Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Aktuality a novinky realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011

Víkendová akcia na chate v Radvani nad Dunajom

24.5.2017

Ako býva dobrým zvykom, na uvítanie leta zorganizovala naša regionálna manažérka p.Dudová pre svojich kolegov a priateľov víkendovú akciu na chate v Radvani nad Dunajom. Náš kolega p. Jurík pripravil skvelé halászlé, kapustnicu a na grile pripravené bravčové kolienka a morčacie stehná.

O zábavu bolo taktiež postarané, prvý večer bol vyplnený rockovým koncertom a na druhý deň sa o zábavu postarala miestna kapela Fosilie. Všetci sme si výborne oddýchli, niektorí si vychutnali horúce slnečné lúče a pár dobrovoľníkov sa aj vykúpalo v Dunaji.

Skvelá akcia so skvelými ľuďmi a už teraz sa tešíme na ďalšiu. Karin a Duško, ďakujeme...


Celoslovenská konferencia Reality 2017

18.5.2017

18.05.2017 zorganizovala Realitná únia SR celoslovenskú konferenciu Reality 2017, ktorej sa opäť zúčastnili aj naši kolegovia z centrály spoločnosti Dobré Reality, pán Jaroslav Svitok - prokurista spoločnosti a pán Tomáš Sedlický - oblastný manažér.

Hlavnými témami tejto celodennej akcie boli napríklad: Efektivita realitných portálov, Služby realitných kancelárií očami verejnosti, Manažment predaja, Nové technológie v realitách a podobne. Všetky získané poznatky využívame v rámci celej našej realitnej spoločnosti na poskytovanie čo najkvalitnejších služieb našim klientom.


Školenie maklérov v Nitre DOBRÉ REALITY s.r.o.

17.3.2017

Spoločnosť Dobré Reality venuje zvýšenú pozornosť svojim novým maklérom. Dňa 17.03.2017 sme pre nich zorganizovali v našej pobočke v Nitre seminár pod názvom "Obchodné a komunikačné zručnosti". Seminár viedla pani Veronika Vravková, územná riaditeľka spoločnosti Deluvis, nášho partnera pre hypotekárne a finančné služby. Nosnou témou seminára bolo zvládnutie telefonickej komunikácie s klientom, čo je základný predpoklad pre úspešné napredovanie v kariére realitného makléra.

Obsahom takejto vstupnej komunikácie sú základné údaje o maklérovi a realitnej spoločnosti, ponuka spolupráce a prípadné zvládanie klientových námietok, čo by mal ovládať každý profesionálny maklér. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Školenie maklérov v Prievidzi

16.2.2017

Dňa 16.02.2017 sme uzavreli úvodnú sériu školení pre našich maklérov záverečným seminárom, ktorý sa uskutočnil na centrále v Prievidzi a zúčastnili sa ho naši kolegovia z pobočiek Prievidza, Zvolen, Banská Bystrica a Bánovce nad Bebravou. Aj tentokrát viedol odborný seminár pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti a opäť bol zameraný na vysvetlenie pojmov z firemných interných tlačív, náležitosti kúpnych a nájomných zmlúv, čítanie a vysvetlenie funkcie územných plánov, údaje na liste vlastníctva, vyňatie ornej pôdy z pôdneho fondu a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy.

Školenie Dobré reality - Prievidza

Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu, alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie, obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami silnej a etablovanej spoločnosti. Viac v našej sekci kariera.


Školenie maklérov v Novom Meste nad Váhom

9.2.2017

Dňa 09.02.2017 sa uskutočnilo ďalšie školenie maklérov, tentokrát v priestoroch kancelárie Dobrých Realít v Novom Meste nad Váhom. Absolvovali ho makléri z pobočiek Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trenčín, Ilava a Bratislava.

Odborný seminár, ktorý viedol pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti, bol opäť zameraný na vysvetlenie pojmov z firemných interných tlačív, náležitosti kúpnych a nájomných zmlúv, čítanie a vysvetlenie funkcie územných plánov, údaje na liste vlastníctva, vyňatie ornej pôdy z pôdneho fondu a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy.

Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu, alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie, obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami silnej a etablovanej spoločnosti. Viac v našej sekcii kariera.


Školenie maklérov v Nových Zámkoch 2017

26.1.2017

Dňa 26.01.2017 sa konalo školenie maklérov v priestoroch kancelárie DR v Nových Zámkoch za účasti maklérov z pobočiek Nové Zámky, Nitra, Levice a Lučenec. Odborný seminár, ktorý viedol pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti, bol zameraný na vysvetlenie pojmov z firemných interných tlačív, náležitosti kúpnych a nájomných zmlúv, čítanie a vysvetlenie funkcie územných plánov, údaje na liste vlastníctva, vyňatie ornej pôdy z pôdneho fondu a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy. Ovládanie týchto tém patrí k všeobecným znalostiam každého profesionálneho realitného makléra.

Makléri spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sú preto pravidelne školení, aby mohli poskytovať najkvalitnejšie služby pre svojich klientov. V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY 2016

31.12.2016

Šestnásteho decembra 2016 sa konalo koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY v priestoroch Hotela pod Zámkom v Bojniciach.

Koncoročné posedenie v príjemnom prostredí, z ktorého sa stala tradícia, bolo zorganizované ako prejav vďaky pre všetkých našich maklérov a kolegov za ich činnosť v realitnom obchode v uplynulom roku 2016.

Úvodom tejto akcie prokurista spoločnosti pán Jaroslav Svitok prezentoval zmeny, ktoré sa udiali za uplynulý rok 2016 a zdôraznil ich pozitívny dopad na celkový chod spoločnosti. Následne predstavil víziu spoločnosti na rok 2017, prioritne zameranú najmä na náborovú aktivitu a exkluzivitu, ktoré priamo súvisia s úspešným pôsobením maklérov na realitnom trhu.

Oficiálnu časť ukončil zhodnotením výsledkov a odovzdávaním cien najlepším maklérom a manažérom spoločnosti za rok 2016.

Ocenenie Manažér roka 2016 získala pani Karin Dudová z pobočky Nové Zámky, ktorej makléri dosiahli najlepšie výsledky v náboroch aj v predajoch. Ocenenie Nováčik roka 2016 si prevzal pán Richard Sloboda z pobočky Bratislava, ktorý sa od začiatku svojej kariéry realitného makléra aktívne a úspešne zapojil do náborov a predajov nehnuteľností.

Špeciálne ocenenie za lojalitu a dosiahnutý magický finančný obrat v spoločnosti DOBRÉ REALITY si prevzal pán Tomáš Sedlický, manažér pobočky Prievidza. Tretie miesto ako Maklér roka 2016 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Karin Dudová z pobočky Nové Zámky. Druhé miesto ako Maklér roka 2016 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Danka Vidová z pobočky Prievidza . Najúspešnejším maklérom spoločnosti DOBRÉ REALITY za dosiahnutý finančný obrat v roku 2016 sa stala pani Alica Szokeová z pobočky Nitra. Prvé tri miesta boli finančne odmenené, čo je výzvou aj pre ostatných kolegov v roku 2017.

Neoficiálna časť posedenia sa niesla v znamení voľnej zábavy pri bowlingu, dobrom víne a pečenom prasiatku. Touto cestou ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý večer a prajeme vám veľa pracovných a osobných úspechov v roku 2017. Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu, alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie, obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami silnej a etablovanej spoločnosti. Viac v našej sekcii kariera.