Realitná spoločnosť Dobré Reality

 info@dobrereality.sk
PARTNER: TopReality.sk     PARTNER: RealitySK     PARTNER: Realitná Únia - SORA
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Objekty 

Aktuality a novinky realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY

2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011

Grilovačka v Radvani nad Dunajom.

22.6.2016

V dňoch 17.-19.6. 2016 zorganizovala oblastná manažérka pani Karin Dudová grilovačku pre svojich maklérov z pobočiek Nitra, Nové Zámky, Komárno a Levice.

Cez deň si makléri vychutnali slnečné lúče na pláži pri Dunaji a večer si pochutnali na guláši a grilovanom mäsku s pohárom dobrého vína.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý víkend v kruhu skvelých kolegov a priateľov a všetkým maklérom spoločnosti Dobré Reality prajeme veľa pracovných a osobných úspechov v letných mesiacoch.


Konferencia REALITY 2016

1.6.2016

Realitná únia Slovenskej republiky zorganizovala 11.05.2016 konferenciu realitných maklérov v Bratislave. Celodennej konferencie sa zúčastnili aj kolegovia z centrály spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. pán Jaroslav Svitok - manažér pre rozvoj a pán Tomáš Sedlický - oblastný manažér Prievidze.

Cieľom konferencie bolo zachytiť najnovšie informácie z realitného prostredia a obohatiť svoje vedomosti v realitnom práve, legislatíve, ekonomike a financiách, v marketingu realitnej kancelárie, v cenách nehnuteľností, úveroch a úrokoch, aby spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. mohla poskytovať najkvalitnejšie služby pre svojich klientov a kolegov.

Použité fotografie - Zdroj: Realitná únia SR


Jarné školenie maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.

3.5.2016

S príchodom jari sa v spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. uskutočnila šnúra školení. Dňa 19.04.2016 sa konalo školenie na pobočke v Nových Zámkoch, 04.05.2016 na pobočke v Banskej Štiavnici a 05.05.2016 na pobočke v Novom Meste nad Váhom. Odborný seminár vedený pánom Jaroslavom Svitkom, manažérom pre rozvoj, bol zameraný na katastrálne mapy, územné plány a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy. Po skončení semináru bola na pobočkách vymenená výpočtová technika za účelom skvalitnenia a zjednodušenia práce našim maklérom.

Makléri spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sú pravidelne školení, aby mohli poskytovať najkvalitnejšie služby pre svojich klientov. V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Jarný celoslovenský seminár maklérov DOBRÉ REALITY s.r.o. s predsedkyňou Realitnej únie SR

31.3.2016

Dňa 23.03.2016 sa uskutočnil celoslovenský odborný seminár pre maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. v priestoroch hotela Lipa v Bojniciach. Seminár prebiehal pod záštitou pani Mgr. Karin Zápalovej z Bratislavy, ktorá je predsedkyňa Realitnej únie SR a profesionálny lektor a kouč. Odborný seminár bol zameraný na nábor kvalitných nehnuteľností a zdokonaľovanie obchodných zručností.

V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Vianočný večierok spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.

1.1.2016

Jedenásteho decembra 2015 sa konalo koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. v priestoroch Hotela pod Zámkom **** v Bojniciach. Neformálne posedenie bolo poďakovaním pre všetkých maklérov za ich prácu v uplynulom roku 2015.

Viac o vianočnom večierku z roku 2015, sa dozviete tu...