Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Priestory predaj, kúpa a prenájom

Prenájom priestorov Nebytový priestor – predaj Kúpim obchodný priestor

Prenájom Obchodný priestor 48 m2, centrum Piešťany.

Cena: 565,- € mesačne
Číslo zákazky: 20085
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v centre mesta Piešťany. Plocha: úžitková 48 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: dlažba. Okná: plastové.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta.Výhody: obchodná a obytná zóna v centre mesta. Cena 565 €/mesiac. Samostatnou súčasťou obchodného priestoru je sociálne zariadenie = wc a umývadlo. Pre podnikanie so žiadaným tovarom …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Kancelárske priestory v Lučenci na prenájom.

Cena: 160,- € mesačne
Číslo zákazky: 19828
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Lučenci. Nachádzajú sa v blízkosti centra, pred budovou je bezproblémové parkovanie. Jeden kancelársky priestor má 15 m2, cena prenájmu je 160€/mesiac. Druhý priestor má 19 m2, cena prenájmu je 180€/mesiac. Ceny sú uvedené vrátene energií a bez DPH. Pre viac informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0915421267.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom obchodno/kancelárskych priestorov v centre mesta Zvolen, neďaleko OC …

Cena: 500,- € mesačne
Číslo zákazky: 18828
Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory v centre mesta Zvolen, neďaleko OC 500 €/mesiac o celkovej rozlohe 78 m2 v polyfunkčnom zrekonštruovanom dome. Ponúkaný priestor má vlastné dámske a pánske toalety+personál. Cena za prenájom 500,-€/mesiac+energie. Vhodné pre banky, poisťovne, obchodné zastúpenie, sídlo firmy, predajne. Vchod priamo z ulice a  výklad po celej rozlohe priestoru. Voľný ihneď!  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame vám na prenájom obchodné priestory, vo výbornej lokalite v Nových …

Cena: 1 100,- € mesačne
Číslo zákazky: 19872
Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v Nových Zámkoch. Vchod do budovy je z hlavnej ulice, obchodný priestor má 150 m2, skladové priestory majú 150 m2, kancelária je 20 m2+toalety, nákladná rampa. Je tu ešte aj možnosť prenajať si pohostinstvo, ktoré má 100 m2 a vybudovať spolu aj s obchodnými priestormi krásnú reštauráciu. Priestory na parkovanie sú vynikjúce.Priestory sú voľné. Cena 1 100 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárie v centre mesta B.Bystrica na Bakossovej ulici o rozlohe …

Cena: 60,- €/rok
Číslo zákazky: 12406
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory historickej zrekonštruovanej budovy na Bakossovej ulici v centre mesta B.Bystrica. Kancelárie o rozlohe 30,5 m2 sa nachádza na 1 nadzemnom podlaží bez výťahu. Priestor je po rekonštrukcii s možnosťou prenajať aj hneď vedľajšiu kanceláriu. Priestor je veľmi pekne udržiavaný a čistý s plne obsadenými nájomníkmi prevažne obchodné firmy. Prenájom je možný ihneď. …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelársko-výrobných priestorov v centre mesta B.Bystrica, v …

Cena: 40,- €/rok
Číslo zákazky: 11614
Ponúkame na prenájom kancelársko-výrobné priestory v centre B.Bystrice,neďaleko OC EUROPA. Tieto priestory sa nachádzajú v suteréne polyfunk.objektu po kompletnej rekonštrukcii, kde je prísun denného svetla. Jedná sa rozlohou o väčšie priestory tvaru L o rozlohe cca 90 m2 a potom zo samostatného priestoru o rozlohe cca 24 m2. WC je samostatné určené pre tento priestor na chodbe z ktorého je aj vchod do …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom kancelárie v centre mesta B.Bystrica na Bakossovej ulici o rozlohe 20 …

Cena: 60,- €/rok
Číslo zákazky: 12404
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory historickej zrekonštruovanej budovy na Bakossovej ulici v centre mesta B.Bystrica. Kancelárie o rozlohe cca 20 m2 sa nachádza v podkroví na 2 nadzemnom podlaží bez výťahu s výhľadom na prírodu. Priestor je po rekonštrukcii s možnosťou prenajať aj hneď vedľajšiu kanceláriu. Kuchynka a WC na poschodí k dispozícii. Priestor je veľmi pekne udržiavaný a čistý s plne …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

OBCHODNÉ PRIESOTRY, centrum mesta Prievidza, 100 m od námestia

Cena: 160,- €/m2/rok
Číslo zákazky: 17910
Ponúkame Vám na prenájom dva obchodné priestory 100 m od centra mesta Prievidza. Každý z ponúkaných obchodných priestorov má podlahovú plochu o rozmere 100 m2. Priestory ponúkajú výklady priamo do ulice, samostatný vchod, služobný vchod zo zadnej strany, kuchynku, samostatné WC. V jednom priestore sa nachádza klimatizačná jednotka. Všetky energie (voda, elektrina, kúrenie) majú pomerové merače. Výhody …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

EXKLUZIVNE do ponuky obchodné, kancelárske,priestory na prenájom v centre PD s …

Cena: 325,- € mesačne
Číslo zákazky: 20010
Iba u nás v ponuke obchodné – kancelárske priestory v lukratívnej časti centra mesta, 50 m2 ku ktorému patrí 6 parkovacích miest. V priestoroch je obchodný pult s poličkou ktorý je možné odkúpiť. WC s umývadlom sú samozrejmosťou. Voľné od 1.2.2017. CENA 325 €. Kontakt na makléra: Danka Lalíková - 0905 735 521.  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Najlacnejšie kancelárske a prevádzkové priestory v Prievidzi od 10 m2 do 500 …

Cena: 3,- €/m2/mes.
Číslo zákazky: 18231
Ponúkame Vám na prenájom variabilné kancelárske a prevádzkové priestory na Dlhej ulici v Prievidzi. Ponúkame kancelárie s výmerami 80 m2, 45 m2, 30 m2, 15 m2, 10 m2. Cena nájmu dohodou od 3,- Eur/ m2. V blízkosti budovy sa nachádza Sociálna poisťovňa, Allianz - Slovenská poisťovňa, Poisťovňa Union, riaditeľstvo HBP, a.s., v pešej dostupnosti je Námestie Slobody, pošta, železničná a autobusová stanica (10 …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 4 5 Nasledujúca stránka »