Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Najvýhodnejšie kancelárske a prevádzkové priestory v Prievidzi od 10 m2 do 500 …

Cena: 3,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 18231
Ponúkame Vám na prenájom variabilné kancelárske a prevádzkové priestory na Dlhej ulici v Prievidzi. Ponúkame kancelárie s výmerami 80 m2, 45 m2, 30 m2, 15 m2, 10 m2. Cena nájmu dohodou od 3,- Eur/ m2. V blízkosti budovy sa nachádza Sociálna poisťovňa, Allianz - Slovenská poisťovňa, Poisťovňa Union, riaditeľstvo HBP, a.s., v pešej dostupnosti je Námestie Slobody, pošta, železničná a autobusová stanica (10 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Najvýhodnejšie obchodné a prevádzkové priestory v Prievidzi od 40 m2 do 80 m2

Cena: 1,- € mesačne
Číslo zákazky: 18293
Ponúkame na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 40 - 80 m2 na frekventovanej a dobre viditeľnej lokalite v Prievidzi. Priestory sa nachádzajú na rohu ulíc Dlhá a Záhradnícka oproti mestskému parkovisku. V prípade záujmu je možné priestor rozdeliť aj na dve samostatné časti o veľkosti cca 50 m2 a 30 m2. Priestory sa dajú prispôsobiť/vybaviť podľa požiadaviek klienta a sú vhodné k zriadeniu: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Priestor na prenájom v OCA v Banskej Bystrici

Cena: 390,- € mesačne
Číslo zákazky: 19652
Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 40 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný na kanceláriu , alebo butik. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. Cena 390 €/mesiac, bez DPH plus energie. Nájom sa skladá s 3 mesačných splátok čiže …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

80 m2 obchodný priestor vo Fiľakove.

Cena: 220,- € mesačne
Číslo zákazky: 19971
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v blízkosti centra mesta Fiľakovo. Priestor je o rozlohe 80 m2. Sociálne zariadenia su spoločné. V prípade zaujmu je možnosť požiadať o skladové priestory. Cena nájmu je 220€/ mesačne + energie (elektrina , plyn). Budova prešla rekonštrukciou. Vhodné na obchod, menšiu prevádzku, salón. Vlastné parkovanie vo dvore.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Obchodný priestor na prenájom vo Fiľakove

Cena: 120,- € mesačne
Číslo zákazky: 19970
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor s vlastným výkladom blízko centra mesta Filakovo. Rozloha je 35 m2. Pozostavá z jednej väčšej miestnosti a jednej malej (môže byť využivaná ako šatňa). Sociálne zariadenia su spoločné. Cena nájmu je 120€ + energie. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.č. 0915421267.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na prenájom kancelárske a obchodné priestory v centre Martina

Cena: 1,- €
Číslo zákazky: 15269
Ponúkame na prenájom kancelárske a obchodné priestory v centre Martina na pešej zóne, priestory sú vhodné ako kancelárske priestory, reštaurácia, kaviareň, fitness, ako sídlo firmy - nutná investícia, ktorú je možné po dohode, úplne alebo čiastočne odpočítať z nájmu.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj prenajatý nebytový priestor v obytnom dome STEPHANUS

Cena: 84 950,- €
Číslo zákazky: 17366
Chcete investovať do nehnuteľností? Máme pre Vás odpoveď! U nás Vám ponúkame na predaj prenajatý nebytový priestor v obytnom dome STEPHANUS. Kupujete prenajatý priestor, čiže investícia sa Vám postupne vráti. Celková rozloha priestoru je 58,23 m2. V priestore bude obchod s potravinami. Najlepší spôsob ako zbohatnúť je investovať do nehnuteľností, preto neváhajte a investujte.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj prenajatý nebytový priestor v obytnom dome STEPHANUS

Cena: 35 338,- €
Číslo zákazky: 17367
Chcete investovať do nehnuteľností? Máme pre Vás odpoveď! U nás Vám ponúkame na predaj prenajatý nebytový priestor v obytnom dome STEPHANUS. Kupujete prenajatý priestor, čiže investícia sa Vám postupne vráti. Celková rozloha priestoru je 21,01 m2. V priestore bude večierka. Najlepší spôsob ako zbohatnúť je investovať do nehnuteľností, preto neváhajte a investujte. Cena 35 338 €  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj prenajatý nebytový priestor v obytnom dome STEPHANUS

Cena: 45 005,- €
Číslo zákazky: 17368
Chcete investovať do nehnuteľností? Máme pre Vás odpoveď! U nás Vám ponúkame na predaj prenajatý nebytový priestor v obytnom dome STEPHANUS. Kupujete prenajatý priestor, čiže investícia sa Vám postupne vráti. Celková rozloha priestoru je 30,08 m2. V priestore bude nechtové štúdio. Najlepší spôsob ako zbohatnúť je investovať do nehnuteľností, preto neváhajte a investujte. Cena 45 005 €  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v Lučenci na prenájom.

Cena: 160,- € mesačne
Číslo zákazky: 19828
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Lučenci. Nachádzajú sa v blízkosti centra, pred budovou je bezproblémové parkovanie. Jeden kancelársky priestor má 15 m2, cena prenájmu je 160€/mesiac. Druhý priestor má 19 m2, cena prenájmu je 180€/mesiac. Ceny sú uvedené vrátene energií a bez DPH. Pre viac informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0948 026 974. Simona Ostrožlíková.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »