Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Aktuality a novinky realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011

Koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY 2016

31.12.2016

Šestnásteho decembra 2016 sa konalo koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY v priestoroch Hotela pod Zámkom v Bojniciach.

Koncoročné posedenie v príjemnom prostredí, z ktorého stala tradícia, bolo zorganizované ako prejav vďaky pre všetkých našich maklérov a kolegov za ich činnosť v realitnom obchode v uplynulom roku 2016.

Úvodom tejto akcie prokurista spoločnosti pán Jaroslav Svitok prezentoval zmeny, ktoré sa udiali za uplynulý rok 2016 a zdôraznil ich pozitívny dopad na celkový chod spoločnosti. Následne predstavil víziu spoločnosti na rok 2017, prioritne zameranú najmä na náborovú aktivitu a exkluzivitu, ktoré priamo súvisia s úspešným pôsobením maklérov na realitnom trhu.

Oficiálnu časť ukončil zhodnotením výsledkov a odovzdávaním cien najlepším maklérom a manažérom spoločnosti za rok 2016.

Ocenenie Manažér roka 2016 získala pani Karin Dudová z pobočky Nové Zámky, ktorej makléri dosiahli najlepšie výsledky v náboroch aj v predajoch. Ocenenie Nováčik roka 2016 si prevzal pán Richard Sloboda z pobočky Bratislava, ktorý sa od začiatku svojej kariéry realitného makléra aktívne a úspešne zapojil do náborov a predajov nehnuteľností.

Špeciálne ocenenie za lojalitu a dosiahnutý magický finančný obrat v spoločnosti DOBRÉ REALITY si prevzal pán Tomáš Sedlický, manažér pobočky Prievidza. Tretie miesto ako Maklér roka 2016 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Karin Dudová z pobočky Nové Zámky. Druhé miesto ako Maklér roka 2016 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Danka Vidová z pobočky Prievidza . Najúspešnejším maklérom spoločnosti DOBRÉ REALITY za dosiahnutý finančný obrat v roku 2016 sa stala pani Alica Szokeová z pobočky Nitra. Prvé tri miesta boli finančne odmenené, čo je výzvou aj pre ostatných kolegov v roku 2017.

Neoficiálna časť posedenia sa niesla v znamení voľnej zábavy pri bowlingu, dobrom víne a pečenom prasiatku. Touto cestou ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý večer a prajeme vám veľa pracovných a osobných úspechov v roku 2017. Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu, alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie, obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami silnej a etablovanej spoločnosti. Viac v našej sekcii kariera.