Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Priestor na prenájom v OCA v Banskej Bystrici

Cena: 390,- € mesačne
Číslo zákazky: 19652
Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 40 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný na kanceláriu , alebo butik. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. Cena 390 €/mesiac, bez DPH plus energie. Nájom sa skladá s 3 mesačných splátok čiže …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Najvýhodnejšie obchodné a prevádzkové priestory v Prievidzi od 40 m2 do 80 m2

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18293
Ponúkame na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 40 - 80 m2 na frekventovanej a dobre viditeľnej lokalite v Prievidzi. Priestory sa nachádzajú na rohu ulíc Dlhá a Záhradnícka oproti mestskému parkovisku. V prípade záujmu je možné priestor rozdeliť aj na dve samostatné časti o veľkosti cca 50 m2 a 30 m2. Priestory sa dajú prispôsobiť/vybaviť podľa požiadaviek klienta a sú vhodné k zriadeniu: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Najlacnejšie kancelárske a prevádzkové priestory v Prievidzi až 500 m2 - …

Cena: 3,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 123457
Ponúkame Vám na prenájom variabilné kancelárske a prevádzkové priestory na Dlhej ulici v Prievidzi. Ponúkame kancelárie s výmerami 80 m2, 45 m2, 30 m2, 15 m2, 10 m2. K dispozícii je aj celé podlažie cca 400 m2 s osobitným vchodom, WC a kuchynkou. Cena nájmu dohodou od 3,- Eur/ m2. V blízkosti budovy sa nachádza Sociálna poisťovňa, Allianz - Slovenská poisťovňa, Poisťovňa Union, riaditeľstvo HBP, a.s., v …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj nové polyfunkčné priestory v obci Šárovce - 2 ambulancie, …

Cena: 100 900,- €
Číslo zákazky: 19791
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu v obci Šárovce. Budova pozostáva z troch hlavných častí. Prvú časť tvoria 2 ambulancie a sú situované po ľavej časti vchodu. Druhá časť bola používaná ako lekáreň umiestnená v pravej časti objektu. Tretiu časť tvorí garsónka. Dispozične je každá časť spojená cez vchod, zádverie a vstupnú halu. Ošetrovne majú detskú ambulanciu ako aj ambulanciu pre dospelých. Ku …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory, blízko centra v Nových Zámkoch

Cena: 37 000,- €
Číslo zákazky: 20127
Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory už zabehnutej prevádzky v OV bez zaťaženia v Nových Zámkoch. Obchodný priestor sa nachádza blízko centra mesta, úžitková plocha je 47 m2. Budova je zrekonštruovaná, okná plastové, mreže na oknách.Kúrenie plynové, voda a kanalizácia mestské, vlastné WC. Kúpou ihneď voľné. K prevádzke patrí aj jedno parkovacie miesto. Cena 37 000 € V prípade záujmu odporúčam …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom Obchodný priestor 48 m2, centrum Piešťany.

Cena: 565,- € mesačne
Číslo zákazky: 20085
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v centre mesta Piešťany. Plocha: úžitková 48 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: dlažba. Okná: plastové.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta.Výhody: obchodná a obytná zóna v centre mesta. Cena 565 €/mesiac. Samostatnou súčasťou obchodného priestoru je sociálne zariadenie = wc a umývadlo. Pre podnikanie so žiadaným tovarom …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v Lučenci na prenájom.

Cena: 160,- € mesačne
Číslo zákazky: 19828
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Lučenci. Nachádzajú sa v blízkosti centra, pred budovou je bezproblémové parkovanie. Jeden kancelársky priestor má 15 m2, cena prenájmu je 160€/mesiac. Druhý priestor má 19 m2, cena prenájmu je 180€/mesiac. Ceny sú uvedené vrátene energií a bez DPH. Pre viac informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0915421267.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame vám na prenájom obchodné priestory, vo výbornej lokalite v Nových …

Cena: 1 100,- € mesačne
Číslo zákazky: 19872
Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v Nových Zámkoch. Vchod do budovy je z hlavnej ulice, obchodný priestor má 150 m2, skladové priestory majú 150 m2, kancelária je 20 m2+toalety, nákladná rampa. Je tu ešte aj možnosť prenajať si pohostinstvo, ktoré má 100 m2 a vybudovať spolu aj s obchodnými priestormi krásnú reštauráciu. Priestory na parkovanie sú vynikjúce.Priestory sú voľné. Cena 1 100 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárie v centre mesta B.Bystrica na Bakossovej ulici o rozlohe …

Cena: 60,- €/rok
Číslo zákazky: 12406
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory historickej zrekonštruovanej budovy na Bakossovej ulici v centre mesta B.Bystrica. Kancelárie o rozlohe 30,5 m2 sa nachádza na 1 nadzemnom podlaží bez výťahu. Priestor je po rekonštrukcii s možnosťou prenajať aj hneď vedľajšiu kanceláriu. Priestor je veľmi pekne udržiavaný a čistý s plne obsadenými nájomníkmi prevažne obchodné firmy. Prenájom je možný ihneď. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelársko-výrobných priestorov v centre mesta B.Bystrica, v …

Cena: 40,- €/rok
Číslo zákazky: 11614
Ponúkame na prenájom kancelársko-výrobné priestory v centre B.Bystrice,neďaleko OC EUROPA. Tieto priestory sa nachádzajú v suteréne polyfunk.objektu po kompletnej rekonštrukcii, kde je prísun denného svetla. Jedná sa rozlohou o väčšie priestory tvaru L o rozlohe cca 90 m2 a potom zo samostatného priestoru o rozlohe cca 24 m2. WC je samostatné určené pre tento priestor na chodbe z ktorého je aj vchod do …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »