Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby

Aktuality a novinky realitnej spoločnosti Dobré Reality

2014 | 2013 | 2012 | 2011

Úroky lámu rekordy !

2.4.2014

Plánujete si kúpiť byt alebo začať stavať dom?
Potrebujete si na to požičať?

Niet na čo čakať! Ktovie, kedy budú úroky znova tak nízko ako teraz. Na jar sa začínajú banky predbiehať v tom, ktorá ponúkne najlepšie podmienky, respektívne najnižší úrok. Najvýhodnejšie ponuky sa v súčastnosti pohybujú pod tromi percentami. Najnižšiu sadzbu na trhu 2,5 % ponúka UniCredit Bank, 2,99 % VÚB Banka. Najnižšiu sadzbu v histórii majú aj banky Slovenská sporiteľňa so sadzbou od 2,89 % a Tatra Banka od 3,05 %. Treba si však uvedomiť, že ponúkané sadzby nemusíte aj automaticky získať. Banka totiž posudzuje bonitu klienta a najnižšie úroky ponúka len tým najlepším, preto vám spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. ponúkne bezplatne svojho hypotekárneho špecialistu, aby vám zabezpečil tie najvýhodnejšie podmienky na trhu.

  Hypotéka - neštandartné úroky

Hypotéka - neštandartné úroky


Oslava narodenín v Nových Zámkoch

11.3.2014

Regionálna riaditeľka pani Karin Dudová oslavovala dňa 10.3. 2014 na pobočke v Nových Zámkoch narodeniny a zablahoželať jej prišli aj ostatní kolegovia z pobočky.

Z centrály spoločnosti Dobré Reality v Prievidzi pani Dudovej želáme veľa zdravia, šťastia a mnoho profesijných a osobných úspechov.


JE NAJVYŠŠÍ ČAS NA KÚPU NEHNUTEĽNOSTÍ

1.3.2014

Slovenský realitný trh sa po rokoch krízy a jej dosahoch pomaly stabilizoval a analytici predpovedajú, že ceny nehnuteľností začínajú pomaly rásť. Preto je najvyšší čas pre ľudí, ktorí potrebujú riešiť svoju bytovú otázku alebo chcú rozumne uložiť svoju hotovosť. V dnešnej dobe je výborná príležitosť na investovanie do realít, pretože ceny sú podstatne nižšie ako pred pár rokmi, keď boli aj o 30% drahšie. Kvôli tomu sa stáva investovanie do nehnuteľnosti v dnešnej dobe veľmi zaujímavým.

  Ceny nehnuteľností klesať nebudú - DOBRÉ REALITY

Aké budú ceny nehnuteľností v budúcnosti?

Ceny nehnuteľností klesať nebudú - DOBRÉ REALITY

Vo všeobecnosti však platí, že sa do nehnuteľností oplatí investovať. Ak si napríklad teraz zoberieme hypotéku na 50.000 eur o 10 až 20 rokov táto suma nebude predstavovať rovnakú reálnu hodnotu ako teraz, pretože nominálne príjmy a platy v budúcnosti vzrastú v závislosti od výšky inflácie. Naopak, ak by sme s kúpou nehnuteľnosti čakali až desať rokov, suma, ktorú na kúpu nehnuteľnosti budeme potrebovať, bude znova vyššia, ale my už môžeme mať časť hypotéky splatenú. To isté platí aj o kúpe pozemku, domu, či obchodných priestorov. Kúpa dobre situovaného pozemku je stále investíciou, ktorá je istá, to znamená, že jeho cena v budúcnosti určite stúpne.


Ceny nehnuteľností na bývanie v roku 2014 klesať nebudú!

24.2.2014

Ak stále rozmýšľate o kúpe svojej vysnívanej nehnuteľnosti a každým dňom dúfate, že ceny realít ešte zlacnejú, tak nečakajte príliš dlho, pretože podľa názorov analytikov sa slovenský trh s ponukou nehnuteľností v roku 2014 stabilizoval.

Ceny, ktoré priniesla kríza sa stávajú minulosťou, trh sa začína spamätávať a ceny začínajú pomalým krokom rásť. Preto je najlepšie obdobie na plnenie si snov o bývaní.

V článku "Hypotéky zlacneli na nové minimum" z denníku Pravda vydaného dňa 11.2. 2014 banka UniCredit Bank informovala, že požičať si na nové bývanie sa dá momentálne najlacnejšie v histórii Slovenska, pretože sa znížili úroky na 2,5 % pri rok fixovanej hypotéke.

  Ceny nehnuteľností klesať nebudú - DOBRÉ REALITY

Podľa štatistík je najdostupnejšie a najlacnejšie bývanie momentálne v Nitrianskom a Trenčianskom kraji, preto vám radi pomôžeme rýchlo kúpiť vysnívanú nehnuteľnosť podľa vašich požiadavok alebo vám poskytneme bezplatné poradenstvo.

Trenčiansky kraj:

  • pobočka Prievidza - Falešníka 10, 971 01 Prievidza
  • pobočka Nové Mesto nad Váhom - Hurbanova 760/17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom

Nitriansky kraj:

  • pobočka Komárno - Petöfiho 30, 945 01 Komárno
  • pobočka Nitra - Coboriho 1 (budova Polygonu), 949 01 Nitra
  • pobočka Nové Zámky - P. Várdayho 21, 940 01 Nové Zámky
Ceny nehnuteľností klesať nebudú - DOBRÉ REALITY

Novoročné posedenie pobočiek Komárno a Nové Zámky

7.1.2014

Dňa 3. januára 2014 zorganizovala oblastná manažérka pani Karin Dudova novoročné posedenie v Nových Zámkoch, ktorého sa zúčastnili aj kolegovia z pobočky v Komárne. Na posedení zhodnotili rok 2013 ako veľmi úspešný vzhľadom na veľké množstvo predaných nehnuteľností, kladných hodnotení a odporúčaní od klientov.

Zároveň by sme sa z centrály spoločnosti chceli poďakovať všetkým oblastným manažérom za ich doterajšie úspechy v obchodných prípadoch a každodennú zodpovednú prácu so svojimi maklérmi a klientmi, čím robia dobré meno nielen sebe, ale aj celej spoločnosti DOBRÉ REALITY.