Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Odstúpenie prevádzky Biliard-Bar 220 m2,Nové Mesto n.V.

Cena: 14 990,- €
Číslo zákazky: 19141
Ponúkame Vám odstúpenie podnikateľského priestoru 220 m2,prevádzkovaného ako bar a biliardová herňa,nachádzajúce sa priamo v centre mesta Nové Mesto nad Váhom. Okrem biliardu na štyroch stoloch sa tu hrávajú denne aj tzv.šípky a stolný futbal.Vo vybavení je tiež samostatné wc pre mužov a extra pre ženy.Pred budovou parkovisko pre cca 35 osobných áut.Súčasný prevádzkovateľ v poslednom období investoval do …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

AKCIA - Na predaj 2 obchodné priestory v Komárne, príp. výmena na inú …

Cena: 42 000,- €
Číslo zákazky: 14262
Ponúkame Vám na predaj 2 ks obchodných priestorov o celkovej rozlohe 80 m2 v Komárne, vo frekventovanej lokalite v Nádvorí Európy. Prvá miestnosť s celkovou plochou 40 m2 sa nachádza na prízemí, pozostáva z jednej a z toalety s umývadlom a prietokovým ohrievačom vody s plochou 3,30 m2. Miestnosť je zabezpečená pohybovým senzorom a je dobre presvetlená s dvoma euro oknami z dreva, dverné krídla interiéru …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárskych priestorov aj na bývanie, neďaleko centra (cca 5min …

Cena: 300,- € mesačne
Číslo zákazky: 8024
Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekné priestory v podkroví multifunkčného objektu neďaleko centra Zvolen. Priestor sa nachádza na 1 poschodí v podkroví a pozostáva z chodby a z väčšej kancelárie s kuchynkou a skladom, a 1 menšia samostatná kancelária, samostatná kúpelňa+ WC. V uzavretom objekte sú parkovacie miesta 1 vyhradené pre nového nájomníka a 1 miesto pre návštevu. Priestor je po kompletnej …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lukratívny obchodný priestor 80 m2,centrum NM.

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 19072
Ponúkame Vám na prenájom lukratívny obchodný priestor Nové Mesto nad Váhom, Centrum. Plocha: úžitková 80 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: dlažba.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Asfaltová prístupová cesta.Výhody: luxusný. Samootváracie výkladové vstupné dvere. Čiastočne presklený a presvetlený strop.Výborná poloha s dostatočným pohybom ľudí. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do dlhodobého prenájmu poskytneme obchodno- kancelársky priestor v centre …

Cena: 300,- € mesačne
Číslo zákazky: 19084
Do dlhodobého prenájmu poskytneme zrekonštruovaný obchodno-kancelársky priestor (40 m2) s veľkým výkladom a vstupom priamo z hlavnej ulice. Nachádza sa v  centre mesta  Komárno na  ul. Jókaiho. Úžitková  plocha priestoru je 40 m2. podlaha plávajúca, výklady kazetové  drevené (pôvodné).Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová, historická budova. Kúrenie: lokálne. Možnosť …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Do prenájmu poskytneme ochodno- kancelársky priestor v centre mesta Komárno

Cena: 250,- € mesačne
Číslo zákazky: 18859
V centre mesta Komárno prenajmeme priestor (28 m2)s veľkým výkladom. Je ideálny na služby, obchodné aj kancelárske účely. Nachádza sa na frekventovanej  Jókaiho ulici vo dvore so zabehnutými službami, obchodmi a reštauráciou s peknou letnou terasou.  Požadovaná cena nájmu: 250Eur vrátane režijných nákladov.   Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodný priestor 350 m2,Nové Mesto n.V.

Cena: 165 000,- €
Číslo zákazky: 18996
Ponúkame Vám na predaj časť väčšieho objektu nákupného strediska s predajnou plochou 175 m2 na prízemí,a 175 m2 v podkroví,v lokalite Mnešice, Nové Mesto nad Váhom. Plocha: úžitková 350 m2, zastavaná 180 m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne, krb. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Predaj/Prenájom - kancelária v centre s parkovaním

Cena: 13 900,- €
Číslo zákazky: 18990
Ponúkam na predaj alebo na prenájom krásnu kanceláriu priamo v centre mesta Komárno. Výhody: kompletná rekonštrukcia, centrum, parkovanie, kamerový systém, všetko pri ruke k podnikateľskej činnosti, pripravené na realizáciu podnikania. Viac info 0905276461  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj PÁLENICA v obci Kolta.--Exkluzívne u nás.

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 18972
Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj zabehnutú PÁLENICU v obci KOLTA .Nachádza sa na pozemku o rozlohe 2000 m2 na kraji obce.Objekt je rozdelený na viac častí.1.miestnosť pre sušenie a mletie koreninovej papriky,2 miestnosť pre výrobu ovocných štiav.3.prevádzková miestnosť je vybavená dvoma funkčnými destilačnými zariadeniami,2x rektifikačný kotol + chladič,vodková nádrž,nádrž na meranie úkapov,liehové meradlo. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom komerčných priestorov, Trnava

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18757
Ponúkame Vám na prenájom administratívnych a skladových priestorov - budovu /129 m2 /na Modranskej ceste, v Trnave. Dispozícia budovy: 2 kancelárie, veľký a 2 menšie /skladové/ priestory, kuchynka s jedálňou a toaleta. Pozemok má vlastnú studňu. Kúrenie: ústredné s kotlom na pelety. Zabezpečený objekt sa predáva aj so zariadením. Po dohode je možnosť pridať do skladov regále. Budova sa nachádza na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »