Realitná spoločnosť Dobré Reality

0918 80 00 80
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Aktuality a novinky realitnej spoločnosti Dobré Reality

2014 | 2013 | 2012 | 2011

Realitná konferencia 2014

1.12.2014

Dňa 28.11. 2014 sa naši kolegovia Jaroslav Svitok, manažér pre rozvoj spoločnosti, Tomáš Sedlický, oblastný manažér pre pobočky Prievidza a Bánovce nad Bebravou a pán Tomáš Freimann, zúčastnili celoslovenskej odbornej Konferencie realitných maklérov v Bratislave organizovanej pod záštitou Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska.

Kolegovia absolvovali celodenné školenia a panelové diskusie zamerané na najnovšie trendy v oblastiach realitného práva, marketingu, manažmentu a maklérskej podpory. Cieľom účasti na konferencii bolo zachytiť najnovšie trendy na realitnom trhu, preto aby makléri realitnej spoločnosti Dobré Reality mohli poskytovať najkvalitnejšie služby pre našich klientov a spolupracovníkov.

Nadobudnuté poznatky a rady z konferencie budú k dispozícii všetkým maklérom spoločnosti Dobré Reality formou školiaceho programu, manuálov a aktualizovaných právnych dokumentov.


Video prezentácia bytu na sídlisku Drieňová

28.11.2014

Video prezentácia trojizbového bytu na sídlisku Drieňová v krásnom historickom meste Banská Štiavnica. Celý byt prešiel dôkladnou rekonštrukciou, o ktorej sa môžete presvedčiť prostredníctvom videoprehliadky . . .

 


Jesenný celoslovenský seminár maklérov Dobré Reality s predsedkyňou Realitnej únie SR

19.11.2014

Dňa 14.11. 2014 sa uskutočnil celoslovenský seminár maklérov spoločnosti Dobré Reality s.r.o. v hoteli Lipa v Bojniciach. Seminár prebiehal pod záštitou lektorky a predsedkyne realitnej únie SR pani Mgr. Karin Zápalovej. Odborný seminár bol zameraný na nábor nehnuteľností a zdokonaľovanie obchodných zručností.

V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra alebo chcete otvoriť kanceláriu s vlastným tímom realitných maklérov, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti Dobré Reality sa dozviete v sekcii kariéra.


Promo akcia na Šurianskom jarmoku

20.9.2014

Dňa 19.septembra 2014 sa konala obľúbená akcia Šuriansky jarmok v okrese Nové Zámky. Na jarmoku nechýbala ani oblastná manažérka pani Karin Dudová so svojim tímom maklérov, ktorí prezentovali prácu realitných maklérov. Medzi zúčastnenými bol veľký záujem o informácie týkajúce sa predaja, prenájmu alebo kúpy nehnuteľností. Okrem poradenstva a prezentácie spoločnosti, rozdali naši makléri mnoho balónikov, čím potešili najmenších účastníkov promo akcie.

Akcia dopadla podľa oblastnej manažérky Karin Dudovej na výbornú a prekonala jej očakávania.


Relaxačný pobyt v Hoteli Ramada Resort Aquaworld Budapešť - Dobré Reality

16.9.2014

Oblastný manažér pán Ing. Dalibor Maďar s rodinou bol odmenený spoločnosťou Dobré Reality s.r.o. za zodpovedný prístup k svojej práci a vynikajúce výsledky relaxačným pobytom v novopostavenom štvorhviezdičkovom Hoteli Ramada Resort Aquaworld v Budapešti.


Odborný seminár v Prievidzi

19.7.2014

Dňa 18.júla 2014 sa uskutočnil odborný seminár spoločnosti Dobré Reality s.r.o. pre nových maklérov v priestoroch centrály spoločnosti v Prievidzi.

Seminár sa konal pod záštitou manažéra pre rozvoj pána Jaroslava Svitka a oblastného manažéra pána Tomáša Sedlického pre nových maklérov z pobočiek Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín a Prievidza.

  Odborný seminár v Prievidzi

Videoprehliadka rodinného domu v sv. Antone a 4-izbového bytu v centre Banskej Štiavnice

14.7.2014

Videoprehliadka rodinného domu v sv. Antone a 4-izbového bytu v centre Banskej Štiavnice.

 

 

 


Video prezentácia novostvaby Štiavnické Bane

25.6.2014

Video prezentácia novostavby v Štiavnických Baniach. Nachádza sa v tichej lokalite s výhľadom na Sitno a okolité lúky v blízkosti tajchov (jazier).

 


Grilovačka v Trávnici

23.6.2014

V dňoch 21.- 22.6. 2014 sa konala grilovačka v obci Trávnica, ktorú organizovala oblastná manažérka Karin Dudová so svojimi maklérmi z pobočiek Nitra, Nové Zámky, Komárno a akcie sa zúčastnili aj kolegovia z centrály z Prievidze. .

Cez deň si makléri vychutnali slnečné lúče z bazénu a večer si pochutili na grilovanom mäsku s pohárom dobrého vína.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý víkend v kruhu skvelých kolegov a priateľov a všetkým maklérom spoločnosti Dobré Reality prajeme veľa pracovných a osobných úspechov v letných mesiacoch.


Nedarí sa Vám predať vašu nehnuteľnosť?

17.6.2014

Častým problémom je vysoká cena alebo zle načasovanie predaja. Na realitnom trhu je množstvo nehnuteľní, ale kúpyschopnosť obyvateľstva je pomerne nízka. Ale ak ste sa rozhodli svoju nehnuteľnosť predať, čo najrýchlejšie a najvýhodnejšie Váš zámer podporia makléri realitnej spoločnosti Dobré Reality s.r.o., ktorí predstavujú pre svojich klientov záruku profesionálneho prístupu a tiež bezpečného a rýchleho servisu pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Pre viac info volajte:

 Trenčiansky kraj:

 •  pobočka Prievidza - Tomáš Sedlický (oblastný manažér),
   0917 203 203, adresa: Falešníka 10, 971 01 Prievidza

 •  pobočka Nové Mesto n/Váhom - Ing. Milan Solovic (oblastný manažér)
    0902 848 369, Hurbanova 760/17, 915 01 Nové Mesto n/Váhom

 Banskobystrický kraj:

 •  pobočka Banská Štiavnica - Ing. Dalibor Maďar (oblastný manažér)
    0948 959 697, adresa: Križovatka 5, 969 01 Banská Štiavnica

 Nitriansky kraj:

 •  pobočka Komárno - Karin Dudová (oblastný manažér)
    0918 830 827, Petöfiho 30, 945 01 Komárno

 •  pobočka Nitra - Karin Dudová (oblastný manažér)
    0918 830 827, Chrenovská 14 (Baumax), 949 01 Nitra

 •  pobočka Nové Zámky - Karin Dudová (oblastný manažér)
    0918 830 827, P. Várdayho 21, 940 01 Nové Zámky

 Prešovský kraj:

 •  pobočka Poprad - Miroslava Miklošeková (manažér pobočky)
    0917 203 203, Karpatská 3273/7 (Hotel Tatra), 058 01 Poprad
  Predáme Vašu nehnuteľnosť - DOBRÉ REALITY

Otvorenie novej kancelárie v Poprade

2.6.2014

Začiatkom mesiaca jún spoločnosť Dobré Reality s.r.o. rozšírila svoju pôsobnosť o ďalšiu novootvorenú pobočku v meste Poprad, čo svedčí o neustálom rozvíjaní našej spoločnosti vďaka veľkej spokojnosti klientov.

Nová pobočka sa nachádza na Karpatskej ulici 3273/7 v Poprade, kde pod vedením oblastnej manažérky Miroslavy Miklošekovej, tel. č. 0904 930 961, Vám radi pomôžeme rýchlo kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne Vám poskytneme bezplatné poradenstvo.

Pobočka Poprad - DOBRÉ REALITY Pobočka Poprad - DOBRÉ REALITY Pobočka Poprad - DOBRÉ REALITY

Video prezentácia nehnuteľností a obhliadky z pohodlia domova

28.5.2014

Makléri realitnej spoločnosti Dobré Reality s.r.o. predstavujú pre svojich klientov záruku profesionálneho prístupu a tiež bezpečného a rýchleho servisu pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Okrem toho naši makléri dokážu klientom zabezpečiť nadštandardnú prezentáciu nehnuteľnosti formou video virtuálnej prehliadky, ktorá šetrí čas predávajúcim aj záujemcom, ktorí si vysnívané nehnuteľnosti môžu prezrieť z pohodlia domova.

 

 • Video prehliadka nehnuteľnosti je jednou z nadštandardných služieb,
    ktorú môžu využiť klienti našej spoločnosti.

    Novostavba rodinného domu - Počúvadlo

    Ing. Dalibor Maďar,
    manažér pobočky Banská Štiavnica
  Novostavba jednopodlažného domu - Počúvadlo - DOBRÉ REALITY

Nastal ten správny čas na získanie hypotéky !

25.4.2014
Ceny nehnuteľností klesať nebudú - DOBRÉ REALITY

 

Pre mladých ľudí, ktorí zmýšľajú o vlastnom bývaní je výhodné požiadať o hypotéku od apríla do konca júna, pretože sa zmenili podmienky v bankách. Bezplatné poradenstvo o výhodách hypotéky pre mladých vám zabezpečí spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. prostredníctvom svojho hypotekárneho špecialistu, ktorý vám zabezpečí tie najvýhodnejšie podmienky na trhu.

 

 


Úroky lámu rekordy !

2.4.2014

Plánujete si kúpiť byt alebo začať stavať dom?
Potrebujete si na to požičať?

Niet na čo čakať! Ktovie, kedy budú úroky znova tak nízko ako teraz. Na jar sa začínajú banky predbiehať v tom, ktorá ponúkne najlepšie podmienky, respektívne najnižší úrok. Najvýhodnejšie ponuky sa v súčastnosti pohybujú pod tromi percentami. Najnižšiu sadzbu na trhu 2,5 % ponúka UniCredit Bank, 2,99 % VÚB Banka. Najnižšiu sadzbu v histórii majú aj banky Slovenská sporiteľňa so sadzbou od 2,89 % a Tatra Banka od 3,05 %. Treba si však uvedomiť, že ponúkané sadzby nemusíte aj automaticky získať. Banka totiž posudzuje bonitu klienta a najnižšie úroky ponúka len tým najlepším, preto vám spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. ponúkne bezplatne svojho hypotekárneho špecialistu, aby vám zabezpečil tie najvýhodnejšie podmienky na trhu.

  Hypotéka - neštandartné úroky

Oslava narodenín v Nových Zámkoch

11.3.2014

Regionálna riaditeľka pani Karin Dudová oslavovala dňa 10.3. 2014 na pobočke v Nových Zámkoch narodeniny a zablahoželať jej prišli aj ostatní kolegovia z pobočky.

Z centrály spoločnosti Dobré Reality v Prievidzi pani Dudovej želáme veľa zdravia, šťastia a mnoho profesijných a osobných úspechov.


JE NAJVYŠŠÍ ČAS NA KÚPU NEHNUTEĽNOSTÍ

1.3.2014

Slovenský realitný trh sa po rokoch krízy a jej dosahoch pomaly stabilizoval a analytici predpovedajú, že ceny nehnuteľností začínajú pomaly rásť. Preto je najvyšší čas pre ľudí, ktorí potrebujú riešiť svoju bytovú otázku alebo chcú rozumne uložiť svoju hotovosť. V dnešnej dobe je výborná príležitosť na investovanie do realít, pretože ceny sú podstatne nižšie ako pred pár rokmi, keď boli aj o 30% drahšie. Kvôli tomu sa stáva investovanie do nehnuteľnosti v dnešnej dobe veľmi zaujímavým.

Aké budú ceny nehnuteľností v budúcnosti?

Vo všeobecnosti však platí, že sa do nehnuteľností oplatí investovať. Ak si napríklad teraz zoberieme hypotéku na 50.000 eur o 10 až 20 rokov táto suma nebude predstavovať rovnakú reálnu hodnotu ako teraz, pretože nominálne príjmy a platy v budúcnosti vzrastú v závislosti od výšky inflácie. Naopak, ak by sme s kúpou nehnuteľnosti čakali až desať rokov, suma, ktorú na kúpu nehnuteľnosti budeme potrebovať, bude znova vyššia, ale my už môžeme mať časť hypotéky splatenú. To isté platí aj o kúpe pozemku, domu, či obchodných priestorov. Kúpa dobre situovaného pozemku je stále investíciou, ktorá je istá, to znamená, že jeho cena v budúcnosti určite stúpne.


Ceny nehnuteľností na bývanie v roku 2014 klesať nebudú!

24.2.2014

Ak stále rozmýšľate o kúpe svojej vysnívanej nehnuteľnosti a každým dňom dúfate, že ceny realít ešte zlacnejú, tak nečakajte príliš dlho, pretože podľa názorov analytikov sa slovenský trh s ponukou nehnuteľností v roku 2014 stabilizoval.

Ceny, ktoré priniesla kríza sa stávajú minulosťou, trh sa začína spamätávať a ceny začínajú pomalým krokom rásť. Preto je najlepšie obdobie na plnenie si snov o bývaní.

V článku "Hypotéky zlacneli na nové minimum" z denníku Pravda vydaného dňa 11.2. 2014 banka UniCredit Bank informovala, že požičať si na nové bývanie sa dá momentálne najlacnejšie v histórii Slovenska, pretože sa znížili úroky na 2,5 % pri rok fixovanej hypotéke.

Podľa štatistík je najdostupnejšie a najlacnejšie bývanie momentálne v Nitrianskom a Trenčianskom kraji, preto vám radi pomôžeme rýchlo kúpiť vysnívanú nehnuteľnosť podľa vašich požiadavok alebo vám poskytneme bezplatné poradenstvo.


Novoročné posedenie pobočiek Komárno a Nové Zámky

7.1.2014

Dňa 3. januára 2014 zorganizovala oblastná manažérka pani Karin Dudova novoročné posedenie v Nových Zámkoch, ktorého sa zúčastnili aj kolegovia z pobočky v Komárne. Na posedení zhodnotili rok 2013 ako veľmi úspešný vzhľadom na veľké množstvo predaných nehnuteľností, kladných hodnotení a odporúčaní od klientov.

Trenčiansky kraj:

  • pobočka Prievidza - Falešníka 10, 971 01 Prievidza
  • pobočka Nové Mesto nad Váhom - Hurbanova 760/17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom

Nitriansky kraj:

  • pobočka Komárno - Petöfiho 30, 945 01 Komárno
  • pobočka Nitra - Chrenovská 14 ( Baumax ), 949 01 Nitra
  • pobočka Nové Zámky - P. Várdayho 21, 940 01 Nové Zámky

Zároveň by sme sa z centrály spoločnosti chceli poďakovať všetkým oblastným manažérom za ich doterajšie úspechy v obchodných prípadoch a každodennú zodpovednú prácu so svojimi maklérmi a klientmi, čím robia dobré meno nielen sebe, ale aj celej spoločnosti DOBRÉ REALITY.