Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 


Byty a garsónky na prenájom


Ponúkame na prenájom 2izbový byt!

Cena: 350,- € mesačne
Číslo zákazky: 123522
Ponúkame Vám na prenájom 2izbový byt o rozlohe 71 m2 na prízemí nedávno zatepleného bytového domu. Byt je v pôvodnom stave bez balkóna. Prenajíma sa zariadený (obývačka, spálňa, kuchynská linka so sporákom, chladnička,roll-dor). Byt je voľný od 15.4.2017.Cena nájmu je 350€ aj s réžiou. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0915421267 Karin Dudová. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Svetlý, krásny 3 izbový byt v prízemnej radovej novostavbe.

Cena: 270,- € mesačne
Číslo zákazky: 123603
Iba u nás.Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Kameničná, Mierová. Plocha: úžitková 59,94 m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne.Prenájom prízemného bytu z radovej výstavby, k bytu prislúcha zelená plocha …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Krásny, svetlý 3 izbový byt v prízemnej radovej novostavbe.

Cena: 270,- € mesačne
Číslo zákazky: 123602
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Kameničná, Mierová. Cena 270 €/mesiac.Prenájom prízemného bytu z radovej výstavby, k bytu prislúcha zelená plocha 80 m2. Je možnosť vytvorenia pred záhradky a záhradky. Byt je v tichom prostredí ohradený do bytového komplexu s parkovacou plochou. Obec Kameničná je od Komárna vzdialená cca 10 km. Obec leží vo východnej časti žitného ostrova. Nachádzajú s tu v blízkosti …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Svetlý, krásny 3 izbový byt v prízemnej radovej novostavbe.

Cena: 270,- € mesačne
Číslo zákazky: 123601
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Kameničná, Mierová. Plocha: úžitková 59,94 m2. Nachádza sa na prízemí s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Cena 270 €/mesiac.Prenájom prízemného bytu z radovej výstavby, k bytu prislúcha zelená plocha 80 m2. Je možnosť vytvorenia pred záhradky a …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prerobený 2 izb. byt - ZARIADENÝ

Cena: 350,- €
Číslo zákazky: 19660
Na prenájom ponúkame kvalitne rekonštruovaný 2 izbový byt, ktorý je zariadený. Byt sa nachádza na vyvýšenom zateplenom prízemí / zospodu daná izolácia / v stredovej zóne 7 poschodového obytného domu. Pozostáva s 2 priestranných slnečných izieb, veľkej predizby, veľkej kuchyne, kúpelne a WC. Byt je kompletne prerobený pomocou kvalitných materiálov vrátane elektriny, kanalizácie a plynu. V kuchyni sú …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Slnečný, krásny byt so záhradkou v radovej novostavbe obce.

Cena: 270,- € mesačne
Číslo zákazky: 123581
Prenájom prízemného bytu z radovej výstavby, k bytu prislúcha zelená plocha 80 m2. Je možnosť vytvorenia pred záhradky a záhradky. Byt je v tichom prostredí ohradený do bytového komplexu s parkovacou plochou. Obec Kameničná je od Komárna vzdialená cca 10 km. Obec leží vo východnej časti žitného ostrova. Nachádzajú s tu v blízkosti Štátne prírodné rezervácie.Pri podpísaní zmluvy treba zaplatiť kauciu …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Svetlý, krásny 3 izbový byt v prízemnej radovej novostavbe.

Cena: 270,- € mesačne
Číslo zákazky: 123582
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Kameničná, Mierová. Plocha: úžitková 59,94 m2. Nachádza sa na prízemí s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie:ústredné.Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Slnečný, krásny 3 izbový byt v prízemnej radovej novostavbe

Cena: 270,- € mesačne
Číslo zákazky: 123583
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Kameničná, Mierová. Plocha: úžitková 59,94 m2. Nachádza sa na prízemí s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne.Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zateplený …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Ponúkame na prenájom luxusný 3 izbový byt v centre mesta Levice!

Cena: 700,- € mesačne
Číslo zákazky: 123578
Ponúkame na prenájom luxusný 3 izbový byt v modernej novostavbe v lukratívnej časti mesta o rozlohe 94 m2.Nachádza sa na 2.poschodí zo 4. Byt pozostáva z 2 samostatných izieb: spálňa s veľkým šatníkom, pracovňa, kuchyňa je prepojená s obývacou miestnosťou, samostatná kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné wc a priestranná chodba. Vzácnosťou bytu sú dva balkóny. Byt sa prenajíma kompletne zariadený: …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »

Prenájom 2,5 i bytu s balkónom po rekonštrukcii na Bukovinke/Zvolen

Cena: 370,- € mesačne
Číslo zákazky: 123570
Ponúkame Vám na prenájom 2,5 izbový byt s balkónom po rekonštrukcii na sídlisku Zvolen/Bukovinka. Byt je po cca 3 ročnej rekonštrukcii s novou kuchynskou linkou ako aj spotrebičmi. Byt je čiastočne zariadený, sedacia súprava, stavané skrine v chodbe v kuchyni stôl so stoličkami, stavané skrine s spálni okrem manželských postelí, práčka, riad v kuchyni. Po dohode s majiteľom možnosť dozariadovať. Cena …  Viac informácií »  Navrhnite cenu »
1 2 3 Nasledujúca stránka »