Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Prenájom skladových priestorov v Hlohovci

Cena dohodou
Číslo zákazky: 13785
Ponúkame na prenájom velké priestory vhodné na výrobu alebo sklady. Objekt sa nachádza v bývalých priestoroch Ozeta Hlohovec. K skladom patrí rozsiahlé parkovisko aj pre kamionovú dopravu. Veľkosť priestoru je možné upraviť podľa požiadavok zákazníka, alebo viacerých zákazníkov.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Výhodná cena!!!Administratívna budova s pozemkom 1647 m2,Nové Mesto n.V.

Cena: 100 000,- € (3 012 600,- Sk)
Číslo zákazky: 14533
Podnikatelia,firmy,podniky=využite výhodnú ponuku=admin.budova s pozemkom v cene len ako za starší rodinný dom,vhodná pre rôzne účely,napríklad aj ako ubytovňa pre robotníkov,kancelárie,drobná výroba,školiace stredisko,na prenájom iným firmám,a iné.Ponúkame na predaj dvojpodlažnú administratívnu budovu s úžitkovou plochou 550 m2 a s pozemkom celkom 1647 m2 v priemyselnej oblasti v okresnom meste Nové …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj bývalú budovu materskej škôlky v Žarnovici, … - REZERVOVANÉ

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 6241
Ponúkame na predaj bývalú budovu materskej škôlky s pozemkom, ktorá sa nachádza v centre mesta Žarnovica pri hlavnej ceste smerom na Partizánske. Celková plocha pozemku 1238 m2, z toho záhrada 614 m2. Budova je vo veľmi dobrom stave s novou strechou, nachádza sa v nej 6 miestností, kuchynka, jedáleň, WC. Budova sa nachádza v centre mesta a prístupová cesta je asfaltová, s možnosťou parkovania pred …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Martina.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 12360
Ponúkame Vám na prenájom priestor o výmere 174 m2,v centre Martina na ul.Andrea Kmeťa. .Budova s priestormi sa nachádza v lukratívnej časti mesta.Bezplatné parkovanie za budovou, strážna služba, výťah, plastové okná.Cena dohodou.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na predaj vo leľmi dobrom stave HALU.

Cena dohodou
Číslo zákazky: 15452
Ponúkame Vám na predaj halu o celkovej výmere 3683 m2.Nehnutelnosť je vo veľmi dobrom stave s možnosťou používania ihneď. Hala je suchá priestranná vhodná je ako sklad ,výrobná hala a podobne. Sú tam všetky IS. Energie:pitná voda ,el.energia, ústredné kúrenie,kanalizáci Budova je samostatne stojaca má dve nadzemné podlažia,nie je podpivničená, svetlá výška je 4,4mnosná konštrukcia je železobetonový …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj polyfunkčné priestory –Žiar nad Hronom o výmere 1536 m2.

Cena: 199 000,- € (5 995 074,- Sk)
Číslo zákazky: 14574
MAGIC INTERIER s.r.o. so sídlom V Žiari nad Hronom ponúka odpredaj polyfunkčný objekt vrátane celého areálu. Objekt je v súčastnosti využívaný ako predajňa nábytku a interierových prvkov. Dvor areálu je pripravený na prevádzkovanie verejnej tržnice ./ Pre prevádzkovanie tržnice je mestom schválený trhový poriadok./ Objekt bol v roku 1994 kompletne rekonštruovaný a v roku 2006 bol zateplený a vybudované …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelária na prenájom v rušnej časti Komárna !!!!

Cena: 250,- € (7 531,50 Sk)
Číslo zákazky: 15699
Na prenájom ponúkame priestor na kancelárske účely, ktorý sa nachádza v najrušnejšej a atraktívnej časti Komárna na 1. poschodí polyfunkčnej novostavby. Priestor o rozlohe 40 m2 a má aj veľký balkón smerom na ulicu. V blízkosti sa nachádza MHD, vlaková stanica, nemocnica, OD Jednota, lekáreň. K budove je bezproblémový vstup aj parkovanie, či už nákladným, tak aj osobným motorovým vozidlom. Vlastné …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

LEN U NÁS - Na predaj zariadenej nehnuteľnosti pre obchod a služby vo Veľkom …

Cena: 160 000,- € (4 820 160,- Sk)
Číslo zákazky: 14175
Ponúkame Vám na predaj viacúčelovú nehnuteľnosť o rozlohe 197 m2 vo Veľkom Mederi v tichej, útulnej lokalite s ľahkou dostupnosťou od hlavnej trasy cestnej dopravy Komárno- Dunajská Streda - Bratislava. Objekt je ideálny na viacúčelové využitie podľa vlastných predstáv (zariadenie pre seniorov, ubytovňa, objekt pre sociálne služby, útulok, kancelárie, a i.). Objekt v súčasnosti je v prevádzke, ako penzión …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom - kancelárske priestory , 60 m2, Štúrova ulica - Nitra (Mlynárce)

Cena: 100,- € (3 012,60 Sk)/m2/rok
Číslo zákazky: 12609
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Štúrovej ulici v Nitre - časť Mlynárce. Priestor má 60 m2, dispozične zaujímavo riešený: - vstupná miestnosť (chodba) s rozlohou cca 12 m2, - 2 miestnosti s rozlohou 17,5 m2, z jednej z nich vedie vstup do samostatnej kuchynky, - kúpeľňa (sprchový kút, umývadlo, WC); Vhodné aj na reprezentatívne účely, prípadne sídlo spoločnosti, potrebné vidieť. Cena za …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom - kancelárske piestory, 35 m2, Nitra - Štefánikova ulica

Informácie o cene v RK
Číslo zákazky: 10608
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory 35,1 m2 so samostatným vstupom na Štefánikovej ulici v Nitre. Priestor je presvetlený strešnými oknami. Možné využitie - kaderníctvo, kozmetické štúdio atď. Cena za prenájom - 60,-Eur/ m2/rok + 20,-Eur energie + DPH (neplatca bez DPH). K dispozícii ihneď!  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »