Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Exkluzívne: Znížená cena bývalého hostinca a potravín priamo v obci Kružno, v …

Cena: 10 500,- €
Číslo zákazky: 123520
Ponúkame Vám na predaj budovu priamo v obci Kružno v blízkosti Rimavskej Soboty. Jedná sa o bývalé potraviny a hostinec. Plocha: úžitková 322 m2, zastavaná 132 m2. Podlaha: dlažba. Okná: drevené (pôvodné). Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: krb. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkam Vám na predaj bufet v časti Poltár, vedľa železničnej stanici

Cena: 62 400,- €
Číslo zákazky: 123594
Ponúkame Vám na predaj bufet v časti Poltár v blízkosti železničnej stanici a autobusovej zástavky. Plocha: zastavaná 229 m2. Podlaha: dlažba.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Cena 62 400 € Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Lukratívne kancelárske priestory na Rudlovskej ceste, využitie aj ako showroom …

Cena: 600,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236600
Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, priestranné presvetlené kancelárske priestory (86 m 2), na 1. podlaží rodinného domu s vlastným vchodom, v centre Banskej Bystrice, na Rudlovskej ceste. Nachádza sa tu kuchynka s novou kuchynskou linkou a sociálne zariadenie s umývadlom a WC. Kancelárske priestory majú veľké okná do dvora domu, ktorý je vydláždený zámkovou dlažbou, kde sú k dispozícii 2 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Priestor na prenájom v OCA v Banskej Bystrici

Cena: 390,- € mesačne
Číslo zákazky: 19652
Ponúkame Vám na prenájom priestor v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza na frekventovanej ulici, v blízkosti EURÓPY. Plocha: úžitková je 40 m2. Priestor sa na nachádza na 1. poschodí s výťahom, so sociálnym zabezpečením je vhodný na kanceláriu , alebo butik. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Betónová prístupová cesta. Cena 390 €/mesiac, bez DPH plus energie. Nájom sa skladá s 3 mesačných splátok čiže …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenajmeme skladové a kancelárske priestory od 450 m2 Handlová

Cena: 15,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 1236850
Ponúkame Vám na prenájom skladové a kancelárske priestory v meste Handlová. V objekte sú dve veľké miestnosti spolu cca 450 m2 s rovnou podlahou,osvetlením na zvýšenom prízemí s možnosťou vykládky i nakladania kamiónou.V ponuke sú aj kancelárske priestory 8 miestností cca 400 m2 aj so sociálnymi zariadeniami.Možné využitie ako sklad prípadne menšia výroba Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

predám výrobno-skladovací areál s pozemkom 1,8 ha v intraviláne v obci Jelenec

Cena: 310 000,- €
Číslo zákazky: 1236847
Ponúkam na predaj výrobno - skladovaciu halu spolu s administratívnou budovou v obci Jelenec. Plocha: úžitková 1,8 ha. Pozemok je oplotený s IS - voda, studňa, elektrika 400kW (trafo), kanalizácia a žumpa na pozemku, plyn na hranici pozemku. Nachádza sa v intraviláne obce. Pozostáva z výrobno-skladovacej haly o 2 NP, opráverenská hala a administratívna budova, v ktorej sa nachádzajú 2 kancelárie, šatne, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Komerčný priestor 180 m2, Nové Mesto n.V. - REZERVOVANÉ

Cena: 7,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 1236682
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor Nové Mesto nad Váhom, Podjavorinskej. Plocha: úžitková180 m2. Nachádza sa na prízemí. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Objekt je …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre mesta - námestie, …

Cena: 230,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236808
Hľadáte kancelárske priestory v centre mesta? Nech sa páči - priamo na námestí ponúkam na prenájom kancelárske priestory. Jedná sa o nezariadenú dvoj - kanceláriu na poschodí s klímatizáciou. Prerobená plávajúca podlaha. Samozrejmosťou - WC dámske ale aj pánske. Cena 230 €.+ DPH/ mes. Obhliadka na čísle 0905 735 521 Danka Lalíková. ID 1236808  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Iba u nás Exkluzívne ponúkame na prenájom kancelárske priestory 15 m2 v …

Cena: 130,- € mesačne
Číslo zákazky: 1236788
Hľadáte miesto pre svoju kanceláriu a v centre mesta? Tak nech sa páči - Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory 15 m2 v centre mesta Prievidza. Nachádzajú sa vo frekventovanej časti mesta. Priestory sú na druhom poschodí a ponúkajú sa bez zariadenia. Okná aj dvere sú plastové. Obchodné priestory majú sociálne zariadenie (dámske, pánske) a samostatný vstup. Možnosť parkovania na parkovaciu kartu, …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na predaj priestory určené na podnikanie v Nových Zámkoch.

Cena: 132 990,- €
Číslo zákazky: 1236748
Ponúkame Vám na predaj priestory vhodné na podnikanie v OV v Nových Zámkoch. Objekt je vhodný na zariadenie reštaurácie, rýchleho občerstvenia, herňa, kozmetický salón, obchod, kancelárie... Do objektu sú dva vchody, z toho jeden je ako nakladacia rampa. Kúrenie je vlastné plynové, bola menená elektrina v celom objekte a je tam 230 aj 380 V. Priestor je čiastočne podpivničený, a má vlastné sociálne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »