Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Priestory na prenájom v Komárne vo frekventovanej lokalite

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 12707
Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu priestory vrátane pivničných priestorov o celkovej rozlohe 189 m2 v Komárne, vo frekventovanej lokalite v blízkosti centra mesta a hraničného priechodu Slovenska - Maďarska (bývalá reštaurácia LEHÁR). Priestory sa nachádzajú vo dvoch krídlach budovy so spoločnou dostupnosťou od hlavného vchodu. V jednej časti budovy sú 3 priestory s plochami 50 m2, 10 m2 a 10 m2 - táto …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame pre podnikatelov prevádzkový areál v Šuranoch....SUPER PONUKA

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 15454
PODNIKATELIA.............SUPER PONUKA. Ponúkame na predaj objekt na podnikanie rôzneho druhu. Objekt sa nachádza na hlavnom ťahu v Šuranoch ,kde je vhodné prevádzkovať.napr. reštauráciu. obchod, skladové priestory a výrobu. Nehnutelnosť je oplotená nachádza sa na pozemku o výmere 2000 m2. Budova pozostáva s prízemia,kde je obytná časť s poschodím a časť pre obchod ,prevádzku ,sklad, kanceláriu, vykladaciu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj Bistro s bytovou jednotkou Vrútky.

Cena: 205 000,- € (6 175 830,- Sk)
Číslo zákazky: 11770
Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadenú reštauráciu vo Vrútkach Plocha: úžitková 360 m2, zastavaná 180 m2,celková výmera pozemku 650 m2. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, , turistika, cykloturistika.V dome sa nachádza samostatná bytová jednotka so samostatným vchodom.Na prízemí sa nachádza …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Skladové a výrobné priestory na prenájom, Martin - Karlová

Cena dohodou
Číslo zákazky: 12221
Ponúkame Vám na prenájom skladových a výrobných priestorov, 12 km od Martina, v obci Karlová, vhodný ako výrobná hala, skladové priestory, opravárenské dielne. Úžitková plocha 1200 m2, z toho kancelárske priestory o výmere 100 m2, priestory pre zamestnancov 70 m2. Budovu tvoria 3 veľkokapacitné haly, v hlavnej hale sa nachádza mostový žeriav s nosnosťou 3,2 t, sústruhy, frézy, ohýbačka plechov, nožnice na …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj polyfunkčný dom v obci Necpaly okr.Martin

Cena dohodou
Číslo zákazky: 12099
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný dom v centre obce Necpaly pri Martine,svojou polohou je predurčený na podnikateľské využitie: reštaurácia, pohostinstvo, obchod, služby.Možnosť prerobenia aj na bývanie.Celková výmera pozemku je 700 m2, zastavaná plocha je 350 m2, podlahová plocha : 100 m2, užitková plocha:155 m2.Dom je podpivničený ,pivnica slúžila ako vináreň kde je bar plus kuchyňa.Prízemie tvorí …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj PODNIKATEĽSKÝ OBJEKT v širšom centre Martina

Cena: 208 000,- € (6 266 208,- Sk)
Číslo zákazky: 13251
Ponúkame na predaj PODNIKATEĽSKÝ OBJEKT v širšom centre Martina, budovy obchodu a služieb, vhodný na predajňu, malú výrobu, či servis. Objekt je umiestnený na pozemku o rozlohe 980 m2. Nachádza sa v širšom centre Martina, na ulici, ktorá je priechodom od vlakovej a autobusovej stanice smerom k MHD, pošte a centru mesta. Na pozemku sa nachádzajú tri budovy a garáž, uzavretý dvor s možnosťou parkovania, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj zabehnuté pohostinstvo v obci Pravenec

Cena: 88 000,- € (2 651 088,- Sk)
Číslo zákazky: 14618
Znížená cena!!! Ponúkam na predaj zabehnuté pohostinstvo v obci Pravenec. Nachádzajú sa v ňom dve prevádzkové miestnosti jedna pre fajčiarska a jedna nefajčiarska, letná terasa. Celková plocha pohostinstva je 146 m2 s počtom 60 miest na sedenie a plus vonkajšia terasa o rozlohe cca 50 m2 s počtom miest na sedenie cca 50. Súčasťou pohostinských priestorov je kancelária, príručný sklad, chladiaci box, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

PRENÁJOM - obchodné priestory v Prievidzi 95 m2 Staré sídlisko, parkovanie …

Cena dohodou
Číslo zákazky: 14382
Ponúkame na prenájom obchodné priestory v najlepšej časti Starého sídliska v Prievidzi. Priestory sa nachádzajú priamo pri frekventovanej ceste. Samozrejmosťou sú veľké výkladové plochy orientované k ceste. Pozostáva z dvoch miestnosti. Ako príslušenstvo patrí k priestoru samostatné WC s umývadlom. Vhodné pre prevádzkovanie lekárne. Bezplatné parkovanie pred budovou. Voľné ihneď.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výhodná cena!!!Administratívna budova s pozemkom 1647 m2,Nové Mesto n.V.

Cena: 99 000,- € (2 982 474,- Sk)
Číslo zákazky: 14533
Podnikatelia,firmy,podniky=využite výhodnú ponuku=admin.budova s pozemkom v cene len ako za starší rodinný dom,vhodná pre rôzne účely,napríklad aj ako ubytovňa pre robotníkov,kancelárie,drobná výroba,školiace stredisko,na prenájom iným firmám,a iné.Ponúkame na predaj dvojpodlažnú administratívnu budovu s úžitkovou plochou 550 m2 a s pozemkom celkom 1647 m2 v priemyselnej oblasti v okresnom meste Nové …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj vo leľmi dobrom stave HALU.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 15452
Ponúkame Vám na predaj halu o celkovej výmere 3683 m2.Nehnutelnosť je vo veľmi dobrom stave s možnosťou používania ihneď. Hala je suchá priestranná vhodná je ako sklad ,výrobná hala a podobne. Sú tam všetky IS. Energie:pitná voda ,el.energia, ústredné kúrenie,kanalizáci Budova je samostatne stojaca má dve nadzemné podlažia,nie je podpivničená, svetlá výška je 4,4mnosná konštrukcia je železobetonový …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »