Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Aktuality a novinky realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY

2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011

Jarné školenie maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.

3.5.2016

S príchodom jari sa v spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. uskutočnila šnúra školení. Dňa 19.04.2016 sa konalo školenie na pobočke v Nových Zámkoch, 04.05.2016 na pobočke v Banskej Štiavnici a 05.05.2016 na pobočke v Novom Meste nad Váhom. Odborný seminár vedený pánom Jaroslavom Svitkom, manažérom pre rozvoj, bol zameraný na katastrálne mapy, územné plány a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy. Po skončení semináru bola na pobočkách vymenená výpočtová technika za účelom skvalitnenia a zjednodušenia práce našim maklérom.

Makléri spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sú pravidelne školení, aby mohli poskytovať najkvalitnejšie služby pre svojich klientov. V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Jarný celoslovenský seminár maklérov DOBRÉ REALITY s.r.o. s predsedkyňou Realitnej únie SR

31.3.2016

Dňa 23.03.2016 sa uskutočnil celoslovenský odborný seminár pre maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. v priestoroch hotela Lipa v Bojniciach. Seminár prebiehal pod záštitou pani Mgr. Karin Zápalovej z Bratislavy, ktorá je predsedkyňa Realitnej únie SR a profesionálny lektor a kouč. Odborný seminár bol zameraný na nábor kvalitných nehnuteľností a zdokonaľovanie obchodných zručností.

V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Vianočný večierok spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.

1.1.2016

Jedenásteho decembra 2015 sa konalo koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. v priestoroch Hotela pod Zámkom **** v Bojniciach. Neformálne posedenie bolo poďakovaním pre všetkých maklérov za ich prácu v uplynulom roku 2015.

Viac o vianočnom večierku z roku 2015, sa dozviete tu...