefónnych liniek. Majiteľ je po dohode schopný zabezpečiť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Skladové priestory na prenájom, 362 m2, Trenčín

Cena: 995,- € mesačne
Číslo zákazky: 15079
Ponúkame na prenájom skladové priestory, 362 m2, v Trenčíne. Sklad sa nachádza na Zlatovskej ulici v oplotenom areáli. Cena je vrátane energií.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj obchodný priestor v Komárne, v budove mestskej tržnice

Cena: 14 900,- €
Číslo zákazky: 19405
Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor v Komárne, Nám. Kossutha. Plocha: úžitková 43,10 m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: dlažba. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Polyfunkčný objekt -14 miestností vhodný na podnikanie aj príjemné bývanie.

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 16939
Ponúkame na predaj polyfunkčný dom vhodný na podnikanie ale aj bývanie. Dom/budova sa nachádza vo výbornej lokalite len 10min chôdze od centra mesta Trnavy. Dispozične pozostáva zo 14 miestností,3x WC, 2x kúpeľňa, kuchyňa, 2x menšia kuchynka, 3x špajza/komora, vstupná miestnosť/hala, 3x samostatný vchod do domu, veľká garáž, terasa na poschodí s krytou posuvnou strechou, záhrada s príjemným posedením, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Skladové priestory na prenájom,len 500m od diaľničného rozvádzača TT,BA,NR,ZA

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 15392
Ponúkame skladové priestory na prenájom o výmere 111,7 m2 a 95,8 m2 s kanceláriami a skladom 24,2 m2 ,s kuchynkou a soc.zar. Priestory sú vykurované , zásuvky na 220v a 400v.Pred budovou vyasfaltované parkovacie a manipulačné plochy o výmere 1000 m2. Možnosť prenájmu dalšieho skladu o výmere 77,5 m2Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »