Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Ponúkame Vám na predaj vo leľmi dobrom stave HALU.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 15452
Ponúkame Vám na predaj halu o celkovej výmere 3683 m2.Nehnutelnosť je vo veľmi dobrom stave s možnosťou používania ihneď. Hala je suchá priestranná vhodná je ako sklad ,výrobná hala a podobne. Sú tam všetky IS. Energie:pitná voda ,el.energia, ústredné kúrenie,kanalizáci Budova je samostatne stojaca má dve nadzemné podlažia,nie je podpivničená, svetlá výška je 4,4mnosná konštrukcia je železobetonový …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj polyfunkčné priestory –Žiar nad Hronom o výmere 1536 m2.

Cena: 199 000,- € (5 995 074,- Sk)
Číslo zákazky: 14574
MAGIC INTERIER s.r.o. so sídlom V Žiari nad Hronom ponúka odpredaj polyfunkčný objekt vrátane celého areálu. Objekt je v súčastnosti využívaný ako predajňa nábytku a interierových prvkov. Dvor areálu je pripravený na prevádzkovanie verejnej tržnice ./ Pre prevádzkovanie tržnice je mestom schválený trhový poriadok./ Objekt bol v roku 1994 kompletne rekonštruovaný a v roku 2006 bol zateplený a vybudované …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam na predaj reštauráciu, vyrábajúcu múčnu a ľahôdkársku výrobu v Handlovej

Cena dohodou
Číslo zákazky: 16035
Ponúkame na predaj prosperujúcu firmu za prevádzky, vyrábajúcu múčnu a ľahôdkársku výrobu do obchodnej siete, závodné stravovanie, verejné stravovanie a catering. Firma sa nachádza v Handlovej. Zastavaná časť budovy je vo výmere 400 m2 a s priľahlým pozemkom vo výmere 300 m2. Budova je po kompletnej rekonštrukcii. Budova sa skladá z: funkčnej kuchyne s prevádzkou 20 hodín s príslušenstvom, samoobslužnej …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

V širšom centre mesta Poprad ponúkame na prenájom nové kancelárske priestory

Cena: 350,- € (10 544,10 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15989
V širšom centre mesta Poprad ponúkam na prenájom nové kancelárske priestory, vkusne a účelne zariadené kancelárskym nábytkom (možnosť nájmu aj bez nábytku). Priestory sa nachádzajú v novostavbe s elektr. vrátnikom, orientované na západ a východ. Z jednej kancelárie je výstup na priestranný balkón. Priestory majú samostatné WC, kúpeľňu, kuchynku. Sú zariadené vkusným kancelárskym nábytkom, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom skladových priestorov 8000 m2 v meste Hlohovec.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 13785
Ponúkame na prenájom väčšie priestory vhodné na výrobu alebo sklady. Objekt sa nachádza v bývalých priestoroch Ozeta Hlohovec. Ku skladom patrí rozsiahle parkovisko aj pre kamiónovú dopravu. Veľkosť priestoru je možné upraviť podľa požiadavok zákazníka, alebo viacerých zákazníkov.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na prenájom veľmi pekná kancelária v Poprade!

Cena: 290,- € (8 736,54 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 14643
Ponúkame Vám do prenájmu veľmi pekný priestor v blízkosti centra mesta Poprad vhodný na administratívne účely. Priestor sa skladá z dvoch kancelárií a vlastného sociálneho zariadenia.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárie v centre mesta B.Bystrica na Bakossovej ulici o rozlohe 20 …

Cena: 60,- € (1 807,56 Sk)/rok
Číslo zákazky: 12404
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory historickej zrekonštruovanej budovy na Bakossovej ulici v centre mesta B.Bystrica. Kancelárie o rozlohe cca 20 m2 sa nachádza v podkroví na 2 nadzemnom podlaží bez výťahu s výhľadom na prírodu. Priestor je po rekonštrukcii s možnosťou prenajať aj hneď vedľajšiu kanceláriu. Kuchynka a WC na poschodí k dispozícii. Priestor je veľmi pekne udržiavaný a čistý s plne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom kancelárske alebo obchodné priestory, sídlisko Žabník, …

Cena: 400,- € (12 050,40 Sk) mesačne
Číslo zákazky: 15896
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, sídlisko Žabník, Prievidza. Kancelárske priestory pozostávajú z troch samostatných miestností, dve menšie a jednej priechodnej centrálnej, WC a kúpeľňa. Kancelária sa nachádza na prízemí obytného domu a je po rekonštrukcii.. Cena 400 €/ mesačne s energiami za všetky kancelárie. Je možnosť prenájmu samostatných kancelárii v cene 130 € za menšie …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Na predaj zabehnutý obchodný priestor v Komárne

Cena: 47 500,- € (1 430 985,- Sk)
Číslo zákazky: 14709
Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor o celkovej rozlohe 86,07 m2 v Komárne, vo frekventovanej lokalite. Obchodný priestor sa nachádza na prízemí zatepleného bytového domu a dispozične pozostáva z predajnej miestnosti s plochou 26 m2 s dvoma plastovými výkladmi, z kancelárie oddelenej od chodby plastovými harmonikovými dverami, z chodby, z 2 príručných skladov, z kuchynky s umývadlom, elektrickým …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj polyfunkčný dom v obci Necpaly okr.Martin

Cena dohodou
Číslo zákazky: 12099
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný dom v centre obce Necpaly pri Martine,svojou polohou je predurčený na podnikateľské využitie: reštaurácia, pohostinstvo, obchod, služby.Možnosť prerobenia aj na bývanie.Celková výmera pozemku je 700 m2, zastavaná plocha je 350 m2, podlahová plocha : 100 m2, užitková plocha:155 m2.Dom je podpivničený ,pivnica slúžila ako vináreň kde je bar plus kuchyňa.Prízemie tvorí …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »